Найдено 12285 результатов
- 21 июн 2026, 19:54
- Форум: Трамвай
- Тема: Пражский трамвай
- Ответы: 36
- Просмотры: 17473
Re: Пражский трамвай
А крайнє фото - там заборона пішоходам ходити, чи є обхід не через далекі вулиці, через сусідні арки поза кадром, може?
- 21 июн 2026, 18:16
- Форум: Реконструкции на дорогах
- Тема: Харьковское шоссе
- Ответы: 180
- Просмотры: 17110
Re: Харьковское шоссе
білий на граніті або граніт на сірому Сніг не відміняли, білий тоді не буде контрастним. Ось та "фонова" плитка сіра - під час дощу буде набагато темнішою. Тому білий на граніті або граніт на сірому в наших погодних умовах не працюють. На смак і колір немає товаришів, але жовтий - це ще б...
- 01 июн 2026, 17:45
- Форум: Трамвай
- Тема: Візок трамвая, конструкція
- Ответы: 75
- Просмотры: 2437
- 01 июн 2026, 16:55
- Форум: Реконструкции на дорогах
- Тема: Харьковское шоссе
- Ответы: 180
- Просмотры: 17110
Re: Харьковское шоссе
Якщо гоночний вел - тонке колесо застрягне. Інші, а також самокати - мають колеса, що товщі за ці сколи - застрягнути не повинні.
- 01 июн 2026, 16:31
- Форум: Новости
- Тема: Тарифы, средства контроля и оплата проезда
- Ответы: 3987
- Просмотры: 1307482
Re: Тарифы, средства контроля и оплата проезда
Можливості з оптимізації вичерпані, бо для цього треба спочатку зрозуміти, що проблема існує. Проте всередині підприємств завжди схильні вважати, що роблять максимум ефективно, за наявних обставин. З цієї ж причини зовнішніх оптимізаторів кликати не будуть, бо специфіку роботи ті не зрозуміють. Коло...
- 29 май 2026, 12:30
- Форум: Реконструкции на дорогах
- Тема: Харьковское шоссе
- Ответы: 180
- Просмотры: 17110
Re: Харьковское шоссе
Апалітічна рассуждаєтє, таваріщ (с)
Це не "сколи", а пристрої плавного з'їзду/заїзду на тротуар ))
Принаймні, навіть на самокаті легше з'їхати саме в такому місці.
- 29 май 2026, 12:21
- Форум: Новости
- Тема: Тарифы, средства контроля и оплата проезда
- Ответы: 3987
- Просмотры: 1307482
Re: Тарифы, средства контроля и оплата проезда
Усе комунальне/міське/державне, та й іноді й приватне також -
тримається по ціні доти, доки не зростають витрати.
Бо там ціну встановлюють в межах компенсації витрат (+іноді трохи більше, принаймні на папері).
А збільшення витрат ніяк і не покращує якість.
тримається по ціні доти, доки не зростають витрати.
Бо там ціну встановлюють в межах компенсації витрат (+іноді трохи більше, принаймні на папері).
А збільшення витрат ніяк і не покращує якість.
- 29 май 2026, 12:04
- Форум: Троллейбус
- Тема: Скоростные стрелки и повороты, также КС-навороты
- Ответы: 30
- Просмотры: 29836
Re: Скоростные стрелки и повороты, также КС-навороты
Порівнювати варто за інших рівних умов. А то ми порівнюємо дві різних кінцеві. Іноземна - з розворотом посеред вулиці, де потрібно якомога швидше завершити маневр. https://www.google.com/maps/@49.2194374,17.6921126,3a,47.1y,292.27h,88.65t/data=!3m7!1e1!3m5!1s9NsjAyDHuJro96qZSF2xHQ!2e0!6shttps:%2F%2F...
- 23 май 2026, 12:50
- Форум: Новости
- Тема: Тарифы, средства контроля и оплата проезда
- Ответы: 3987
- Просмотры: 1307482
Re: Тарифы, средства контроля и оплата проезда
Якщо в середньому одна поїздка людини виходить з однією пересадкою і триває не більше 90 хвилин, тоді зрозуміло. Перевізник зараз отримує за таку поїздку купівлю двох квитків, тому якщо в новому тарифі він отримуватиме менше по грошах, тоді коштів він не отримає достатньо. Звісно, якість послуги не ...
- 23 май 2026, 10:49
- Форум: Трамвай
- Тема: Струмоприймач трамвая, конструкція
- Ответы: 27
- Просмотры: 735
Re: Струмоприймач трамвая, конструкція
Під час опускання потрібне якомога швидше відокремлення від повітряної лінії, щоб зменшити ризик виникнення електричної дуги. Якщо вимкнути головний вимикач, а вже потім опускати струмоприймач, то на трамвайних 600 В чи навіть 750 В ризик виникнення якоїсь шкідливої для обладнання дуги практично ві...
- 17 май 2026, 18:29
- Форум: Станции
- Тема: Оформление Демиевской
- Ответы: 145
- Просмотры: 98328
Re: Оформление Демиевской
Шкода, я на форум не щодня заходжу.
Вчора там був на іншій стороні проспекту, не роздивлявся (оскільки про провал не знав), але ажіотажу не бачив.
Вчора там був на іншій стороні проспекту, не роздивлявся (оскільки про провал не знав), але ажіотажу не бачив.
Re: Трамваи
Народе, а хтось має в нормальній якості фото приборної панелі (перед водієм та бокової) Tatra T6B5?
Чи відео з оглядом кожної функції?
Чи відео з оглядом кожної функції?
- 17 май 2026, 18:01
- Форум: Киев
- Тема: Киев на Google Maps
- Ответы: 481
- Просмотры: 225797
Re: Киев на Google Maps
До речі, на Arcgis Київ - на квітень 2025.
https://livingatlas.arcgis.com/wayback/ ... tive=49059
https://livingatlas.arcgis.com/wayback/ ... tive=49059
- 10 май 2026, 21:31
- Форум: Новости
- Тема: Тарифы, средства контроля и оплата проезда
- Ответы: 3987
- Просмотры: 1307482
Re: Тарифы, средства контроля и оплата проезда
О, це вже конкретика, про заміну редуктора, дякую. А то ми трохи зациклилися на рекуперації та старт-стопному режимі роботи ескалаторів. Трохи вихідних даних. Електродвигун ескалатора потужністю 200 кВт. Я геть не знаю реальність про ескалатори, але пошукав, що старі черв’ячні редуктори мають низьки...
- 09 май 2026, 11:31
- Форум: Подвижной состав
- Тема: Подвижной состав
- Ответы: 1812
- Просмотры: 748574
Re: Подвижной состав
Про міжнародні стандарти, які мають враховувати наші технічні особливості. Згадуючи перший крюківський потяг, що експлуатується в київському метро, пам'ятаєте про аеродинамічну форму маски головного вагону? Після років експлуатації, а чи є практична необхідність цього для зменшення аеродинамічного о...