Депо Бортничі

о тоннелях, о мостах, о коммуникациях, о метро-2, мосты и переходы, торговые центры

Модераторы: dimentiy, Администраторы

Chub
Механик
Механик
Сообщения: 279
Зарегистрирован: 22 июл 2004, 01:11
Откуда: Київ

Депо Бортничі

Сообщение Chub »

Десь чув, що депо "Бортничі" вже давно будують, і що вже багато збудовано. Облазив територію біля Харківської площі - не знайшов нічого :( Чи може не там шукав? :? Хто шо знає-пишіть!

Аватара пользователя
Dip
Механик
Механик
Сообщения: 238
Зарегистрирован: 04 апр 2003, 13:34
Откуда: Киев

Сообщение Dip »

http://www.metropoliten.kiev.ua/pict/maps/futur.jpg
Як що вірно намальовано на мапі то депо будуется біля Вирлиці
Человеческая жизнь похожа на коробку спичек. Обращаться с ней серьезно - смешно. Обращаться несерьезно - опасно.

Chub
Механик
Механик
Сообщения: 279
Зарегистрирован: 22 июл 2004, 01:11
Откуда: Київ

Сообщение Chub »

По-перше, там, де на тій мапі депо, насправді має бути тунель до Харківської площі.
А на мапі, http://www.metropoliten.kiev.ua/pict/maps/2010.jpgпоказано взагалі невідомо-шо! :shock:
По-друге, я там був, коли на дачу їхав - нема нічого. Хоча, коли я якось вийшов з поїзда на Харківській, то цей поїзд, замість звернути наліво як мав би, на великій швидкості поїхав прямо.
І шо за фотка http://www.metropoliten.kiev.ua/history/bortn.html ?

Аватара пользователя
Bomberman
Мэр (городской голова)
Мэр (городской голова)
Сообщения: 2483
Зарегистрирован: 05 апр 2004, 15:54
Откуда: Kyiv / Toronto

Сообщение Bomberman »

Chub писал(а):По-перше, там, де на тій мапі депо, насправді має бути тунель до Харківської площі.
А на мапі, http://www.metropoliten.kiev.ua/pict/maps/2010.jpgпоказано взагалі невідомо-шо! :shock:
По-друге, я там був, коли на дачу їхав - нема нічого. Хоча, коли я якось вийшов з поїзда на Харківській, то цей поїзд, замість звернути наліво як мав би, на великій швидкості поїхав прямо.
І шо за фотка http://www.metropoliten.kiev.ua/history/bortn.html ?
Депо "Бортничі" буде за озером Вирлиця, справа від проспекту Бажана (якщо їхати в сторону Харківської площі). Тільки про його будівництво нічого не чути було, може хіба що нещодавно почали будувати.
Не тратьте, куме, сили, спускайтеся на дно

Peter_Ilnitsky
Механик
Механик
Сообщения: 244
Зарегистрирован: 05 апр 2004, 16:04
Откуда: Киев

Сообщение Peter_Ilnitsky »

Насколько я помню, справа от пр. Бажана за озером депо строить НЕ БУДУТ (раньше хотели, но не смогли), его будут строить за станцией метро на Харьковской площади, в лесу.
Peter

Аватара пользователя
Bomberman
Мэр (городской голова)
Мэр (городской голова)
Сообщения: 2483
Зарегистрирован: 05 апр 2004, 15:54
Откуда: Kyiv / Toronto

Сообщение Bomberman »

Peter_Ilnitsky писал(а):Насколько я помню, справа от пр. Бажана за озером депо строить НЕ БУДУТ (раньше хотели, но не смогли), его будут строить за станцией метро на Харьковской площади, в лесу.
Да, для меня это новость. И давно решили сменить дислокацию?
Не тратьте, куме, сили, спускайтеся на дно

Peter_Ilnitsky
Механик
Механик
Сообщения: 244
Зарегистрирован: 05 апр 2004, 16:04
Откуда: Киев

Сообщение Peter_Ilnitsky »

Дык давно уже решили, сразу после постройки "Харьковской" - слишком много там воды.. Там ведь отворот тоннеля начали делать и "не шмогли"..
Peter

Chub
Механик
Механик
Сообщения: 279
Зарегистрирован: 22 июл 2004, 01:11
Откуда: Київ

Сообщение Chub »

Насколько я помню, справа от пр. Бажана за озером депо строить НЕ БУДУТ (раньше хотели, но не смогли), его будут строить за станцией метро на Харьковской площади, в лесу.
А я от якраз не міг зрозуміти, чого вони риються у лісі. :-) На півкілометра від Харківської площі стільки перерили!

