Всё о Киеве.

Модераторы: dimentiy, Администраторы

Аватара пользователя
Бодрый
Ванга
Сообщения: 8587
Зарегистрирован: 01 янв 2012, 14:32
Откуда: Севастополь м-н "Лётчики"

Re: Всё о Киеве.

Сообщение Бодрый »

ИзображениеИзображение
ИзображениеИзображение
Усіх з Днем Незалежності 🇺🇦
Метро на Виноградар в 2026. Метро на Русанівські дачі в 2035
Батько наш Бандера, Україна Мати...

Аватара пользователя
dimentiy
Злой литовец
Сообщения: 9302
Зарегистрирован: 26 дек 2005, 19:54
Откуда: Зять городов русских
Контактная информация:

Re: Всё о Киеве.

Сообщение dimentiy »

Ну не знаю. Мне понравилось. Учитывая, что я как-то совсем забыл о нём. Вернулся в Киев 25.08 и по дороге по Днепровской набережной даже немного прозрел.
– Как правильно и удобно искать по форуму: инструкция

Аватара пользователя
Sinoptik
Пом. Админа
Пом. Админа
Сообщения: 11436
Зарегистрирован: 04 апр 2003, 13:34
Откуда: Киев

Re: Всё о Киеве.

Сообщение Sinoptik »

Манкуртам все патріотичне не подобається.
Особисто мені дуже сподобалось.
ИзображениеС уважением,
Sinoptik

Аватара пользователя
Бодрый
Ванга
Сообщения: 8587
Зарегистрирован: 01 янв 2012, 14:32
Откуда: Севастополь м-н "Лётчики"

Re: Всё о Киеве.

Сообщение Бодрый »

Маріїнський палац відкрили для всіх охочих
Інформація зі сторінки О.Ткаченка в ФБ
Метро на Виноградар в 2026. Метро на Русанівські дачі в 2035
Батько наш Бандера, Україна Мати...

Юрик
Мэр (городской голова)
Мэр (городской голова)
Сообщения: 2237
Зарегистрирован: 29 дек 2009, 10:58
Откуда: Харьков

Re: Всё о Киеве.

Сообщение Юрик »

Sinoptik писал(а):
30 авг 2020, 15:41
Манкуртам все патріотичне не подобається.
Особисто мені дуже сподобалось.
Хотел поставить смайлик, но в катологе подходящего не нашлось, поэтому только это:
Согласен на 100%
Теж іноді шукаю тут можливість поставити лайк. ;)

Аватара пользователя
DFAW
Мэр (городской голова)
Мэр (городской голова)
Сообщения: 15002
Зарегистрирован: 09 фев 2005, 19:43
Откуда: Саме велике село в Украине
Контактная информация:

Re: Всё о Киеве.

Сообщение DFAW »

Sinoptik писал(а):
30 авг 2020, 15:41
Манкуртам все патріотичне не подобається.
Особисто мені дуже сподобалось.
Нет, прсото варвари без рода и племени всегда любили снести чужие памятник и построить свои, сломать но пока не дают, так натыкать то что не вписывается в архитектуру.
Я не волшебник, я только учусь. :prof:
Я из того мрачного прошлого, о котором вам, в светлом будущем, остаётся только мечтать.

Аватара пользователя
M@cro$
Начальник СЦБ
Начальник СЦБ
Сообщения: 621
Зарегистрирован: 10 июл 2005, 00:23
Откуда: Lutsk

Re: Всё о Киеве.

Сообщение M@cro$ »

DFAW писал(а):
06 сен 2020, 08:43
Sinoptik писал(а):
30 авг 2020, 15:41
Манкуртам все патріотичне не подобається.
Особисто мені дуже сподобалось.
Нет, прсото варвари без рода и племени всегда любили снести чужие памятник и построить свои, сломать но пока не дают, так натыкать то что не вписывается в архитектуру.
Племенной ты наш.
Фильтруй свой словесный понос хоть немного. Твои любимые совки памятников посносили поболее.
Клятий націоналіст 🇺🇦

Аватара пользователя
DFAW
Мэр (городской голова)
Мэр (городской голова)
Сообщения: 15002
Зарегистрирован: 09 фев 2005, 19:43
Откуда: Саме велике село в Украине
Контактная информация:

Re: Всё о Киеве.

