Метрошные новости

всё новое - хорошо забытое старое

Модераторы: dimentiy, Администраторы

Аватара пользователя
dimentiy
Злой литовец
Сообщения: 9311
Зарегистрирован: 26 дек 2005, 19:54
Откуда: Зять городов русских
Контактная информация:

Сообщение dimentiy »

Я не буду продолжать спорить о фломастерах. Думаю, кому не нравится — нажалуются, действительно, в 1551, кому нравится — туда же наблагодарят. Вот и пусть они там считают, кого больше.
– Как правильно и удобно искать по форуму: инструкция

Аватара пользователя
DFAW
Мэр (городской голова)
Мэр (городской голова)
Сообщения: 15002
Зарегистрирован: 09 фев 2005, 19:43
Откуда: Саме велике село в Украине
Контактная информация:

Сообщение DFAW »

Интересно, а все кто деловой язык перепадают, теперь тоже не правы ?
Я не волшебник, я только учусь. :prof:
Я из того мрачного прошлого, о котором вам, в светлом будущем, остаётся только мечтать.

Аватара пользователя
dimentiy
Злой литовец
Сообщения: 9311
Зарегистрирован: 26 дек 2005, 19:54
Откуда: Зять городов русских
Контактная информация:

Сообщение dimentiy »

Интересно, а все кто деловой язык перепадают, теперь тоже не правы ?
Ну куда ты вот это приплёл? :) Какой деловой язык на объявлении?

С таким подходом надо прочитавшему ещё копию паспорта приложить и на бумажке расписаться. «Ознакомился», дата, подпись :-D
– Как правильно и удобно искать по форуму: инструкция

Аватара пользователя
DFAW
Мэр (городской голова)
Мэр (городской голова)
Сообщения: 15002
Зарегистрирован: 09 фев 2005, 19:43
Откуда: Саме велике село в Украине
Контактная информация:

Сообщение DFAW »

Вообще-то я к тому, что текст точно не дизайнер писать должен.
Я не волшебник, я только учусь. :prof:
Я из того мрачного прошлого, о котором вам, в светлом будущем, остаётся только мечтать.

Аватара пользователя
sashman
Мэр (городской голова)
Мэр (городской голова)
Сообщения: 7031
Зарегистрирован: 08 сен 2004, 21:05
Откуда: оттуда.
Контактная информация:

Сообщение sashman »

Современно и модно задизайнили, мне нравится.

И LOD (размеры шрифтов) вполне в тему, по крайней мере куда лучше современных объявлений, набранных на А4 жирнокурсивным таймзом хорошо если 14 кегля.


DFAW писал(а):Интересно, а все, кто деловой язык перепаодают, теперь тоже не правы_?
Вполне грамотно написано, и вообще, кто бы говорил про язык :D
Океания всегда воевала с Ост-Азией

Аватара пользователя
DFAW
Мэр (городской голова)
Мэр (городской голова)
Сообщения: 15002
Зарегистрирован: 09 фев 2005, 19:43
Откуда: Саме велике село в Украине
Контактная информация:

Сообщение DFAW »

Я же не говорю что я должен писать текст, а за деловой язык у меня кстати 5 было ;)
Я не волшебник, я только учусь. :prof:
Я из того мрачного прошлого, о котором вам, в светлом будущем, остаётся только мечтать.

Аватара пользователя
Системщик
Начальник депо
Начальник депо
Сообщения: 1136
Зарегистрирован: 10 янв 2012, 16:46
Откуда: Киев

Сообщение Системщик »

Про роботу Київського метрополітену 23 жовтня 2014 року
http://www.metro.kiev.ua/node/4300

У ніч із 23 на 24 жовтня 2014 року роботу Київського метрополітену буде продовжено на одну годину.

Ці зміни в роботі метрополітену пов’язані з проведенням на НСК «Олімпійський» футбольного матчу між командами «Дніпро» (Дніпропетровськ) й «Карабах» (Агдам, Азербайджан) та запроваджені на підставі «Порядку організації роботи міського пасажирського транспорту під час проведення футбольного матчу Ліги Європи УЄФА з футболу 23.10.2014», затвердженого директором Департаменту транспортної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (КМДА).

Якщо після закінчення футбольного матчу пасажиропотік перевищуватиме перевізну спроможність, імовірне введення обмежень на вхід пасажирів до станцій «Олімпійська», «Площа Льва Толстого» та «Палац спорту».

Наголошуємо, що вищезазначені заходи спрямовані на організацію безпечного перевезення пасажирів та високої культури їхнього обслуговування, тому просимо ставитися із розумінням до введених обмежень.

КП «Київський метрополітен» закликає пасажирів під час проїзду в підземці дотримуватись громадського порядку і Правил користування метрополітеном.

Аватара пользователя
Фосфор
Начальник СЦБ
Начальник СЦБ
Сообщения: 765
Зарегистрирован: 06 окт 2011, 23:20
Откуда: Киев-град, Левый берег

Сообщение Фосфор »

Агдам? этот город заброшен, в нем и жителей-то, судя по отчетам, едва на полную футбольную команду наберется. Или Агдам -- просто "порт приписки", а команда в нем не бывает?
Салій: Будівництво метро на Троєщину - це ганьба! http://tinyurl.com/arn2526
Ceterum autem censeo, Moscovia esse delendam

Аватара пользователя
Бодрый
Ванга
Сообщения: 8587
Зарегистрирован: 01 янв 2012, 14:32
Откуда: Севастополь м-н "Лётчики"

Сообщение Бодрый »

Життя - театр, а люди в ньому актори
Відчути себе на сцені тепер зможе кожен у столичній підземці!


