Строительство Бескидского тоннеля

Модераторы: dimentiy, Администраторы

TANK
пра-пра-правнук Лыбеди
пра-пра-правнук Лыбеди
Сообщения: 9700
Зарегистрирован: 20 июл 2006, 16:42
Откуда: Киев

Сообщение TANK »

VOVA_H, боюсь что на реальную сбойку при буро-взрывном методе проходки даже сами саперы смотрели отойдя на очень приличное расстояние, а вы толпу фотографов туда затащить предлагаете)))
Удачи на дорогах!
(В т.ч.железных!!)

VOVA_H
Начальник депо
Начальник депо
Сообщения: 1164
Зарегистрирован: 02 апр 2012, 11:15

Сообщение VOVA_H »

TANK писал(а):VOVA_H, боюсь что на реальную сбойку при буро-взрывном методе проходки даже сами саперы смотрели отойдя на очень приличное расстояние, а вы толпу фотографов туда затащить предлагаете)))
Знімати з боку нового порталу, з вулиці, звічайно відігнати на безпечну віддаль, а на розумній відстані залишити включену камеру. Навіть здалеку булоб помітно купу пилу, булоб чути вибух, камера все знялаб набагато краще, а після вибуху можна булоб посвітики в дірку ліхтариком. Ну і булаб автентична грязюка.

А так це нагадує шоу де зустрічаються люди які вперший раз бачать себе після тривалої розлуки: він їй дзвонить в двері, за ним оператори, вона відкриває не здогадуючись хто там, радість, щирі сльози, хеппі енд, тільки для декого всю картину псує прихований шнур від схованого мікрофона до коробочки передавача яка стирчить в задній кишені джинсів. Ну буквально на секунду - другу проскакуе в момент коли задерлась футболка, а вона повернулась спиною в перших обіймах за роки довгої розлуки, але ці секунди раз і назавжди гроблять всі випуски цього шоу, навіть ті що ще незняті.

Аватара пользователя
tov_tob
Мэр (городской голова)
Мэр (городской голова)
Сообщения: 12165
Зарегистрирован: 25 фев 2005, 12:56
Откуда: Город на трех холмах
Контактная информация:

Сообщение tov_tob »

Так, спокуха всем :)
Они таки не просто ломали стенку, а подрывали ее:
https://www.facebook.com/18472296824323 ... =2&theater
Здесь могла быть моя подпись...

Аватара пользователя
Rider
Мэр (городской голова)
Мэр (городской голова)
Сообщения: 3322
Зарегистрирован: 16 авг 2011, 11:59
Откуда: Киев
Контактная информация:

Сообщение Rider »

Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение

VOVA_H
Начальник депо
Начальник депо
Сообщения: 1164
Зарегистрирован: 02 апр 2012, 11:15

Сообщение VOVA_H »

Ну ось на цьому фото:
http://6.firepic.org/6/images/2016-01/2 ... xrlm3e.jpg
зліва, на недозруйнованій перемічці прекрасно видно квадратики з бетону що тримаеться на арматурній решітці - це залишки бетонної стіни яка імітувала гірську пророду. Все гарно, але це державні гроші і я сувніваюсь що в проекті був передбачений кошторис для бетонування цієї перемички. Тобто ці роботи були пропущені по іншій статті. Тобто це нецільове використання державних коштів. Тобто стаття КК. Звичайно на фоні всього іншого це дрібязок, але формально підпадає.

Аватара пользователя
Klovsky
Мэр (городской голова)
Мэр (городской голова)
Сообщения: 12483
Зарегистрирован: 05 апр 2004, 16:02
Откуда: Localhost sweet home
Контактная информация:

Сообщение Klovsky »

VOVA_H писал(а):приїхали пофотографуватись та отримати гроші за відрядження
Аж 1 (один) долар в еквіваленті. Мабуть, в генделиках вони залишили більше грошей, що позитивно для туристичного розвитку регіону.

Стосовно "залишки бетонної стіни яка імітувала гірську пророду" - є ДБН та технології будівництва. Треба дивитися інструкції, які регламентують процедуру проходження зустрічних збійок. Може, це такі вимоги.
*Станція "Мечникова". Вихід до магазину "Киянка".
Закинутий навколометро- та залізничний сайт

VOVA_H
Начальник депо
Начальник депо
Сообщения: 1164
Зарегистрирован: 02 апр 2012, 11:15

Сообщение VOVA_H »

Це мій доллар і він потрачений на нцільові розходи. В генделиках проставлялись керівники Львівської залізниці за чесно вкрадені у держави і своїх працівників гроші.
Збійка була не зустрічна - проходили з одного боку. Скоріше було так (як мені здається) був побудовавний портал, трішки заглубилися в гору на зустріч проходці, армували і забетонували склепіння і чекали збійки. Вона сталася (колись) - зверху повністью розкрилась калота - зявилось світло в кінці тонелю, знизу купа камміння. Все - збійка є, хто не встиг той запізнився. Але справа була на свята - борови відпочивали. Требаж якось попіаритись. Тонель прибирають, чистять, готують майданчики, купу на місці збійки окультурують, просвіт закривають підвішенним покривалом з забитонованої сітки. До сітки прикручують смішний заряд вибухівки - опа шоу.

TANK
пра-пра-правнук Лыбеди
пра-пра-правнук Лыбеди
Сообщения: 9700
Зарегистрирован: 20 июл 2006, 16:42
Откуда: Киев

Сообщение TANK »

VOVA_H, ну не стоит настаивать на своем.

1. командировочные - это как раз доплата сотруднику за доп. расходы, которые он несет вне дома - и это, в первую очередь, именно еда. Командировочными сам командированный вправе распоряжаться как он хочет.

