Переименования.

Обо всём и не только

Модераторы: dimentiy, CARCASS, Администраторы

Ответить
Аватара пользователя
Vadim
Админ
Админ
Сообщения: 3857
Зарегистрирован: 04 апр 2003, 13:34
Откуда: Kiev
Контактная информация:

Переименования.

Сообщение Vadim »

:x
Злой админ
Chris De Burgh - Moonlight & Vodka

Аватара пользователя
DFAW
Мэр (городской голова)
Мэр (городской голова)
Сообщения: 15002
Зарегистрирован: 09 фев 2005, 19:43
Откуда: Саме велике село в Украине
Контактная информация:

Сообщение DFAW »

Изображение
Я не волшебник, я только учусь. :prof:
Я из того мрачного прошлого, о котором вам, в светлом будущем, остаётся только мечтать.

Аватара пользователя
Alexeyka
Начальник СЦБ
Начальник СЦБ
Сообщения: 824
Зарегистрирован: 13 июл 2010, 21:03
Откуда: Николаев->Киев

Сообщение Alexeyka »

сильно...

Аватара пользователя
Vadim
Админ
Админ
Сообщения: 3857
Зарегистрирован: 04 апр 2003, 13:34
Откуда: Kiev
Контактная информация:

Сообщение Vadim »

Для тех кто в танке - повторяю.
Здесь только сообщаем об опубликованых идеях керманычей и приближенных к ним.
Злой админ
Chris De Burgh - Moonlight & Vodka

AMY
Памятник
Сообщения: 14279
Зарегистрирован: 05 апр 2004, 12:07
Откуда: <censored>

Сообщение AMY »

:offtopic:
http://korrespondent.net/kyiv/1396645-v ... -iskusstva
Как сообщалось 6 июля, Комиссия по вопросам наименований и памятных знаков КГГА поддержала инициативу украинской общины Киева и ВО Свобода о переименовании улиц Ленина в Киеве в честь украинских героев.
Украинские герои такие герои :roll:
«Свободівці» пропонували замінити названі іменем Леніна чотири вулиці:

у Дарницькому районі, мр-н Бортничі – на вул. сотника Аверкія Гончаренко (український військовик, командир українських частин у бою під Крутами);

у Солом’янському районі, мр-н Жуляни – на вул. отамана Зеленого (Данило Терпило – український революціонер, повстанський отаман. На чолі Дніпровської повстанської дивізії у 1918 році звільняв Київ від більшовиків);

у Деснянському районі, с. Троєщина – на вул. козака Степана Щербака (козак 4-ї Київської дивізії Армії УНР, герой другого Зимового похоже. Степан Щербак на пропозицію більшовицького комісара перейти на службу більшовикам відповів від імені всіх козаків відмовою. Розстріляний 22 листопада 1921 р. у м. Базар. Реабілітований 27 квітня 1998 р.);

у Святошинському районі – на вул. Олекси Алмазіва (український військовий і громадський діяч, генерал-хорунжий Армії Української Народної Республіки).

Комісія підтримала три з чотирьох запропонованих перейменувань за умови, що вул. Леніна в Деснянському районі міста Києва перейменують на вул. Олександра Загродського (військовий діяч часів УНР, генерал-полковник Армії УНР, командир Волинської дивізії, учасник Першого зимового похоже, заступник головнокомандувача Армії УНР).

Моя пропозиція докладніше розглянути біографії кожного з кандидатів на увічнення лишилася не почутою. Рішення лягає у протокол із застереженням про «обов’язкове встановлення анотаційних дощок».

То що ж, з приводу, приміром, отамана Зеленого напишемо на анотаційній дошці цитату з Антоненка-Давидовича про появу отаманських загонів у Києві наприкінці 1918 року? «У кожній людині, яка була добре вбрана, в білому комірці, з краваткою, вони бачили пана, ненависного пана, якого треба знищити. Через те почались безпідставні обшуки, а часом і розстріли». Даруйте, чим ці «подвиги» зеленівців кращі за злочинства сумнозвісного Муравйова? Лише тим, що той – «не наш сучий син»?!

Або на анотаційній дошці про Аверкія Гончаренка буде вказано подробицю, яку «забули» заявники й не зуміли пригадати члени робочої групи? Йдеться про те, що він не один рік був старшиною дивізії СС «Галичина». Чи одностайно будуть цьому радіти мешканці вулиці?

Ще раз підкреслю: я не за те, щоб викреслювати з історії радикальних діячів. Але упевнений, що пам’ять про них у нормальному суспільстві слід зберігати у інший спосіб, ніж найменування вулиць. Бо назва вулиці – не просто форма увічнення: вона претендує на місце в особистому просторі тисяч людей різних переконань
.
http://mik-kiev.livejournal.com/88371.html
:rtfm: :censored:

Аватара пользователя
vadik
Беларусский школьник
Беларусский школьник
Сообщения: 733
Зарегистрирован: 19 ноя 2010, 08:31

Сообщение vadik »

AMY писал(а):Украинские герои такие герои :roll:
Ти

А) Не українець і вважаєш все українське гімном

або

Б) Ти українець, але соромишся цього, і вважаєш все українське гімном на відміну від скажімо російського або американського?

