Чья земля, брат?

то, что не вписалось в "кривые"

Модераторы: dimentiy, Администраторы

Ответить
AMY
Памятник
Сообщения: 14217
Зарегистрирован: 05 апр 2004, 12:07
Откуда: <censored>

Чья земля, брат?

Сообщение AMY »

Начало тут

Станція метро «Лісова», відкрита траса метрополітену від ст. метро «Лісова» до пункту технічного обслуговування та пункту технічного обслуговування на ст. метро «Лісова» на просп. Броварському

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
IV сесія XXIV скликання

РІШЕННЯ

від 25 вересня 2003 року № 38/912

Про оформлення комунальному підприємству «Київський метрополітен» права користування земельною ділянкою для експлуатації та обслуговування ст. метро «Лісова», відкритої траси метрополітену від ст. метро «Лісова» до пункту технічного обслуговування та пункту технічного обслуговування на ст. метро «Лісова» на просп. Броварському у Деснянському районі м. Києва

Відповідно до ст. 92 Земельного кодексу України, Постанови Верховної Ради Української РСР від 18.12.90 «Про земельну реформу» та розглянувши представлені матеріали, Київська міська рада вирішила:

1. Оформити комунальному підприємству «Київський метрополітен», за умови виконання п. 2 цього рішення, право постійного користування земельною ділянкою площею 1,43 га, в тому числі площею 0,21 га в межах червоних ліній, для експлуатації та обслуговування ст. метро «Лісова», відкритої траси метрополітену від ст. метро «Лісова» до пункту технічного обслуговування та пункту технічного обслуговування на ст. метро «Лісова» на просп. Броварському у Деснянському районі м. Києва за рахунок частини земель, відведених відповідно до рішення виконавчого комітету Київської міської ради депутатів трудящих від 15.10.73 № 1618 «Про відведення земельної ділянки управлінню Київського метрополітену під будівництво метрополітену від ст. Комсомольської до ст. Мурманської в Дніпровському районі».

Визнати таким, що втратило чинність, рішення виконавчого комітету Київської міської ради депутатів трудящих від 15.10.73 № 1618 «Про відведення земельної ділянки управлінню Київського метрополітену під будівництво метрополітену від ст. Комсомольської до ст. Мурманської в Дніпровському районі».

2. Комунальному підприємству «Київський метрополітен»:

2.1. Виконувати обов’язки землекористувача відповідно до вимог ст. 96 Земельного кодексу України.

2.2. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) документ, що посвідчує право користування земельною ділянкою.

2.3. У разі необхідності проведення реконструкції чи нового будівництва питання оформлення дозвільної та проектно-кошторисної документації вирішувати в порядку, визначеному нормативами забудови м. Києва.

2.4. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, ремонту та експлуатації існуючих інженерних мереж та споруд, розміщених у межах земельної ділянки.

3. Попередити землекористувача, що право користування земельною ділянкою може бути припинено відповідно до ст. ст. 141, 143 Земельного кодексу України.


Київський міський голова
О. Омельченко

[hr]

Будівля станції метро «Хрещатик-2» на вул. Інститутській

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія IV скликання

РІШЕННЯ

від 21 жовтня 2004 року № 596/2006

Про надання комунальному підприємству «Київський метрополітен» земельної ділянки для експлуатації та обслуговування будівлі станції метро «Хрещатик-2» на вул. Інститутській у Печерському районі м. Києва

Відповідно до ст. ст. 92, 123 Земельного кодексу України та розглянувши проект відведення земельної ділянки, Київська міська рада вирішила:

1. Затвердити проект відведення земельної ділянки комунальному підприємству «Київський метрополітен» для експлуатації та обслуговування будівлі станції метро «Хрещатик-2» на вул. Інститутській у Печерському районі м. Києва.

2. Надати комунальному підприємству «Київський метрополітен», за умови виконання пункту 3 цього рішення, в постійне користування земельну ділянку площею 0,11 га для експлуатації та обслуговування будівлі станції метро «Хрещатик-2» на вул. Інститутській у Печерському районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

3. Комунальному підприємству «Київський метрополітен»:

3.1. Виконувати обов’язки землекористувача відповідно до вимог ст. 96 Земельного кодексу України.

3.2. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) документ, що посвідчує право користування земельною ділянкою.

3.3. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, ремонту та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, розміщених у межах земельної ділянки.

3.4. Майново-правові питання вирішувати в установленому порядку.

3.5. У разі необхідності проведення реконструкції чи нового будівництва питання оформлення дозвільної та проектно-кошторисної документації вирішувати в порядку, визначеному нормативами забудови м. Києва.

4. Попередити землекористувача, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права користування нею відповідно до вимог ст. ст. 141, 143 Земельного кодексу України.


Київський міський голова
О. Омельченко
Последний раз редактировалось AMY 06 авг 2012, 17:55, всего редактировалось 1 раз.
:rtfm: :censored:
AMY
Памятник
Сообщения: 14217
Зарегистрирован: 05 апр 2004, 12:07
Откуда: <censored>

Сообщение AMY »

Станція метро «Чернігівська» (східний вестибюль), відкрита траса метрополітену від станції метро «Чернігівська» до станції метро «Лісова» на просп. Броварському та сумісна тягово-понижувальна станція (СТП-14) на вул. Попудренка
КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
III сесія V скликання

РІШЕННЯ

від 21 грудня 2006 року № 473/530

Про надання земельних ділянок комунальному підприємству «Київський метрополітен» для обслуговування та експлуатації станції метро «Чернігівська» (східний вестибюль), відкритої траси метрополітену від станції метро «Чернігівська» до станції метро «Лісова» на просп. Броварському та сумісної тягово-понижувальної станції (СТП-14) на вул. Попудренка у Деснянському районі м. Києва

Відповідно до статей 92, 123, 124 Земельного кодексу України та розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельних ділянок, Київська міська рада вирішила:

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельних ділянок комунальному підприємству «Київський метрополітен» для обслуговування та експлуатації станції метро «Чернігівська» (східний вестибюль), відкритої траси метрополітену від станції метро «Чернігівська» до станції метро «Лісова» на просп. Броварському та сумісної тягово-понижувальної станції (СТП-14) на вул. Попудренка у Деснянському районі м. Києва.

2. Надати комунальному підприємству «Київський метрополітен» за умови виконання пункту 3 цього рішення в постійне користування земельні ділянки загальною площею 3,09 га, з них:

— ділянку № 1 загальною площею 2,90 га, в тому числі площею 0,30 га в межах червоних ліній, — для обслуговування та експлуатації станції метро «Чернігівська» (східний вестибюль), відкритої траси метрополітену від станції метро «Чернігівська» до станції метро «Лісова» на просп. Броварському у Деснянському районі м. Києва, зокрема: площею 1,65 га — за рахунок міських земель, не наданих у власність чи користування; площею 1,13 га — за рахунок частини земель, відведених відповідно до рішення виконавчого комітету Київської міської Ради депутатів трудящих від 23.02.65 № 230 «Про відвод Управлінню зеленої зони м. Києва земельних ділянок для влаштування парків-скверів в Дарницькому районі»; площею 0,12 га — за рахунок частини земель, відведених відповідно до рішення виконавчого комітету Київської міської Ради депутатів трудящих від 30.09.69 № 1765 «Про відвод Головному управлінню постачання та збуту нафти і нафтопродуктів УРСР земельних ділянок під будівництво автозаправочних станцій в Дарницькому районі»;

— ділянку № 2 площею 0,19 га для обслуговування та експлуатації сумісної тягово-понижувальної станції (СТП-14) на вул. Попудренка у Деснянському районі м. Києва — за рахунок частини земель, відведених відповідно до рішення виконавчого комітету Київської міської Ради депутатів трудящих від 23.02.65 № 230 «Про відвод Управлінню зеленої зони м. Києва земельних ділянок для влаштування парків-скверів в Дарницькому районі».