2. Денег Львовской ЖД в этом тоннеле нет ровно ни копейки - стройка за счет Европы.

3. Работы шли с обоих сторон изначально, со стороны Воловца медленнее - тупо не было места для откатки породы, но сколько могли - прошли.

4. Звать боровов, когда маркшейдер скажет что до сбойки осталось 5-10 метров, чтобы они лично увидели свет в конце тоннеля? и пусть сидят пару дней там?

5. какая к черту калота при БВМ? взрыв идет по всему периметру.
Удачи на дорогах!
(В т.ч.железных!!)

Аватара пользователя
DFAW
Мэр (городской голова)
Мэр (городской голова)
Сообщения: 15002
Зарегистрирован: 09 фев 2005, 19:43
Откуда: Саме велике село в Украине
Контактная информация:

Сообщение DFAW »

Таки сейчас пройдена только верхняя часть тоннеля, что и есть калота
Я не волшебник, я только учусь. :prof:
Я из того мрачного прошлого, о котором вам, в светлом будущем, остаётся только мечтать.

TANK
пра-пра-правнук Лыбеди
пра-пра-правнук Лыбеди
Сообщения: 9700
Зарегистрирован: 20 июл 2006, 16:42
Откуда: Киев

Сообщение TANK »

ну ОК, согласен. тут аналогия бельгийского способа к БВР таки имеет место быть.
Удачи на дорогах!
(В т.ч.железных!!)

Аватара пользователя
tov_tob
Мэр (городской голова)
Мэр (городской голова)
Сообщения: 12165
Зарегистрирован: 25 фев 2005, 12:56
Откуда: Город на трех холмах
Контактная информация:

Сообщение tov_tob »

TANK писал(а):2. Денег Львовской ЖД в этом тоннеле нет ровно ни копейки - стройка за счет Европы.
Есть. Вернее были.
Сейчас, да, Европа.
Здесь могла быть моя подпись...

TANK
пра-пра-правнук Лыбеди
пра-пра-правнук Лыбеди
Сообщения: 9700
Зарегистрирован: 20 июл 2006, 16:42
Откуда: Киев

Сообщение TANK »

угу, оптом аж километр подьездных путей и развитие НЯЗ. так это все есть, бабло на лево не ушло. тем более, на командировочные частным СМИ.
Удачи на дорогах!
(В т.ч.железных!!)

VOVA_H
Начальник депо
Начальник депо
Сообщения: 1164
Зарегистрирован: 02 апр 2012, 11:15

Сообщение VOVA_H »

TANK писал(а):VOVA_H, ну не стоит настаивать на своем.

1. командировочные - это как раз доплата сотруднику за доп. расходы, которые он несет вне дома - и это, в первую очередь, именно еда. Командировочными сам командированный вправе распоряжаться как он хочет.

2. Денег Львовской ЖД в этом тоннеле нет ровно ни копейки - стройка за счет Европы.

3. Работы шли с обоих сторон изначально, со стороны Воловца медленнее - тупо не было места для откатки породы, но сколько могли - прошли.

4. Звать боровов, когда маркшейдер скажет что до сбойки осталось 5-10 метров, чтобы они лично увидели свет в конце тоннеля? и пусть сидят пару дней там?

5. какая к черту калота при БВМ? взрыв идет по всему периметру.
1-я в кусі, тільки борови нічого не роблять, а навпаки заважають робити іншим, під їх приїзд будівельники зупинили будівництво, почали закладати вже пробиту дірку, почали вилизувати бруд та чіпляти плакати "пятирічку в три дні" - тобто приїзд боровів наніс шкоду будівництву, привів до нецільвого використання коштів і вони ще за це відрядження отримають.
2- підїздні колії і облаштування майданчиків залізниця будувала за свої кошти.
3- один з боровів на початку будівництва заявляв що проходка буде йти тільки з одного боку. Як я тупий розумію з боку Воловця облаштували портал і трішки заглибились для того щоб не допустити руйнування і обвалу породи при виході з гори (з урахуванням того що порода зі знятим гірським тиском легко руйнується (нижню частину бдуть розбирати без вибухівки) портал облаштували завчасно і на деяку глибину пройшли не буровибуховим методом. Ось так і зявився кусочок тонелю біля Воловецького порталу.
4- ну не хоче - хай не сидить, він що "альфа стерх" і без його не пройдуть? Що головніше швидше та дешевше виконати роботу чи боровів пропіарити? Доки ми головнішим завдання будемо вважати піарення боровів - доти і будемо сидіти в дупі.

Аватара пользователя
DFAW
Мэр (городской голова)
Мэр (городской голова)
Сообщения: 15002
Зарегистрирован: 09 фев 2005, 19:43
Откуда: Саме велике село в Украине
Контактная информация:

Сообщение DFAW »

VOVA_H, только один нюанс стройка на новый год/рождество всё равно стояла, по тому что народ домой ездил
Я не волшебник, я только учусь. :prof:
Я из того мрачного прошлого, о котором вам, в светлом будущем, остаётся только мечтать.

Аватара пользователя
Bomberman
Мэр (городской голова)
Мэр (городской голова)
Сообщения: 2483
Зарегистрирован: 05 апр 2004, 15:54
Откуда: Kyiv / Toronto

Сообщение Bomberman »

VOVA_H, твої полум`яні промови тут вже порядно набридли. Ти не член партії Олега Ляшка часом? Що і кому ти намагаєшся довести?
Нічого поганого в тому, що керівництво проінспектувало будівництво великого інфраструктурного об`єкту немає. З Києва воно по-одному виглядає, а на місці по-іншому. Тим більше це відбувається раз на рік, коли будівництво зупинене.
Не тратьте, куме, сили, спускайтеся на дно

Ответить