Контрактовая площадь

Модераторы: dimentiy, Администраторы

Аватара пользователя
DFAW
Мэр (городской голова)
Мэр (городской голова)
Сообщения: 15002
Зарегистрирован: 09 фев 2005, 19:43
Откуда: Саме велике село в Украине
Контактная информация:

Re: Контрактовая площадь

Сообщение DFAW »

Да ну нафиг. Учитывая что твориться на прилегающих жилых улицах - сагайдачного так выглядеть не должна. Про то что всё это пешеходность ни кому не нужна, с фотографиями теперь вечно пустой улицы не писал разве что ленивый.
Я не волшебник, я только учусь. :prof:
Я из того мрачного прошлого, о котором вам, в светлом будущем, остаётся только мечтать.

Аватара пользователя
Rider
Мэр (городской голова)
Мэр (городской голова)
Сообщения: 3322
Зарегистрирован: 16 авг 2011, 11:59
Откуда: Киев
Контактная информация:

Re: Контрактовая площадь

Сообщение Rider »

Окружным админсудом Киева признано противоправным и отменено распоряжение КМДА о "тотальной" пешеходной зоне на Подоле

Суд указал, что "з аналізу наведених вище норм чинного на момент прийняття спірного розпорядження законодавства Окружний адміністративний суд міста Києва приходить до висновку, що органи місцевого самоврядування мають право лише тимчасово обмежувати рух транспортних засобів на вулицях при проведенні ремонтних та інших робіт або проведенні народних гулянь та інших масових заходах, можливість встановлення повної заборони транспортних засобів на вулицях передбачена лише для окремої категорії транспортних засобів та у виключних випадках. Повноваження органів місцевого самоврядування на повну безстрокову заборону руху транспортних засобів на вулицях законодавством не передбачена."

"У зв`язку з вищевикладеним, Окружний адміністративний суд міста Києва приходить до висновку, що розпорядження відповідача від 28 липня 2017 року №912 суперечить інтересам територіальної громади міста, не сприяє забезпеченню безперервних, безпечних, економічних та зручних умов руху транспортних засобів і пішоходів вулицями і дорогами міста, порушує вимоги пожежної безпеки, прийнято відповідачем поза межами повноважень передбачених Законом України "Про місцеве самоврядування в Україні" та Законом України "Про автомобільні дороги", та в порушення вимог статті 21 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності", а тому підлягає скасуванню, а позовні вимоги - задоволенню."

С решением можно ознакомиться здесь: http://reyestr.court.gov.ua/Review/89266293

Аватара пользователя
Sinoptik
Пом. Админа
Пом. Админа
Сообщения: 11436
Зарегистрирован: 04 апр 2003, 13:34
Откуда: Киев

Re: Контрактовая площадь

Сообщение Sinoptik »

ОАСК ?
Один я не здивований ?
ИзображениеС уважением,
Sinoptik

Аватара пользователя
Klovsky
Мэр (городской голова)
Мэр (городской голова)
Сообщения: 12483
Зарегистрирован: 05 апр 2004, 16:02
Откуда: Localhost sweet home
Контактная информация:

Re: Контрактовая площадь

Сообщение Klovsky »

З інформації за посиланням на рішення суду та ін. - судилися понад 2 роки.
І хай старе розпорядження буде відмінене (якщо апеляція підтвердить рішення ОАСК), але ж нове видавати ніхто не заборонить.
Тут КМДА, скоріш за все, видасть нове розпорядження з аналогічним змістом.
До речі, пошуком за номером справи на https://court.gov.ua/fair можна побачити ПІБ позивачів (прямого посилання немає).
Позивач (Заявник): Лесникова Анна Олександрівна, Позивач (Заявник): Тимошенко Ганна Марківна, Позивач (Заявник): Десятникова Ірина Вікторівна, Позивач (Заявник): Луговський Сергій Сергійович, Позивач (Заявник): Лазаренко Григорій Миколайович, Позивач (Заявник): Володарський Вадим Леонідович (це відомий адвокат, "борець за права автомобілістів").
*Станція "Мечникова". Вихід до магазину "Киянка".
Закинутий навколометро- та залізничний сайт

Аватара пользователя
DFAW
Мэр (городской голова)
Мэр (городской голова)
Сообщения: 15002
Зарегистрирован: 09 фев 2005, 19:43
Откуда: Саме велике село в Украине
Контактная информация:

Re: Контрактовая площадь

Сообщение DFAW »

Не думаю что будет новое распоряжение. Проблем очень много. Это только из инициаторов и бывший выгодаполучатель Мондриевский рассказывает что все довольны.
Я не волшебник, я только учусь. :prof:
Я из того мрачного прошлого, о котором вам, в светлом будущем, остаётся только мечтать.

Magistr
Крыса рельсовая
Крыса рельсовая
Сообщения: 18
Зарегистрирован: 12 июл 2018, 16:31

Re: Контрактовая площадь

Сообщение Magistr »

КМДА заявило, що Сагайдачного лишиться пішоходною

Аватара пользователя
DFAW
Мэр (городской голова)
Мэр (городской голова)
Сообщения: 15002
Зарегистрирован: 09 фев 2005, 19:43
Откуда: Саме велике село в Украине
Контактная информация:

Re: Контрактовая площадь

Сообщение DFAW »

Кто именно заявил ? Конкретно Мондриевский. А для того что бы оставить надо или выиграть суд, что сомнительно или сделать всё по закону, что они не умеют, да и выглядеть это будет совсем по другому.
Я не волшебник, я только учусь. :prof:
Я из того мрачного прошлого, о котором вам, в светлом будущем, остаётся только мечтать.

Ответить