3. Комунальному підприємству «Київський метрополітен»:

3.1. Виконувати обов’язки землекористувача відповідно до вимог статті 96 Земельного кодексу України.

3.2. У місячний термін звернутись до Головного управління земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) із клопотанням щодо організації робіт по винесенню меж земельних ділянок в натуру (на місцевість) та виготовлення документа, що посвідчують право користування земельними ділянками.

3.3. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, ремонту та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, що знаходяться в межах земельних ділянок.

3.4. Питання пайової участі вирішити відповідно до рішення Київської міської ради від 27.02.2003 № 271/431 «Про пайову участь (внески) інвесторів (забудовників) у створенні соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури м. Києва» (із змінами і доповненнями, внесеними рішеннями Київської міської ради від 12.02.2004 № 14/1223, від 28.12.2004 № 1051/2461 та від 27.12.2005 № 622/3083).

3.5. Земельні ділянки в межах червоних ліній використовувати з обмеженнями відповідно до вимог містобудівного законодавства.

3.6. Виконати вимоги, викладені в листах Головного управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища від 20.12.2004 № 19-12906, № 19-12907, № 19-12907/1, Державного управління екології та природних ресурсів в м. Києві від 29.08.2002 № 08-8-14/3829 та від 16.07.2002 № 08-8-14/3830.

4. Визнати таким, що втратило чинність, рішення виконавчого комітету Київської міської Ради депутатів трудящих від 30.09.69 № 1765 «Про відвод Головному управлінню постачання та збуту нафти і нафтопродуктів УРСР земельних ділянок під будівництво автозаправочних станцій в Дарницькому районі».

5. Попередити землекористувача, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права користування нею відповідно до вимог статей 141, 143 Земельного кодексу України.
Київський міський голова
Л. Черновецький
Последний раз редактировалось AMY 07 авг 2012, 11:37, всего редактировалось 2 раза.
:rtfm: :censored:
AMY
Памятник
Сообщения: 14217
Зарегистрирован: 05 апр 2004, 12:07
Откуда: <censored>

Сообщение AMY »

Вестибюль станції «Гідропарк-2» на просп. Броварському, сумісна тягово-понижувальна підстанція СТП-13 (колишня Т-1) на вул. Марини Раскової, 1, спортивний комплекс на вул. Івана Дубового
КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VI сесія XXIV скликання

РІШЕННЯ

від 23 жовтня 2003 року № 117/990

Про оформлення права користування земельними ділянками

<skip>

4. Оформити комунальному підприємству «Київський метрополітен», за умови виконання п. 4.1 цього рішення, право постійного користування земельними ділянками загальною площею 0,53 га у Дніпровському районі м. Києва, в тому числі:

— ділянка № 1 площею 0,19 га — для експлуатації та обслуговування вестибюлю станції «Гідропарк-2» на просп. Броварському за рахунок частини земель, відведених відповідно до рішення виконавчого комітету Київської міської Ради народних депутатів від 18.04.1983 № 654 «Про відведення земельної ділянки Київському метрополітену для будівництва підземного переходу на станції метро «Гідропарк»;

— ділянка № 2 площею 0,18 га — для експлуатації та обслуговування сумісної тягово-понижувальної підстанції (СТП-13) на вул. Марини Раскової, 1 за рахунок частини земель, відведених відповідно до рішення виконавчого комітету Київської міської Ради депутатів трудящих від 27.06.1961 № 1132 «Про відвод Управлінню капітального будівництва міськвиконкому земельної ділянки під будівництво тягової підстанції № 1 /Т-1/ Київметрополітену в Дарницькому районі»;

— ділянка № 2 площею 0,16 га — для експлуатації та обслуговування спортивного комплексу на вул. Івана Дубового за рахунок частини земель, відведених відповідно до додатка 1 пункту 4 рішення виконавчого комітету Київської міської Ради народних депутатів від 03.05.1988 № 432 «Об отводе земельных участков предприятиям, учреждениям и организациям для строительства объектов».

4.1. Комунальному підприємству «Київський метрополітен»:

4.1.1. Виконувати обов’язки землекористувача відповідно до вимог ст. 96 Земельного кодексу України.

4.1.2. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) документи, що посвідчують право користування земельними ділянками.

4.1.3. Майново-правові питання вирішувати в установленому порядку.

4.1.4. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, ремонту та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, розміщених у межах земельних ділянок.

4.1.5. Питання пайової участі вирішити відповідно до рішення Київради від 27.02.2003 № 271/431 «Про пайову участь (внески) інвесторів (забудовників) у створенні соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури м. Києва».

4.1.6. У разі необхідності проведення реконструкції чи нового будівництва питання оформлення дозвільної та проектно-кошторисної документації вирішувати в порядку, визначеному нормативами забудови м. Києва.

4.2. Попередити землекористувача, що право користування земельними ділянками може бути припинено відповідно до ст. ст. 141, 143 Земельного кодексу України.
<skip>

Київський міський голова
О. Омельченко
Последний раз редактировалось AMY 06 авг 2012, 18:04, всего редактировалось 1 раз.
:rtfm: :censored:
AMY
Памятник
Сообщения: 14217
Зарегистрирован: 05 апр 2004, 12:07
Откуда: <censored>

Сообщение AMY »

Бывш. стройплощадка № 115 около Бессарабки

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VI сесія XXIV скликання

РІШЕННЯ

від 25 вересня 2003 року № 31-6/905

Про надання і вилучення земельних ділянок та припинення права користування землею

Відповідно до Земельного кодексу України, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Постанови Верховної Ради Української РСР від 18.12.1990 «Про земельну реформу», Закону України «Про оренду землі» та враховуючи матеріали інвентаризації земель, Київська міська рада вирішила:

1. Затвердити проект відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю «РЕМАКС ГРУП» для будівництва житлового будинку з підземним паркінгом на вул. Круглоуніверситетській, 5 — 7 у Печерському районі м. Києва.

Вилучити з користування відкритого акціонерного товариства «Київметробуд» земельну ділянку, відведену відповідно до рішення виконавчого комітету Київської міської Ради депутатів трудящих від 13.01.70 № 1967 «Про відвід земділянки управлінню будівництва Київського метрополітену під тимчасовий будівельний майданчик», площею 0,39 га і віднести цю ділянку до земель запасу житлової та громадської забудови (лист-згода від 22.07.2003 № 867).

Передати товариству з обмеженою відповідальністю «РЕМАКС ГРУП», за умови виконання п. 1.1 цього рішення, в короткострокову оренду на 2,5 року земельну ділянку загальною площею 0,28 га для будівництва житлового будинку з підземним паркінгом на вул. Круглоуніверситетській, 5 — 7 у Печерському районі м. Києва, в тому числі:

— площею 0,18 га — за рахунок земель запасу житлової та громадської забудови,

— площею 0,10 га — за рахунок земель міської забудови.

Визнати таким, що втратило чинність, рішення виконавчого комітету Київської міської Ради депутатів трудящих від 13.01.1970 № 67 «Про відвод земділянки управлінню будівництва Київського метрополітену під тимчасовий будівельний майданчик».


