Газ

Обо всём и не только

Модераторы: dimentiy, CARCASS, Администраторы

Ответить
ЛиС
Мэр (городской голова)
Мэр (городской голова)
Сообщения: 2737
Зарегистрирован: 09 окт 2006, 08:31
Откуда: Киев

Сообщение ЛиС »

Helgi писал(а):Я считал окупаемость была 13 мес. при норме расхода 6 куб/чел, сейчас при 3 куб/чел больше.
Мы просто посчитали, и решили что 1 к 1, в случае если поставят к концу срока прописанного законом. Потому забили, и решили ждать государственного.
TANK писал(а):а мОнтеры просто копейку рубят, зная что у всех и так стоят, ну да и бог с ними)
Коррррупция! Корррупция!

Аватара пользователя
DFAW
Мэр (городской голова)
Мэр (городской голова)
Сообщения: 15002
Зарегистрирован: 09 фев 2005, 19:43
Откуда: Саме велике село в Украине
Контактная информация:

Сообщение DFAW »

TANK писал(а):Хм, а этот ч то - не роторный?
Роторный
TANK писал(а):ну а вентили - они, как бы, в комплекте идут)) а мОнтеры просто копейку рубят, зная что у всех и так стоят, ну да и бог с ними)
Вентиль перед счетчиком идёт в комплекте, после типа теперь по факту не нужны и они могут оставить мои, что мне и было предложено ну или их вентили.

Так же мне было предложено по моему желанию оставить старую трубу, вместе со всеми вентилями, от чего я тактично отказался :)
ЛиС писал(а):
Helgi писал(а):Я считал окупаемость была 13 мес. при норме расхода 6 куб/чел, сейчас при 3 куб/чел больше.
Мы просто посчитали, и решили что 1 к 1, в случае если поставят к концу срока прописанного законом. Потому забили, и решили ждать государственного.
На сколько я знаю, ещё не успели справиться даже с теме у кого газовые водонагреватели :) Но через годик и к вам дойдут:)
Я не волшебник, я только учусь. :prof:
Я из того мрачного прошлого, о котором вам, в светлом будущем, остаётся только мечтать.

ЛиС
Мэр (городской голова)
Мэр (городской голова)
Сообщения: 2737
Зарегистрирован: 09 окт 2006, 08:31
Откуда: Киев

Сообщение ЛиС »

DFAW писал(а):Но через годик и к вам дойдут:)
А мы и не спешим. Я ж говорю, что пересчитали, и выяснили что никакого смысла тратить деньги на установку за свой счет нету.

AMY
Памятник
Сообщения: 14279
Зарегистрирован: 05 апр 2004, 12:07
Откуда: <censored>

Сообщение AMY »

Пробегало недавно, что "хозяин передумал, возвращаемся"©. В домах, где только газплиты, вроде как решили ставить только домовые счетчики, иначе эта бодяга не окупится никогда
:rtfm: :censored:

Аватара пользователя
Антошка
Начальник метрополитена
Начальник метрополитена
Сообщения: 1254
Зарегистрирован: 25 сен 2011, 10:11
Откуда: Киев
Контактная информация:

Сообщение Антошка »

Вот засада... У нас уже успели поставить счетчики.

Аватара пользователя
s-a-s-h-a
Машинист
Машинист
Сообщения: 431
Зарегистрирован: 29 окт 2010, 20:11

Сообщение s-a-s-h-a »

Счетчик газа Ямполь роторного типа ЕГЛ G2,5-1/250 с электронным счетным устройством оснащен температурным корректором, защитой от воздействия магнитными полями и возможностью дистанционного съема показаний, предназначен для измерения объема природного газа в соответствии с ГОСТ 5542.

Счетчик по факту не выгоден владельцам колонок.
У меня газ колонка, и одно только потребление ее фитиля в месяц составляет от 10 до 20 кубов газа!

Maksym
Мэр (городской голова)
Мэр (городской голова)
Сообщения: 2416
Зарегистрирован: 28 апр 2009, 16:18

Сообщение Maksym »

И каким образом платить за того парня по общедомовому? Это не отопление, которое распределяется равномерно и в общем-то отобрать больше тепла сложно. А вот газ... Почему я должен платить за соседа, который круглосуточно самогон варит? Или ширку? Или консервацию на продажу? Ну хорошо если по счетчику общедомовому будет выходить меньше, чем по норме. А если больше? На каком основании? Тем более в законодательстве нигде не сказано о солидарной оплате за газ.

