Тарифы, средства контроля и оплата проезда

всё новое - хорошо забытое старое

Модераторы: dimentiy, Администраторы

ivanmelwise
Путеец
Путеец
Сообщения: 138
Зарегистрирован: 22 май 2012, 17:32
Контактная информация:

Re: Тарифы, средства контроля и оплата проезда

Сообщение ivanmelwise »

«Київ Цифровий» оновлює дизайн транспортної карти

Изображение

«Київ Цифровий» оновлює зовнішній вигляд транспортних карт. Карти отримають новий дизайн, але збережуть функціонал.

Випущені раніше карти Kyiv Smart Card продовжать працювати та не виходитимуть з обігу.

Придбати карту «Київ Цифровий» та поповнити її можна буде у касах на всіх станціях київського метрополітену, у мережі Т-кіоск та в терміналах самообслуговування.

Нагадуємо, що поповнити поїздками транспортну картку можна також у застосунку «Київ Цифровий».

«Київ Цифровий» – це застосунок, що працює за принципом «місто в телефоні». Він став доступним для киян у 2021 році та об’єднує низку міських сервісів, кількість яких постійно збільшується. У планах КМДА – зробити застосунок основним інструментом комунікації міста із громадянами.

https://kyivcity.gov.ua/news/kiv_tsifro ... tno_karti/

TANK
пра-пра-правнук Лыбеди
пра-пра-правнук Лыбеди
Сообщения: 9685
Зарегистрирован: 20 июл 2006, 16:42
Откуда: Киев

Re: Тарифы, средства контроля и оплата проезда

Сообщение TANK »

хочу иметь возможность платить в тролике обычным пей-пасом, как в метро, а не наслаждаться новым дизайном....
Удачи на дорогах!
(В т.ч.железных!!)

Аватара пользователя
Klovsky
Мэр (городской голова)
Мэр (городской голова)
Сообщения: 12483
Зарегистрирован: 05 апр 2004, 16:02
Откуда: Localhost sweet home
Контактная информация:

Re: Тарифы, средства контроля и оплата проезда

Сообщение Klovsky »

Тоже хотелось бы поскорее увидеть в эксплуатации пейпасс в наземном транспорте, чтоб побольше людей платили без скидок, не по 6,50 а по 8,00 грн. :twisted:
А то если все перейдут на тариф со скидкой, то его тем скорее повысят.
*Станція "Мечникова". Вихід до магазину "Киянка".
Закинутий навколометро- та залізничний сайт

TANK
пра-пра-правнук Лыбеди
пра-пра-правнук Лыбеди
Сообщения: 9685
Зарегистрирован: 20 июл 2006, 16:42
Откуда: Киев

Re: Тарифы, средства контроля и оплата проезда

Сообщение TANK »

да, я такой))) А еще принципиально не пользуюсь маршрутками))
Удачи на дорогах!
(В т.ч.железных!!)

Аватара пользователя
Vadim
Админ
Админ
Сообщения: 3857
Зарегистрирован: 04 апр 2003, 13:34
Откуда: Kiev
Контактная информация:

Re: Тарифы, средства контроля и оплата проезда

Сообщение Vadim »

Маршрутки - черный нал. Причем попыток пресечь это дело вообще не наблюдается. Загнать маршрутки в безнал и тут же их станет заметно меньше.
Злой админ
Chris De Burgh - Moonlight & Vodka

TANK
пра-пра-правнук Лыбеди
пра-пра-правнук Лыбеди
Сообщения: 9685
Зарегистрирован: 20 июл 2006, 16:42
Откуда: Киев

Re: Тарифы, средства контроля и оплата проезда

Сообщение TANK »

Да маршрутки пофиг мне в принципе (и что это черное дно - и так понятно), но почему я должен выполнять танцы с бубнами в троллейбусе - для меня загадка. Хочу платить картой с пей-пасом, а не идти в "обналящик" ака банкомат, чтобы купить за бумажки билетик (а меня еще обматерят, т.к. меньше сотни банкомат не дает, а на маршруте здачи нет) и ехать честно...
Удачи на дорогах!
(В т.ч.железных!!)

Аватара пользователя
DFAW
Мэр (городской голова)
Мэр (городской голова)
Сообщения: 15002
Зарегистрирован: 09 фев 2005, 19:43
Откуда: Саме велике село в Украине
Контактная информация:

Re: Тарифы, средства контроля и оплата проезда

Сообщение DFAW »

Верните карантин, я привык к пустому НОТу :)
Я не волшебник, я только учусь. :prof:
Я из того мрачного прошлого, о котором вам, в светлом будущем, остаётся только мечтать.

