Реконструкция Вокзальной площади

Модераторы: dimentiy, Администраторы

Аватара пользователя
Бодрый
Ванга
Сообщения: 8587
Зарегистрирован: 01 янв 2012, 14:32
Откуда: Севастополь м-н "Лётчики"

Сообщение Бодрый »

Глава Уряду наголосив, що статистика підтверджує зростання попиту на послуги повітряного транспорту. Річний пасажиропотік аеропорту «Бориспіль» становить 7-8 млн пасажирів. Але на сьогодні пасажири не мають зручного способу дістатися до аеропорту або з аеропорту до Києва. Саме тому технічне рішення цієї проблеми було напрацьовано в стислі терміни і має бути реалізоване вже до кінця року.
Viveri писал(а):А откуда с вокзала отправляться будут? 3-ю северную платформу отдадут?
Тоді б і реконструкція Вокзальної площі і всіх прилеглих до неї територій (особливо перехід на ШТ) не завадила...
Та й соромно за цей гадюшник ((((
Последний раз редактировалось Бодрый 10 ноя 2018, 10:00, всего редактировалось 1 раз.

Аватара пользователя
Бодрый
Ванга
Сообщения: 8587
Зарегистрирован: 01 янв 2012, 14:32
Откуда: Севастополь м-н "Лётчики"

Сообщение Бодрый »

Чому територія біля метро "Вокзальна" – найбільший сором Києва

Територія навколо метро " Вокзальна" – це світ безпритульних. Це світ смороду, крадіжок, алкоголю та використаних презервативів.

– Давай, Машка, смой мне голову, – говорить одна безпритульна іншій, тій, яка тримає в руках пляшку бруднуватої води.

Люди без визначеного місця проживання миють волосся прямо на вулиці, навпроти славнозвісного універмагу "Україна".

До речі, там, на третьому поверсі, роблять закордонні паспорти. І поспішають ділові люди оформити собі документи, щоб виїхати поніжитись на сонечку. Оминають безпритульних, відводячи погляд та затуляючи носи.

А бомжі нікуди не поспішають. Вони сидять на асфальті, куняючи під денним сонцем та попиваючи залишки пива з надщерблених пляшок.

А ще тут розгортаються пристрасті. Ось, наприклад, нещодавно дві жінки побились за якого нечупару-чоловіка.

– Сучара, – каже одна іншій і кидає в суперницю камінням. Прямо в голову.

Інші безпритульні регочуть. Так щиро і голосно, що стає не по собі...

Поліція сюди на виклики ніколи не приїжджає. Ніколи. Моя сестра, яка працює в офісі поблизу "труби", кілька разів викликала поліцію, бачачи криваві бійки безпритульних.

Поліцейські, почувши адрес, лиш мямлили щось по телефону. Ще б пак! Приїдуть, а їх ще заб'ють камінням!

Так і бились безпритульні, жорстоко та нещадно. А на ранок на асфальті серед недопалків, бруду та каміння, сохли калюжі крові..

Місцина біля метро "Вокзальна" – найбільший сором Києва. А найголовніше – тут небезпечно. Крадіжки – звичне явище.

Я впевнена, що влада Києва не подужає навести тут лад. Занадто складно для них. Так і живемо...
http://uainfo.org/blognews/1526627720-c ... sorom.html

P.S. Дійсно, коли нарешті на Вокзальній наведуть лад ?

TANK
пра-пра-правнук Лыбеди
пра-пра-правнук Лыбеди
Сообщения: 9685
Зарегистрирован: 20 июл 2006, 16:42
Откуда: Киев

Сообщение TANK »

где метро, где "украина", где бомжи.... смешались к кучу кони-люди...
Удачи на дорогах!
(В т.ч.железных!!)

