Замовлення квитків через мережу Інтернет

Модераторы: dimentiy, Администраторы

Аватара пользователя
Flake
Машинист
Машинист
Сообщения: 572
Зарегистрирован: 29 июл 2008, 15:06
Откуда: Бандерштадт

Замовлення квитків через мережу Інтернет

Сообщение Flake »

Укрзалізниця нарешті спромоглася запровадити систему бронювання квитків через інтернет
http://www.uz.gov.ua/index.php?f=Doc.Vi ... ews&lng=ru

З 22 грудня 2008 Укрзалізниця запровадила 1-й етап з оформлення проїзних документів через мережу Інтернет.

Зайшовши на офіційний веб-сайт Укрзалізниці ( www.uz.gov.ua ) у розділ «Для пасажирів», можна отримати довідку щодо наявності вільних місць у поїздах, вартості проїзду та оформити бронь-замовлення через веб-сайт Укрзалізниці з наступним викупом проїзних документів у квитковій касі. Забронювати місця на поїзд можна за 45 діб до відправлення поїзда.

Оплата здійснюється платіжною карткою Національної системи масових електронних платежів (НСМЕП) або міжнародною платіжною карткою (VISA, MasterCard, VISA Elektron, Maestro ) тільки за операцію бронювання проїзного документа.

Після бронювання місць пасажир отримає унікальний код, який можна роздрукувати на звичайному папері. Якщо можливості друку немає, необхідно правильно записати цей код.

За пред’явленням коду можна викупити свій квиток у будь-якій касі Укрзалізниці, що здійснює продаж квитків на пасажирські поїзди, впродовж двох діб з часу замовлення.

У січні 2009 року планується впровадження не тільки бронювання, а й оплати проїзних документів через мережу Інтернет.

Також у 2009 році (друге півріччя) планується встановлення кіосків (автоматів самообслуговування) та розробка електронного квитка.

Управління взаємодії зі ЗМІ Укрзалізниці

(044) 465-24-28, 465-21-76, 465-21-72

е-mail: ргеsscenter@uz.gov.ua

P.S. Випробував систему. Реєстрація проста (навіть не потрібно підтверджувати реєстрацію через мило. Є пару глюків на сайті (якщо хочете повернутись назад рекомендую користуватись кнопкою "Назад" на самому сайті а не у браузері, інакше буде глючити. На оплату карткою міжнародної системи оплати переключитись не вдалося (лише через картку НСМЕП), оплата бронювання 20 грн. (мародери, блін!).
Последний раз редактировалось Flake 25 дек 2008, 18:27, всего редактировалось 1 раз.

Аватара пользователя
slavutich
Мэр (городской голова)
Мэр (городской голова)
Сообщения: 1647
Зарегистрирован: 20 авг 2008, 11:47
Контактная информация:

Сообщение slavutich »

ссылка на УЗ не работает :(
ЗЫ. может 20 гривень это залог?
Последний раз редактировалось slavutich 25 дек 2008, 18:12, всего редактировалось 2 раза.

Аватара пользователя
Flake
Машинист
Машинист
Сообщения: 572
Зарегистрирован: 29 июл 2008, 15:06
Откуда: Бандерштадт

Сообщение Flake »

У мене лінк на статтю працює... Лінк на сайт Укрзалізниці в тексті статті тут чомусь криво відобразився, треба вручну вставляти. Лінк на сайт через який йде замовлення http://www.e-kvytok.com.ua/wps/portal

Аватара пользователя
Дёдя
Мэр (городской голова)
Мэр (городской голова)
Сообщения: 6723
Зарегистрирован: 08 авг 2005, 11:35
Откуда: Центр Европы

Сообщение Дёдя »

В статье буква а русская. Правильный линк: www.uz.gov.ua
kitponiS, женились бы, БАРИН!

Аватара пользователя
Flake
Машинист
Машинист
Сообщения: 572
Зарегистрирован: 29 июл 2008, 15:06
Откуда: Бандерштадт

Сообщение Flake »

ЗЫ. может 20 гривень это залог?
Ні, це не застава. Це плата за бронювання через інтернет((( Причому квиток слід викупити протягом 2-х днів інакше замовлення буде скасоване а 20 грн. не повернуть.

Аватара пользователя
slavutich
Мэр (городской голова)
Мэр (городской голова)
Сообщения: 1647
Зарегистрирован: 20 авг 2008, 11:47
Контактная информация:

Сообщение slavutich »

Flake, поправь пожалуйста ссылку
А насчет 20 гривен, то я лучше сьежжу на вокзал и там все куплю, ато с учетом работоспособности наших программ(система станцию "Дарница" не отображает) потом может билета и не оказатся...

