Метро на Виноградаре

о тоннелях, о мостах, о коммуникациях, о метро-2, мосты и переходы, торговые центры

Модераторы: dimentiy, Администраторы

Аватара пользователя
Klovsky
Мэр (городской голова)
Мэр (городской голова)
Сообщения: 12483
Зарегистрирован: 05 апр 2004, 16:02
Откуда: Localhost sweet home
Контактная информация:

Re: Метро на Виноградаре

Сообщение Klovsky »

Нестор-летописец писал(а):
01 окт 2021, 14:47
...так і не зрозумів, чому Київський метрополітен повинен сплатити 1 тисячу гривен на судові витрати Київметробуду, якщо позов все ж таки було частково задоволено (чому було задоволено лише частково, а не повністю, це ще дивніше), так в чому ж метрополітен проштафився? Адже судові витрати за нормального судочинства у цивілізованій країні за безпідставний позов лягають на винну сторону
Оскільки Київський метрополітен не зміг довести безпідставності позовних вимог Київметробуду щодо необхідності внесення змін до договору, але й Київметробуд не зміг довести всі вимоги, наприклад, не довів щодо заявлених дат (див. дати у першій частині рішення - що Київметробуд просив, і дати у резолютивній частині рішення - що суд вирішив).
позивач звернувся до суду з даним позовом та просив суд внести змін до пункту 2.1 та підпункту 19.1.1 пункту 19 вказаного Договору шляхом викладення їх в наступній редакції:

- пункт 2.1 "Підрядник розпочинає виконання будівельних робіт після підписання Договору з наступного дня після отримання письмового повідомлення від Замовника про початок виконання робіт і завершує та передає готовий об`єкт Замовнику - 12.05.2023 року, за умови доведення відповідних цільових бюджетних призначень";

- підпункт 19.1.1 пункту 19 "Строк дії Договору є час, протягом якого Сторони будуть здійснювати свої права і виконувати свої обов`язки відповідно до цього Договору, та закінчується 16.06.2023 року, але у будь-якому разі не раніше дати повного виконання своїх зобов`язань Сторонами, в тому числі гарантійних зобов`язань Підрядника".
Вирішено:
пункт 2.1. «Підрядник розпочинає виконання будівельних робіт після підписання Договору з наступного дня після отримання письмового повідомлення від Замовника про початок виконання робіт і завершує та передає готовий об`єкт Замовнику - 23.12.2022, за умови доведення відповідних цільових бюджетних призначень».

підпункт 19.1.1. пункту 19 «Строком дії Договору є час, протягом якого Сторони будуть здійснювати свої права і виконувати свої обов`язки відповідно до цього Договору, та закінчується 24.01.2023 року, але у будь-якому разі не раніше дати повного виконання своїх зобов`язань Сторонами, в тому числі гарантійних зобов`язань Підрядника».
Тому позов не був цілком безпідставним.
*Станція "Мечникова". Вихід до магазину "Киянка".
Закинутий навколометро- та залізничний сайт

Аватара пользователя
wtcanon
Путеец
Путеец
Сообщения: 140
Зарегистрирован: 23 мар 2014, 11:03
Откуда: Київ

Re: Метро на Виноградаре

Сообщение wtcanon »

Правый тунель 100%
Вложения
100%.jpg
We trust...

Аватара пользователя
Бодрый
Ванга
Сообщения: 8587
Зарегистрирован: 01 янв 2012, 14:32
Откуда: Севастополь м-н "Лётчики"

Re: Метро на Виноградаре

Сообщение Бодрый »

Мер Києва Віталій Кличко прогнозує, що Подільсько-Воскресенський міст запустять до кінця 2021 року. Профільний заступник, який опікується проблемою мосту, має гарну мотивацію – якщо не відкриє міст, буде звільнений.

«Я йому сказав: міст повинен бути готовий в кінці року, це жорстка вимога. Мені не подобається, коли камені летять в мою сторону, а зобов’язання, яке ви дали, не відповідає дійсності. Тому якщо міст не поїде, той, хто надав мені неправдиву інформацію, працювати тут не буде. Заступник з транспорту буде звільнений! У нього, таким чином, є дуже вагома мотивація», – пояснив міський голова в інтерв’ю РБК-Україна.
Мер Києва Віталій Кличко не так давно обіцяв до кінця грудня 2021 року відкрити мінімум одну станцію метро.
Хто буде звільнений ?
Чи може з Київметробудом нарешті розірвуть договір ?
Метро на Виноградар в 2026. Метро на Русанівські дачі в 2035
Батько наш Бандера, Україна Мати...

VOVA_H
Начальник депо
Начальник депо
Сообщения: 1164
Зарегистрирован: 02 апр 2012, 11:15

Re: Метро на Виноградаре

Сообщение VOVA_H »

Бодрый писал(а):
05 окт 2021, 13:00
Чи може з Київметробудом нарешті розірвуть договір ?
Треба якась вагома причина, наприклад невиконання договору. Але рішення суду "трішечки" скоректувало строки закінчення будівництва. Так що як би не сумно будемо чекати нових карантинних обмеженнь і нового рішення суду. Інакше буде суд по "незаконному" розірванню договору.