Dvorko
Машинист
Машинист
Сообщения: 564
Зарегистрирован: 11 июн 2020, 20:27
Откуда: Київ

Re: Тарифы, средства контроля и оплата проезда

Сообщение Dvorko »

:lol: :lol: :lol: Більше лохдаунів!!!

«Треба просити 25 грн, щоб погодити 15» — експерт про здорожчання проїзду в Києві
Новини 13 травня 2021, 19:55

«Треба просити 25 грн, щоб погодити 15» — експерт про здорожчання проїзду в Києві
Експерт з транспортного регулювання та директор аналітичної компанії А+С Україна Дмитро Беспалов каже, що літо — найкращий час для здорожчання проїзду у Києві.

Про це він заявив у етері Громадського радіо.

«Транспорт буде дорожчати по тій моделі, за якою він працює, і я думаю, що проїзд здорожчає не до 25 грн, а до 12-15 гривень, — проси 25 для того, щоб потім погодити 15. Це стандартна історія для київських транспортників. Проси 100 мільйонів, а тобі дадуть 60. Я думаю, що це елемент торгу, і буде підвищення. А літо — це найкращий час для того, щоб підняти ціни на громадський транспорт. Багато людей у відпустках, настрій хороший. Таке підняття тарифів сприйметься краще, ніж восени або взимку», – каже Беспалов.

Нагадаємо, що комунальні підприємства «Київський метрополітен» і «Київпастранс» звернулися до столичної влади з проханням підвищити тарифи на проїзд або погасити збитки через карантин із бюджету.

За їхніми підрахунками, економічно-обґрунтований тариф на проїзд у метро становить 21,05 гривні, наземним транспортом — 25,18 гривні, а в міській електричці — 78,90 гривні.

Перевізники запевняють, що зазнали значних збитків через карантин, запроваджений у зв’язку з коронавірусом.

Заступниця начальника Київського метрополітену Наталка Макогон у етері Громадського радіо розповіла, що ціновики КМДА будуть розробляти кілька варіантів вартості проїзду у метро зважаючи на потреби соціальних груп.

https://hromadske.radio/news/2021/05/13 ... u-v-kyievi
Заборонити рекламу на станціях Київського метрополітену!
У червоних лініях - ніяких компромісів зі злобудовниками!
Метро на Виноградар (І-а черга) - до кінця року, але якого?

Аватара пользователя
DFAW
Мэр (городской голова)
Мэр (городской голова)
Сообщения: 15002
Зарегистрирован: 09 фев 2005, 19:43
Откуда: Саме велике село в Украине
Контактная информация:

Re: Тарифы, средства контроля и оплата проезда

Сообщение DFAW »

Раньше экспертом считался человек которого таковым считало профессиональное сообщество, а теперь можно самоопределиться и вещать.
Я не волшебник, я только учусь. :prof:
Я из того мрачного прошлого, о котором вам, в светлом будущем, остаётся только мечтать.

Аватара пользователя
dimentiy
Злой литовец
Сообщения: 9302
Зарегистрирован: 26 дек 2005, 19:54
Откуда: Зять городов русских
Контактная информация:

Re: Тарифы, средства контроля и оплата проезда

Сообщение dimentiy »

https://mon.gov.ua/storage/app/media/za ... 202019.pdf
На п’ятій сторінці.
– Как правильно и удобно искать по форуму: инструкция

Аватара пользователя
Бодрый
Ванга
Сообщения: 8587
Зарегистрирован: 01 янв 2012, 14:32
Откуда: Севастополь м-н "Лётчики"

Re: Тарифы, средства контроля и оплата проезда

Сообщение Бодрый »

Кличко назвав справжню вартість проїзду в київському транспорті

У Києві незабаром суттєво здорожчає проїзд у громадському транспорті. Такі плани озвучив мер столиці Віталій Кличко в ефірі телепрограми "Народ проти" на телеканалі "Україна 24".

За словами столичного градоначальника, справжня собівартість проїзду у громадському транспорті є набагато більшою, ніж та сума, яку зараз сплачують пасажири. Це робить функціонування транспорту в столиці дотаційним.

Через це столичний бюджет щороку сплачує перевізникам два мільярди гривень, адже людям, які працюють в цій галузі, потрібно вчасно виплачувати заробітну плату.

Крім того, місту необхідно постійно оновлювати рухомий склад, закуповуючи нові тролейбуси, трамваї та автобуси.

