Перехоплюючі парковки біля метро

то, что не вписалось в "кривые"

Модераторы: dimentiy, Администраторы

Аватара пользователя
Бодрый
Ванга
Сообщения: 8587
Зарегистрирован: 01 янв 2012, 14:32
Откуда: Севастополь м-н "Лётчики"

Перехоплюючі парковки біля метро

Сообщение Бодрый »

У Києві побудують п’ять перехоплюючих парковок біля метро

Паркувальні майданчики створять поряд з кінцевими станціями метро. Вони вміщатимуть 600-700 автівок.

«Київтранспарксервіс» підготував документи для створення п’яти нових перехоллюючих паркувальних майданчиків біля станцій метро «Лісова», «Червоний хутір», «Сирець» та «Теремки». Про це розповів керівник підприємства, Олександр Німас.

Влада сподівається, що це дасть можливість залишати автівки біля станцій метрополітену на околицях Києва і, відповідно, розвантажить центральну частину міста.

«Це вже ті майданчики, які ми запустили в роботу і готові реалізовувати ці проекти загальною кількістю 600-700 машиномісць. Ці майданчики працюватимуть відповідно до офіційних тарифів міста», – цитує Німаса Укрінформ.

«Київтранспарксервіс» не планує передавати ці парковки в оренду приватним особам.

Німас зазначив, що 27 вересня набуде чинності реформа паркування, яка посилить штрафи за порушення правил. За недотримання правил паркування водію-порушнику доведеться сплатити 255 грн. Припарковані машини, що перешкоджають руху транспорту, будуть евакуювати і повертатимуть лише після сплати штрафу.

На думку Німаса, такі жорсткі умови нададуть змогу збільшити кількість багаторівневих паркінгів за рахунок залучення інвесторів.
https://hmarochos.kiev.ua/2018/04/16/u- ... lya-metro/

Анатолий
п/п-к Очевидность
п/п-к Очевидность
Сообщения: 7669
Зарегистрирован: 16 фев 2006, 17:37
Откуда: из Киева

Сообщение Анатолий »

Не выгодно их строить.

TANK
пра-пра-правнук Лыбеди
пра-пра-правнук Лыбеди
Сообщения: 9698
Зарегистрирован: 20 июл 2006, 16:42
Откуда: Киев

Сообщение TANK »

Анатолий, их очень выгодно строить, только если их не грести под одну гребенку с парковками обычными. Никто не оставит машину на 10 часов по 10 грн/час как на обычной парковке.

При этом нужно понимать, что человек будет стоять регулярно и ему проще купить месячный абонемент. И что есть смысл делать их не только дневными, но и ночными - летом куча народа живет за городом и я сам практиковал кидать машину на выдубичах и ехать на дачу на маршрутке (на прошлый год экономия была около 90 грн/день с учетом оплаты парковки 15 грн или без копеек 2 штуки грн/мес)
Удачи на дорогах!
(В т.ч.железных!!)

Аватара пользователя
Бодрый
Ванга
Сообщения: 8587
Зарегистрирован: 01 янв 2012, 14:32
Откуда: Севастополь м-н "Лётчики"

Сообщение Бодрый »

Щось вони парковку біля станції метро "Героїв Дніпра" "пропустили" (напроти ринку).
Чи там вона буде заважати черговому магазину "ROSHEN" ?

Аватара пользователя
Sinoptik
Пом. Админа
Пом. Админа
Сообщения: 11436
Зарегистрирован: 04 апр 2003, 13:34
Откуда: Киев

Сообщение Sinoptik »

Бодрый подкрадывается к 4.20 .
ИзображениеС уважением,
Sinoptik

TANK
пра-пра-правнук Лыбеди
пра-пра-правнук Лыбеди
Сообщения: 9698
Зарегистрирован: 20 июл 2006, 16:42
Откуда: Киев

Сообщение TANK »

НЯЗ там все в официальной аренде
Удачи на дорогах!
(В т.ч.железных!!)

Аватара пользователя
Антошка
Начальник метрополитена
Начальник метрополитена
Сообщения: 1254
Зарегистрирован: 25 сен 2011, 10:11
Откуда: Киев
Контактная информация:

Сообщение Антошка »

Ну на ГД возле метро же есть уже стоянка :)

Аватара пользователя
Бодрый
Ванга
Сообщения: 8587
Зарегистрирован: 01 янв 2012, 14:32
Откуда: Севастополь м-н "Лётчики"

Re: Перехоплюючі парковки біля метро

Сообщение Бодрый »

Перехоплювальні парковки відкрилися біля метро

Києві всіляко намагаються пересадити автомобілістів із персонального транспорту на громадський. Щоправда, як завжди, пробують зробити це малою кров’ю. Наприклад, про перехоплювальні парковки говорять давно, але досі їх кількість не оптимізували. Та й ніхто не каже, що перехоплювальні парковки безкоштовні – за кожен день стоянки потрібно буде платити, у чому наші автолюбителі далеко не завжди бачать сенс: простіше вже тоді постояти в заторі і доїхати до офісу в комфортному сидінні свого авто.