<skip>

Київський міський голова
О. Омельченко
Последний раз редактировалось AMY 06 авг 2012, 18:05, всего редактировалось 1 раз.
:rtfm: :censored:
AMY
Памятник
Сообщения: 14217
Зарегистрирован: 05 апр 2004, 12:07
Откуда: <censored>

Сообщение AMY »

Відкрита траса метрополітену на пр-ті Броварському від р. Дніпро до ст. метро «Гідропарк», ст. метро «Гідропарк», відкрита траса метрополітену від ст. метро «Гідропарк» до протоки та тягова підстанція ТП-4
КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VII сесія XXIV скликання

РІШЕННЯ

від 29 квітня 2004 року № 237/1447

Про надання і вилучення земельних ділянок та припинення права користування землею

Відповідно до Земельного кодексу України, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Постанови Верховної Ради Української РСР від 18.12.1990 «Про земельну реформу», Закону України «Про оренду землі» та враховуючи матеріали інвентаризації земель, Київська міська рада вирішила:

<skip>

20. Затвердити проект відведення земельних ділянок комунальному підприємству «Київський метрополітен» для експлуатації та обслуговування відкритої траси метрополітену на пр-ті Броварському від р. Дніпро до ст. метро «Гідропарк», ст. метро «Гідропарк», відкритої траси метрополітену від ст. метро «Гідропарк» до протоки та тягової підстанції ТП-4 у Дніпровському районі м. Києва.

Надати комунальному підприємству «Київський метрополітен», за умови виконання п. 20.1 цього рішення, в постійне користування земельні ділянки загальною площею 3,02 га для експлуатації та обслуговування відкритої траси метрополітену на пр-ті Броварському від р. Дніпро до ст. метро «Гідропарк», ст. метро «Гідропарк», відкритої траси метрополітену від ст. метро «Гідропарк» до протоки та тягової підстанції ТП-4 у Дніпровському районі м. Києва, з них:

— ділянку № 1 площею 1,24 га — за рахунок земель міської забудови, в тому числі в межах червоних ліній площею 1,15 га;

— ділянку № 2 площею 0,79 га, зокрема площею 0,22 га — за рахунок земель, відведених відповідно до рішення виконавчого комітету Київської міської ради народних депутатів від 18.04.1983 № 654 «Про відведення земельної ділянки Київському метрополітену для будівництва підземного переходу на станції метро «Гідропарк» (в тому числі в межах червоних ліній площею 0,03 га) та площею 0,57 га — за рахунок земель міської забудови (в тому числі в межах червоних ліній площею 0,36 га);

— ділянку № 3 площею 0,70 га — за рахунок земель міської забудови (в тому числі в межах червоних ліній площею 0,69 га);

— ділянку № 4 площею 0,29 га, зокрема площею 0,20 га — за рахунок земель, відведених відповідно до рішення виконавчого комітету Київської міської ради народних депутатів від 06.12.1982 № 1900 «Про відведення земельної ділянки Київському метрополітену під будівництво тягової підстанції ТП-4» та площею 0,09 га — за рахунок земель міської забудови (в тому числі в межах червоних ліній площею 0,01 га).

Визнати таким, що втратило чинність, рішення виконавчого органу Київської міської ради народних депутатів від 06.12.1982 № 1900 «Про відведення земельної ділянки Київському метрополітену під будівництво тягової підстанції ТП-4».

20.1. Комунальному підприємству «Київський метрополітен»:

20.1.1. Виконувати обов’язки землекористувача відповідно до вимог ст. 96 Земельного кодексу України.

20.1.2. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) документи, що посвідчують право користування земельними ділянками.

20.1.3. Майново-правові питання вирішувати в установленому порядку.

20.1.4. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, ремонту та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, розміщених у межах земельних ділянок.

20.1.5. Виконати вимоги, викладені в листах Головного управління містобудування та архітектури від 03.11.1999 № 07-6918, № 07-6919, № 6920, № 6923, заступника головного державного санітарного лікаря м. Києва від 07.03.2002 № 1248, № 1249, Державного управління екології та природних ресурсів в м. Києві від 04.04.2002 № 08-8-14/1751, № 08-8-14/1772.

20.1.6. Питання пайової участі вирішити відповідно до рішення Київської міської ради від 27.02.2003 № 271/431 «Про пайову участь (внески) інвесторів (забудовників) у створенні соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури м. Києва».

20.2. Попередити землекористувача, що право користування земельними ділянками може бути припинено відповідно до ст. ст. 141, 143 Земельного кодексу України.
<skip>

Київський міський голова
О. Омельченко
Последний раз редактировалось AMY 06 авг 2012, 18:07, всего редактировалось 1 раз.
:rtfm: :censored:
AMY
Памятник
Сообщения: 14217
Зарегистрирован: 05 апр 2004, 12:07
Откуда: <censored>

Сообщение AMY »

Будинок служб метрополітену на вул. Олександрівській, 8, тягова підстанція Т-3 на вул. Миколи Шпака, 2-а

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія IV скликання

РІШЕННЯ

від 21 жовтня 2004 року № 595/2005

Про надання земельної ділянки комунальному підприємству «Київський метрополітен» для експлуатації та обслуговування будинку служб метрополітену на вул. Олександрівській, 8 та оформлення права користування земельними ділянками для експлуатації та обслуговування тягової підстанції на вул. Миколи Шпака, 2-а у Шевченківському районі м. Києва

Відповідно до Постанови Верховної Ради Української РСР від 18.12.1990 «Про земельну реформу», ст. ст. 92, 123 Земельного кодексу України та розглянувши проект відведення земельних ділянок, Київська міська рада вирішила:

1. Затвердити проект відведення земельної ділянки комунальному підприємству «Київський метрополітен» для експлуатації та обслуговування будинку служб метрополітену на вул. Олександрівській, 8 у Шевченківському районі м. Києва.

2. Надати комунальному підприємству «Київський метрополітен», за умови виконання пункту 4 цього рішення, в постійне користування земельну ділянку площею 0,03 га для експлуатації та обслуговування будинку служб метрополітену на вул. Олександрівській, 8 у Шевченківському районі м. Києва за рахунок земель запасу житлової та громадської забудови.

3. Оформити комунальному підприємству «Київський метрополітен», за умови виконання пункту 4 цього рішення, право постійного користування земельними ділянками у Шевченківському районі м. Києва загальною площею 0,21 га, в тому числі:

— площею 0,13 га — для експлуатації та обслуговування будинку служб метрополітену на вул. Олександрівській, 8 за рахунок земель, відведених відповідно до рішення виконавчого комітету Київської міської Ради депутатів трудящих від 11.10.66 № 1460 «Про відвод земельної ділянки Київметробуду під будівництво душкомбінату»;

— площею 0,08 га — для експлуатації та обслуговування тягової підстанції на вул. Миколи Шпака, 2-а за рахунок земель, відведених відповідно до рішення виконавчого комітету Київської міської Ради депутатів трудящих від 20.04.1981 № 642 «Про відведення земельної ділянки Київському метрополітену під будівництво тягової підстанції ТП-3».

4. Комунальному підприємству «Київський метрополітен»:

4.1 Виконувати обов’язки землекористувача відповідно до вимог ст. 96 Земельного кодексу України.

4.2. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) документи, що посвідчують право користування земельними ділянками.

4.3. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, ремонту та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, розміщених у межах земельних ділянок.

4.4. Майново-правові питання вирішувати в установленому порядку.

4.5. У разі необхідності проведення реконструкції чи нового будівництва питання оформлення дозвільної та проектно-кошторисної документації вирішувати в порядку, визначеному нормативами забудови м. Києва.

5. Попередити землекористувача, що право користування земельними ділянками може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 141, 143 Земельного кодексу України.


