Метро на Троещину

о тоннелях, о мостах, о коммуникациях, о метро-2, мосты и переходы, торговые центры

Модераторы: dimentiy, Администраторы

Аватара пользователя
Бодрый
Ванга
Сообщения: 8587
Зарегистрирован: 01 янв 2012, 14:32
Откуда: Севастополь м-н "Лётчики"

Re: Метро на Троещину

Сообщение Бодрый »

"Мы строили, строили и наконец построили. Ура!"

Відеоогляд заїзду на Подільський мостовий перехід з Подолу за 30.06.21 (8 хв.)
Метро на Виноградар в 2026. Метро на Русанівські дачі в 2035
Батько наш Бандера, Україна Мати...

Аватара пользователя
M@cro$
Начальник СЦБ
Начальник СЦБ
Сообщения: 621
Зарегистрирован: 10 июл 2005, 00:23
Откуда: Lutsk

Re: Метро на Троещину

Сообщение M@cro$ »

Верхній Вал, квартал перед заїздом на міст, планують ремонтувати дорогу.
Сьогодні перекрили крайню праву полосу, сказали що будуть асфальт міняти (там давно треба).
Клятий націоналіст 🇺🇦

Аватара пользователя
Rider
Мэр (городской голова)
Мэр (городской голова)
Сообщения: 3322
Зарегистрирован: 16 авг 2011, 11:59
Откуда: Киев
Контактная информация:

Re: Метро на Троещину

Сообщение Rider »

Сделать закругления на двух сторонах дороги одинаковыми религия не позволяет или врожденная рукозадость?
Изображение

VOVA_H
Начальник депо
Начальник депо
Сообщения: 1164
Зарегистрирован: 02 апр 2012, 11:15

Re: Метро на Троещину

Сообщение VOVA_H »

Rider писал(а):
01 июл 2021, 08:57
Сделать закругления на двух сторонах дороги одинаковыми религия не позволяет или врожденная рукозадость?
Я також це помітив, але в тому місці є пониженння бордюра, мабуть там ще щось буде добудовано.
Так що скоріш за все там 3й варіант: хитрий план.

Аватара пользователя
Rider
Мэр (городской голова)
Мэр (городской голова)
Сообщения: 3322
Зарегистрирован: 16 авг 2011, 11:59
Откуда: Киев
Контактная информация:

Re: Метро на Троещину

Сообщение Rider »

Понижение бордюрного камня сделано под легко угадываемый наземный пешеходный переход

Yaroslav
Начальник метрополитена
Начальник метрополитена
Сообщения: 1239
Зарегистрирован: 01 июн 2009, 17:39
Откуда: Київ

Re: Метро на Троещину

Сообщение Yaroslav »

Rider писал(а):
01 июл 2021, 08:57
Сделать закругления на двух сторонах дороги одинаковыми религия не позволяет или врожденная рукозадость?
Изображение
Лекало поламалося, від слова зовсім побарабану :?

Анатолий
п/п-к Очевидность
п/п-к Очевидность
Сообщения: 7669
Зарегистрирован: 16 фев 2006, 17:37
Откуда: из Киева

Re: Метро на Троещину

Сообщение Анатолий »

Для худоби й так піде!

VOVA_H
Начальник депо
Начальник депо
Сообщения: 1164
Зарегистрирован: 02 апр 2012, 11:15

Re: Метро на Троещину

Сообщение VOVA_H »

Анатолий писал(а):
01 июл 2021, 10:49
Для худоби й так піде!
Мьсьє з графъёв? Відсутність "правильного" радіусу скруглення повороту спричиняє у Вас неймовірні моральні страждання? А може у архітектора був свій "правильний" радіус? чи у прораба, або у Джамшута що клав бордюр. І хто з вас повинен страждати, а хто ні? На експлуатаційні характеристики цієї ділянки заїзду це сильно впливає?
Мене нариклад цікавить те як ущільнювали пісок в районі першої опори мосту - віброкаток по технічних причинах десь метр недоходив до опори (на відео видно, туда навіть пісок Джамшут лопатою закидував), він потім боком розвертався щоб втрамбувати ту мертву зону, чи " і так зійде".
А в цей час в африці дітки мруть від відсутності питної води....
Куди ми котимось, між іншим є ще тема ГЛБТ)))

Аватара пользователя
dimentiy
Злой литовец
Сообщения: 9304
Зарегистрирован: 26 дек 2005, 19:54
Откуда: Зять городов русских
Контактная информация:

Re: Метро на Троещину

Сообщение dimentiy »

Внимание:

Во избежание оффтопика, флуда, провокаций, флейма и других нарушений Правил форума:

1. MosDen'у по всему форуму запрещается впредь давать оценку/выражать оценочное мнение действующим сейчас и действовавшим в прошлом администрациям любого уровня любых государственных, коммунальных предприятий, органов власти и административных субъектов.

2. VOVA_H, Бодрый, TANK, incognito, Rider, Юрик и другие: последнее китайское предупреждение за оффтопик.

Санкции по данным пунктам далее будут соответствующие.
– Как правильно и удобно искать по форуму: инструкция

Аватара пользователя
MosDen
Механик
Механик
Сообщения: 220
Зарегистрирован: 24 июн 2018, 18:33
Откуда: Киев/Ирпень

Re: Метро на Троещину

Сообщение MosDen »

dimentiy писал(а):
01 июл 2021, 11:23
1. MosDen'у по всему форуму запрещается впредь давать оценку/выражать оценочное мнение действующим сейчас и действовавшим в прошлом администрациям любого уровня любых государственных, коммунальных предприятий, органов власти и административных субъектов.
Право высказывать свое мнение и давать оценку чего-либо дано мне ст.34 Конституцией Украины и лишить ее меня, в том числе как налогоплательщика, никто не сможет, в том числе человек, который на ходу придумывает новый пункт правил, отсутствующий на момент моей регистрации.
И в отличии от некоторых, я свои слова подкрепляю фактами, а не самодурством.
Поэтому высказывать свою точку зрения впредь буду так, как и где сам считаю нужным и должным.