Просто цікаво.

------------------------------------------------------------------------------------

Ось наприклад є в Києві вулиця Крупської, тобто людини, чия єдина заслуга це ублажати в ліжку тов. Леніна. Навіть невідомо, чи вона дозволяла оральний або анальний секс, а вулицю назвали. Таке тебе не хвилює.

А назвати вулицю ім’ям людини, яка за Україну життя віддала, це для тебе неетично.

AMY
Памятник
Сообщения: 14279
Зарегистрирован: 05 апр 2004, 12:07
Откуда: <censored>

Сообщение AMY »

У кожній людині, яка була добре вбрана, в білому комірці, з краваткою, вони бачили пана, ненависного пана, якого треба знищити.
Ну ну понятно, что это тоже называется отдавать жизнь за Украину. Т. е он герой потому, что он "наш сукин сын".
ПС: на дух не перевариваю проф. украинцев (о других проф. не скажу, наверно по той причине, что они мне не так часто попадаются)
:rtfm: :censored:

Аватара пользователя
vadik
Беларусский школьник
Беларусский школьник
Сообщения: 733
Зарегистрирован: 19 ноя 2010, 08:31

Сообщение vadik »

AMY писал(а):на дух не перевариваю проф. украинцев
Якщо ти про мене, то мені досі від цієї ’професії’ одні ґулі та втрати. Професія пополивати українців брудом певно набагато вигідніша, і так, мене від таких паплюжників нудить і вивертає.

TANK
пра-пра-правнук Лыбеди
пра-пра-правнук Лыбеди
Сообщения: 9685
Зарегистрирован: 20 июл 2006, 16:42
Откуда: Киев

Сообщение TANK »

vadik, +100000.

Про аннотиации - а кто сказал, что это не красная пропаганда? да взять просто литературу того времени, да ту же хрестоматийную белую гвардию - сильно зеленый мешал абрау дюрсо распивать? кремовые занавески может посрывал?
Удачи на дорогах!
(В т.ч.железных!!)

Нестор-летописец
Машинист
Машинист
Сообщения: 407
Зарегистрирован: 08 окт 2010, 12:25

Сообщение Нестор-летописец »

Ответ на вопросы, поднятые в неподходящей теме, здесь она вроде бы подходящая.

Что мог при совках написать Антоненко-Давыдович, вживался при советском режиме, как мог, хотя это ему не помогло, в 1933 г. спасаясь от арестов удрал в Казахстан, но и там его нашли и приговорили к вышке, правда вместо этого гнил в Сибири почти беспрерывно до 1957 г. Все же ему повезло, в отличие от Ю. Тютюнника, которого большевики заманили в Украину в 1923 г. и здесь схватили. Они ему заказали мемуары "З поляками проти Вкраїни", и в другой "разоблачительной" пропаганде заставили поучаствовать, а потом, выжав из него все что им было нужно, в 1929 г. арестовали и расстреляли.
А вот четыре улицы Ленину в Киеве давным-давно надо было переименовать, а не думать об этом 22-й год уже после развала совка, потому что Ленин вовсе не был "головастик-теоретик", а был реальный маньяк, а Сталин это же просто верный его ученик.
Вот телеграмма Ленина от 11 августа 1918 года в Пензу местным большевикам.
"Товарищи! Восстание пяти волостей кулачья должно повести к беспощадному подавлению... Образец революции надо дать. 1) непременно повесить, дабы народ видел, не меньше 100 заведомых кулаков, богатеев, кровопийц. 2) опубликовать их имена. 3) отнять у них весь хлеб. 4) назначить заложников согласно вчерашней телеграммы.
Сделать так, чтобы на сотни верст кругом народ видел, трепетал, знал, кричал: душат и задушат кровопийц-кулаков.
P.S. Найдите людей потверже, ваш Ленин".
История Европы. Норман Дэвис. М. 2004. С. 844.

А ведь "кровопийцами-кулаками" Ленин называл наиболее трудолюбивую часть крестьянства, которая умела работать на земле и работала не покладая рук, ради укрепления своих хозяйств, в отличие от алкашей, которы с радостью поддержали лозунг большевиков об "экспроприации экспроприаторов", а когда эта трудолюбивая часть крестьянства начала сопротивлятся ограблению, Ленин объявил ее кулаками-кровопийцами, уничтожив тех, кто умел работать на земле.
Дико, что в нашем городе напротив Бессарабского рынка стоит памятник Ленину, все-таки не Донецк и не Симферополь.