Київський міський голова
О. Омельченко
Последний раз редактировалось AMY 06 авг 2012, 18:10, всего редактировалось 1 раз.
:rtfm: :censored:
AMY
Памятник
Сообщения: 14217
Зарегистрирован: 05 апр 2004, 12:07
Откуда: <censored>

Сообщение AMY »

Інженерний корпус на вул. Великій Васильківській Червоноармійській, 22
КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія IV скликання

РІШЕННЯ

від 28 грудня 2004 року № 1116/2526

Про оформлення комунальному підприємству «Київський метрополітен» права користування земельною ділянкою для експлуатації та обслуговування інженерного корпусу на вул. Великій Васильківській, 22 у Шевченківському районі м. Києва

Відповідно до Постанови Верховної Ради Української РСР від 18.12.1990 «Про земельну реформу» та ст. 92 Земельного кодексу України, враховуючи матеріали інвентаризації земель, Київська міська рада вирішила:

1. Оформити комунальному підприємству «Київський метрополітен», за умови виконання пункту 2 цього рішення, право постійного користування земельною ділянкою площею 0,24 га для експлуатації та обслуговування інженерного корпусу на вул. Великій Васильківській, 22 у Шевченківському районі м. Києва за рахунок земель, відведених відповідно до рішень виконавчого комітету Київської міської Ради народних депутатів від 08.06.1981 № 976 «Про відведення земельної ділянки Київському метрополітену для будівництва інженерного корпусу» та від 16.08.1984 № 750 «Про додаткове відведення земельної ділянки Київському метрополітену для будівництва інженерного корпусу по вул. Червоноармійській, 22 та в тимчасове користування по вул. Толстого, 5 в Ленінському районі м. Києва».

2. Комунальному підприємству «Київський метрополітен»:

2.1. Виконувати обов’язки землекористувача відповідно до вимог ст. 96 Земельного кодексу України.

2.2. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) державний акт на право постійного користування земельною ділянкою.

2.3. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, ремонту та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, розміщених у межах земельної ділянки.

2.4. Майново-правові питання вирішувати в установленому порядку.

2.5. У разі необхідності проведення реконструкції чи нового будівництва питання оформлення дозвільної та проектно-кошторисної документації вирішувати в порядку, визначеному нормативами забудови м. Києва.

2.6. Виконати вимоги, викладені в листі Головного управління містобудування та архітектури від 21.04.2000 № 07-3333, управління охорони пам’яток історії, культури та історичного середовища від 22.10.2002 № 3939.

3. Попередити землекористувача, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права користування нею відповідно до вимог ст. ст. 141, 143 Земельного кодексу України.

4. Вважати такими, що втратили чинність, рішення виконавчого комітету Київської міської Ради народних депутатів від 08.06.1981 № 976 «Про відведення земельної ділянки Київському метрополітену для будівництва інженерного корпусу» та від 16.08.1984 № 750 «Про додаткове відведення земельної ділянки Київському метрополітену для будівництва інженерного корпусу по вул. Червоноармійській, 22 та в тимчасове користування по вул. Толстого, 5 в Ленінському районі м. Києва».


Київський міський голова
О. Омельченко
Последний раз редактировалось AMY 06 авг 2012, 18:11, всего редактировалось 1 раз.
:rtfm: :censored:
AMY
Памятник
Сообщения: 14217
Зарегистрирован: 05 апр 2004, 12:07
Откуда: <censored>

Сообщение AMY »

Вилучено з користування комунального підприємства «Київський метрополітен» земельну ділянку площею 0,21 га на вул. Богдана Хмельницького, 7

Интересно, это решение Киевсовета уже отменено? В Лиге:Закон это увидеть гораздо проще, чем на сайте :(

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
II сесія V скликання

РІШЕННЯ

від 13 липня 2006 року № 55/55

Про відміну пункту 36 рішення Київської міської ради від 29.05.2003 № 486-2/646 «Про надання і вилучення земельних ділянок та припинення права користування землею»

Відповідно до пункту 36 рішення Київської міської ради від 29.05.2003 № 486-2/646 «Про надання і вилучення земельних ділянок та припинення права користування землею» вилучено з користування комунального підприємства «Київський метрополітен» земельну ділянку площею 0,21 га на вул. Богдана Хмельницького, 7 у Шевченківському районі м. Києва та передано товариству з обмеженою відповідальністю «Альянс-Центр» у довгострокову оренду на 25 років земельну ділянку площею 0,08 га для будівництва, експлуатації та обслуговування офісно-торговельного центру на вул. Богдана Хмельницького, 7 у Шевченківському районі м. Києва. На підставі зазначеного рішення між Київською міською радою та товариством з обмеженою відповідальністю «Альянс-Центр» укладено договір оренди земельної ділянки строком на 25 років для будівництва, експлуатації та обслуговування офісно-торговельного центру на вул. Богдана Хмельницького, 7 у Шевченківському районі м. Києва, який зареєстровано у книзі записів державної реєстрації договорів від 28.11.2003 за № 91-6-00196.

Земельна ділянка на вул. Богдана Хмельницького, 7 у Шевченківському районі м. Києва розташована над вестибюлем станції метро «Театральна» Святошино-Броварської лінії Київського метрополітену, а тому будівельні роботи на цій земельній ділянці можуть спричинити пошкодження купола вестибюля станції, що підтверджується відповідним актом обстеження станції метро «Театральна».

У результаті обстеження встановлено, що котлован розміщено над куполом касового залу та сполученням ескалаторного тунелю з куполом касового залу. Котлован виритий без відповідного облаштування та кріплення. Окрім того, товариство з обмеженою відповідальністю «Альянс-Центр» не уклало з комунальним підприємством «Київський метрополітен» договору за технічним наглядом в період будівництва та не погодило з останнім проектно-кошторисної документації на будівництво.

Будівництво офісно-торговельного центру на вул. Богдана Хмельницького, 7 у Шевченківському районі м. Києва створює загрозу для нормальної роботи станції метро «Театральна» та безпечного перевезення пасажирів, що виявляється у порушенні гідроізоляції конструкцій станції, підтопленні станції в період сильних атмосферних опадів, руйнуванні конструкцій в результаті зсуву грунту або падіння будівельних конструкцій.

Враховуючи вищевикладене та зважаючи на можливість руйнування купола вестибюля станції метро «Театральна» Святошино-Броварської лінії Київського метрополітену, що у свою чергу може призвести до загибелі людей, зважаючи на негативну реакцію громадян щодо будівництва офісно-торговельного центру на вул. Богдана Хмельницького, 7 у Шевченківському районі м. Києва, керуючись законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про столицю України — місто-герой Київ», Земельним кодексом України, статтею 188 Господарського кодексу України, Київська міська рада вирішила:

1. Відмінити пункт 36 рішення Київської міської ради від 29.05.2003 № 486-2/646 «Про надання і вилучення земельних ділянок та припинення права користування землею».

2. Запропонувати товариству з обмеженою відповідальністю «Альянс-Центр» надати згоду на розірвання договору оренди земельної ділянки від 28.11.2003 за № 91-6-00196.

3. Головному управлінню земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації):

3.1. Проінформувати товариство з обмеженою відповідальністю «Альянс-Центр» про прийняття цього рішення.

3.2. У разі відмови від розірвання договору оренди земельної ділянки або якщо відповідь від товариства з обмеженою відповідальністю «Альянс-Центр» не надійде у встановлений законодавством термін, забезпечити підготовку та подання позову про розірвання договору оренди земельної ділянки до господарського суду міста Києва.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови — секретаря Київради.