Аватара пользователя
Бодрый
Ванга
Сообщения: 8587
Зарегистрирован: 01 янв 2012, 14:32
Откуда: Севастополь м-н "Лётчики"

Re: Метро на Троещину

Сообщение Бодрый »

Фото і відео в нас вже вважається за оффтоп ?
Мені більше не подобається ширина тротуару. Могли б і ширшим зробити. Місце є
Метро на Виноградар в 2026. Метро на Русанівські дачі в 2035
Батько наш Бандера, Україна Мати...

Анатолий
п/п-к Очевидность
п/п-к Очевидность
Сообщения: 7669
Зарегистрирован: 16 фев 2006, 17:37
Откуда: из Киева

Re: Метро на Троещину

Сообщение Анатолий »

VOVA_H писал(а):
01 июл 2021, 11:21
Анатолий писал(а):
01 июл 2021, 10:49
Для худоби й так піде!
Мьсьє з графъёв? Відсутність "правильного" радіусу скруглення повороту спричиняє у Вас неймовірні моральні страждання? А може у архітектора був свій "правильний" радіус? чи у прораба, або у Джамшута що клав бордюр. І хто з вас повинен страждати, а хто ні? На експлуатаційні характеристики цієї ділянки заїзду це сильно впливає?
Мене нариклад цікавить те як ущільнювали пісок в районі першої опори мосту - віброкаток по технічних причинах десь метр недоходив до опори (на відео видно, туда навіть пісок Джамшут лопатою закидував), він потім боком розвертався щоб втрамбувати ту мертву зону, чи " і так зійде".
А в цей час в африці дітки мруть від відсутності питної води....
Куди ми котимось, між іншим є ще тема ГЛБТ)))
Я - з нормальних українців! А те, що будують під назвою Подільський мостовий перехід, явно не для нормальних людей. Ти уявляєш собі які будуть корки після відкриття руху авторівнем ПМП? Там намертво все стане на Верхньому Валу, Набережно-Хрещатицькій і прилеглих вулицях!

Аватара пользователя
Bomberman
Мэр (городской голова)
Мэр (городской голова)
Сообщения: 2483
Зарегистрирован: 05 апр 2004, 15:54
Откуда: Kyiv / Toronto

Re: Метро на Троещину

Сообщение Bomberman »

Rider писал(а):
01 июл 2021, 08:57
Сделать закругления на двух сторонах дороги одинаковыми религия не позволяет или врожденная рукозадость?
Знизу знаходиться плита основи люку, тому бордюр вдалося встановити лише трохи далі. Чергова неузгодженість проєкту.

Особисто мене набагато більше турбує звуження заїзду з Набережної в місці його примикання до заїзду з НВ. Якщо в тому місці 2 ряди будуть сходитись в 1, то корки гарантовані.
Не тратьте, куме, сили, спускайтеся на дно

Аватара пользователя
Bomberman
Мэр (городской голова)
Мэр (городской голова)
Сообщения: 2483
Зарегистрирован: 05 апр 2004, 15:54
Откуда: Kyiv / Toronto

Re: Метро на Троещину

Сообщение Bomberman »

Rider писал(а):
23 июн 2021, 19:02
Изображение
До речі, Rider - якщо придивитись до проекту, який ви раніше виклали, то побудувано саме по ньому - на малюнку теж неоднакові криві і звуження на примиканні. Може так і було задумано?

Тільки пішохідний перехід намічається в іншому місці (і то не факт, бо з іншої сторони немає пониження, можливо будуть переробляти?)
Не тратьте, куме, сили, спускайтеся на дно

Dvorko
Машинист
Машинист
Сообщения: 564
Зарегистрирован: 11 июн 2020, 20:27
Откуда: Київ

Re: Метро на Троещину

Сообщение Dvorko »

Критикую, оцінюю сабж з точки зору проектувальника. На безпеку дорожнього руху і пропускну здатність може й не вплине, а от око ріже. Це ж столиця, а не якесь глухе село!
Фото 1. А зведений план мереж для чого в такому випадку? Вірно - для комплексної ув'язки елементів генплану! Налазить борт на камеру підземної мережі? - Відкрий ЗПМ, порівняй, змісти борт або люк на сантиметрів 20!
Фото 2. Люків немає, а з'їзд наче "п'янібудували"... Що ж заважало виконати розбивку радіуса? :roll:
Фото 3. По-моєму, спряження кривої і прямої лінії виконується без зламу в точці з'єднання, а плавно, але не тут... А форма тротуару? Що за козябра? ..... :censored:

Колеги, може я чогось не знаю, але мені, був би я ГІПом, за таке було би соромно. Побачимо ще, яка розмітка буде...
Вложения
1.
1.
2.
2.
3.
3.
Заборонити рекламу на станціях Київського метрополітену!
У червоних лініях - ніяких компромісів зі злобудовниками!
Метро на Виноградар (І-а черга) - до кінця року, але якого?

Ответить