Строительство участка Вокзальная-Центральная-?

Модераторы: dimentiy, Администраторы

Аватара пользователя
Муркенштейн
Пом. Админа
Пом. Админа
Сообщения: 1811
Зарегистрирован: 14 окт 2004, 13:45
Откуда: Linz

Сообщение Муркенштейн »

Ответ здесь, тему пересадки продолжаем там же.
Chance favors the prepared mind
Я живу в палатке

Аватара пользователя
DFAW
Мэр (городской голова)
Мэр (городской голова)
Сообщения: 15002
Зарегистрирован: 09 фев 2005, 19:43
Откуда: Саме велике село в Украине
Контактная информация:

Сообщение DFAW »

Юрій писал(а):
КМ собирает чегуном только то, что точно потребует последующией разборки, ткаое положение вещей уже было на 95 год, зуб дам
А что именно КМ собирал из чугуна?
Например станция Герцина - Згуровская. Там перегонный тунель втом месте где возможно будет станция чугунный
Я не волшебник, я только учусь. :prof:
Я из того мрачного прошлого, о котором вам, в светлом будущем, остаётся только мечтать.

Юрій
Мэр (городской голова)
Мэр (городской голова)
Сообщения: 2438
Зарегистрирован: 03 апр 2005, 15:23
Откуда: КИЇВ

Сообщение Юрій »

Например станция Герцина - Згуровская. Там перегонный тунель втом месте где возможно будет станция чугунный
Возможно..... Правда, когда проежаю мимо, ничего особенного не замечаю :)

Аватара пользователя
DFAW
Мэр (городской голова)
Мэр (городской голова)
Сообщения: 15002
Зарегистрирован: 09 фев 2005, 19:43
Откуда: Саме велике село в Украине
Контактная информация:

Сообщение DFAW »

По пути, что в центр точно есть, вот назад - не уверен.
Я не волшебник, я только учусь. :prof:
Я из того мрачного прошлого, о котором вам, в светлом будущем, остаётся только мечтать.

Аватара пользователя
sashman
Мэр (городской голова)
Мэр (городской голова)
Сообщения: 7031
Зарегистрирован: 08 сен 2004, 21:05
Откуда: оттуда.
Контактная информация:

Сообщение sashman »

Изменение обделки на скорости 60 км/ч с расстояния ну пол-метра не заметишь... При желании, можно заметить в свете фар мостик, если смотреть вперед-вниз с первых дверей.
Океания всегда воевала с Ост-Азией

Аватара пользователя
DFAW
Мэр (городской голова)
Мэр (городской голова)
Сообщения: 15002
Зарегистрирован: 09 фев 2005, 19:43
Откуда: Саме велике село в Украине
Контактная информация:

Сообщение DFAW »

Чугун по звуку слышен, ИМХО.

Кроме того, хочу отметитть что мы ушли в ОФФтопик и нам надо перемещатсья кудато в тунели.
Я не волшебник, я только учусь. :prof:
Я из того мрачного прошлого, о котором вам, в светлом будущем, остаётся только мечтать.

Юрій
Мэр (городской голова)
Мэр (городской голова)
Сообщения: 2438
Зарегистрирован: 03 апр 2005, 15:23
Откуда: КИЇВ

Сообщение Юрій »

При желании, можно заметить в свете фар мостик, если смотреть вперед-вниз с первых дверей.
Попробую на днях рассмотреть, хотя не понимаю, почему бы задел не сделать как ЛБ, Вырлицу, Теличку?
Кроме того, хочу отметитть что мы ушли в ОФФтопик и нам надо перемещатсья кудато в тунели
Это точно

Аватара пользователя
Sinoptik
Пом. Админа
Пом. Админа
Сообщения: 11436
Зарегистрирован: 04 апр 2003, 13:34
Откуда: Киев

Сообщение Sinoptik »

Начинаем перемещаться. Не ждем раздачи слонов.
ИзображениеС уважением,
Sinoptik

Аватара пользователя
tov_tob
Мэр (городской голова)
Мэр (городской голова)
Сообщения: 12165
Зарегистрирован: 25 фев 2005, 12:56
Откуда: Город на трех холмах
Контактная информация:

Сообщение tov_tob »

http://gorod.dp.ua/news/news.php?id=2584

З міського бюджету Дніпропетровська виділено додатково 1 млн грн на будівництво метро

З цьогорічного міського бюджету Дніпропетровська виділено додатково 1 млн грн на продовження будівництва другої черги Дніпропетровського метрополітену. Таке рішення ухвалила чергова 30-та сесія Дніпропетровської міської ради 4-го скликання 21 вересня 2005 року.