Аватара пользователя
Бодрый
Ванга
Сообщения: 8587
Зарегистрирован: 01 янв 2012, 14:32
Откуда: Севастополь м-н "Лётчики"

Re: Метро на Виноградаре

Сообщение Бодрый »

VOVA_H писал(а):
05 окт 2021, 13:46
Треба якась вагома причина, наприклад невиконання договору.
Ще раз нагадаю, що ділянка між Північно-Сирецькою вул. та проспектом Правди (відкритий спосіб будівництва) не будується з середини грудня 2020 року (9,5 міс.).
Як ви це розцінюєте ?
При цьому, як зазначав Rider, поряд із цією ділянкою дуже активно зростають житлові хмарочоси...
Коронавірус діє і впливає вибірково і лише на об'єкти Київметробуду чи як ?

В ідеалі потрібно було подавати зустрічний позов про розірвання договору, але ж Київметробуд і КП Київський метрополітен (замовник будівництва) "одна банда"...
Метро на Виноградар в 2026. Метро на Русанівські дачі в 2035
Батько наш Бандера, Україна Мати...

VOVA_H
Начальник депо
Начальник депо
Сообщения: 1164
Зарегистрирован: 02 апр 2012, 11:15

Re: Метро на Виноградаре

Сообщение VOVA_H »

Бодрый писал(а):
05 окт 2021, 15:18
Ще раз нагадаю, що ділянка між Північно-Сирецькою вул. та проспектом Правди (відкритий спосіб будівництва) не будується з середини грудня 2020 року (9,5 міс.).
Як ви це розцінюєте ?
А толку як я це оцінюю? Я не остання судова інстанція в можливому спорі. Я вже тут писав про те що замовник мав почати діяти тоді коли темп будівництва почав невідповідати рівню перешкод від карантинних обмежень. Чому це не було зроблено - питання до замовника і до "незележних журналістів і "ехпертів"". Я не інсайдер. Але як на мене там зібрався комплекс проблем, від карантинних, через коррупцію і гризню за власність до зачистки політичного простору на можливі майбутні дострокові вибори. І розібратися в ступені важливості кожного з факторів дуже важко. Я колись давно писав тут що 2 метро Київ не витяге і починати Виноградар до завершення хочаби мостового переходу в бік Троєщини це розпорошування грошей, мені сказали що там "різні джерела". В результаті Троєщина будується як мокре горить, а Виноградар став, з передоплатою, з заблокованими рахунками, з купою закопаних коштів, з незавершеними і незаконсервованими ділянками, з щоденним збільшенням вартості і з багаторічною перспективою судової тяганини. І однієї причини там немає. І коли та як це все закінчиться невідомо. Одне відомо: це не гумористичне шоу і не серіал для розумово відсталих, це наше життя, це не в Гондурасі і за це все буду платити Я (як платник податків), хоча якби я розпоряжався цими грошим булоб по іншому.

Аватара пользователя
Бодрый
Ванга
Сообщения: 8587
Зарегистрирован: 01 янв 2012, 14:32
Откуда: Севастополь м-н "Лётчики"

Re: Метро на Виноградаре

Сообщение Бодрый »

VOVA_H писал(а):
06 окт 2021, 08:41
Я колись давно писав тут що 2 метро Київ не витяге і починати Виноградар до завершення хоча б мостового переходу в бік Троєщини це розпорошування грошей, мені сказали що там "різні джерела".
VOVA_H, місто свої зобов'язання перед підрядником АТ "Київметробуд" виконало ?
Будівництво метро профінансувало вчасно, в достатньому розмірі і авансом ?
У міста на реалізацію цього проекту коштів достатньо ?
І, як ми знаємо, в зв'язку з тим, що АТ Київметробуд зупинив будівництво метро, місто чергові трінші, які призначались на будівництво #МетроНаВиноградар перекинуло на будівництво Подільського мостового переходу. Що цілком логічно.
VOVA_H писал(а):
06 окт 2021, 08:41
В результаті Троєщина будується як мокре горить, а Виноградар став, з передоплатою, з заблокованими рахунками, з купою закопаних коштів, з незавершеними і незаконсервованими ділянками, з щоденним збільшенням вартості і з багаторічною перспективою судової тяганини. І однієї причини там немає. І коли та як це все закінчиться невідомо.
VOVA_H, яка ще Троєщина будується ? )
Чи у вас ділянка в 200 метрів між Русанівським озером і вул. Прибережною - це і є Троєщина, яка, як мокре горить ? )
ИзображениеИзображение
Також уже будують 2 тунелі в напрямку майбутньої станції «Райдужна».
У 2021 році комунальному підприємству «Київський метрополітен», як замовнику проєктування і будівництва Подільсько-Вигурівської лінії метро, передбачено фінансування в обсязі 30 млн грн.», – зазначив Олександр Густєлєв.
https://kyivcity.gov.ua/news/oleksandr_ ... ti_etapiv/
Передбачено фінансування в обсязі 30 млн грн. На 200 метрів вистачить.
Метро на Виноградар в 2026. Метро на Русанівські дачі в 2035
Батько наш Бандера, Україна Мати...

