Чья земля, брат?

то, что не вписалось в "кривые"

Модераторы: dimentiy, Администраторы

Ответить
Аватара пользователя
tov_tob
Мэр (городской голова)
Мэр (городской голова)
Сообщения: 12165
Зарегистрирован: 25 фев 2005, 12:56
Откуда: Город на трех холмах
Контактная информация:

Сообщение tov_tob »

Не далековато для чего?
Сжатый воздух для оборудования может подаваться по трубам длиной несколько километров.
Как на счет кессона не знаю.
Здесь могла быть моя подпись...

Аватара пользователя
sashman
Мэр (городской голова)
Мэр (городской голова)
Сообщения: 7031
Зарегистрирован: 08 сен 2004, 21:05
Откуда: оттуда.
Контактная информация:

Сообщение sashman »

Нереально далеко, между Ш-15 и общагами яр с железной дорогой, в/ч и проспект Победы.
Океания всегда воевала с Ост-Азией

Аватара пользователя
DFAW
Мэр (городской голова)
Мэр (городской голова)
Сообщения: 15002
Зарегистрирован: 09 фев 2005, 19:43
Откуда: Саме велике село в Украине
Контактная информация:

Сообщение DFAW »

Всё это стояло на стадионе возле ВК 15

Думаю там просто электрокабель проложен по территории, который питает метрополитен.
Я не волшебник, я только учусь. :prof:
Я из того мрачного прошлого, о котором вам, в светлом будущем, остаётся только мечтать.

Аватара пользователя
tov_tob
Мэр (городской голова)
Мэр (городской голова)
Сообщения: 12165
Зарегистрирован: 25 фев 2005, 12:56
Откуда: Город на трех холмах
Контактная информация:

Сообщение tov_tob »

Ага, прекрасно.
Таким образом, хотя бы предположение о проходке из Ш-15 верно. Тем более, что возле нее и МЩК есть.
Здесь могла быть моя подпись...

Аватара пользователя
sashman
Мэр (городской голова)
Мэр (городской голова)
Сообщения: 7031
Зарегистрирован: 08 сен 2004, 21:05
Откуда: оттуда.
Контактная информация:

Сообщение sashman »

По номерам колец и так ясно, что оттуда велась проходка в 3 направлениях из 4 возможных (одно из них "в лоб"?).

Мне больше кажется, что ответственность за "воздуховод метро" скопипастили из бумажек про кампус НМУ, который возле Ш-11.

А электрокабелей там своих хватает, две ПС-10/0,4 (ТП-2323 и 3121).
Океания всегда воевала с Ост-Азией

Аватара пользователя
tov_tob
Мэр (городской голова)
Мэр (городской голова)
Сообщения: 12165
Зарегистрирован: 25 фев 2005, 12:56
Откуда: Город на трех холмах
Контактная информация:

Сообщение tov_tob »

Номера колец не всегда показательны, иногда нумерация идет и в обратном порядке относительно направления проходки.
Здесь могла быть моя подпись...

Аватара пользователя
DFAW
Мэр (городской голова)
Мэр (городской голова)
Сообщения: 15002
Зарегистрирован: 09 фев 2005, 19:43
Откуда: Саме велике село в Украине
Контактная информация:

Сообщение DFAW »

tov_tob писал(а):Ага, прекрасно.
Таким образом, хотя бы предположение о проходке из Ш-15 верно. Тем более, что возле нее и МЩК есть.
Я об этом уже писал как-то
Я не волшебник, я только учусь. :prof:
Я из того мрачного прошлого, о котором вам, в светлом будущем, остаётся только мечтать.

Аватара пользователя
sashman
Мэр (городской голова)
Мэр (городской голова)
Сообщения: 7031
Зарегистрирован: 08 сен 2004, 21:05
Откуда: оттуда.
Контактная информация:

Сообщение sashman »

Океания всегда воевала с Ост-Азией

TANK
пра-пра-правнук Лыбеди
пра-пра-правнук Лыбеди
Сообщения: 9700
Зарегистрирован: 20 июл 2006, 16:42
Откуда: Киев

Сообщение TANK »

офф, тема скорее для "все о киеве", но https://lh3.googleusercontent.com/-SyJI ... 5B8-21.jpg что за круглое высокое белое здание с плоской крышей - самое верхнее с правой стороны?
Удачи на дорогах!
(В т.ч.железных!!)

Аватара пользователя
Sinoptik
Пом. Админа
Пом. Админа
Сообщения: 11436
Зарегистрирован: 04 апр 2003, 13:34
Откуда: Киев

Сообщение Sinoptik »

Что, goo.gl отменили?
ИзображениеС уважением,
Sinoptik

Аватара пользователя
Бодрый
Ванга
Сообщения: 8587
Зарегистрирован: 01 янв 2012, 14:32
Откуда: Севастополь м-н "Лётчики"

Сообщение Бодрый »

AMY писал(а):Про відмову КП «Київський метрополітен» у дозволі на розробку проекту землеустрою ... для будівництва житлового будинку на проспекті 40-річчя Жовтня
КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
X сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 1 листопада 2012 року № 350/8634
Про відмову у дозволі на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальному підприємству «Київський метрополітен» на проспекті 40-річчя Жовтня в Голосіївському районі м. Києва для будівництва житлового будинку (за Програмою будівництва (придбання) доступного житла у м. Києві на 2010–2017 роки)

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою комунальному підприємству «Київський метрополітен» (ідентифікаційний код 03328913) щодо відведення земельної ділянки на проспекті 40-річчя Жовтня в Голосіївському районі м. Києва та додані документи, враховуючи те, що забудовником житлового будинку для працівників комунального підприємства «Київський метрополітен» та публічного акціонерного товариства «Київметробуд» визначено комунальне підприємство з утримання та експлуатації житлового фонду спеціального призначення «СПЕЦЖИТЛОФОНД», якому на підставі рішення Київської міської ради від 14.07.2011 № 668/6055 надано дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення зазначеної земельної ділянки, керуючись статтями 9, 123 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Київська міська рада вирішила:

1. Відмовити у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальному підприємству «Київський метрополітен» на проспекті 40-річчя Жовтня в Голосіївському районі м. Києва орієнтовною площею 0,54 га в постійне користування для будівництва житлового будинку (за Програмою будівництва (придбання) доступного житла у м. Києві на 2010–2017 роки) (К-17925).

