Метрошные новости

всё новое - хорошо забытое старое

Модераторы: dimentiy, Администраторы

Аватара пользователя
tov_tob
Мэр (городской голова)
Мэр (городской голова)
Сообщения: 12165
Зарегистрирован: 25 фев 2005, 12:56
Откуда: Город на трех холмах
Контактная информация:

Сообщение tov_tob »

Вот и ответ TANK'у на его вопрос про рамы :)
Здесь могла быть моя подпись...

TANK
пра-пра-правнук Лыбеди
пра-пра-правнук Лыбеди
Сообщения: 9714
Зарегистрирован: 20 июл 2006, 16:42
Откуда: Киев

Сообщение TANK »

чтобы не нарушить 4.18, скажу просто - лобызаю в чело последних двух авторов сей славной темы))) ну и слава богу, своим отдали.
Удачи на дорогах!
(В т.ч.железных!!)

Аватара пользователя
Klovsky
Мэр (городской голова)
Мэр (городской голова)
Сообщения: 12484
Зарегистрирован: 05 апр 2004, 16:02
Откуда: Localhost sweet home
Контактная информация:

Сообщение Klovsky »

КП "Київський метрополітен"
http://goo.gl/uQ74eW

Друзі! Багатьох цікавить наш графік роботи в Новорічну ніч. Ми традійно продовжимо роботу на 3,5 години від звичайного графіка. При необхідності на лінії будуть працювати додаткові поїзди.
*Станція "Мечникова". Вихід до магазину "Киянка".
Закинутий навколометро- та залізничний сайт

vl-tm
Путеец
Путеец
Сообщения: 193
Зарегистрирован: 05 апр 2013, 11:12

Сообщение vl-tm »

А я не пойму, в чем проблема сделать метро круглосуточным в новогоднюю ночь? Почему только 3,5 часа?

Аватара пользователя
XAN
Мэр (городской голова)
Мэр (городской голова)
Сообщения: 5355
Зарегистрирован: 02 окт 2008, 17:02
Откуда: Копенгаген

Сообщение XAN »

Как показывает опыт, за пределами этих 3,5 часов пас поток все равно нулевой.
...до 29 ноября 2010 - не было ни единого разрыва!

TANK
пра-пра-правнук Лыбеди
пра-пра-правнук Лыбеди
Сообщения: 9714
Зарегистрирован: 20 июл 2006, 16:42
Откуда: Киев

Сообщение TANK »

это фейк, КПКМ и "Друзі!". Там должно быть "громадяны пасажири")))
Удачи на дорогах!
(В т.ч.железных!!)

Аватара пользователя
Sinoptik
Пом. Админа
Пом. Админа
Сообщения: 11436
Зарегистрирован: 04 апр 2003, 13:34
Откуда: Киев

Сообщение Sinoptik »

vl-tm писал(а):А я не пойму, в чем проблема сделать метро круглосуточным в новогоднюю ночь? Почему только 3,5 часа?
Вопрос, зачем? Из-за полутора пьяных пассажиров гонять состав, потребляющий в режиме разгона до 700 Ампер двумя ТД?
ИзображениеС уважением,
Sinoptik

Аватара пользователя
DFAW
Мэр (городской голова)
Мэр (городской голова)
Сообщения: 15002
Зарегистрирован: 09 фев 2005, 19:43
Откуда: Саме велике село в Украине
Контактная информация:

Сообщение DFAW »

У меня складывается впечатление что этот перерыв на полы на станциях помыть. ИМХО, мороки с расстановкой и изгнанием тел со станций больше чем прямых потерь.
Я не волшебник, я только учусь. :prof:
Я из того мрачного прошлого, о котором вам, в светлом будущем, остаётся только мечтать.

AMY
Памятник
Сообщения: 14279
Зарегистрирован: 05 апр 2004, 12:07
Откуда: <censored>

Сообщение AMY »

этот перерыв на полы на станциях помыть
А типа днём полы не моют, ага
:rtfm: :censored:

NNNN
Начальник депо
Начальник депо
Сообщения: 1153
Зарегистрирован: 04 апр 2003, 13:34
Откуда: Kiev

Сообщение NNNN »

С какой парностью работали линии в новогоднюю ночь?

