GSM/WiFi в метро

то, что не вписалось в "кривые"

Модераторы: dimentiy, Администраторы

Ответить
Yaroslav
Начальник депо
Начальник депо

Re: GSM/WiFi в метро

Сообщение Yaroslav » Пн окт 08, 2018 07:38

Що за оператор ? Чому на поверхні LTE і "ніхто не жадний?" Може цього оператора треба на 0 помножити ? Корупція кумарить ((

Klovsky
Мэр (городской голова)
Мэр (городской голова)
Контактная информация:
Украина

Сообщение Klovsky » Вт окт 09, 2018 18:54

1. Вже 15-й рік Проксімус, якщо ще не поміняли.
2. Бо в метро є власник громада міста, а київська влада так [успішно] розпоряджається майном і доступом до інфраструктури.
3. Яким чином?
4. Це точно.

Ось типова відповідь Лайфа (суть у Водафона була така ж, адже фізичні канали в управлінні одного оператора Проксімуса, отже, у Київстара б була теж така сама /але останні вимагають підписувати звернення/))
08.10.2018:
Доброго дня, ***********, моє ім’я Марина.На поточний момент у Київському метрополітені надається зв’язок на технології 2G. Запуск технологій 3G та 4.5G планується в майбутньому, терміни поки що відсутні.

Yaroslav
Начальник депо
Начальник депо

Сообщение Yaroslav » Ср окт 10, 2018 08:59

Klovsky писал(а):
Вт окт 09, 2018 18:54
1. Вже 15-й рік Проксімус, якщо ще не поміняли.
2. Бо в метро є власник громада міста, а київська влада так [успішно] розпоряджається майном і доступом до інфраструктури.
3. Яким чином?
4. Це точно.

Ось типова відповідь Лайфа (суть у Водафона була така ж, адже фізичні канали в управлінні одного оператора Проксімуса, отже, у Київстара б була теж така сама /але останні вимагають підписувати звернення/))
08.10.2018:
Доброго дня, ***********, моє ім’я Марина.На поточний момент у Київському метрополітені надається зв’язок на технології 2G. Запуск технологій 3G та 4.5G планується в майбутньому, терміни поки що відсутні.
сумно :(

Ответить