Різновиди разових квитків

Городской наземный транспорт

Модераторы: dimentiy, Администраторы

Ответить
IlyaPorublyov
Крыса рельсовая
Крыса рельсовая
Сообщения: 36
Зарегистрирован: 22 окт 2011, 10:54

Різновиди разових квитків

Сообщение IlyaPorublyov »

Глянув http://kpt.kiev.ua/information/passenge ... ih_viglyad і був вельми неприємно вельми здивований всякими різними "На маршрутах ... без застосування електронних компостерів", "На нічних ... маршрутах ...", "На ... маршрутах ... обладнаний електронними компостерами", "На маршрутах Борщагівської лінії ...", "На 4 та 5 трамвайних маршрутах"

Це що, якщо я не_знаю точно, яким саме транспортом буду їздити, то не_можу просто купити штук п'ять чи сім талончиків наперед і компостирувати по мірі потреби, а лише підлаштовуватися під оцей зоопарк? Шо за єресь? Може ще додати залежність різновиду талончика від фази місяця та кута сонця над горизонтом?

Я ж правильно розумію, що "кондуктор ще не підходив" у Києві не_є відмазкою і легальною причиною оплатити контролеру лише вартість проїзду без штрафу?

Хоч би вернули тоді добові проїзні, які були у 2000-2005 роках, нехай наваіть за трохи більшу вартість... (ну, в смислі, тоді була п'ятикратна, хай би зараз зробили скажімо 20_грн)

TANK
пра-пра-правнук Лыбеди
пра-пра-правнук Лыбеди
Сообщения: 9700
Зарегистрирован: 20 июл 2006, 16:42
Откуда: Киев

Сообщение TANK »

прав, да. У меня этот же вопрос возник на скоростном трамвае, билет вроде валидирован турникетом, но в правила - украинским по белому - "без компостера недійсний".
Удачи на дорогах!
(В т.ч.железных!!)

Аватара пользователя
XAN
Мэр (городской голова)
Мэр (городской голова)
Сообщения: 5351
Зарегистрирован: 02 окт 2008, 17:02
Откуда: Копенгаген

Re: Різновиди разових квитків

Сообщение XAN »

IlyaPorublyov писал(а):Глянув http://kpt.kiev.ua/information/passenge ... ih_viglyad і був вельми неприємно вельми здивований всякими різними "На маршрутах ... без застосування електронних компостерів", "На нічних ... маршрутах ...", "На ... маршрутах ... обладнаний електронними компостерами", "На маршрутах Борщагівської лінії ...", "На 4 та 5 трамвайних маршрутах"

Це що, якщо я не_знаю точно, яким саме транспортом буду їздити, то не_можу просто купити штук п'ять чи сім талончиків наперед і компостирувати по мірі потреби, а лише підлаштовуватися під оцей зоопарк? Шо за єресь? Може ще додати залежність різновиду талончика від фази місяця та кута сонця над горизонтом?

Я ж правильно розумію, що "кондуктор ще не підходив" у Києві не_є відмазкою і легальною причиною оплатити контролеру лише вартість проїзду без штрафу?

Хоч би вернули тоді добові проїзні, які були у 2000-2005 роках, нехай наваіть за трохи більшу вартість... (ну, в смислі, тоді була п'ятикратна, хай би зараз зробили скажімо 20_грн)
Место проклятое (с)
Со времен позднего Черновецкого систему оплаты в основном уничтожали и деградировали ради сиюминутных целей.
...до 29 ноября 2010 - не было ни единого разрыва!

AMY
Памятник
Сообщения: 14279
Зарегистрирован: 05 апр 2004, 12:07
Откуда: <censored>

Сообщение AMY »

Може ще додати залежність різновиду талончика від фази місяця та кута сонця над горизонтом?
Рассыпаев переворачивается.
в правила - украинским по белому - "без компостера недійсний".
таки надо свой компостер иметь. билет есть, компостер есть. что еще надо для счастья?
:rtfm: :censored:

Аватара пользователя
Klovsky
Мэр (городской голова)
Мэр (городской голова)
Сообщения: 12483
Зарегистрирован: 05 апр 2004, 16:02
Откуда: Localhost sweet home
Контактная информация:

Сообщение Klovsky »

AMY, а где требуется, чтобы именно свой компостер?

TANK, на сайте КПТ про билеты на СТ-1 написано: пункт "6. разові квитки..."

Знатоки! Внимание, вопрос! Где в правилах требуется, чтобы разовые билеты были закомпостированные?

_______________________
Проблем не було, і ніколи не буде,
проблеми для себе створюють люди

TANK
пра-пра-правнук Лыбеди
пра-пра-правнук Лыбеди
Сообщения: 9700
Зарегистрирован: 20 июл 2006, 16:42
Откуда: Киев

Сообщение TANK »

дык требование прямо в вагоне висит, в рамочке.
Удачи на дорогах!
(В т.ч.железных!!)

Аватара пользователя
Klovsky
Мэр (городской голова)
Мэр (городской голова)
Сообщения: 12483
Зарегистрирован: 05 апр 2004, 16:02
Откуда: Localhost sweet home
Контактная информация:

Сообщение Klovsky »

TANK писал(а):дык требование прямо в вагоне висит, в рамочке.
Тыжюрист (С) Мыжюрист.
Ст. 19 Конституции.
Правовий порядок в Україні грунтується на засадах, відповідно до яких ніхто не може бути примушений робити те, що не передбачено законодавством.

А надпись в вагоне к актам законодательства не относится. В Правилах тоже требований таких нет.
*Станція "Мечникова". Вихід до магазину "Киянка".
Закинутий навколометро- та залізничний сайт

AMY
Памятник
Сообщения: 14279
Зарегистрирован: 05 апр 2004, 12:07
Откуда: <censored>

Сообщение AMY »

Ну, в общем, вы поняли?

3.2. Право на проїзд у трамваї, тролейбусі надає придбаний разовий квиток, закомпостований абонементний талон, проїзний квиток тривалого користування, картка або інше посвідчення, що дає право на пільговий проїзд згідно з чинним законодавством.

Закомпостований абонементний талон або разовий квиток дає право на одну поїздку в межах кінцевих зупинок маршруту в одному напрямку.

4.13. Недійсними проїзними документами вважаються:

абонементний талон, на якому неможливо визначити код компостера (якщо це не є наслідком несправного компостера);

5.5. Пасажири зобов'язані:

сплатити свій проїзд, закомпостувавши абонементний талон або придбавши разовий квиток у кондуктора чи водія;

зберігати разові квитки та закомпостовані абонементні талони до кінця поїздки;

http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/z1274-06

Изображение

http://kpt.kiev.ua/information/passenge ... h_viglyad/
:rtfm: :censored:

TANK
пра-пра-правнук Лыбеди
пра-пра-правнук Лыбеди
Сообщения: 9700
Зарегистрирован: 20 июл 2006, 16:42
Откуда: Киев

Сообщение TANK »

блин, да что ж вы опять баян на свет вынули))))
Удачи на дорогах!
(В т.ч.железных!!)

Ответить