Аватара пользователя
Klovsky
Мэр (городской голова)
Мэр (городской голова)
Сообщения: 12483
Зарегистрирован: 05 апр 2004, 16:02
Откуда: Localhost sweet home
Контактная информация:

Сообщение Klovsky »

Сейчас опять сезон, народ кинулся паспорта оформлять, а они в "Украине", куда ближе всего от "Вокзальной". Вот и получилась местность "біля Вокзальної".
НЯП реконструкция опять не вошла в бюджет-2018 Киева даже на стадии оплаты вариантов проектирования? Кто в курсе?
:offtopic:
И чтоб два раза не вставать что с дорогой от ж/д шоссе к Вокзальной, кто-то знает, ответьте в профильной теме. Спасибо.
*Станція "Мечникова". Вихід до магазину "Киянка".
Закинутий навколометро- та залізничний сайт

Аватара пользователя
Бодрый
Ванга
Сообщения: 8587
Зарегистрирован: 01 янв 2012, 14:32
Откуда: Севастополь м-н "Лётчики"

Re: Реконструкция Вокзальной площади

Сообщение Бодрый »

Вже й Львів береться за реконструкцію площі перед залізничним вокзалом. А Київ й далі пасе задніх
https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 36734&_rdr
А лише не розумію навіщо їм там автостанція
Метро на Виноградар в 2026. Метро на Русанівські дачі в 2035
Батько наш Бандера, Україна Мати...

Аватара пользователя
MosDen
Механик
Механик
Сообщения: 220
Зарегистрирован: 24 июн 2018, 18:33
Откуда: Киев/Ирпень

Re: Реконструкция Вокзальной площади

Сообщение MosDen »

У меня складывается устойчивое ощущение, что столица уже во всем пасет задних: от модернизации освещения до внедрения электронного билета. Что касается площади возле вокзала, не могут и не хотят даже навести элементарный порядок, не говоря уже про благоустройство или даже достройку паркинга.

Аватара пользователя
DFAW
Мэр (городской голова)
Мэр (городской голова)
Сообщения: 15002
Зарегистрирован: 09 фев 2005, 19:43
Откуда: Саме велике село в Украине
Контактная информация:

Re: Реконструкция Вокзальной площади

Сообщение DFAW »

Вот я смотрел на все львовские проекты и могу сказать одно - спасибо, не надо !
Я не волшебник, я только учусь. :prof:
Я из того мрачного прошлого, о котором вам, в светлом будущем, остаётся только мечтать.

Аватара пользователя
Ahernar
Крыса рельсовая
Крыса рельсовая
Сообщения: 26
Зарегистрирован: 08 авг 2018, 10:47
Откуда: Одесса

Re: Реконструкция Вокзальной площади

Сообщение Ahernar »

Сделать киевскую привокзальную хуже уже в принципе невозможно - дно достигнуто, так что любая реконструкция будет ок.

Аватара пользователя
DFAW
Мэр (городской голова)
Мэр (городской голова)
Сообщения: 15002
Зарегистрирован: 09 фев 2005, 19:43
Откуда: Саме велике село в Украине
Контактная информация:

Re: Реконструкция Вокзальной площади

Сообщение DFAW »

В чем я точно уверен , что урбанята всегда смогут показать новые грани дна :D
Я не волшебник, я только учусь. :prof:
Я из того мрачного прошлого, о котором вам, в светлом будущем, остаётся только мечтать.

Юрик
Мэр (городской голова)
Мэр (городской голова)
Сообщения: 2237
Зарегистрирован: 29 дек 2009, 10:58
Откуда: Харьков

Re: Реконструкция Вокзальной площади

Сообщение Юрик »

"Зелёный", кто такие "урбанята"?

Аватара пользователя
MosDen
Механик
Механик
Сообщения: 220
Зарегистрирован: 24 июн 2018, 18:33
Откуда: Киев/Ирпень

Re: Реконструкция Вокзальной площади

Сообщение MosDen »

Небольшая группа мающихся от излишка свободного времени людей, в жизни не посадивших ни одного дерева, но любящих порассуждать о мировых тенденциях с использованием очень модных терминов. Кипучие бездельники, если коротко.