Аватара пользователя
dimentiy
Злой литовец
Сообщения: 9304
Зарегистрирован: 26 дек 2005, 19:54
Откуда: Зять городов русских
Контактная информация:

Re: Метро на Виноградаре

Сообщение dimentiy »

Я одного не могу понять, Бодрый, объясни, чего ты хочешь в контексте задержек с метро на Виноградарь?
Кого конкретно нужно уволить? На каких основаниях нужно разорвать договор? Что нужно нам сделать, чтобы этому помочь? Меня уже, извините, тошнит от этого переливания из пустого в порожнее, хоть бы что-то новое было в теме, кроме как, простите, нытья с одной стороны и нездорового оптимизма с другой, конца края коим не предвидится. То, что всё плохо, — это мы итак в курсе.
– Как правильно и удобно искать по форуму: инструкция

Аватара пользователя
Бодрый
Ванга
Сообщения: 8587
Зарегистрирован: 01 янв 2012, 14:32
Откуда: Севастополь м-н "Лётчики"

Re: Метро на Виноградаре

Сообщение Бодрый »

Я до цього всього підхожу оптимістично ) - до 2024 року метро на Виноградар 100 % не буде.
Метро на Виноградар в 2026. Метро на Русанівські дачі в 2035
Батько наш Бандера, Україна Мати...

Аватара пользователя
dimentiy
Злой литовец
Сообщения: 9304
Зарегистрирован: 26 дек 2005, 19:54
Откуда: Зять городов русских
Контактная информация:

Re: Метро на Виноградаре

Сообщение dimentiy »

Ну и что? Легче от этих гаданий на кофейной гуще кому-то стало?
– Как правильно и удобно искать по форуму: инструкция

TANK
пра-пра-правнук Лыбеди
пра-пра-правнук Лыбеди
Сообщения: 9700
Зарегистрирован: 20 июл 2006, 16:42
Откуда: Киев

Re: Метро на Виноградаре

Сообщение TANK »

мне стало. меньше Троещины на опять пешеходном крещатике по выходным гадить будет))
Удачи на дорогах!
(В т.ч.железных!!)

Аватара пользователя
Бодрый
Ванга
Сообщения: 8587
Зарегистрирован: 01 янв 2012, 14:32
Откуда: Севастополь м-н "Лётчики"

Re: Метро на Виноградаре

Сообщение Бодрый »

TANK, так "наши люди по Кресту не гуляют" ) Чи щось змінилось ?
Метро на Виноградар в 2026. Метро на Русанівські дачі в 2035
Батько наш Бандера, Україна Мати...

TANK
пра-пра-правнук Лыбеди
пра-пра-правнук Лыбеди
Сообщения: 9700
Зарегистрирован: 20 июл 2006, 16:42
Откуда: Киев

Re: Метро на Виноградаре

Сообщение TANK »

а КТО гуляет? я ни одного центрового не знаю, который бы на выходных в тот гадюшник лез (ну кроме майданов, там мы одни из первых, но это уже 4.20)))
Удачи на дорогах!
(В т.ч.железных!!)

Аватара пользователя
Бодрый
Ванга
Сообщения: 8587
Зарегистрирован: 01 янв 2012, 14:32
Откуда: Севастополь м-н "Лётчики"

Re: Метро на Виноградаре

Сообщение Бодрый »

З приводу всієї цієї ситуації з затримкою будівництва метро на Виноградар можуть створити тимчасову слідчу комісію
Метро на Виноградар в 2026. Метро на Русанівські дачі в 2035
Батько наш Бандера, Україна Мати...

VOVA_H
Начальник депо
Начальник депо
Сообщения: 1164
Зарегистрирован: 02 апр 2012, 11:15

Re: Метро на Виноградаре

Сообщение VOVA_H »

Бодрый писал(а):
06 окт 2021, 11:48
VOVA_H, яка ще Троєщина будується ? )
Чи у вас ділянка в 200 метрів між Русанівським озером і вул. Прибережною - це і є Троєщина, яка, як мокре горить ? )
....
Передбачено фінансування в обсязі 30 млн грн. На 200 метрів вистачить.
Будується мостовий перехід в якому є конструкції майбутньої лінії метро, їх значно більше ніж 200м., якщо це не вважати будівництвом метро, то нічого не будується.
....
30 млн. поки що не фантиків на 200 метрів не вистачить, це скоріш за все оплата якихось проектних робіт.

Ответить