За підтримки Міністерства культури України, Київської міської державної адміністрації та Київського метрополітену 06 листопада 2014 року з 21:00 до 23:00 в Київському метрополітені на станції «Театральна» відбудеться урочисте відкриття панно у вигляді 3D малюнку із зображенням театральної сцени.

«Основна мета - подарувати місту та киянам нові позитивні емоції і найголовніше – привести станцію «Театральна» у відповідність її назві, особливо в 54-у річницю відкриття Київського метрополітену і 27-у річницю станції «Театральна», - пояснює ініціатор проекту, директор компанії «Уолл Стріт» Дмитро Ніколюк.

«Метрополітен – місце, де кожен з нас проводить досить багато часу. Звичайно першочергове завдання – безпечне перевезення пасажирів. Однак нам також хочеться, щоб людям було цікаво. Сьогодні ми відкриті для новаторських ідей», - підтримав проект начальник Київського метрополітену Віктор Брагінський.

Важливо підкреслити, що проект «3D сцена» на станції «Театральна» компанія «Уолл Стріт» реалізує за спонсорські кошти без бюджетного фінансування.

Проявити свої таланти та зіграти ролі пасажири підземки зможуть до лютого 2015 року.

На відкритті будуть присутні представники Міністерства культури, Київської державної адміністрації, Київського метрополітену, театральні та культурні діячі. В рамках заходу заплановано також міні-виставу.
http://www.metro.kiev.ua/node/4326
Метро на Виноградар в 2026. Метро на Русанівські дачі в 2035
Батько наш Бандера, Україна Мати...

Аватара пользователя
euhome
Мэр (городской голова)
Мэр (городской голова)
Сообщения: 5900
Зарегистрирован: 05 апр 2004, 10:12
Откуда: Харків

Сообщение euhome »

Світ на всіх у нас один, ба живемо кожний сам...
And we have just one world, but we live in different ones... © Dire Straits

Аватара пользователя
Бодрый
Ванга
Сообщения: 8587
Зарегистрирован: 01 янв 2012, 14:32
Откуда: Севастополь м-н "Лётчики"

Сообщение Бодрый »

Аби відновити 82 пасажирські вагони столичній підземці необхідно понад 25 млн. грн.

Із інвентарного парку служби рухомого складу тимчасово вилучено з експлуатації 82 пасажирських вагони (з 824 існуючих). Причина – у зношеності та відсутності запасних частин. Про це повідомив начальник Служби рухомого складу КП «Київський метрополітен» Віктор Атлас.

Він зауважив, що для відновлення цих вагонів вкрай необхідно замінити 139 рам візків та відремонтувати 111 колісних пар. Загальна сума на ці потреби складає понад 25 млн. грн.

«Стан рухомого складу сьогодні – одна із основних проблем столичного метрополітену. І це відчуває на собі кожен, хто користується послугами перевезення, а комфорт і безпека пасажирів завжди у пріоритеті для нас. На початку року за Кіотські гроші ми отримали 95 вагонів, проте це не вирішило глобально нашої проблеми. Питання фінансуванні запчастин для тих вагонів, які не списані, а виведені з експлуатації через брак деталей, залишається відкритим», – сказав Віктор Атлас.

Начальник Служби рухомого складу КП «Київський метрополітен» також наголосив, що тимчасово вилучені з експлуатації вагони замість того, щоб перевозити пасажирів, стоять у депо. А це відповідно призводить до збільшення інтервалів руху поїздів, що викликає незадоволення у пасажирів.

http://www.metro.kiev.ua/node/4411
Метро на Виноградар в 2026. Метро на Русанівські дачі в 2035
Батько наш Бандера, Україна Мати...

TANK
пра-пра-правнук Лыбеди
пра-пра-правнук Лыбеди
Сообщения: 9714
Зарегистрирован: 20 июл 2006, 16:42
Откуда: Киев

Сообщение TANK »

а крюки рамы варить не умеют?
Удачи на дорогах!
(В т.ч.железных!!)

Аватара пользователя
tov_tob
Мэр (городской голова)
Мэр (городской голова)
Сообщения: 12165
Зарегистрирован: 25 фев 2005, 12:56
Откуда: Город на трех холмах
Контактная информация:

Сообщение tov_tob »

Гм, а причем тут Крюки?
Здесь могла быть моя подпись...

TANK
пра-пра-правнук Лыбеди
пра-пра-правнук Лыбеди
Сообщения: 9714
Зарегистрирован: 20 июл 2006, 16:42
Откуда: Киев

Сообщение TANK »

дык дешевле будет, чем у соседей покупать. Если указанные 25 млн. поделить на 139 необходимых рам - нереальная цифра будет.
Удачи на дорогах!
(В т.ч.железных!!)

Аватара пользователя
tov_tob
Мэр (городской голова)
Мэр (городской голова)
Сообщения: 12165
Зарегистрирован: 25 фев 2005, 12:56
Откуда: Город на трех холмах
Контактная информация:

Сообщение tov_tob »

А где-то написано, что сейчас закупают именно у соседей?
Здесь могла быть моя подпись...

Ответить