Сообщение DFAW »

Точно я ? Разве я начал оскорблять ? А не Sinoptik ? Может кому-то другому надо крепко фильтровать своё поведение.
Я не волшебник, я только учусь. :prof:
Я из того мрачного прошлого, о котором вам, в светлом будущем, остаётся только мечтать.

Аватара пользователя
dimentiy
Злой литовец
Сообщения: 9302
Зарегистрирован: 26 дек 2005, 19:54
Откуда: Зять городов русских
Контактная информация:

Re: Всё о Киеве.

Сообщение dimentiy »

Флагшток, слава богу, не особо загораживает что-либо.
С другой стороны, «вписывается» или «не вписывается» — будут судить наши внуки. Посмотри на Верхний город: там сборная солянка стилей начала XX века, и ничего, сейчас всё красиво. А то, о чём ты говоришь — это твоё субъективное привык.

И да, DFAW, у Sinoptik'а нет ничего, что было бы сказано в чей-то адрес. С ним тяжело спорить, т.к. там нет ничего, кроме определения слова «манкурт».
– Как правильно и удобно искать по форуму: инструкция

Аватара пользователя
euhome
Мэр (городской голова)
Мэр (городской голова)
Сообщения: 5874
Зарегистрирован: 05 апр 2004, 10:12
Откуда: Харків

Re: Всё о Киеве.

Сообщение euhome »

Мінкульт вносить київську "Літаючу тарілку" до реєстру пам'яток архітектури

https://life.pravda.com.ua/culture/2020/10/8/242600/

Катерина Хорощак
журналістка УП.Життя


8 жовтня 2020

Міністерство культури та інформаційної політики вносить пам’ятку архітектури модернізму "Літаючу тарілку", яка розташована на Либідській площі в Києві, до реєстру пам’яток архітектури.

Про це повідомив міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко у Facebook.

Ткаченко зазначив, що після реставрації споруда може стати сучасною концертною залою.

"На Либідській є "Літаюча тарілка" – фантастичний проєкт архітектора Флоріана Юр’єва.

Вже давно вона стала ласим предметом для забудовників, плани яких були націлені, очевидно, не на збереження одного із символів Києва.

Нарешті експертною радою МКІП ми вносимо "тарілочку" до переліку реєстру пам’яток архітектури та монументального мистецтва", - розповів Ткаченко.

Изображение

"Передаю естафету КМДА та Віталію Кличку: вам потрібно внести "тарілку" в список щойно виявлених пам’яток об’єктів культурної спадщини, для того щоб ми могли завершити процес внесення її до державного реєстру пам’яток місцевого значення", - додав міністр.

За його словами, це допоможе вберегти архітектурний об’єкт від "нещасних випадків".

Нагадаємо, у липні з'явилася інформація про плани відновити будівлю Українського інституту науково-технічної експертизи та інформації, який відомий багатьом як "Летюча Тарілка", що на станції метро Либідська.

"Летюча Тарілка" була створена проєктом у 1971 році.

Проте наразі неординарна будівля знаходиться у дуже поганому стані.
Світ на всіх у нас один, ба живемо кожний сам...
And we have just one world, but we live in different ones... © Dire Straits

Аватара пользователя
Бодрый
Ванга
Сообщения: 8587
Зарегистрирован: 01 янв 2012, 14:32
Откуда: Севастополь м-н "Лётчики"

Re: Всё о Киеве.

Сообщение Бодрый »

Аудитори KPMG підготують до приватизації колишній завод "Більшовик"

Консультаційна фірма "KPMG Україна" стала переможцем конкурсу з відбору радника з підготовки до приватизації та продажу 100% статутного капіталу АТ "Перший київський машинобудівний завод" (ПКМЗ, раніше - "Завод" Більшовик ", обидва - Київ), повідомили агентству" Інтерфакс- Україна "в прес-службі Фонду держмайна (ФДМ) України.

"Переможцем стала компанія" КПМГ Україна ". Всього було три заявки. КПМГ виграла, так як набрала найбільшу кількість балів. Договір з КПМГ вже підписаний. Готуються документи для узгодження радника з приватизації Кабміном", - повідомили агентству в прес-службі.

Як повідомлялося, в кінці вересня 2020 року голова ФДМ Дмитро Сенниченко сказав, що завод "Більшовик" увійшла до сформованої Фондом список об'єктів для приватизації на наступний рік.

