Реконструкция Шулявского путепровода

Модераторы: dimentiy, Администраторы

const
Начальник СЦБ
Начальник СЦБ
Сообщения: 728
Зарегистрирован: 13 ноя 2008, 13:52
Откуда: iev

Сообщение const »

А можете подсказать, тендер уже прошёл, или нет? А то я открывал страничку в прозорро, на которую ссылка тут пробегала - и ничо понять не смог :( Там про рассмотрение жалоб и всё.

Аватара пользователя
Rider
Мэр (городской голова)
Мэр (городской голова)
Сообщения: 3322
Зарегистрирован: 16 авг 2011, 11:59
Откуда: Киев
Контактная информация:

Сообщение Rider »

Лучше разве что качеством рендеров*.
Развязка, где для поворота направо дается только 1 полоса, да и то, там нужно стоять ждать когда впереди освободится место, - вот это лучше?)

* кстати там рендеры очень сильно различаются) Когда нужно топить за сохранение цеха - он целый, когда нужно обосновать пропускную способность, цех уже частично демонтирован))

Аватара пользователя
Бодрый
Ванга
Сообщения: 8587
Зарегистрирован: 01 янв 2012, 14:32
Откуда: Севастополь м-н "Лётчики"

Сообщение Бодрый »

Кличко обговорив питання розв’язки на Шулявці з громадою

До кінця травня має відбутись розгляд двох варіантів розв’язки профільними фахівцями з різних міст України.

Близько 15:00 у будівлі КМДА почалось обговорення альтернативного проекту розв’язки на Шулявці авторства Віктора Петрука. На заході були присутні міський голова Віталій Кличко, його заступники Дмитро Давтян та Олександр Спасибко, директор Департаменту містобудування і архітектури Олександр Свистунов, директор КП «Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд м. Києва» Максим Калінін, автор проекту розв’язки Віктор Петрук, громадськи активісти та журналісти.

На початку Віктор Петрук розповів про ситуацію, яка склалась з розглядом у мерії варіанту розв’язки його авторства: за словами проектанта, розгляд «гальмують» та не дають пройти державну експертизу техніко-економічного обґрунтування, за яку платитимуть не з бюджета міста, а за приватні кошти. Він наполягає, що транспортні експерти, які консультують Кличка, маніпулюють даними та завищують вартість будівництва трирівневої розв’язки, просуваючи тим самим розв’язку-трилисник.

Олександр Свистунов та Максим Калінін спростувували ці тези. Мовляв, гроші за експертизу досі не сплачені, містобудівну раду розв’язка не пройшла, а отже нема про що говорити. Головний архітектор міста Свистунов при цьому сам себе назвав «дуже порядною людиною». Крім того, ніби-то, представники багатьох комунальних установ зауважували про неможливість будівництва трирівневої розв’язки, на що Петрук сказав, що це неправда і консенсусу щодо неможливості будівництва під час наради з комунальниками не було.

Після 30-хвилинного розгляду питання, Віталій Кличко попросив до кінця місяця організувати експертний розгляд розв’язок за участі незалежних фахівців з інших міст України. Згідно з обговоренням, останніх має запропонувати Віктор Петрук.
https://hmarochos.kiev.ua/2018/05/17/kl ... gromadoyu/

Аватара пользователя
optimist
Машинист
Машинист
Сообщения: 482
Зарегистрирован: 19 май 2009, 22:22
Откуда: KYIV

Сообщение optimist »

Бодрый писал(а):Кличко обговорив питання розв’язки на Шулявці з громадою

Крім того, ніби-то, представники багатьох комунальних установ зауважували про неможливість будівництва трирівневої розв’язки, на що Петрук сказав, що це неправда і консенсусу щодо неможливості будівництва під час наради з комунальниками не було.

Після 30-хвилинного розгляду питання, Віталій Кличко попросив до кінця місяця організувати експертний розгляд розв’язок за участі незалежних фахівців з інших міст України. Згідно з обговоренням, останніх має запропонувати Віктор Петрук.
https://hmarochos.kiev.ua/2018/05/17/kl ... gromadoyu/
Просто виадук Мийо якись :)

По любому у цьому трилістнику закопане корупційне бабло.

Зустріч у Клічко сьогодні
https://www.facebook.com/Irina.Golovate ... 609778418/
Все, что ни делается то к лучшему
Все, что к лучшему то не делается

drozdoff
Путеец
Путеец
Сообщения: 118
Зарегистрирован: 16 апр 2016, 14:26

Сообщение drozdoff »

Как мне нравится этот подход "Неполный клевер старый (читай отработанный, понятный и привычный как для разрабов так и для строителей -- прим. ред.) по этому его выбирают по тому что отмыть бабло", при этом в священном проекте Петрука объём работ (а значит и простор для отмывания) в разы выше.

Аватара пользователя
Misha
Мэр (городской голова)
Мэр (городской голова)
Сообщения: 2718
Зарегистрирован: 05 апр 2004, 11:37
Откуда: Краснодар

Сообщение Misha »

Клевер действительно очень устаревшая развязка с множеством недостатков.
Но Петрук молчит о том, что в "его" развязке все левые повороты пересекаются между собой, и на кольце очень скоро появятся светофоры.

Аватара пользователя
tov_tob
Мэр (городской голова)
Мэр (городской голова)
Сообщения: 12165
Зарегистрирован: 25 фев 2005, 12:56
Откуда: Город на трех холмах
Контактная информация:

Сообщение tov_tob »

Не понимаю, почему все время обсуждается или клевер, или Петрук.
Было еще ряд предложений, причем поинтереснее этих двух как по мне.
Но мир у нас как всегда или черно-белый, или никакой.
Здесь могла быть моя подпись...