Viveri
Путеец
Путеец
Сообщения: 195
Зарегистрирован: 27 янв 2017, 14:38
Откуда: Kyiv

Re: Реконструкция Вокзальной площади

Сообщение Viveri »

Да, конечно не надо ничего трогать, "и так сойдет"
Вот можно на пальцах объяснить, почему то, что предлагают во Львове, сделает там хуже, чем сейчас? И что должны были предложить не урбанята, а спецы?

Аватара пользователя
DFAW
Мэр (городской голова)
Мэр (городской голова)
Сообщения: 15002
Зарегистрирован: 09 фев 2005, 19:43
Откуда: Саме велике село в Украине
Контактная информация:

Re: Реконструкция Вокзальной площади

Сообщение DFAW »

По тому что там достаточно просто поставить наряд полиции и переложить брущатку/подмести. Вместо этого там уничтожается существующий сквер, все нафиг сносится и за дофига денег строится то, что вряд-ли будет работать без того самого наряда полции.
Я не волшебник, я только учусь. :prof:
Я из того мрачного прошлого, о котором вам, в светлом будущем, остаётся только мечтать.

Аватара пользователя
Ghost
Машинист
Машинист
Сообщения: 570
Зарегистрирован: 04 апр 2003, 13:34
Откуда: ДШС-27

Re: Реконструкция Вокзальной площади

Сообщение Ghost »

А що зі сквером? На відеопрезентації він на місці, а вздовж вокзалу ще й нові дерева, де їх зараз немає.

Аватара пользователя
Бодрый
Ванга
Сообщения: 8587
Зарегистрирован: 01 янв 2012, 14:32
Откуда: Севастополь м-н "Лётчики"

Re: Реконструкция Вокзальной площади

Сообщение Бодрый »

Віталій Кличко: «Наше спільне завдання – щоб до травня центральний залізничний вокзал столиці став сучасним і комфортним»



Мер Києва Віталій Кличко ініціював виїзну нараду разом із міністром інфраструктури України Володимиром Омеляном та начальником головного управління національної поліції у м. Києві Андрієм Крищенком щодо наведення ладу на центральному залізничному вокзалі столиці.

«Десятки мільйонів людей на рік користуються залізничним вокзалом, і наше спільне завдання – привести його у належний стан, аби пасажири почувалися комфортно і перші враження людей, які приїздять до столиці, були позитивними. Вокзал не підпорядковується місту, але ж ми не можемо просто спостерігати за тим, що тут відбувається. Тому давайте разом вирішувати цю проблему», – підкреслив Віталій Кличко.

Із міністром інфраструктури та главою столичної поліції мер оглянув приміщення залізничного вокзалу та прилеглу територію.

За словами Віталія Кличка, є плани до травня перетворити залізничний вокзал столиці на сучасний європейський вокзал.

«Ми маємо на увазі благоустрій території, заміну асфальтового покриття, наведення ладу із паркуванням, упорядкування торгівлі», – зазначив Віталій Кличко.

Мер переконаний, що реалізувати це можливо тільки за умови злагодженої роботи КМДА, Міністерства інфраструктури, поліції та «Укрзалізниці».

Сьогодні учасники виїзної наради визначили ключові питання, щодо благоустрою території залізничного вокзалу.

«Робоча група протягом двох тижнів ці питання відпрацює, потім ми зустрінемося і ухвалимо вже детальний план наших скоординованих дій. Щоб до травня центральний залізничний вокзал і територія навколо нього виглядали сучасно і по-європейськи», – підкреслив мер Києва.
https://kyivcity.gov.ua/news/vitaliy_kl ... rtnim.html
Метро на Виноградар в 2026. Метро на Русанівські дачі в 2035
Батько наш Бандера, Україна Мати...

Ответить