Київський міський голова
Л. Черновецький
Последний раз редактировалось AMY 06 авг 2012, 18:12, всего редактировалось 1 раз.
:rtfm: :censored:
AMY
Памятник
Сообщения: 14217
Зарегистрирован: 05 апр 2004, 12:07
Откуда: <censored>

Сообщение AMY »

Про створення умов для будівництва Подільського мостового переходу і Вокзально-Воскресенської лінії метрополітену

ПВЛ в двух вариантах видел. Но ВВЛ — впервые :wink:

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
III сесія XXIII скликання

РІШЕННЯ

від 20 травня 1999 року № 254/355

Про створення умов для будівництва Подільського мостового переходу і Вокзально-Воскресенської лінії метрополітену

З метою створення умов для залучення інвестиційних ресурсів для будівництва нового мостового переходу в м. Києві для з’єднання правого та лівого берегів Дніпра Київська міська рада вирішила:

1. Доручити виконавчому органу Київради — Київській міській державній адміністрації здійснити заходи по визначенню територій, що підлягають резервуванню під будівництво Подільського мостового переходу і Вокзально-Воскресенської лінії метрополітену.

2. Накласти мораторій на використання під забудову, приватизацію та довгострокову оренду зарезервованих територій до остаточного вирішення питання будівництва Подільського мостового переходу.

Київському міському управлінню земельних ресурсів при підготовці питань щодо надання земельних ділянок враховувати необхідність резервування територій, що підпадають під будівництво Подільського мостового переходу і Вокзально-Воскресенської лінії метрополітену та відповідні інвестиційні програми.

3. Доручити виконавчому органу Київради з метою покращання транспортного сполучення між правим та лівим берегами вжити заходи по використанню залізничного сполучення між ст. Київ-Петрівка — Дарниця (Городня) для перевезення пасажирів на період до будівництва Подільського мостового переходу і Вокзально-Воскресенської лінії метрополітену.

4. З метою створення умов для залучення інвестиційних ресурсів для розвитку інфраструктури міста доручити виконавчому органу Київради за участю НДІСЕП підготувати пропозиції щодо створення спеціальної економічної зони на території, що прилягає до зони будівництва Подільського мостового переходу та прилеглих територій; пропозиції щодо створення та функціонування на території міста спеціальних економічних зон пріоритетного розвитку. До 01.06.1999 р. надати пропозиції на розгляд постійної комісії з питань економічних реформ, розвитку підприємництва, виробничого та наукового потенціалу.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань економічних реформ, розвитку підприємництва, виробничого та наукового потенціалу, постійну комісію з питань містобудування та землекористування, постійну комісію з питань бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку.


Міський голова
О. Омельченко
Последний раз редактировалось AMY 06 авг 2012, 18:13, всего редактировалось 1 раз.
:rtfm: :censored:
AMY
Памятник
Сообщения: 14217
Зарегистрирован: 05 апр 2004, 12:07
Откуда: <censored>

Сообщение AMY »

Колишня земельна ділянка для будівництва вестибюля станції метро «Дружба народів» та підземних переходів по бульвару Дружби народів (біля житлових будинків №№ 25 та 30/1)
КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VI сесія XXIII скликання

РІШЕННЯ

від 18 листопада 1999 року № 95/597

Про надання і вилучення земельних ділянок

<skip>

6. Затвердити проект відведення земельних ділянок малому приватному підприємству «Інтерсервіс-АСП» для експлуатації та обслуговування торговельного комплексу з малих архітектурних форм на бульв. Дружби Народів (біля житлових будинків №№ 25 та 30/1) у Печерському районі.

Припинити державному підприємству «Київський метрополітен» право користування земельною ділянкою площею 0,89 га, відведеною згідно з рішенням виконавчого комітету Київської міської Ради народних депутатів від 23.07.1984 № 678-12 «Про відведення Київському метрополітену земельної ділянки для будівництва вестибюля станції метро «Дружба народів» та підземних переходів по бульвару Дружби народів у Печерському районі» (довідка державного підприємства «Київський метрополітен» від 02.02.1999 № 24/102).

Надати малому приватному підприємству «Інтерсервіс-АСП» за умови виконання п. 6.1 цього рішення в оренду на 49 років земельні ділянки загальною площею 0,175 га для експлуатації та обслуговування торговельного комплексу з малих архітектурних форм на бульв. Дружби Народів (біля житлових будинків №№ 25 та 30/1) у Печерському районі за рахунок земель державного підприємства «Київський метрополітен», право користування якими припинено даним рішенням.

Земельну ділянку площею 0,715 га, право користування якою припинено державному підприємству «Київський метрополітен» даним рішенням, віднести до земель запасу міста.

Визнати таким, що втратило чинність, рішення виконавчого комітету Київської міської Ради народних депутатів від 23.07.1984 № 678-12 «Про відведення Київському метрополітену земельної ділянки для будівництва вестибюля станції метро «Дружба народів» та підземних переходів по бульвару Дружби народів у Печерському районі».
<skip>

Міський голова
О. Омельченко
[hr]

Колишня земельна ділянка під тимчасовий будівельний майданчик для будівництва станції «Палац спорту» на вул. Еспланадній
КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
IX сесія XXIII скликання

РІШЕННЯ

від 8 листопада 2001 року № 80/1514
Про припинення права користування землею

Відповідно до п. 1 ст. 27 Земельного кодексу України, Закону України «Про місцеве самоврядування Україні» Київська міська рада вирішила:

1. Припинити право користування Київському метрополітену земельною ділянкою площею близько 0,7 га на вул. Еспланадній у Печерському районі м. Києва, відведеною згідно з рішенням виконавчого комітету Київської міської ради народних депутатів від 26.01.1981 № 92 «Про відведення земельної ділянки Київському метрополітену під тимчасовий будівельний майданчик для будівництва станції «Палац спорту» Сирецько-Печерської лінії метрополітену» (лист-згода від 10.09.2001 № 1003-Н), та зарахувати земельну ділянку до земель міської забудови.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київради з питань містобудування та землекористування.


Київський міський голова
О. Омельченко

[hr]
Колишня земельна ділянка під тимчасовий будівельний майданчик будівництва Куренівсько-Червоноармійської лінії метрополітену /ст. Центральний стадіон/» та під будівництво підземного вестибюлю метрополітену станції «Центральний стадіон» на площі перед НСК «Олімпійський»
КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
IX сесія XXIII скликання

РІШЕННЯ

від 14 березня 2002 року № 317/1751
Про передачу товариству з обмеженою відповідальністю «ЮДЖИН» земельних ділянок для будівництва, подальшого обслуговування та експлуатації торговельно-ділового комплексу перед НСК «Олімпійський» з реконструкцією площі на вул. Великій Васильківській (Червоноармійській), 53-55 та житлово-офісного комплексу з об’єктами соціальної інфраструктури на перетині вулиць Шота Руставелі та Жилянської у Печерському районі м. Києва

<skip>

Вилучити з користування комунального підприємства «Київський метрополітен» частину земельної ділянки, відведеної відповідно до рішень виконавчого комітету Київської міської Ради депутатів трудящих від 05.06.72 № 906 «Про відведення земельної ділянки управлінню Київського метрополітену під тимчасовий будівельний майданчик будівництва Куренівсько-Червоноармійської лінії метрополітену /ст. Центральний стадіон/» та виконавчого комітету Київської міської Ради народних депутатів від 17.10.77 № 1503/26 «Про відведення додаткової земельної ділянки управлінню Київського метрополітену під будівництво підземного вестибюлю метрополітену станції «Центральний стадіон», площею 0,78 га (лист-згода від 10.09.2001 № 996-Н) та зарахувати зазначену земельну ділянку до земель міської забудови.
<skip>

Київський міський голова
О. Омельченко
[hr]
Колишня земельна ділянка під будівництво шахтного стовбура 109-1 біс по вул. Горького, 176
КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
IX сесія XXIII скликання

РІШЕННЯ

від 14 березня 2002 року № 315/1749
Про передачу земельних ділянок спільному українсько-угорському підприємству з іноземною інвестицією у формі закритого акціонерного товариства «ЛИБІДЬ-ПЛАЗА» для будівництва, подальшого обслуговування та експлуатації торгово-розважального центру на вул. Горького, 176 у Голосіївському районі м. Києва

2. Вилучити з користування:

<skip>

— комунального підприємства «Київський метрополітен» частину земельної ділянки, відведеної відповідно до рішення виконавчого комітету Київської міської Ради народних депутатів від 06.09.1982 № 494 «Про надання земельної ділянки Київському метрополітену під будівництво шахтного стовбура 109-1 біс», площею 0,24 га (лист-згода від 15.02.2002 № 245-Н).


