Метро на Троещину

о тоннелях, о мостах, о коммуникациях, о метро-2, мосты и переходы, торговые центры

Модераторы: dimentiy, Администраторы

Аватара пользователя
Rider
Мэр (городской голова)
Мэр (городской голова)
Сообщения: 3323
Зарегистрирован: 16 авг 2011, 11:59
Откуда: Киев
Контактная информация:

Сообщение Rider »

Смонтирован один фермоподъемник и у воды ведут сварочные работы:
Изображение Изображение

Helgi
Начальник депо
Начальник депо
Сообщения: 974
Зарегистрирован: 24 фев 2006, 15:15

Сообщение Helgi »

Второй тоже уже "растет", уже половина стоит на верху.

Евгений
Крыса рельсовая
Крыса рельсовая
Сообщения: 40
Зарегистрирован: 14 май 2013, 15:14
Откуда: Киев

Сообщение Евгений »

Пока В Киеве у власти будет Бондаренко, метро всегда будет ездить по Бальзака на трамваях и тепловозах.

AMY
Памятник
Сообщения: 14279
Зарегистрирован: 05 апр 2004, 12:07
Откуда: <censored>

Сообщение AMY »

Угу, на ешаках
КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА VІ сесія ХХIV скликання
Стенограма пленарного засідання 18.12.03

Головуючий: Міський голова О. Омельченко

...

- Головуючий: Дякую. Бондаренко, будь ласка.

- Бондаренко: Я підніму декілька невеликих питань і просив би їх включити до документів сесії, зокрема до протоколу, а також якщо є можливість то і до бюджету. Питання стосується

<--- 18 Декабря 14 ч 10 м 24 с ---- Восьмой стенограф --->

безпосереднього звернення до Київського міського голови. Перша за все, я хочу щоб ми запроектували на майбутній рік хоча б невелику суму грошей для вивчення ситуації з швидкісним трамваєм. Я підкреслюю, що сьогодні це транспортний засіб, який просто не забезпечує пересування громадян, а він створуює такі пробки, що люди кілометрами вимушені йде в тому коридорі, який обмежує рух цього трамваю.

Завдяки цьому трамваю, який зіграв певну роль ми сьогодні втратили 5 cмуг руху автомобілю з Борщагівки і аж до центра. Цей трамвай розсікає на 2 половинки місто і переїхати з одної половини в іншу по просп. Р.Ролана на Кольцова, на вул. Героїв Космоса на Королева не можливо тому, що без розворотів додаткові пробки.

Я думаю, що заміна цього швидкісного трамваю, а не його реконструкція, яка потребує великих коштів, на тролейбус було б вірним рішення. Це екологічно чистий транспорт.


Я думаю, цю ідею могли би пітримати всі депутати, які навколо цього трамваю сьогодні мають свої округи. Інша справа, що проектується перенесення депо з вул. Горького на південну Борщагівку то заїхати туди можна трамваями, які сьогодні йдуть з Відрадного і це зручно. А проектувати заїзд через швикісний трамвай, це виклече бурю незадоволення.

Тому, я просив би внести в проект плану соціально-економічного розвитку... Або запропонувати внести в план соціально-економічного розвитку міста, або гроші на вивчення ситуації швидкісного трамваю та можливо коригування деяких документів у 2004 році приступити до проектування його знесення та заміни на тролейбус.

- Головуючий: Дякую. Я щодо доцільності. Транспортного процесу, так званого швидкісного трамваю, бо він не швидкісний, але достатньо шумний і не швидкісний він.

Доручено письмово декілька місяців тому служба міста зробити два техніко-економічні обгрунтування. Тільки ТЕО може вирішити питання, яки буде транспорт. В мене теж є сумнів у тому, щоб модернізувати рейки, які там по старій документації 50-річної давності Р-150, це ті самі, як і рейки Київ-Москва або залізниця. Вагони всі модернізувати з ходовою частиною.

Тому, враховуючи, що є сумніви, є доручення, воно вже в роботі і ми отримаємо з вами два варіанти ТЕО. Транспортними наполягають, щоб по осі трамваю зробити наземний метрополітен, так, як це зроблено на Лівому березі. Коли ми виходимо з мосту на сушу Лівого берега і маємо зупинку Лівий берег

<--- 18 Декабря 14 ч 16 м 24 с ---- Второй стенограф ---->

Дарниця, Лісовий - чотири станції ми маємо, наполягають транспортники так. Тому ми робимо такий варіант - наземний метрополітен по тій же осі.