Аватара пользователя
Rider
Мэр (городской голова)
Мэр (городской голова)
Сообщения: 3322
Зарегистрирован: 16 авг 2011, 11:59
Откуда: Киев
Контактная информация:

Сообщение Rider »

tov_tob писал(а):Не понимаю, почему все время обсуждается или клевер, или Петрук.
Было еще ряд предложений, причем поинтереснее этих двух как по мне.
Но мир у нас как всегда или черно-белый, или никакой.
Поддержу.
Были интереснее проекты, пусть не идеальные, но явно интереснее. И если бы направили энергию в мирное русло на доработку, а не на эти войны двух вариантов, уже могли бы что-то родить.

Аватара пользователя
DFAW
Мэр (городской голова)
Мэр (городской голова)
Сообщения: 15002
Зарегистрирован: 09 фев 2005, 19:43
Откуда: Саме велике село в Украине
Контактная информация:

Сообщение DFAW »

По тому что ни кто не читал задание на проектирование. А там было сказано
1 - ремонт существующего путепровода
2 - достройка на месте цеха

Но власти пофиг, а Петруку это не выгодно. И все те проекты которые поинтересней были только ради того что бы они были подороже Петрука, в его варианте расчета.

Сейчас они кричат что у них есть ТЭО, только не могут его показать.

По сути что бы решить что делать надо для начала честно разобраться, нужен ли ремонт моста немедленно, или он подождёт ещё какое-то время.

Потом надо правильно снять все исходные данные. И проектировать сразу с учетом того что может передвигаться - что нет. А не предлагать зеленую зону уничтожить на Дегтяревской как у Петрука сейчас
Я не волшебник, я только учусь. :prof:
Я из того мрачного прошлого, о котором вам, в светлом будущем, остаётся только мечтать.

TANK
пра-пра-правнук Лыбеди
пра-пра-правнук Лыбеди
Сообщения: 9698
Зарегистрирован: 20 июл 2006, 16:42
Откуда: Киев

Сообщение TANK »

любая развязка лучше той "турбины".

ИМХО там вообще не нужно никаких развязок строить, нужно просто отремонтировать сам мост.
Удачи на дорогах!
(В т.ч.железных!!)

Аватара пользователя
Бодрый
Ванга
Сообщения: 8587
Зарегистрирован: 01 янв 2012, 14:32
Откуда: Севастополь м-н "Лётчики"

Сообщение Бодрый »

А МАФи з під мосту вже прибрали ? Чи теж "погоджують" ?

Аватара пользователя
DFAW
Мэр (городской голова)
Мэр (городской голова)
Сообщения: 15002
Зарегистрирован: 09 фев 2005, 19:43
Откуда: Саме велике село в Украине
Контактная информация:

Сообщение DFAW »

Сегодня заявили о том что процесс стартует
https://www.facebook.com/andreev.solomi ... 4543591897
Андрей Андреев писал(а):Анонсую, що невдовзі КП «Київблагоустрій» розпочне поступове прибирання тимчасових споруд, які розташовані у районі майбутньої реконструкції Шулявського шляхопроводу. Мета цих демонтажів – повністю вивільнити майбутній будівельний майданчик, де буде працювати важка техніка (бульдозери, крани, вантажівки і т.п.). Не важко здогадатись, що ці масштабні роботи розпочнуться тільки після того, як у цій будівельній зоні буде забезпечено техніку безпеки. Подробиць по конкретних об’єктах (ТС), що підлягають демонтажу, поки не знаю: вони будуть сформульовані у дорученні на демонтаж, яке готується у Департаменті благоустрою та, скоріш за все, вже цього тижня буде вручено нашим демонтажникам. Наразі точно знаю одне: всім законним ТС влада запропонує нові легальні місця розташування, всі незаконні ТС у районі майбутньої реконструкції будуть демонтовані.
Я не волшебник, я только учусь. :prof:
Я из того мрачного прошлого, о котором вам, в светлом будущем, остаётся только мечтать.

Аватара пользователя
Klovsky
Мэр (городской голова)
Мэр (городской голова)
Сообщения: 12483
Зарегистрирован: 05 апр 2004, 16:02
Откуда: Localhost sweet home
Контактная информация:

Сообщение Klovsky »

Одному мне кажется, что 1 июня ничего не перекроют из обещанного?
*Станція "Мечникова". Вихід до магазину "Киянка".
Закинутий навколометро- та залізничний сайт

Аватара пользователя
DFAW
Мэр (городской голова)
Мэр (городской голова)
Сообщения: 15002
Зарегистрирован: 09 фев 2005, 19:43
Откуда: Саме велике село в Украине
Контактная информация:

Сообщение DFAW »

Победителя по тендеру всё ещё нет, по тому по моему ответ очевиден :)
Я не волшебник, я только учусь. :prof:
Я из того мрачного прошлого, о котором вам, в светлом будущем, остаётся только мечтать.

Аватара пользователя
Jyraff
Машинист
Машинист
Сообщения: 489
Зарегистрирован: 16 окт 2009, 11:24
Откуда: Poltava/Kyiv

Сообщение Jyraff »

Там розгляд скарги тільки 30 травня. Навіть в оптимальному випадку, якщо скаргу повністю відхиляють, треба 5-7 днів, поки опублікується рішення, + аукціон, + до тижня-двох на кваліфікацію переможця, і зверху + 20 днів до укладання договору. Так що до середини липня марно сподіватись.

Ответить