Однак для деяких людей важливий також час, проведений у заторах, тому їм цілком можуть знадобитися парковки біля станцій метро, нехай навіть платні. Саме для таких людей підприємство Київтранспарксервіс запропонувало список майданчиків, де людина може залишити машину і далі поїхати містом на метро.

ИзображениеИзображение
https://www.autocentre.ua/ua/news/sobyt ... 03715.html

Список паркувальних майданчиків по :
https://parkservis.kiev.ua/services/per ... ydanchykiv

Інтерактивна мапа :
https://re.kyivcity.gov.ua/map/parking. ... 990051-v:1
Метро на Виноградар в 2026. Метро на Русанівські дачі в 2035
Батько наш Бандера, Україна Мати...

Аватара пользователя
Vadim
Админ
Админ
Сообщения: 3857
Зарегистрирован: 04 апр 2003, 13:34
Откуда: Kiev
Контактная информация:

Re: Перехоплюючі парковки біля метро

Сообщение Vadim »

Классные перехватывающие парковки у м. Контрактовая площадь, Почтовая площадь, Олимпийская да и Почайна тоже. Зачем они в центре города?
Злой админ
Chris De Burgh - Moonlight & Vodka

Аватара пользователя
DFAW
Мэр (городской голова)
Мэр (городской голова)
Сообщения: 15002
Зарегистрирован: 09 фев 2005, 19:43
Откуда: Саме велике село в Украине
Контактная информация:

Re: Перехоплюючі парковки біля метро

Сообщение DFAW »

Для жителей районов в котором нету метро. Я знаю людей которые ездят с Соломенки до Олимпийской и дальше на метро.
Я не волшебник, я только учусь. :prof:
Я из того мрачного прошлого, о котором вам, в светлом будущем, остаётся только мечтать.

Аватара пользователя
Sinoptik
Пом. Админа
Пом. Админа
Сообщения: 11436
Зарегистрирован: 04 апр 2003, 13:34
Откуда: Киев

Re: Перехоплюючі парковки біля метро

Сообщение Sinoptik »

І я таких знаю. Однокласник їздить на роботу з Пр. яру на "Берестейську".
ИзображениеС уважением,
Sinoptik

Аватара пользователя
Vadim
Админ
Админ
Сообщения: 3857
Зарегистрирован: 04 апр 2003, 13:34
Откуда: Kiev
Контактная информация:

Re: Перехоплюючі парковки біля метро

Сообщение Vadim »

Вы лепите отмазки, а они есть у всех как дырка в ж.... До метро на общественном транспорте и всех делов. Я с Окружной на бульвар Перова без машини как-то добирался и парковки в центре города мне не понадобились.
Злой админ
Chris De Burgh - Moonlight & Vodka

Аватара пользователя
DFAW
Мэр (городской голова)
Мэр (городской голова)
Сообщения: 15002
Зарегистрирован: 09 фев 2005, 19:43
Откуда: Саме велике село в Украине
Контактная информация:

Re: Перехоплюючі парковки біля метро

Сообщение DFAW »

Кому как удобней, факт то что спрос есть, пусть будет предложение.
Я не волшебник, я только учусь. :prof:
Я из того мрачного прошлого, о котором вам, в светлом будущем, остаётся только мечтать.

Аватара пользователя
Бодрый
Ванга
Сообщения: 8587
Зарегистрирован: 01 янв 2012, 14:32
Откуда: Севастополь м-н "Лётчики"

Re: Перехоплюючі парковки біля метро

Сообщение Бодрый »

Біля метро Сирець виросте паркінг

На земельній ділянці, розташованій на столичній вулиці Щусєва, має з`явитися перехоплюючий паркінг.Земельна ділянка площею 1,6 га знаходиться поблизу станції метро «Сирець».

Раніше вона належала апарату Ради нацбезпеки та оборони, а сьогодні знаходиться у занедбаному стані. Це питання обговорювали на засіданні комісії Київради з питань транспорту, зв`язку та реклами.

– Будівництво нового паркінгу на земельній ділянці, розташованій на вулиці Щусєва, змогло б частково вирішити проблему щодо паркування транспорту в Києві, – вважає депутат Ігор Мірошниченко.Поява нового паркінгу створить комфортні умови для пішохідного руху біля метро «Сирець».

Сьогодні кияни змушені виляти між «колесами», припаркованими на тротуарах і пішохідних переходах.Виходячи з досвіду Європи, «паркувальна» потреба Києва становить близько пів мільйона машиномісць.
https://vechirniy.kyiv.ua/news/bilya-me ... te-parkinh
Метро на Виноградар в 2026. Метро на Русанівські дачі в 2035
Батько наш Бандера, Україна Мати...

incognito
Мэр (городской голова)
Мэр (городской голова)
Сообщения: 2481
Зарегистрирован: 05 ноя 2009, 12:09

Re: Перехоплюючі парковки біля метро

Сообщение incognito »

Бодрый писал(а):
01 ноя 2019, 09:54
Перехоплювальні парковки відкрилися біля метро
На ГД, Минской и Почайне - это существующие сто лет в обед парковки, которые чуть менее чем полностью забиты постоянным контингентом из окружающих домов.
На данном форуме о трамвае можно писать или хорошо, или ничего...

Ответить