Список форумов Киевское метро   Портал
 Правила  •  Сайт  •  ЧаВо(FAQ)  
Поиск  •  Личные настройки  •  Группы  •  Регистрация  •  Профиль  •  Войти и проверить личные сообщения  •  Вход
Календарь 
Следующая тема
Предыдущая тема

Начать новую темуОтветить на тему Предыдущая темаПослать на Email другу.Список пользователей, просмотревших эту тему.Записать этот топик в файлВерсия для печатиВойти и проверить личные сообщенияСледующая тема
Автор Сообщение
Hoaxer
Путеец
Путеец

ukraine.png
СообщениеДобавлено: Пн Фев 19, 2007 16:25  Заголовок сообщения:  Budapest Ответить с цитатойВ конец страницыВернуться к началу

Всім привіт! Нарешті мене зареєстрували на цьому форумі! Smile Я вже дуже давно все читаю читаю, а права голосу не маю! І нарешті! Через два тижні після того як 4 рази "зареєестровувався" я тут! Smile Very Happy

Пропоную всім власні фотки метро Будапешта і (поки що одну) - Праги) 8)

http://forum.metropoliten.kiev.ua/album_personal.php?user_id=1355

Овен Пол:М Кот Не в сетиЛичная галерея HoaxerПосмотреть профильОтправить личное сообщениеПосетить сайт автораMSN Messenger
Дёдя
Мэр (городской голова)
Мэр (городской голова)

ukraine.png
СообщениеДобавлено: Вт Фев 20, 2007 00:26  Заголовок сообщения:   Ответить с цитатойВ конец страницыВернуться к началу

Вагоны конечно в ужастном состоянии Sad
НЯП АРС и т.п. у них нет.
Прикольное отражение в зеркале Smile
А что это за номера вагонов?

Лев Пол:М Кот Не в сетиЛичная галерея ДёдяПосмотреть профильОтправить личное сообщениеICQ номер
Hoaxer
Путеец
Путеец

ukraine.png
СообщениеДобавлено: Вт Фев 20, 2007 01:59  Заголовок сообщения:   Ответить с цитатойВ конец страницыВернуться к началу

нічого якщо я буду українською? Smile

насправді вагони можуть здатися у жахливому стані, але тільки ззовні - через облуплену фарбу. Всередині, чесно кажу, набагато приємніше ніж у нас. ЧЕСНО! Very Happy Вагони чисті, не заклеєні ніякою жлобською рекламою, яка існує там лише у рамках. Інформація не декількох мовах (угорська, німецька, англійська). Гама всередині - чорно (для сидінь)-салатова (для всього іншого). Бігуча стрічка на місці наших моніторів, де пишуть назву наступної зупинки, вихід до вулиць та маршрути різного транспорту на який можна пересісти.

про номери вагонів не пам'ятаю - подивлюсь, пошукаю ще фоток.

станції - окрема історія. Всі що в центрі, їм був проведений "капремонт з модернізацією", дуже дуже дуже приємні Smile хоча трохи одноманітні, але дуже приємні - на фотках був увімкнений спалах, тому гама не та, яка є насправді. Нові станції білосніжно білі з червоним та помаранчевим.

Овен Пол:М Кот Не в сетиЛичная галерея HoaxerПосмотреть профильОтправить личное сообщениеПосетить сайт автораMSN Messenger
vv
алкотурист
алкотурист

brazil.png
СообщениеДобавлено: Вт Фев 20, 2007 02:51  Заголовок сообщения:   Ответить с цитатойВ конец страницыВернуться к началу

2 Hoaxer. А ти коли фотографував до тебе місцеві менти не чіплялися? Smile
А АРШ там таки немає.

Телец Пол:М Собака НевидимыйЛичная галерея vvПосмотреть профильОтправить личное сообщение
dimentiy
Злой литовец

ukraine.png
СообщениеДобавлено: Вт Фев 20, 2007 09:58  Заголовок сообщения:   Ответить с цитатойВ конец страницыВернуться к началу

Но всетаки было приятно увидеть наш дорогой совок в Европе.

Скорпион Пол:М Лошадь НевидимыйЛичная галерея dimentiyПосмотреть профильОтправить личное сообщениеОтправить e-mailПосетить сайт автораICQ номер
Hoaxer
Путеец
Путеец

ukraine.png
СообщениеДобавлено: Вт Фев 20, 2007 11:34  Заголовок сообщения:   Ответить с цитатойВ конец страницыВернуться к началу

Obolon писал(а):
2 Hoaxer. А ти коли фотографував до тебе місцеві менти не чіплялися? Smile
А АРШ там таки немає.

Ні не чіплялися. Там взагалі все так... вільно Smile трошки в офтоп: навіть в супермаркет електроніки я з фотіком заходив, мені лише на вході наклейку на нього поставили - що я з ним зайшов і не вкрав. ну і в місцеву "Біллу" заходив з купою своїх пакунків, і нічого!