Нестор-летописец
Машинист
Машинист
Сообщения: 407
Зарегистрирован: 08 окт 2010, 12:25

Сообщение Нестор-летописец »

Рискну написать. Поосторожнее с легковесными обвинениями и выражениями "ваш сукин сын/наш сукин сын". Здесь развивать это не буду, не по теме, но во "Всякой всячине" отвечу.

Аватара пользователя
Borman
Крыса рельсовая
Крыса рельсовая
Сообщения: 15
Зарегистрирован: 22 апр 2012, 22:45
Откуда: Бровары

Сообщение Borman »

vadik писал(а):
AMY писал(а):Украинские герои такие герои :roll:
Ти

А) Не українець і вважаєш все українське гімном

або

Б) Ти українець, але соромишся цього, і вважаєш все українське гімном на відміну від скажімо російського або американського?

Просто цікаво.

------------------------------------------------------------------------------------

Ось наприклад є в Києві вулиця Крупської, тобто людини, чия єдина заслуга це ублажати в ліжку тов. Леніна. Навіть невідомо, чи вона дозволяла оральний або анальний секс, а вулицю назвали. Таке тебе не хвилює.

А назвати вулицю ім’ям людини, яка за Україну життя віддала, це для тебе неетично.
Ленин в 22м году подарил Украине юго-восток (Новороссия+Донбасс), Сталин в 39м дарит Украине западную часть, Хрущёв дарит Украине Крымскую область и первую очередь метро в Киеве.

Эти люди - настоящие герои Украины, которые сделали для нашей родины реальные подвиги. :prof:

Чего именно добился бандера? кроме резни ничего не смог ... :offtopic:

PS: Спасибо Сталину, за выделение средств на создание технологий, при помощи которых было построено Киевское метро
PS2: Спасибо Хрущёву за семь первых станций метро в Киеве
PS3: Хрущёв создал необходимые условия для создания этого форума(ведь форум о том, чему он позволил быть). Почтим его память минутой молчания :|
Изображение

VOVA_H
Начальник депо
Начальник депо
Сообщения: 1160
Зарегистрирован: 02 апр 2012, 11:15

Сообщение VOVA_H »

Borman писал(а):
Ленин в 22м году подарил Украине юго-восток ..............
:offtopic:
Якій Україні? Ви хочете сказати що в ті часи була держава Україна? А перерозподіл грошей між кількома шулерами ні до чого не призводить : вони грають на одну кишеню – СССР.
Жалко тільки що багато людей з "подарованих" територій так і не змогли покататись в київському метро: вони загинули під час червоного терору, або вмерли з голоду в 32-33 або 46-47, або під час колективізації були вивезені до Сибіру де і загинули, або загинули несучи свободу фінському народу в 39-40, або були винищені як вороги народу. Ось мій прадід так і не зміг покататися в київському метро: в 44р. його вбили червоноармійці за те що він коли в нього відбирали останнього коня сказав «що ви робите, його навіть німці не забрали». Сталін справжній герой - вбили лише прадіда, а не всю родину, і я таки зміг покататися на метро, в тому числі і в Києві. Правда залишився неприємний осад – німці коли їм прадід сказав що цей кінь останній і коня залишили і прадіда не вбили…..
А Бандера? В 46-47р. коли на західній Україні відбирали "излишки пробовольствия" бандерівці чинили спротив, в результаті в моєї родини відібрали всі зернові, але відібрати картоплю не змогли, а то і мої батьки могли б повторити долю своїх ровесників зі східної України, і на одного учасника цього форуму було б менше.
А от Хрущову можна подякувати, і не тільки за метро.

Rugin
Механик
Механик
Сообщения: 220
Зарегистрирован: 29 янв 2011, 19:41

Сообщение Rugin »

Панове! Годі тут обговорювати те що не стосується будівництва лінії метро. Взагалі у кожного режиму є свої переваги та недоліки. Так як і у борців за революцію та незалежність. І так вже склалося, що компроміс знайти майже неможливо. Просто необхідно знати історію і не зневажати як 70-річним існуванням СРСР з його звершеннями на крові так і діяльністью борців за незалежність України у скрутних умовах.

Аватара пользователя
DFAW
Мэр (городской голова)
Мэр (городской голова)
Сообщения: 15002
Зарегистрирован: 09 фев 2005, 19:43
Откуда: Саме велике село в Украине
Контактная информация:

Сообщение DFAW »

Rugin, огромный респект, очень правильно написал.

Разрешаю тут национальный срач до 1 октября.

Одно условие - следующий обвинивший Ленина в преступлениях Сталина получит сразу два горчичника, за политику, так как история выглядит по другому.

Нестор-летописец, я понимаю Тягнибока ты тоже ненавидишь как и Ленина?
Я не волшебник, я только учусь. :prof:
Я из того мрачного прошлого, о котором вам, в светлом будущем, остаётся только мечтать.

Ответить