Метро на Виноградаре

о тоннелях, о мостах, о коммуникациях, о метро-2, мосты и переходы, торговые центры

Модераторы: dimentiy, Администраторы

Аватара пользователя
MetroPony91
Путеец
Путеец
Сообщения: 174
Зарегистрирован: 22 окт 2020, 14:56
Откуда: Kyiv

Re: Метро на Виноградаре

Сообщение MetroPony91 »

Доступність та прозорість у відкритих джерелах інформації даних про фінансові операції окремо взятих організацій і підприємств не означає про "доступність та прозорість" матеріально відповідальних персон, які в цих організаціях і підприємствах працевлаштовані.
Сарказм - останнє сховище оптиміста

Аватара пользователя
GSE
Крыса рельсовая
Крыса рельсовая
Сообщения: 89
Зарегистрирован: 16 май 2020, 22:10
Откуда: Киев

Re: Метро на Виноградаре

Сообщение GSE »

Нестор-летописец писал(а):
10 май 2021, 10:41
Давай інформацію, скільки ж було перераховано грошей, оскільки ти це знаєш, "даже не вставая с дивана". А після зазначеної суми (з доказами, що гроші метробуд отримав, можеш навіть встати з дивану, шоб їх відшукати) поясни, чому тоді метробуд, незважаючи на отримані гроші, практично зупинив будівництво (муки з тунелем не треба згадувати).
Поменьше приказного тона, дружище;)

Сколько фактически перечислено денег писалось здесь не раз - еще до моего поста.

За объяснениями поведения метростроя - иди к Брагинскому, Густелеву, Поворознику и Кличко. А я совершенно не из их гоп-компашки - по другую сторону баррикад.

Нестор-летописец
Машинист
Машинист
Сообщения: 407
Зарегистрирован: 08 окт 2010, 12:25

Re: Метро на Виноградаре

Сообщение Нестор-летописец »

Розумієш, ти зумістив в цитаті досить грубий тон щодо одразу двох захоплених тобою для цитування повідомлень, я не заглиблювався в те що стосувалося когось іншого, але те, що стосувалося нібито мене, чи без нібито стосувалося, викликало рефлекторну реакцію. Але краще б я не відповідав, чим швидше минає життя, тим більше шкодуєш за втраченим часом.

Dvorko
Машинист
Машинист
Сообщения: 564
Зарегистрирован: 11 июн 2020, 20:27
Откуда: Київ

Re: Метро на Виноградаре

Сообщение Dvorko »

А у мене чисто теоретичне питання - скільки може простояти відкритий котлован, наприклад у місці від'єднання перспективи до "Маршала Гречко", там доволі широко. Розуміння є, але хотілося б почути спеціалістів, чи є якісь нормативи консервації відкритої ділянки траси мілкого закладення? Дяк
Заборонити рекламу на станціях Київського метрополітену!
У червоних лініях - ніяких компромісів зі злобудовниками!
Метро на Виноградар (І-а черга) - до кінця року, але якого?

Аватара пользователя
KuzyaCat
Начальник депо
Начальник депо
Сообщения: 1178
Зарегистрирован: 11 июл 2009, 16:03
Откуда: Киев
Контактная информация:

Re: Метро на Виноградаре

Сообщение KuzyaCat »

А как на Ипподроме законсервировали? Точно также и здесь могут сделать. А вообще, я очень сомневаюсь, что данное ответвление в ближайшие лет десять будет построено. В крайнем случае только как ССВ к будущем депо, но как линия - вряд ли.

VOVA_H
Начальник депо
Начальник депо
Сообщения: 1164
Зарегистрирован: 02 апр 2012, 11:15

Re: Метро на Виноградаре

Сообщение VOVA_H »

За тиждень:
763-752=11/7=1.57 кільця за добу
916-902=14/7=2 метри за добу
Все повільніше та повільніше...

Аватара пользователя
Бодрый
Ванга
Сообщения: 8587
Зарегистрирован: 01 янв 2012, 14:32
Откуда: Севастополь м-н "Лётчики"

Re: Метро на Виноградаре

Сообщение Бодрый »

KuzyaCat писал(а):
12 май 2021, 07:01
В крайнем случае только как ССВ к будущем депо, но как линия - вряд ли.
))) Це ж яким чином ?
Метро на Виноградар в 2026. Метро на Русанівські дачі в 2035
Батько наш Бандера, Україна Мати...

Dvorko
Машинист
Машинист
Сообщения: 564
Зарегистрирован: 11 июн 2020, 20:27
Откуда: Київ

Re: Метро на Виноградаре

Сообщение Dvorko »

KuzyaCat писал(а):
12 май 2021, 07:01
А как на Ипподроме законсервировали? Точно также и здесь могут сделать.
На Іподромі нема такої стисненої забудови. Я про те, чи не поповзуть будинки?
KuzyaCat писал(а):
12 май 2021, 07:01
А вообще, я очень сомневаюсь, что данное ответвление в ближайшие лет десять будет построено. В крайнем случае только как ССВ к будущем депо, но как линия - вряд ли.
Судячи з усього - так, забудьмо.

А взагалі - "десь у паралельному Києві" будують всі 4 станції одним пусковим комплексом, у чистому полі (майже), з мінімумом переносу комунікацій і перекриття вулиць.
Заборонити рекламу на станціях Київського метрополітену!
У червоних лініях - ніяких компромісів зі злобудовниками!
Метро на Виноградар (І-а черга) - до кінця року, але якого?