А взагалі - див. фотки - там турнікетів немає. Скажімо так - вхід вільний . Іноді ходять контролери, але народ свідомий - всі самі платять. Квиток в одну сторону - 5грн. Проїзний на весь транспорт на 3 дні - 60грн.

ще є музей метро (див. фотки моделей вагонів)

багато станцій типу Вирлиці - з виходом на праву платформу.

Одна з 3х ліній метро - найстарша в континентальній Європі "Метро тисячоліття" називається. Там навіть рухомий склад інший (див. фотки з музею)

Є цікава станція "Штадіонок" - там 4 колії і багато платформ )))

А ще в метро, в тоннелі є реклама. Ми з другом вперше коли побачили думали що в нас глюки Smile)) Уявіть собі - навпроти вас за вікном стрибає намальований дід мороз... Наскільки я зрозумів в тоннелі на стіні є якась смуга, на яку як слайди наліплюють кадри реклами. Коли проїзжає поїзд вона підсвічується. На швидкості все виглядає анімованим - т.е. мультик в повітрі за вікном Smile

Hoaxer
Путеец
Путеец

ukraine.png
СообщениеДобавлено: Вт Фев 20, 2007 11:50  Заголовок сообщения:   Ответить с цитатойВ конец страницыВернуться к началу

вибачте за дурне питання, але що таке АРШ - НЯП АРС? :$

sashman
Мэр (городской голова)
Мэр (городской голова)

north-korea.png
СообщениеДобавлено: Вт Фев 20, 2007 12:07  Заголовок сообщения:   Ответить с цитатойВ конец страницыВернуться к началу

Система автоматичного регулювання швидкості (рос. АРС). Не дає їхати швидше ніж дозволено або не туди куди треба.

Близнец Пол:М Тигр Не в сетиЛичная галерея sashmanПосмотреть профильОтправить личное сообщениеПосетить сайт автораICQ номер
Дёдя
Мэр (городской голова)
Мэр (городской голова)

ukraine.png
СообщениеДобавлено: Вт Фев 20, 2007 20:10  Заголовок сообщения:   Ответить с цитатойВ конец страницыВернуться к началу

Цитата:
Наскільки я зрозумів в тоннелі на стіні є якась смуга,

Есть такая тема , почитай в ней!

Лев Пол:М Кот Не в сетиЛичная галерея ДёдяПосмотреть профильОтправить личное сообщениеICQ номер
Hoaxer
Путеец
Путеец

ukraine.png
СообщениеДобавлено: Ср Фев 21, 2007 11:29  Заголовок сообщения:   Ответить с цитатойВ конец страницыВернуться к началу

вчора відібрав ще багато фоток з Будапештського метро. Цікавлять? Smile

Hoaxer
Путеец
Путеец

ukraine.png
СообщениеДобавлено: Ср Фев 21, 2007 16:18  Заголовок сообщения:   Ответить с цитатойВ конец страницыВернуться к началу

Багато нових фоток виклав сюди (трохи з Праги, більшість - Будапешт). Є навіть фотка депо і кінцевої
http://forum.metropoliten.kiev.ua/album_personal.php?user_id=1355

Sinoptik
Пом. Админа
Пом. Админа

ukraine.png
СообщениеДобавлено: Ср Фев 21, 2007 21:07  Заголовок сообщения:   Ответить с цитатойВ конец страницыВернуться к началу

Бли-ин, супер!

Пол:М  НевидимыйЛичная галерея SinoptikПосмотреть профильОтправить личное сообщениеОтправить e-mail
Hoaxer
Путеец
Путеец

ukraine.png
СообщениеДобавлено: Ср Фев 21, 2007 21:12  Заголовок сообщения:   Ответить с цитатойВ конец страницыВернуться к началу

дійсно сподобалось? я радий що є такі Smile
я збираюся невдовзі знову туди поїхати, приймаю замовлення на фото Wink

Дёдя
Мэр (городской голова)
Мэр (городской голова)

ukraine.png
СообщениеДобавлено: Ср Фев 21, 2007 23:36  Заголовок сообщения:   Ответить с цитатойВ конец страницыВернуться к началу

Цитата:
приймаю замовлення на фото

А можно мое фото на фоне Сименса? Happy

Hoaxer
Путеец
Путеец

ukraine.png
СообщениеДобавлено: Чт Фев 22, 2007 01:17  Заголовок сообщения:   Ответить с цитатойВ конец страницыВернуться к началу

Дёдя писал(а):
Цитата:
приймаю замовлення на фото

А можно мое фото на фоне Сименса? Happy

ми в житті не знайомі? мабуть таки ні... просто... я маю дві такі свої фотки Razz Laughing 8)
я і трамвай Сіменз та я і поїзд Сіменз Smile

ну я вагони ще пофоткаю, може деякі станції... Особливих побажань немає?

Начать новую темуОтветить на тему Предыдущая темаПослать на Email другу.Список пользователей, просмотревших эту тему.Записать этот топик в файлВерсия для печатиВойти и проверить личные сообщенияСледующая тема

Следующая тема
Предыдущая тема