Тільки тоді депо називатиметься не "Бортничі", а "Червоний Хутір". :D

Chub
Механик
Механик
Сообщения: 279
Зарегистрирован: 22 июл 2004, 01:11
Откуда: Київ

Re: Депо Бортничі

Сообщение Chub »

Chub писал(а):Чи може не там шукав? :?
Погано шукав.
Мені здається, що я останнім дізнаюсь про будівництво нового депо. :(
Не дочекавшись ніякої інфи на форумі, я сьогодні сам поїхав у Червоний Хутір і подивився на все власними очима.
Хто не знає, депо будують на північний схід від Червоного хутора і на південь від Рембази. Простіше - іти від кінцевої Т-29 повз викопані метробудівцями котловани по ґрунтовій дорозі до асфальтової, далі - наліво вздовж паркану.
На сьогодні збудовані 10 рядів оглядових канав, по 2 канави у кожному ряді. Можливо, буде більше, там неподалік ще якісь з\б блоки лежать, і місця багато по обидва боки від збудованого. Перед канавами майже готовий підземний перехід, що їх сполучає. Ще там повно різних сформованих бетоннх конструкцій не зрозумілого призначення.
У котловані біля розвилка видно тунелі, які заглиблюються під землю. Щитів ніде немає. Також важко сказати, чи робитимуть там "гак" тунелю до Дарницького вокзалу.
Шкода, що цифровика забув:evil:

Аватара пользователя
Vadim
Админ
Админ
Сообщения: 3857
Зарегистрирован: 04 апр 2003, 13:34
Откуда: Kiev
Контактная информация:

Re: Депо Бортничі

Сообщение Vadim »

Chub писал(а): Погано шукав.
Мені здається, що я останнім дізнаюсь про будівництво нового депо. :(
Не дочекавшись ніякої інфи на форумі, я сьогодні сам поїхав у Червоний Хутір і подивився на все власними очима.
Хто не знає, депо будують на північний схід від Червоного хутора і на південь від Рембази. Простіше - іти від кінцевої Т-29 повз викопані метробудівцями котловани по ґрунтовій дорозі до асфальтової, далі - наліво вздовж паркану.
На сьогодні збудовані 10 рядів оглядових канав, по 2 канави у кожному ряді. Можливо, буде більше, там неподалік ще якісь з\б блоки лежать, і місця багато по обидва боки від збудованого. Перед канавами майже готовий підземний перехід, що їх сполучає. Ще там повно різних сформованих бетоннх конструкцій не зрозумілого призначення.
У котловані біля розвилка видно тунелі, які заглиблюються під землю. Щитів ніде немає. Також важко сказати, чи робитимуть там "гак" тунелю до Дарницького вокзалу.
Шкода, що цифровика забув:evil:
Когда я там был стройка уперлась в забор бетонный. Щитов не увидишь - открытым способом строят. Жаль, что не взял цифровика.
Злой админ
Chris De Burgh - Moonlight & Vodka

Chub
Механик
Механик
Сообщения: 279
Зарегистрирован: 22 июл 2004, 01:11
Откуда: Київ

Сообщение Chub »

Я мав на увазі щити для прохідки тунелю в напрямку Рембази.
Vadim, а коли ти там був останній раз?

Аватара пользователя
euhome
Мэр (городской голова)
Мэр (городской голова)
Сообщения: 5887
Зарегистрирован: 05 апр 2004, 10:12
Откуда: Харків

Re: Депо Бортничі

Сообщение euhome »

Chub писал(а):Хто не знає, депо будують на північний схід від Червоного хутора і на південь від Рембази. Простіше - іти від кінцевої Т-29 повз викопані метробудівцями котловани по ґрунтовій дорозі до асфальтової, далі - наліво вздовж паркану.
А можете ткнуть в это место на этой карте , а затем воспользоваться кнопкой "ПОЗНАЧИТИ".

Аватара пользователя
Bomberman
Мэр (городской голова)
Мэр (городской голова)
Сообщения: 2483
Зарегистрирован: 05 апр 2004, 15:54
Откуда: Kyiv / Toronto

Сообщение Bomberman »

Про депо написано здесь
http://www.stb.ua/vikna/stolytsia/?6.9.2004
Не тратьте, куме, сили, спускайтеся на дно

Chub
Механик
Механик
Сообщения: 279
Зарегистрирован: 22 июл 2004, 01:11
Откуда: Київ

Сообщение Chub »

А можете ткнуть в это место на этой карте , а затем воспользоваться кнопкой "ПОЗНАЧИТИ".
Вже позначив.

Аватара пользователя
euhome
Мэр (городской голова)
Мэр (городской голова)
Сообщения: 5887
Зарегистрирован: 05 апр 2004, 10:12
Откуда: Харків

Сообщение euhome »

Chub писал(а):
А можете ткнуть в это место на этой карте , а затем воспользоваться кнопкой "ПОЗНАЧИТИ".
Вже позначив.
Дык теперь отправь ссылку с позначкою себе на е-мейл, а затем запости её на форум.

Ответить