А другий варіант - те, що говорите ви. По тій осі, що ходить трамвай, зробити окремим шлях для тролейбуса і пустити тролейбус не так, як на всіх вулицях Києва, разом з транспортом, коли транспорт попадає в пробку, тоді і тролейбус, той же транспорт, він теж у пробці. А якщо цю ось використати як тільки для тролейбуса - ізольовано, оптимально, можливий варіант і той, про що говорите ви. Тому ми ще раз протокольно підтверджуємо, що таке рішення прийнято ще влітку і воно в роботі.

http://kmr.gov.ua/radacurr.asp?Id=879
:rtfm: :censored:

Аватара пользователя
sav
Машинист
Машинист
Сообщения: 495
Зарегистрирован: 15 июн 2009, 18:13
Откуда: Киев

Сообщение sav »

Да уж!!! Нет слов!

NNNN
Начальник депо
Начальник депо
Сообщения: 1153
Зарегистрирован: 04 апр 2003, 13:34
Откуда: Kiev

Сообщение NNNN »

Да, в 2003 в СМИ активно звучали идеи "отроллейбусировать" СТ1. Хорошо, что на том всё и осталось.

STALKER
Путеец
Путеец
Сообщения: 131
Зарегистрирован: 02 июл 2012, 20:49

Сообщение STALKER »

Helgi писал(а):Второй тоже уже "растет", уже половина стоит на верху.
Видел вчера с электрички что второй тоже установили.

Аватара пользователя
wtcanon
Путеец
Путеец
Сообщения: 140
Зарегистрирован: 23 мар 2014, 11:03
Откуда: Київ

Сообщение wtcanon »

Слежу за стройкой из окна своего дома, особых сдвигов кроме подъема фермоподъемника не заметил; утреняя 2-х недельной давности http://fotki.yandex.ru/users/advirks/vi ... 62/?page=0[/img] и сегодняшняя http://fotki.yandex.ru/users/advirks/vi ... 33/?page=0
Последний раз редактировалось wtcanon 11 апр 2014, 15:31, всего редактировалось 2 раза.

Аватара пользователя
tov_tob
Мэр (городской голова)
Мэр (городской голова)
Сообщения: 12165
Зарегистрирован: 25 фев 2005, 12:56
Откуда: Город на трех холмах
Контактная информация:

Сообщение tov_tob »

Кроме монтажа фермоподъемника, остальные "особые сдвиги", которые сейчас требуются - это строительство перегрузочного пирса и подготовка поднимаемого сегмента к подъему и транспортировке. Над тем и другим сейчас также ведется работа.
Здесь могла быть моя подпись...

Аватара пользователя
tov_tob
Мэр (городской голова)
Мэр (городской голова)
Сообщения: 12165
Зарегистрирован: 25 фев 2005, 12:56
Откуда: Город на трех холмах
Контактная информация:

Сообщение tov_tob »

Новости с моста:
1. Фермоподъемник, который ближе к правому берегу, практически готов - не хватает только верхней площадки.
2. Последний сегмент передвинули на край стапеля к понтону.
3. Перегрузочный пирс сейчас монтируется активнее всего и визуально близится к завершению.
4. Перегрузочный пирс, который использовался для монтажа предыдущего сегмента, частично разобрали.
Здесь могла быть моя подпись...

Helgi
Начальник депо
Начальник депо
Сообщения: 974
Зарегистрирован: 24 фев 2006, 15:15

Сообщение Helgi »

Второй день на форуме тишина!
У перегрузочного пирса уже нет дерриков, на левобережном четко видна поперечная балка. Похоже пирс готов!
Консоли для домкратов тоже полностью готовы.

Аватара пользователя
tov_tob
Мэр (городской голова)
Мэр (городской голова)
Сообщения: 12165
Зарегистрирован: 25 фев 2005, 12:56
Откуда: Город на трех холмах
Контактная информация:

Сообщение tov_tob »

Спасибо за инфо!
Helgi писал(а):На левобережном четко видна поперечная балка.
А на правобережном? Он был в меньшей степени готовности.
Здесь могла быть моя подпись...

Helgi
Начальник депо
Начальник депо
Сообщения: 974
Зарегистрирован: 24 фев 2006, 15:15

Сообщение Helgi »

В том то и дело, что правобережную вообще не разглядел.

Аватара пользователя
tov_tob
Мэр (городской голова)
Мэр (городской голова)
Сообщения: 12165
Зарегистрирован: 25 фев 2005, 12:56
Откуда: Город на трех холмах
Контактная информация:

Сообщение tov_tob »

Заглянул туда вечером.
Перегрузочный пирс полностью готов. Я бы сказал, что к транспортировке сегмента и установке домкратов готово все.
Однако внешне сложилось впечатление, что на стройке глубокий выходной: даже крановщиков не было. Странно.
Здесь могла быть моя подпись...

Аватара пользователя
DFAW
Мэр (городской голова)
Мэр (городской голова)
Сообщения: 15002
Зарегистрирован: 09 фев 2005, 19:43
Откуда: Саме велике село в Украине
Контактная информация:

Сообщение DFAW »

Думаю на Пасху всех домой отпустили, а со вторника в бой
Я не волшебник, я только учусь. :prof:
Я из того мрачного прошлого, о котором вам, в светлом будущем, остаётся только мечтать.

Ответить