Додаткові витрати на продовження спорудження метро внесені до Програми соціально-економічного і культурного розвитку Дніпропетровська на 2005 рік разом зі збільшенням видатків на реконструкцію низки дитячих закладів, лікарень і котелень та виключенням з програми фінансування будівництва газопроводів у мікрорайоні Таромське та на інших околицях міста.

Як повідомляло інформагентство «Придніпров’я», голова Дніпропетровської обласної ради Микола Швець мав намір на сесії 21 вересня 2005 року в ультимативній формі звернутися до Дніпропетровської міської ради з вимогою забезпечити фінансування подальшого будівництва метрополітену. Про це Микола Швець заявляв, відкриваючи пленарне засідання чергової 28-ої сесії облради 4-го скликання 16 вересня 2005 року.

Однак на сесії міськради 21 вересня ніяких ультимативних вимог з боку обласної ради не прозвучало, натомість заступник голови Дніпропетровської обласної ради повідомила, що Микола Швець зараз перебуває у Верховній Раді України, де розглядається проект Державного бюджету на 2006 рік.

Аватара пользователя
tov_tob
Мэр (городской голова)
Мэр (городской голова)
Сообщения: 12165
Зарегистрирован: 25 фев 2005, 12:56
Откуда: Город на трех холмах
Контактная информация:

Сообщение tov_tob »

http://gorod.dp.ua/news/news.php?id=2780

Юрій Єхануров доручив Міністру фінансів передбачити в Держбюджеті на 2006 рік кошти на продовження будівництва Дніпропетровського метро

Прем’єр-міністр України Юрій Єхануров доручив Міністру фінансів Вікторові Пинзенику внести зміни до проекту Державного бюджету України на 2006 рік і передбачити в ньому кошти на продовження будівництва Дніпропетровського метрополітену. Таке доручення Прем’єр-міністр дав на засіданні Кабінету Міністрів України 29 жовтня, — повідомляє прес-служба глави Уряду. За інформацією прес-служби, Уряд України вирішив також повернутися до розгляду питання про державне фінансування будівництва метрополітенів в інших великих містах — Харкові та Донецьку :!: .

«Там ситуація вже буквально аварійна», — відзначив Прем'єр-Міністр, звертаючись з дорученням до Міністра фінансів.

Як повідомляли українські ЗМІ, Кабінет Міністрів України запропонував Верховній Раді збільшити фінансування Міністерства транспорту і зв'язку в 2006 році на 46,1% порівняно з 2005 роком до 806,764 млн гривень. Про це сказано в законопроекті «Про Державний бюджет України на 2006 рік», переданому Кабміном до Верховної Ради і зареєстрованому 15 вересня. Зокрема, Кабмін рекомендував направити в 2006 році як субвенцію місцевим бюджетам на будівництво метрополітенів в Харкові, Донецьку і Дніпропетровську 186,5 млн грн.

Довідка: За даними Головного фінансового управління Дніпропетровської облдержадміністрації, за вісім місяців 2005 року на будівництві другої черги Дніпропетровського метрополітену освоєно 5,3 млн грн із запланованих на рік 7 млн грн.

Ну что ж, радует, что программу Кабмина не забыли. Остается только ждать и надеяться
Здесь могла быть моя подпись...

Юрій
Мэр (городской голова)
Мэр (городской голова)
Сообщения: 2438
Зарегистрирован: 03 апр 2005, 15:23
Откуда: КИЇВ

Сообщение Юрій »

А сколько гривень, минимум, надо Днепру, Харькову и Донецку? Кто нибудь знает?

Nizhin22
Механик
Механик
Сообщения: 245
Зарегистрирован: 24 мар 2005, 12:08
Откуда: Novaya Darnitsa

Сообщение Nizhin22 »

Минимум на сколько станций?
Нет подписи...

Аватара пользователя
tov_tob
Мэр (городской голова)
Мэр (городской голова)
Сообщения: 12165
Зарегистрирован: 25 фев 2005, 12:56
Откуда: Город на трех холмах
Контактная информация:

Сообщение tov_tob »

Для нормального строительства и развития метро - явно больше чем 60 млн в год
Здесь могла быть моя подпись...

Юрій
Мэр (городской голова)
Мэр (городской голова)
Сообщения: 2438
Зарегистрирован: 03 апр 2005, 15:23
Откуда: КИЇВ

Сообщение Юрій »

Минимум на сколько станций?
Для пуска в Донецке, пуска в Днепре 2-3 станций, и в Харькове 1-2 станции на север

Аватара пользователя
tov_tob
Мэр (городской голова)
Мэр (городской голова)
Сообщения: 12165
Зарегистрирован: 25 фев 2005, 12:56
Откуда: Город на трех холмах
Контактная информация:

Сообщение tov_tob »

пуска в Днепре 2-3 станций
Если брать вместе с Театральной, Центральной и Музейной, то нужно почти 500 млн. грн
Здесь могла быть моя подпись...

Ответить