<skip>

Київський міський голова
О. Омельченко
Последний раз редактировалось AMY 07 авг 2012, 11:47, всего редактировалось 1 раз.
:rtfm: :censored:
AMY
Памятник
Сообщения: 14217
Зарегистрирован: 05 апр 2004, 12:07
Откуда: <censored>

Сообщение AMY »

Земельні ділянки для будівництва та експлуатації 1-го пускового комплексу дільниці Сирецько-Печерської лінії метрополітену від станції «Харківська» до Харківської площі (ПК 256+28.6 до ПК 279+20)
КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VI сесія XXIV скликання

РІШЕННЯ

від 25 вересня 2003 року № 36/910

Про надання земельних ділянок комунальному підприємству «Київський метрополітен» для будівництва та експлуатації 1-го пускового комплексу дільниці Сирецько-Печерської лінії метрополітену від станції «Харківська» до Харківської площі (ПК 256+28.6 до ПК 279+20) у Дарницькому районі м. Києва

Відповідно до ст. ст. 92, 93, 123, 124 Земельного кодексу України, розглянувши проект відведення земельних ділянок, Київська міська рада вирішила:

1. Затвердити проект відведення земельних ділянок комунальному підприємству «Київський метрополітен» для будівництва та експлуатації 1-го пускового комплексу дільниці Сирецько-Печерської лінії метрополітену від станції «Харківська» до Харківської площі (ПК 256+28.6 до ПК 279+20) у Дарницькому районі м. Києва.

Віднести частину лісових земель площею 4,30 га у 52-му кварталі КП «Дарницьке лісопаркове господарство» до земель запасу промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення з виключенням їх з категорії земель лісового фонду (листи-згоди КП «Дарницьке лісопаркове господарство» від 02.09.2003 № 260 та Київського комунального об’єднання зеленого будівництва та експлуатації зелених насаджень міста «Київзеленбуд» від 03.09.2003 № 1219).

Надати комунальному підприємству «Київський метрополітен», за умови виконання п. 1.1 цього рішення, в постійне користування земельні ділянки загальною площею 0,03 га (ділянка № 1 — 0,01 га, ділянка № 2 — 0,01 га, ділянка № 3 — 0,01 га) для будівництва та експлуатації 1-го пускового комплексу дільниці Сирецько-Печерської лінії метрополітену від станції «Харківська» до Харківської площі (ПК 256+28.6 до ПК 279+20) у Дарницькому районі м. Києва за рахунок земель запасу промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення.

Передати комунальному підприємству «Київський метрополітен», за умови виконання п. 1.1 цього рішення, земельну ділянку № 4 площею 12,10 га, в тому числі площею 6,83 га в межах червоних ліній, в короткострокову оренду на 3 роки для будівництва 1-го пускового комплексу дільниці Сирецько-Печерської лінії метрополітену від станції «Харківська» до Харківської площі (ПК 256+28.6 до ПК 279+20) у Дарницькому районі м. Києва за рахунок земель запасу промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення (площею 4,27 га) та за рахунок земель міської забудови (площею 7,83 га).

1.1. Комунальному підприємству «Київський метрополітен»:

1.1.1. Виконувати обов’язки землекористувача відповідно до вимог ст. 96 Земельного кодексу України.

1.1.2. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) документи, що посвідчують право користування земельними ділянками.

1.1.3. Виконати вимоги, викладені в листах Київського комунального об’єднання зеленого будівництва та експлуатації зелених насаджень міста «Київзеленбуд» від 03.09.2003 № 1219, Головного управління містобудування та архітектури від 05.02.2003 № 04-762, Головного державного санітарного лікаря м. Києва від 13.02.2003 № 827, Державного управління екології та природних ресурсів в м. Києві від 08.09.2003 № 08-8-20/2000.

1.1.4. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, ремонту та експлуатації існуючих інженерних мереж та споруд, розміщених у межах земельних ділянок.

1.1.5. У разі необхідності проведення реконструкції чи нового будівництва питання оформлення дозвільної та проектно-кошторисної документації вирішувати в порядку, визначеному нормативами забудови м. Києва.

1.1.6. Питання відшкодування відновлюючої вартості зелених насаджень та інші майново-правові питання вирішувати в установленому порядку.

1.1.7. Питання пайової участі вирішити відповідно до рішення Київської міської ради від 27.02.2003 № 271/431 «Про пайову участь (внески) інвесторів (забудовників) у створенні соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури м. Києва».

1.2. Попередити землекористувача, що право користування земельними ділянками може бути припинено відповідно до вимог ст. ст. 141, 143 Земельного кодексу України.


Київський міський голова
О. Омельченко

[hr]

Земельні ділянки для будівництва та експлуатації 1-го пускового комплексу дільниці Сирецько-Печерської лінії метрополітену від станції «Харківська» до Харківської площі (ПК 256+28.6 до ПК 279+20) /доповнення/
КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VII сесія XXIV скликання

РІШЕННЯ

від 29 квітня 2004 року № 244/1454

Про доповнення до рішення Київради від 25.09.2003 № 36/910 «Про надання земельних ділянок комунальному підприємству «Київський метрополітен» для будівництва та експлуатації I пускового комплексу дільниці Сирецько-Печерської лінії метрополітену від станції «Харківська» до Харківської площі (ПК 256+28.6 до ПК 279+20) у Дарницькому районі м. Києва»

Відповідно до пункту 5 статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 44 Лісового кодексу України та враховуючи акти обстеження зелених насаджень комунального підприємства по утриманню зелених насаджень Дарницького району м. Києва, погодження Державного управління екології та природних ресурсів у м. Києві від 04.09.2003 № 10-10-12/6679-1, комунального об’єднання «Київзеленбуд» від 03.09.2003 № 1219, Київська міська рада вирішила:

1. Доповнити рішення Київради від 25.09.2003 № 36/910 «Про надання земельних ділянок комунальному підприємству «Київський метрополітен» для будівництва та експлуатації I пускового комплексу дільниці Сирецько-Печерської лінії метрополітену від станції «Харківська» до Харківської площі (ПК 256+28.6 до ПК 279+20) у Дарницькому районі м. Києва» підпунктом 1.1.8 такого змісту:

«1.1.8. Дозволити комунальному підприємству «Київський метрополітен»:

— деревину, отриману від вирубки на площі 4,3 га, використовувати для будівництва та експлуатації метрополітену;

— відповідно до актів визначати вартість кожної партії деревини, отриманої при вирубці зелених насаджень, з урахуванням ринкових цін на аналогічну продукцію;

— реалізовувати отриману деревину у вигляді дров комунальному підприємству «Міськпаливо», а виручені кошти використовувати для потреб метрополітену».