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.


Заступник міського голови — секретар Київради

Г. Герега
[hr]
Про надання дозволу КП «СПЕЦЖИТЛОФОНД» на розробку проекту землеустрою ... для будівництва житлового будинку на проспекті 40-річчя Жовтня для працівників КП «Київський метрополітен» та ПАТ «Київметробуд»
КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 14 липня 2011 року № 668/6055
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальному підприємству з утримання та експлуатації житлового фонду спеціального призначення «СПЕЦЖИТЛОФОНД» на просп. 40-річчя Жовтня, 74 в Голосіївському районі м. Києва для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку для працівників КП «Київський метрополітен» та ПАТ «Київметробуд» з об'єктами соціальної інфрастуктури та блоком первинного обслуговування


Розглянувши клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою комунальному підприємству з утримання та експлуатації житлового фонду спеціального призначення «СПЕЦЖИТЛОФОНД» (ідентифікаційний код 31454734) щодо відведення земельної ділянки на просп. 40-річчя Жовтня, 74 в Голосіївському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123, 124 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальному підприємству з утримання та експлуатації житлового фонду спеціального призначення «СПЕЦЖИТЛОФОНД» на просп. 40-річчя Жовтня, 74 в Голосіївському районі м. Києва орієнтовною площею 0,537 га в постійне користування для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку для працівників КП «Київський метрополітен» та ПАТ «Київметробуд» з об'єктами соціальної інфрастуктури та блоком первинного обслуговування згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Комунальному підприємству з утримання та експлуатації житлового фонду спеціального призначення «СПЕЦЖИТЛОФОНД» у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

Київський міський голова

Л. Черновецький
[hr]
Додаток
до рішення Київської міської ради
14.07.2011 № 668/6055
План-схема
до дозволу на розроблення проекту землеустрою
клопотання — від 25.03.2011 № К-18307

обліковий код — 79:221:092

юридична/фізична особа — Комунальне підприємство з утримання та експлуатації житлового фонду спеціального призначення «СПЕЦЖИТЛОФОНД»

адреса земельної ділянки — м. Київ, р-н Голосіївський, просп. 40-річчя Жовтня, 74

вид землекористування — постійне користування

цільове призначення земельної ділянки — для будівництва житлового будинку для працівників КП «Київський метрополітен» та ПАТ «Київметробуд»

орієнтовний розмір — 0,537 га
Изображение

Заступник міського голови — секретар Київради

Г. Ф. Герега
Возле станции метро "Голосеевская" таки начали строить 230-квартирный дом (25 этажей) для сотрудников метрополитена и метростроителей

Аватара пользователя
Klovsky
Мэр (городской голова)
Мэр (городской голова)
Сообщения: 12483
Зарегистрирован: 05 апр 2004, 16:02
Откуда: Localhost sweet home
Контактная информация:

Сообщение Klovsky »

Гидрогеология там очень "способствует" высотному строительству. Хоть бы не сильно поддавили грунтовые воды, а то станцию строили в сложных условиях, всяко может быть.
Глядишь, дом останется только метростроителям, на время устранения аварийной ситуации :(
*Станція "Мечникова". Вихід до магазину "Киянка".
Закинутий навколометро- та залізничний сайт

Аватара пользователя
sashman
Мэр (городской голова)
Мэр (городской голова)
Сообщения: 7031
Зарегистрирован: 08 сен 2004, 21:05
Откуда: оттуда.
Контактная информация:

Сообщение sashman »

Свайное поле поглубже забить - и гидрогеология не мешает.
Океания всегда воевала с Ост-Азией

Аватара пользователя
DFAW
Мэр (городской голова)
Мэр (городской голова)
Сообщения: 15002
Зарегистрирован: 09 фев 2005, 19:43
Откуда: Саме велике село в Украине
Контактная информация:

Сообщение DFAW »

+1
К тому же ни кто не мешает СВГ с дренажом сделать как у SkyTower
Я не волшебник, я только учусь. :prof:
Я из того мрачного прошлого, о котором вам, в светлом будущем, остаётся только мечтать.

Аватара пользователя
Klovsky
Мэр (городской голова)
Мэр (городской голова)
Сообщения: 12483
Зарегистрирован: 05 апр 2004, 16:02
Откуда: Localhost sweet home
Контактная информация:

Сообщение Klovsky »

Вполне возможно, кстати, да.
Но будут стараться экономить - сейчас кризис, всё-таки. А обычная технология свайного поля - это практически в 100% случаев изменение существующих гидрогеологических условий.
Например, вода всегда ищет более лёгкий путь из возможных. Если уплотнение грунта свайным полем усложнит равномерно распределённый ход грунтовых вод, то они пойдут в обход, вымывая сбоку другие, более "магистральные" потоки для себя.
Теоретически :) могут и тоннели подмыть. Но маловероятно. Авось.
*Станція "Мечникова". Вихід до магазину "Киянка".
Закинутий навколометро- та залізничний сайт

Ответить