Аватара пользователя
s-a-s-h-a
Машинист
Машинист
Сообщения: 431
Зарегистрирован: 29 окт 2010, 20:11

Сообщение s-a-s-h-a »

Maksym писал(а):И каким образом платить за того парня по общедомовому? Это не отопление, которое распределяется равномерно и в общем-то отобрать больше тепла сложно. А вот газ... Почему я должен платить за соседа, который круглосуточно самогон варит? Или ширку? Или консервацию на продажу? Ну хорошо если по счетчику общедомовому будет выходить меньше, чем по норме. А если больше? На каком основании? Тем более в законодательстве нигде не сказано о солидарной оплате за газ.
Так же как с водой было. Берем показания по дому, минусуем показания всех потребителей которые поставили счетчики за свой счет. а остальное, включая прорывы потери раскидываем по м2 между теми жадинами которые не раскошелились на счетчики.

Maksym
Мэр (городской голова)
Мэр (городской голова)
Сообщения: 2416
Зарегистрирован: 28 апр 2009, 16:18

Сообщение Maksym »

Только счетчик на воду стоит 150 грн, а не 2000. Разница как бы есть.

TANK
пра-пра-правнук Лыбеди
пра-пра-правнук Лыбеди
Сообщения: 9700
Зарегистрирован: 20 июл 2006, 16:42
Откуда: Киев

Сообщение TANK »

Maksym писал(а): Это не отопление, которое распределяется равномерно и в общем-то отобрать больше тепла сложно.
ржу в голос, спасибо)
Удачи на дорогах!
(В т.ч.железных!!)

Maksym
Мэр (городской голова)
Мэр (городской голова)
Сообщения: 2416
Зарегистрирован: 28 апр 2009, 16:18

Сообщение Maksym »

Пожалуйста. Самовольная установка трехметровых батарей у нас уже разрешена? Да и это можно выявить, а вот большое потребление газа в коммерческих целях выявить нельзя.

AMY
Памятник
Сообщения: 14279
Зарегистрирован: 05 апр 2004, 12:07
Откуда: <censored>

Сообщение AMY »

НКРЕКП хоче до 1 липня 2016 року встановити будинкові лічільники газу всім споживачам

НКРЕКП планує, що до 1 липня 2016 року вдасться забезпечити 100% приладовий облік витрат газу. Ставку зроблено на будинкові лічильники газу замість індивідуальних приладів обліку.

За словами глави держрегулятора Дмитра Вовка, будинкові лічильники дозволять заощадити час і гроші — їх покупка і установка обійдеться в 7 разів дешевше.

За три місяці цього року 23 газорозподільних підприємства встановлять 5 923 будинкових лічильника, а бюджет цієї програми складе 221,9 млн грн.

За планами НКРЕКП, будинкові лічильники встановлюватимуть у тих багатоповерхівках, де у споживачів основними газовими приладами є плити. Перший етап кампанії з монтажу будинкових приладів обліку стартує 1 жовтня і завершиться 31 грудня 2015 року. Другий етап займе шість місяців 2016 року. Після чого в країні повинен бути забезпечений 100% приладовий облік газу. Глава НКРЕКП Дмитро Вовк пояснив, що завдяки цьому можна буде «назавжди відійти від терміну» норми споживання природного газу без приладів обліку ».

За три місяці цього року 23 газорозподільних підприємства встановлять 5 923 будинкових лічильника, а бюджет цієї програми складе 221,9 млн грн. Глава НКРЕКП Дмитро Вовк наголосив, що на кінцевій ціні газу для споживачів ця ініціатива не відіб’ється.

Перерозподілені кошти направлять на будинкові лічильники — для цього кожній газорозподільної компанії буде відкрито спеціальний рахунок в уповноваженому банку. Гроші зі спецрахунку можна використовувати тільки на установку лічильників. Дмитро Вовк пообіцяв, що у зв’язку з цим ініціює відповідні зміни до законодавства.

У випадку, якщо виявиться, що для конкретного багатоквартирного будинку при установці лічильника будуть потрібні нестандартні, дорогі рішення, то газорозподільним компаніям доведеться звернутися в НКРЕКУ для перегляду інвестпрограми і збільшення фінансування.