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київради з питань транспорту та зв’язку.
Київський міський голова
О. Омельченко


[hr]

Електродепо «Харківське» на вул. Бориспільській, 20-а
КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VI сесія XXIV скликання

РІШЕННЯ

від 25 вересня 2003 року № 37/911

Про надання земельної ділянки комунальному підприємству «Київський метрополітен» для будівництва та експлуатації електродепо «Харківське» на вул. Бориспільській, 20-а у Дарницькому районі м. Києва

Відповідно до ст. ст. 92, 123 Земельного кодексу України, розглянувши проект відведення земельної ділянки, Київська міська рада вирішила:

1. Затвердити проект відведення земельної ділянки комунальному підприємству «Київський метрополітен» для будівництва та експлуатації електродепо «Харківське» на вул. Бориспільській, 20-а у Дарницькому районі м. Києва.

Припинити Міністерству оборони України право користування частиною земельної ділянки, відведеної відповідно до рішення виконавчого комітету Київської міської Ради депутатів трудящих від 09.08.1948 № 17-с «О возобновлении отвода второй КЕЧ Киевского района МВС СССР, земельных участков в Дарницком районе», площею 9,50 га (лист Головного управління розквартирування військ і капітального будівництва Міністерства оборони України від 11.06.2003 № 163/2630) і віднести зазначену земельну ділянку до земель запасу промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення з виключенням 7,4 га із земель лісового фонду.

Надати комунальному підприємству «Київський метрополітен», за умови виконання п. 1.1 цього рішення, в постійне користування земельну ділянку площею 9,50 га для будівництва та експлуатації електродепо «Харківське» на вул. Бориспільській, 20-а у Дарницькому районі м. Києва за рахунок земель запасу промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення.

1.1. Комунальному підприємству «Київський метрополітен»:

1.1.1. Виконувати обов’язки землекористувача відповідно до вимог ст. 96 Земельного кодексу України.

1.1.2. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) документ, що посвідчує право користування земельною ділянкою.

1.1.3. Виконати вимоги, викладені в листах Головного управління розквартирування військ і капітального будівництва Міністерства оборони України від 11.06.2003 № 163/2630, Головного управління містобудування та архітектури від 05.02.2003 № 04-762, головного державного санітарного лікаря м. Києва від 13.02.2003 № 827, Державною управління екології та природних ресурсів в м. Києві від 14.07.2003 № 08-8-20/2001.

1.1.4. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, ремонту та експлуатації існуючих інженерних мереж та споруд, розміщених у межах земельної ділянки.

1.1.5. У разі необхідності проведення реконструкції чи нового будівництва питання оформлення дозвільної та проектно-кошторисної документації вирішувати в порядку, визначеному нормативами забудови м. Києва.

1.1.6. Питання відшкодування збитків та втрат лісогосподарського виробництва та інші майново-правові питання вирішувати в установленому порядку.

1.1.7. Питання пайової участі вирішити відповідно до рішення Київської міської ради від 27.02.2003 № 271/431 «Про пайову участь (внески) інвесторів (забудовників) у створенні соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури м. Києва».

1.2. Попередити землекористувача, що право користування земельною ділянкою може бути припинено відповідно до вимог ст. ст. 141, 143 Земельного кодексу України.
Київський міський голова
О. Омельченко
Последний раз редактировалось AMY 07 авг 2012, 11:40, всего редактировалось 2 раза.
:rtfm: :censored:
AMY
Памятник
Сообщения: 14217
Зарегистрирован: 05 апр 2004, 12:07
Откуда: <censored>

Сообщение AMY »

Павільйон виходу станції метро «Тараса Шевченка» на вул. Межигірській
КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
IV сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 29 жовтня 2009 року № 583/2652

Про оформлення комунальному підприємству «Київський метрополітен» права користування земельною ділянкою для експлуатації та обслуговування павільйону виходу станції метро «Тараса Шевченка» на вул. Межигірській у Подільському районі м. Києва

Відповідно до статті 92 Земельного кодексу України, Постанови Верховної Ради Української РСР від 18.12.1990 «Про земельну реформу» та розглянувши технічну документацію із землеустрою щодо оформлення права користування земельною ділянкою, Київська міська рада вирішила:

1. Оформити комунальному підприємству «Київський метрополітен», за умови виконання пункту 2 цього рішення, право постійного користування земельною ділянкою площею 0,024 га для експлуатації та обслуговування павільйону виходу станції метро «Тараса Шевченка» на вул. Межигірській у Подільському районі м. Києва за рахунок частини земель, відведених відповідно до рішення виконавчого комітету Київської міської Ради депутатів трудящих від 19.04.1976 № 382/5 «Про відведення земельної ділянки Київському метрополітену в тимчасове користування для будівництва метрополітену на дільниці від вул. Ярославської до ст. «Тараса Шевченка», у зв’язку з закріпленням за підприємством основних засобів (наказ Головного управління комунальної власності м. Києва від 23.04.2003 № 98).

2. Комунальному підприємству «Київський метрополітен»:

2.1. Виконувати обов’язки землекористувача відповідно до вимог статті 96 Земельного кодексу України.

2.2. У місячний термін звернутись до Головного управління земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) із клопотанням щодо організації робіт по винесенню меж земельної ділянки в натуру (на місцевість) та виготовленню документа, що посвідчує право користування земельною ділянкою.

2.3. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, ремонту та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, що знаходяться в межах земельної ділянки.

2.4. Питання майнових відносин вирішувати в установленому порядку.

2.5. У разі необхідності проведення реконструкції чи нового будівництва питання оформлення дозвільної та проектно-кошторисної документації вирішувати в порядку, визначеному Правилами забудови м. Києва.

3. Попередити землекористувача, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права користування нею відповідно до вимог статей 141, 143 Земельного кодексу України.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.


Київський міський голова
Л. Черновецький
Последний раз редактировалось AMY 07 авг 2012, 11:38, всего редактировалось 1 раз.
:rtfm: :censored:
AMY
Памятник
Сообщения: 14217
Зарегистрирован: 05 апр 2004, 12:07
Откуда: <censored>

Сообщение AMY »

Колишні земельні ділянки Управління Київського метрополітену під будівництво станцій, будівельних майданчиків та лінії метрополітену «Завод Більшовик — Святошино» на просп. Перемоги, 86-а

Где-то тут, возле школы и парка
КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
IV сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 29 жовтня 2009 року № 569/2638
Про передачу громадянину Комову Віталію Володимировичу земельної ділянки для експлуатації та обслуговування нежитлової будівлі (магазину) на просп. Перемоги, 86-а у Шевченківському районі м. Києва

Відповідно до статей 93, 120, 123, 124, 141 Земельного кодексу України та розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, Київська міська рада вирішила:

1. Припинити відкритому акціонерному товариству «КИЇВМЕТРОБУД» право користування частиною земельної ділянки площею 0,06 га, наданої відповідно до рішення виконавчого комітету Київської міської ради депутатів трудящих від 23.06.1965 № 1058/а «Про відвод земельних ділянок Управлінню Київського метрополітену під будівництво станцій, будівельних майданчиків та лінії метрополітену «Завод Більшовик — Святошино», та перевести цю земельну ділянку до земель запасу житлової та громадської забудови (лист-згода від 22.07.2009 № 591).

2. Внести зміни до Програми розвитку зеленої зони міста Києва до 2010 року та концепції формування зелених насаджень в центральній частині міста, затверджених рішенням Київської міської ради від 19.07.2005 № 806/3381, виключивши з переліку озеленених територій загального користування м. Києва, що відповідають типологічним ознакам та планувальним вимогам (таблиця 2), земельну ділянку площею 0,02 га у парку «Дубовий Гай».

3. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Комову Віталію Володимировичу для експлуатації та обслуговування нежитлової будівлі (магазину) на просп. Перемоги, 86-а у Шевченківському районі м. Києва.