За інформацією на сайті ФДМ, конкурс з відбору радника з приватизації був оголошений в серпні поточного року. При цьому конкурсна комісія прийняла ряд рішень для успішного процесу приватизації цього активу.

"Не дивлячись на опір, спроби відчуження рейдерськими способами майна і політичний тиск - ми рухаємо приватизацію вперед. На прозорому конкурсі буде відібраний радник, який якісно підготує об'єкт приватизації для залучення інвестора", - цитувала тоді прес-служба главу ФДМ Сенниченко.

Що знаходиться в держвласності "Більшовик" заснований в 1882 році як Київський ливарний і механічний завод, в 1919 отримало назву Перший державний київський машзавод, а з 1922 року - "Завод" Більшовик ", яке в 1994 році стало ВАТ" Більшовик ". У 1996 році в результаті реструктуризації на базі частини структурних підрозділів заводу було створено шість юросіб в формі дочірніх підприємств. у 2006 році "Більшовик" отримав статус Науково-виробничого підприємства (НПП), в травні 2018 перейменований в АТ "ПКМЗ".

В даний час завод в декількох цехах, зокрема, виробляє великогабаритне обладнання, машини та виробничі лінії для гумопереробні, вугільної, хімічної сільськогосподарської галузей. Завод також здає приміщення в оренду.

Згідно зі звітом підприємства на його сайті, в січні-червні 2020 року його отримала майже 6 млн грн чистого збитку проти 8,9 млн грн в першому півріччі 2019 року, чистий дохід зріс на 21,8% - до 59,43 млн грн. Станом на 1 липня поточного року на заводі працювало 315 чол.

Вартість активів АТ "ПКМЗ" на кінець 2019 року становила 370,68 млн грн.

За інформацією на сайті заводу, за рішенням наглядової ради АТ "ПКМЗ" з 27 липня поточного року обов'язки голови правління тимчасово виконує перший заступник Сергій Бондарчук.

KPMG, згідно з інформацією на його сайті, працює в Україні c 1992 року, надає аудиторські, податково-юридичні, консультаційні послуги, і послуги форензик.

Згідно держреєстру, в країні зареєстровано ТОВ "КПМГ-Україна", на 100% підконтрольна британській KPMGLimited, і ПрАТ "КПМГ Аудит", в якому "КПМГ-Україна" володіє 30%, а 46,0169% належить Ганні Пархоменко і 23,9831 % - Андрію Цимбал.
https://interfax.com.ua/news/economic/695631.html
Метро на Виноградар в 2026. Метро на Русанівські дачі в 2035
Батько наш Бандера, Україна Мати...

Аватара пользователя
Бодрый
Ванга
Сообщения: 8587
Зарегистрирован: 01 янв 2012, 14:32
Откуда: Севастополь м-н "Лётчики"

Re: Всё о Киеве.

Сообщение Бодрый »

Контрактова площа
ИзображениеИзображение
Метро на Виноградар в 2026. Метро на Русанівські дачі в 2035
Батько наш Бандера, Україна Мати...

Аватара пользователя
Бодрый
Ванга
Сообщения: 8587
Зарегистрирован: 01 янв 2012, 14:32
Откуда: Севастополь м-н "Лётчики"

Re: Всё о Киеве.

Сообщение Бодрый »

Проект меморіального комплексу в парку Вербовий гай. Березняки
ИзображениеИзображение
Метро на Виноградар в 2026. Метро на Русанівські дачі в 2035
Батько наш Бандера, Україна Мати...

Аватара пользователя
Бодрый
Ванга
Сообщения: 8587
Зарегистрирован: 01 янв 2012, 14:32
Откуда: Севастополь м-н "Лётчики"

Re: Всё о Киеве.

Сообщение Бодрый »

Підземний перехід під Європейською площею
Намалювали щось добре і світле
ИзображениеИзображение
Метро на Виноградар в 2026. Метро на Русанівські дачі в 2035
Батько наш Бандера, Україна Мати...

Аватара пользователя
euhome
Мэр (городской голова)
Мэр (городской голова)
Сообщения: 5874
Зарегистрирован: 05 апр 2004, 10:12
Откуда: Харків

Re: Всё о Киеве.

Сообщение euhome »

Стефан Машкевич про події в Києві у 1917-1920 рр.
Світ на всіх у нас один, ба живемо кожний сам...
And we have just one world, but we live in different ones... © Dire Straits

Ответить