Аватара пользователя
Flake
Машинист
Машинист
Сообщения: 572
Зарегистрирован: 29 июл 2008, 15:06
Откуда: Бандерштадт

Сообщение Flake »

А хіба на Дарниці зупиняються якісь поїзди дальнього прямування? А на електрички підвищеного комфорту тут квитки не продають. Взагалі ти правий - на вокзал все рівно прийдеться їхати за квитком і стояти в черзі (причому якщо не встигнеш за два дні - замовлення і гроші пропадуть). А попросити вибрати саме той вагон і місце яке я хочу можна і в касира (на Дарниці де я купую квитки мені в цьому ніколи не відмовляли). Система матиме сенс лише тоді коли квиток можна буде роздрукувати в себе на принтері самому, чи в спеціальних електронних терміналах на вокзалі, а в провідників будуть спеціальні пристрої які зчитуватимуть інформацію з штрих-коду на роздрукованому квитку (сподіваюсь глюків не буде) - принаймні колись обіцяли, що це буде наступним етапом запровадження системи. Це лише пілотний проект, будемо сподіватися на покращення (і здешевлення) системи.

Аватара пользователя
slavutich
Мэр (городской голова)
Мэр (городской голова)
Сообщения: 1647
Зарегистрирован: 20 авг 2008, 11:47
Контактная информация:

Сообщение slavutich »

Flake писал(а):А хіба на Дарниці зупиняються якісь поїзди дальнього прямування? А на електрички підвищеного комфорту тут квитки не продають....
Изображениена скоростные продают

Аватара пользователя
DFAW
Мэр (городской голова)
Мэр (городской голова)
Сообщения: 15002
Зарегистрирован: 09 фев 2005, 19:43
Откуда: Саме велике село в Украине
Контактная информация:

Сообщение DFAW »

Так там есть станция Дарница, только надо зарегистрироваться в системе и там появляется кнопка уточнить станцию для города.
Я не волшебник, я только учусь. :prof:
Я из того мрачного прошлого, о котором вам, в светлом будущем, остаётся только мечтать.

Аватара пользователя
Дёдя
Мэр (городской голова)
Мэр (городской голова)
Сообщения: 6723
Зарегистрирован: 08 авг 2005, 11:35
Откуда: Центр Европы

Сообщение Дёдя »

В ссылке slavutich"а поезда в москву доезжают за.... 3-4 часА!
ЗЫ: РЕАКТИВНЫЕ :!:
kitponiS, женились бы, БАРИН!

Аватара пользователя
slavutich
Мэр (городской голова)
Мэр (городской голова)
Сообщения: 1647
Зарегистрирован: 20 авг 2008, 11:47
Контактная информация:

Сообщение slavutich »

Дёдя писал(а):В ссылке slavutich"а поезда в москву доезжают за.... 3-4 часА!
ЗЫ: РЕАКТИВНЫЕ :!:
нет, посмотри путь следования:
Дарница-Кролевец, сдесь отображается время от начальной станции до конечной

ЛиС
Мэр (городской голова)
Мэр (городской голова)
Сообщения: 2737
Зарегистрирован: 09 окт 2006, 08:31
Откуда: Киев

Сообщение ЛиС »

Вот только никто не обратил внимания, что есть похожая система на ЮЖД http://www.pz.gov.ua/_q/exprt.php?lid=1&mid=31
которая работает уже больше года. Правда билеты там можно выкупить только на определенных станциях ЮЖД.
Кстати, с недавнего времени в системе "Экспресс" в терминалах кассиров при способе оформления проездных документов появился пункт "Замовлення через інтернет"

Аватара пользователя
d3fai13r
Дежурный по станции
Дежурный по станции
Сообщения: 309
Зарегистрирован: 22 сен 2006, 14:14
Откуда: Auckland

Сообщение d3fai13r »

Почему же не обратил, обратили, только вот выкуп по ЮЖД давал абсолютно ничего для тех кто живет за пределами Полтавской, Сумской, Харьковской области. + есть слухи что это была тестовая версия нынешнего "е-квитка"

Аватара пользователя
Klovsky
Мэр (городской голова)
Мэр (городской голова)
Сообщения: 12483
Зарегистрирован: 05 апр 2004, 16:02
Откуда: Localhost sweet home
Контактная информация:

Сообщение Klovsky »

Зато на сайте ЮЖД тогда можно было узнать о наличии свободных мест по станциям. Теперь всё это есть и на е-квитке.
*Станція "Мечникова". Вихід до магазину "Киянка".
Закинутий навколометро- та залізничний сайт

Аватара пользователя
Сухов
Начальник депо
Начальник депо
Сообщения: 1155
Зарегистрирован: 26 мар 2009, 00:38
Откуда: Стольный град Киев
Контактная информация:

Сообщение Сухов »

я что-то не вижу ссылки на бронирование билетов...
Пока я жив - я в пути.
Пока я в пути - я жив.

Ответить