4. Передати громадянину Комову Віталію Володимировичу, за умови виконання пункту 5 цього рішення, в довгострокову оренду на 15 років земельну ділянку площею 0,06 га для експлуатації та обслуговування нежитлової будівлі (магазину) на просп. Перемоги, 86-а у Шевченківському районі м. Києва за рахунок земель запасу житлової та громадської забудови.

5. Громадянину Комову Віталію Володимировичу:

5.1. Виконувати обов’язки землекористувача відповідно до вимог статті 96 Земельного кодексу України.

5.2. У місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) із клопотанням щодо організації робіт по винесенню меж земельної ділянки в натуру (на місцевість) та виготовленню документа, що посвідчує право користування земельною ділянкою.

5.3. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, ремонту та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, що знаходяться в межах земельної ділянки.

5.4. Питання майнових відносин вирішувати в установленому порядку.

5.5. Виконати вимоги, викладені у листах Головного управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища від 08.09.2009 № 09-8855 та від 14.07.2009 № 19-6951, Київської міської санепідстанції від 05.10.2009 № 6396, управління охорони навколишнього природного середовища від 20.07.2009 № 071/04-4-22/3481, Головного управління земельних ресурсів від 06.10.2009 № 05-5120.

5.6. Питання пайової участі вирішити відповідно до рішення Київської міської ради від 06.03.2009 № 124/1179 «Про бюджет міста Києва на 2009 рік».

6. Попередити землекористувача, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права користування нею відповідно до вимог статей 141, 143 Земельного кодексу України.

7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

Київський міський голова
Л. Черновецький
Последний раз редактировалось AMY 07 авг 2012, 11:36, всего редактировалось 1 раз.
:rtfm: :censored:
AMY
Памятник
Сообщения: 14217
Зарегистрирован: 05 апр 2004, 12:07
Откуда: <censored>

Сообщение AMY »

Павільйони виходів станції метро «Оболонь» на просп. Оболонському
КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
IV сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 24 грудня 2009 року № 1007/3076
Про оформлення комунальному підприємству «Київський метрополітен» права користування земельними ділянками для експлуатації та обслуговування павільйонів виходів станції метро «Оболонь» на просп. Оболонському в Оболонському районі м. Києва

Відповідно до статті 92 Земельного кодексу України, Постанови Верховної Ради Української РСР від 18.12.1990 «Про земельну реформу» та розглянувши технічну документацію із землеустрою щодо оформлення права користування земельними ділянками, Київська міська рада вирішила:

1. Оформити комунальному підприємству «Київський метрополітен», за умови виконання пункту 2 цього рішення, право постійного користування земельними ділянками загальною площею 0,097 га для експлуатації та обслуговування павільйонів виходів станції метро «Оболонь» на просп. Оболонському в Оболонському районі м. Києва у зв’язку з закріпленням за підприємством основних засобів на праві повного господарського відання (наказ Головного управління комунальної власності м. Києва від 23.04.2003 № 98) за рахунок частини земель, відведених відповідно до рішення виконавчого комітету Київської міської Ради депутатів трудящих від 15.03.1976 № 230/11 «Про відведення в тимчасове користування Київському метрополітену земельних ділянок для будівництва метрополітену на дільниці від ст. «Червона площа» до ст. «Героїв Дніпра», в тому числі:

— ділянка № 1 — площею 0,025 га;

— ділянка № 2 — площею 0,025 га;

— ділянка № 3 — площею 0,022 га;

— ділянка № 4 — площею 0,025 га.

2. Комунальному підприємству «Київський метрополітен»:

2.1. Виконувати обов’язки землекористувача відповідно до вимог статті 96 Земельного кодексу України.

2.2. У місячний термін звернутись до Головного управління земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) із клопотанням щодо організації робіт по винесенню меж земельних ділянок в натуру (на місцевість) та виготовленню документа, що посвідчує право користування земельними ділянками.

2.3. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, ремонту та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, що знаходяться в межах земельних ділянок.

2.4. Питання майнових відносин вирішувати в установленому порядку.

2.5. У разі необхідності проведення реконструкції чи нового будівництва питання оформлення дозвільної та проектно-кошторисної документації вирішувати у встановленому порядку, визначеному Правилами забудови м. Києва.

3. Виключити пункт 1 та пункт 2 з додатка до рішення Київської міської ради від 24.06.2004 № 327/1537 «Про затвердження переліку земельних ділянок, право оренди яких передбачається до продажу на земельних торгах (аукціонах), та про надання згоди на розроблення проектів відведення цих земельних ділянок».

4. Попередити землекористувача, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права користування нею відповідно до вимог статей 141, 143 Земельного кодексу України.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

Київський міський голова
Л. Черновецький
Последний раз редактировалось AMY 07 авг 2012, 11:13, всего редактировалось 1 раз.
:rtfm: :censored:
AMY
Памятник
Сообщения: 14217
Зарегистрирован: 05 апр 2004, 12:07
Откуда: <censored>

Сообщение AMY »

Павільйони виходів станції метро «Петрівка» на просп. Оболонському та вул. Вербовій
КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
IV сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 24 грудня 2009 року № 1013/308
Про оформлення комунальному підприємству «Київський метрополітен» права користування земельними ділянками для експлуатації та обслуговування павільйонів виходів станції метро «Петрівка» на просп. Оболонському та вул. Вербовій в Оболонському районі м. Києва

Відповідно до статті 92 Земельного кодексу України, Постанови Верховної Ради Української РСР від 18.12.1990 «Про земельну реформу» та розглянувши технічну документацію із землеустрою щодо оформлення права користування земельними ділянками, Київська міська рада вирішила:

1. Оформити комунальному підприємству «Київський метрополітен», за умови виконання пункту 2 цього рішення, право постійного користування земельними ділянками загальною площею 0,091 га для експлуатації та обслуговування павільйонів виходу станції метро «Петрівка» в Оболонському районі м. Києва у зв’язку із закріпленням за підприємством основних засобів на праві повного господарського відання (наказ Головного управління комунальної власності м. Києва від 23.04.2003 № 98) за рахунок частини земель, відведених відповідно до рішення виконавчого комітету Київської міської Ради депутатів від 02.03.76 № 178/10 «Про відведення земельних ділянок в тимчасове користування Київському метрополітену під будівельні майданчики для будівництва станції «Київ-Петрівка» та перегінних тунелів», в тому числі:

— ділянка № 1 — площею 0,020 га — на просп. Оболонському;

— ділянка № 2 — площею 0,026 га — на просп. Оболонському;

— ділянка № 3 — площею 0,045 га — на вул. Вербовій.

2. Комунальному підприємству «Київський метрополітен»:

2.1. Виконувати обов’язки землекористувача відповідно до вимог статті 96 Земельного кодексу України.

2.2. У місячний термін звернутись до Головного управління земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) із клопотанням щодо організації робіт по винесенню меж земельних ділянок в натуру (на місцевість) та виготовленню документа, що посвідчує право користування земельними ділянками.

2.3. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, ремонту та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, що знаходяться в межах земельних ділянок.

2.4. Питання майнових відносин вирішувати в установленому порядку.

2.5. У разі необхідності проведення реконструкції чи нового будівництва питання оформлення дозвільної та проектно-кошторисної документації вирішувати у встановленому порядку, визначеному Правилами забудови м. Києва.

3. Попередити землекористувача, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права користування нею відповідно до вимог статей 141, 143 Земельного кодексу України.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

Київський міський голова
Л. Черновецький
Последний раз редактировалось AMY 07 авг 2012, 11:34, всего редактировалось 1 раз.
:rtfm: :censored:
Ответить