Аватара пользователя
Бодрый
Ванга
Сообщения: 8587
Зарегистрирован: 01 янв 2012, 14:32
Откуда: Севастополь м-н "Лётчики"

Сообщение Бодрый »

У столичній підземці готують конкурс метроселфі

З Дня святого Валентина у Київському метрополітені стартує конкурс селфі. Взяти участь у ньому можуть усі бажаючі. Для цього необхідно лише зробити оригінальне фото у вагоні метрополітену та надіслати на електрону пошту zmi@metro.kiev.ua.

Фотографії, які надійдуть, будуть розміщені на сторінці столичної підземки у соціальній мережі Facebook. П’ять найкращих обиратимуть кияни. Триватиме конкурс з 14 лютого до 31 травня.

Автори найоригінальніших метроселфі отримають подарунки. Кількість пасажирів на селфі необмежена
http://www.metro.kiev.ua/node/4450
Метро на Виноградар в 2026. Метро на Русанівські дачі в 2035
Батько наш Бандера, Україна Мати...

Аватара пользователя
Бодрый
Ванга
Сообщения: 8587
Зарегистрирован: 01 янв 2012, 14:32
Откуда: Севастополь м-н "Лётчики"

Сообщение Бодрый »

У вестибюлі станції метро «Золоті ворота» відкрито виставку дитячих малюнків

Відсьогодні пасажири столичної підземки зможуть оглянути виставку дитячих малюнків «Омріяна Україна очима дітей», яка розміщена у вестибюлі станції «Золоті ворота».

Її урочисте відкриття відбулося сьогодні, 20 січня, за участю керівника Київського метрополітену Віктора Брагінського та голови правління Благодійного фонду «Омріяна Країна» Олексія Толкачова.

«Ми із великим задоволенням підтримали зазначений проект, адже це продовження наших соціальних ініціатив, які постійно реалізовуються у метрополітені. Хочеться зробити все від нас залежне, аби Україна стала саме такою, якою її бачать наші діти, а головне – у мирі», – наголосив начальник КП «Київський метрополітен! Віктор Брагінський.

На виставці представлено понад ста найкращих малюнків з дитячими мріями. Їх відібрали організатори конкурсу – Благодійний фонд «Омріяна Країна».

«Ми започаткували фестиваль минулого року тому, що чітко розуміємо – для того, щоб витримати незгоди сьогодення, суспільству необхідно мати перед очима образ майбутнього. Він надихатиме і гуртуватиме. Необхідно пам’ятати, що цей світ належатиме дітям. Наша відповідальність полягає в тому, щоб залишити їм Україну такою, в якій вони захочуть жити. Діти – мріють, але про можливість здійснення цих мрій маємо подбати саме ми!», – сказав голова правління Благодійного фонду «Омріяна Країна» Олексій Толкачов та нагородив переможців конкурсу дипломами і пам’ятними подарунками.

Триватиме виставка до 28 лютого.
Фото по ссылке : http://www.metro.kiev.ua/node/4465
Метро на Виноградар в 2026. Метро на Русанівські дачі в 2035
Батько наш Бандера, Україна Мати...

Анатолий
п/п-к Очевидность
п/п-к Очевидность
Сообщения: 7681
Зарегистрирован: 16 фев 2006, 17:37
Откуда: из Киева

Сообщение Анатолий »

http://www.metro.kiev.ua/node/4092/ - Економічне обґрунтування розрахунку тарифу на послуги з перевезень пасажирів по КП «Київський метрополітен» на 2015 рік

Досчитались до ручки - тариф будет 4,48 грн. одна поездка.

Аватара пользователя
Jyraff
Машинист
Машинист
Сообщения: 489
Зарегистрирован: 16 окт 2009, 11:24
Откуда: Poltava/Kyiv

Сообщение Jyraff »

Цікаво б було побачити детальний опис, на які капітальні інвестиції планується витратити плановий прибуток у 441 млн. грн., що дає 87 коп. в тарифі. А то виглядає як "довідник стеля".

ivanmelwise
Путеец
Путеец
Сообщения: 142
Зарегистрирован: 22 май 2012, 17:32
Контактная информация:

Сообщение ivanmelwise »

В 2015 році метрополітен планує перевезти 503 400,0 тис.пас., що на 1 661,7 тис.пас. більше в порівнянні з очікуваними показниками за 2014 рік. Платні перевезення прогнозуються в обсязі 380 100 тис.пас., пільгові — 123 300 тис.пас.
Звідки такий прогноз збільшення перевезень? Я, наприклад, планую взагалі відмовитись від проїзного квитка на метро. Не думаю, що я один такий.

Ответить