"Одночасно ми закуповуємо транспорт і збільшуємо зарплату. Можу сказати страшну цифру, собівартість проїзду в транспорті - 15 гривень", — зізнався Кличко.
https://kyiv.znaj.ua/382566-klichko-naz ... transporti
Метро на Виноградар в 2026. Метро на Русанівські дачі в 2035
Батько наш Бандера, Україна Мати...

Dvorko
Машинист
Машинист
Сообщения: 564
Зарегистрирован: 11 июн 2020, 20:27
Откуда: Київ

Re: Тарифы, средства контроля и оплата проезда

Сообщение Dvorko »

Бодрый писал(а):
15 май 2021, 10:31

Крім того, місту необхідно постійно оновлювати рухомий склад, закуповуючи нові тролейбуси, трамваї та автобуси.
Сенс у оновленні наземного рухомого складу, якщо він стоїть у загальному заторі і просто гріє оточуюче середовище? Може треба думати ширше? Ширше - це не про них по-ходу. Нічого, перед виборами ми проковтнули закупку нових 300 автобусів (я в т.ч.). Політ нормальний) :lol:
Бодрый писал(а):
15 май 2021, 10:31
"Одночасно ми закуповуємо транспорт і збільшуємо зарплату. Можу сказати страшну цифру, собівартість проїзду в транспорті - 15 гривень", — зізнався Кличко.
А Беспалов з посиланням на КПТ дає цифру у 25,18 грн) Зійдуться посередині?

p.s. Я готовий платити і по 30 грн, але при цьому не стояти в пробці по годині у ржавому забитому кориті (привіт соціальна дистанція, зростання зараження і нові л0хд@уни) :(
Заборонити рекламу на станціях Київського метрополітену!
У червоних лініях - ніяких компромісів зі злобудовниками!
Метро на Виноградар (І-а черга) - до кінця року, але якого?

Аватара пользователя
MetroPony91
Путеец
Путеец
Сообщения: 174
Зарегистрирован: 22 окт 2020, 14:56
Откуда: Kyiv

Re: Тарифы, средства контроля и оплата проезда

Сообщение MetroPony91 »

1. Оновлювати потрібно не тільки парки рухомого складу, а ще й матеріально-технічну базу підприємств.
2. Вирішення питання щодо реальної компенсації містом перевезення пільгових категорій населення.
3. Потребує вирішення питання таксомоторного парку з необхідністю подальшої інтеграції під єдиний дах комунальної підпорядкованості місту.
4. Наведення ладу в беспосередній роботі на маршрутах. Оптимізація напрямків перевезення, графіки руху, час роботи окремої одиниці рухомого складу на лінії в день.

...а вже потім дивитися, скільки ці покатушки коштуватимуть жителям міста та гостям столиці.
Сарказм - останнє сховище оптиміста

Аватара пользователя
Бодрый
Ванга
Сообщения: 8587
Зарегистрирован: 01 янв 2012, 14:32
Откуда: Севастополь м-н "Лётчики"

Re: Тарифы, средства контроля и оплата проезда

Сообщение Бодрый »

Dvorko писал(а):
15 май 2021, 13:42
А Беспалов з посиланням на КПТ дає цифру у 25,18 грн) Зійдуться посередині?
«Транспорт буде дорожчати по тій моделі, за якою він працює, і я думаю, що проїзд здорожчає не до 25 грн, а до 12-15 гривень, — проси 25 для того, щоб потім погодити 15. Це стандартна історія для київських транспортників. Проси 100 мільйонів, а тобі дадуть 60. Я думаю, що це елемент торгу, і буде підвищення. А літо — це найкращий час для того, щоб підняти ціни на громадський транспорт. Багато людей у відпустках, настрій хороший. Таке підняття тарифів сприйметься краще, ніж восени або взимку», – каже Беспалов.
https://hromadske.radio/news/2021/05/13 ... u-v-kyievi
Метро на Виноградар в 2026. Метро на Русанівські дачі в 2035
Батько наш Бандера, Україна Мати...

TANK
пра-пра-правнук Лыбеди
пра-пра-правнук Лыбеди
Сообщения: 9685
Зарегистрирован: 20 июл 2006, 16:42
Откуда: Киев

Re: Тарифы, средства контроля и оплата проезда

Сообщение TANK »

Dvorko писал(а):
15 май 2021, 13:42
якщо він стоїть у загальному заторі і просто гріє оточуюче середовище?
Я что-то пропустил и полосы ОТ у нас отменили? Вполне себе бодренько ОТ ездит.
Удачи на дорогах!
(В т.ч.железных!!)

Ответить