Що стосується споживачів, у яких вже встановлені квартирні лічильники, то різниця місячних показань будинкового та індивідуальних (квартирних) лічильників буде порівну ділитися між усіма зареєстрованими в будинку мешканцями.


[ тыц ]

[hr]

Будинкові лічильники газу почали встановлювати на Київщині

18.01.2016 17:17

За ініціативою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП), ПАТ "Київоблгаз" почав встановлювати будинкові лічильники газу, і таким чином налагоджується приладовий облік споживання газу в умовах обмеженого бюджету.

Так, перші будинкові лічильники встановлені у місті Біла Церква. Всього протягом року планується встановити близько 100 таких приладів обліку, що дозволить мешканцям будинку платити за фактично спожите паливо, а газовій компанії - мати реальну картину споживання газу у таких споживачів, зазначили в прес-служби ПАТ "Київоблгаз".

Відзначається, що будинкові лічильники враховувати загальну кількість спожитого природного газу всіма мешканцями будинку, а розрахунок витрати газу на одного споживача буде залежати від загального спожитого обсягу палива і кількості зареєстрованих у квартирі осіб. За попередніми розрахунками відомства, середні витрати на 1 абонента при установці будинкового лічильника в 3 рази менші, ніж при монтажі квартирних лічильників. При цьому, витрати часу, як при установці будинкового, так і індивідуального лічильника однакові - близько 2,5 годин. Щоб заощадити час і кошти, в багатоквартирних будинках з невеликими витратами газу, при наявності у споживачів тільки газових плит, встановлення будинкових приладів обліку є найбільш раціональним, пише РБК-Україна.

"У разі, якщо хтось із споживачів з часом захоче мати індивідуальний лічильник газу, він також зможе встановити його собі. Тобто наявність будинкового лічильника газу не позбавляє споживача права мати індивідуальний прилад обліку", - резюмували у відомстві.

[ тыц ]
Последний раз редактировалось AMY 26 янв 2016, 18:39, всего редактировалось 1 раз.
:rtfm: :censored:

Maksym
Мэр (городской голова)
Мэр (городской голова)
Сообщения: 2416
Зарегистрирован: 28 апр 2009, 16:18

Сообщение Maksym »

Знову якийсь колхоз виходить... А що робити з квартирами, де зареєстровано одного мешканця, а проживає 10 квартирантів?

Який там порядок контролю мешканцями знімання показів будинкових лічильників? Бо боюся що буде як з холодною водою - незалежно від сезону, проривів та інших катаклізмів завжди нараховували 11 кубів холодної води на особу. Ні більше ні менше. Дивний якийсь лічильник був... як би так з газом не вийшло що будуть 40 кубів кожному рахувати що взимку що влітку.

AMY
Памятник
Сообщения: 14279
Зарегистрирован: 05 апр 2004, 12:07
Откуда: <censored>

Сообщение AMY »

Самовольная установка трехметровых батарей у нас уже разрешена? Да и это можно выявить
угу, только кто ж тебя к себе в квартиру впустит. тем более, что при постоянном потоке теплоносителя после N-ной секции увеличиваться бесполезно.
Бо боюся що буде як з холодною водою - незалежно від сезону, проривів та інших катаклізмів завжди нараховували 11 кубів холодної води на особу. Ні більше ні менше. Дивний якийсь лічильник був... як би так з газом не вийшло що будуть 40 кубів кожному рахувати що взимку що влітку.
у меня так же э/энергия расходуется по счетчику. зимой и летом одним цветом одинаково. и шо с того?
:rtfm: :censored:

TANK
пра-пра-правнук Лыбеди
пра-пра-правнук Лыбеди
Сообщения: 9700
Зарегистрирован: 20 июл 2006, 16:42
Откуда: Киев

Сообщение TANK »

Maksym писал(а):Да и это можно выявить.
спасибо, ржу в голос -2. Ну давай, зайди ко мне в квартиру, ага.

Ну ок, я тебя даже приглашу. При сдаче дома в 19-лохматых годах были просчитаны даже секции батарей в зависимости от удаленности от входа. Потом пошли ремонты - у одних "камбалы", у других - аллюминий, у третьих - чугуний, у четвертых - вообще фены. Ну ладно, фены отбросим, а по остальному - давай, выявляй)))
Удачи на дорогах!
(В т.ч.железных!!)

Ответить