Dvorko
Машинист
Машинист
Сообщения: 564
Зарегистрирован: 11 июн 2020, 20:27
Откуда: Київ

Re: Метро на Виноградаре

Сообщение Dvorko »

Щодо здійснення перевірки КП "Київський метрополітен"
Чт, 13/05/2021 - 17:26

КП «Київський Метрополітен» відкритий до проведення перевірок та надання документації щодо робіт з будівництва метро на Виноградар в межах законодавчих повноважень відповідних структур.

Водночас повідомляємо, що юридичні особи не несуть відповідальність за діяльність третіх осіб.

Однодзначно підтримуємо нульову толерантність до корупції і готові до спільної роботи з Київською міською прокуратурою та з ГУ ДФС у м. Києві.

http://www.metro.kyiv.ua/node/6697
Заборонити рекламу на станціях Київського метрополітену!
У червоних лініях - ніяких компромісів зі злобудовниками!
Метро на Виноградар (І-а черга) - до кінця року, але якого?

Аватара пользователя
DFAW
Мэр (городской голова)
Мэр (городской голова)
Сообщения: 15002
Зарегистрирован: 09 фев 2005, 19:43
Откуда: Саме велике село в Украине
Контактная информация:

Re: Метро на Виноградаре

Сообщение DFAW »

В общем чуть общался с народом. Есть версия. Киев хочет строить метро, как и действующее правление метростроя. Но есть люди которые очень хотят землю базы метростроя застроить жильем, и которым пофиг и на Киев и на метро и которые готовы идти на что угодно, что бы эту землю получить, в том числе просто уничтожить метрострой. В итоге на счетах метростроя сейчас заблокированы все деньги выделенные на строительство метро. А наша власть вообще не готово вмешиваться и наводить порядок. По тому всё печально.
Я не волшебник, я только учусь. :prof:
Я из того мрачного прошлого, о котором вам, в светлом будущем, остаётся только мечтать.

Аватара пользователя
Бодрый
Ванга
Сообщения: 8587
Зарегистрирован: 01 янв 2012, 14:32
Откуда: Севастополь м-н "Лётчики"

Re: Метро на Виноградаре

Сообщение Бодрый »

DFAW, мова йде про вулицю Світлогорську ?
ИзображениеИзображение
Метро на Виноградар в 2026. Метро на Русанівські дачі в 2035
Батько наш Бандера, Україна Мати...

Аватара пользователя
DFAW
Мэр (городской голова)
Мэр (городской голова)
Сообщения: 15002
Зарегистрирован: 09 фев 2005, 19:43
Откуда: Саме велике село в Украине
Контактная информация:

Re: Метро на Виноградаре

Сообщение DFAW »

Да, именно про неё, при чаем в 2017 долетали слухи что там уже чуть ли не участки нарезают
Я не волшебник, я только учусь. :prof:
Я из того мрачного прошлого, о котором вам, в светлом будущем, остаётся только мечтать.

Аватара пользователя
KuzyaCat
Начальник депо
Начальник депо
Сообщения: 1178
Зарегистрирован: 11 июл 2009, 16:03
Откуда: Киев
Контактная информация:

Re: Метро на Виноградаре

Сообщение KuzyaCat »

Место далеко не самое элитное. Вокруг - промзона. Кому сдалось то жилье? Разве что эконом класс какой-нибудь

VOVA_H
Начальник депо
Начальник депо
Сообщения: 1164
Зарегистрирован: 02 апр 2012, 11:15

Re: Метро на Виноградаре

Сообщение VOVA_H »

DFAW писал(а):
14 май 2021, 00:00
Есть версия. Киев хочет строить метро, как и действующее правление метростроя. Но есть люди которые очень хотят землю базы метростроя застроить жильем, и которым пофиг и на Киев и на метро и которые готовы идти на что угодно, что бы эту землю получить, в том числе просто уничтожить метрострой. В итоге на счетах метростроя сейчас заблокированы все деньги выделенные на строительство метро. А наша власть вообще не готово вмешиваться и наводить порядок. По тому всё печально.
Ну мені здається наша влада зовсім не зацікавлена в успіхах мерів які не правильного кольору, так що вона скоріше буде втручатися щоб завадити будівництву.

Yaroslav
Начальник метрополитена
Начальник метрополитена
Сообщения: 1239
Зарегистрирован: 01 июн 2009, 17:39
Откуда: Київ

Re: Метро на Виноградаре

Сообщение Yaroslav »

VOVA_H писал(а):
14 май 2021, 11:58
DFAW писал(а):
14 май 2021, 00:00
Есть версия. Киев хочет строить метро, как и действующее правление метростроя. Но есть люди которые очень хотят землю базы метростроя застроить жильем, и которым пофиг и на Киев и на метро и которые готовы идти на что угодно, что бы эту землю получить, в том числе просто уничтожить метрострой. В итоге на счетах метростроя сейчас заблокированы все деньги выделенные на строительство метро. А наша власть вообще не готово вмешиваться и наводить порядок. По тому всё печально.
Ну мені здається наша влада зовсім не зацікавлена в успіхах мерів які не правильного кольору, так що вона скоріше буде втручатися щоб завадити будівництву.
Якби влада ось так шкодила місту - мер міг би вголосину про це заявити - "у киян відбирають метро". Але ні, все тихо.

Ответить