Экология Киева

Модераторы: dimentiy, Администраторы

Аватара пользователя
Dream_On
Мэр (городской голова)
Мэр (городской голова)
Сообщения: 2681
Зарегистрирован: 15 сен 2008, 19:10
Откуда: Kiev

Сообщение Dream_On »

На сколько я помню - там история банальная, строил этот комплекс завод Арсенал и строить начал уже в 90м, но в 91м Арсенал распался на несколько предприятий (отделилась Вега и ещё другие) и заказов на оборонку не было и строительство уже не поддерживалось должным образом, позже дом передали на баланс житло.інвест.буду.
И кстати долго строился только 4й номер, остальные более менее быстро были построены (фактически с 0).
Это просто долгострой, о каких либо экологических проблемах не слышал, в начале 90х от туда все тащили кирпичи, плитку и у половины троещины туалеты и ванны были облицованы плиткой которая была стырена с данной строй площадки.

Аватара пользователя
sashman
Мэр (городской голова)
Мэр (городской голова)
Сообщения: 7031
Зарегистрирован: 08 сен 2004, 21:05
Откуда: оттуда.
Контактная информация:

Сообщение sashman »

GeoGraph писал(а):По телевізору <...> чув, і там же про підвищений рівень ртуті у місцині між вул. Верболозною та Петропавлівською казали.
Это как, ртуть по колено в подвалах стояла?
Океания всегда воевала с Ост-Азией

Анатолий
п/п-к Очевидность
п/п-к Очевидность
Сообщения: 7669
Зарегистрирован: 16 фев 2006, 17:37
Откуда: из Киева

Сообщение Анатолий »

http://pleso.com.ua/?p=1317

КП «Плесо» виконує роботи по розчищенню та приведенню до належного технічного стану закритої частини колектора річки Либідь від вул. Саперно-Слобідської до урочища Лиса Гора

У зв’язку із критичним станом легендарної річки Либідь станом на сьогодні КП «Плесо» відповідно до розпорядження Київської міської адміністрації від 23 березня 2012 р «Про забезпечення на 2012 рік природоохоронних заходів у м. Києві» виконує роботи по розчищенню та приведенню до належного технічного стану закритої частини колектора річки Либідь від вул. Саперно-Слобідської до урочища Лиса Гора. В результаті активної життєдіяльності міста та його жителів, недбалого ставлення до природних ресурсів підземна частина колектора Либідь забита замуленим ґрунтом, побутовим і будівельним сміттям, незліченною кількістю скатів, дерев’яними і сталевими конструкціями, гілками і колодами дерев, поліетиленовим сміттям, а також іншим сміттям, яке не розкладається та є екологічно небезпечним. У зв’язку із цим вода у Либідь втратила природне оновлення, зменшилася на половину пропускна спроможність водотоку, річка стрімко міліє, і ця вкрай негативна тенденція носить катастрофічні наслідки для водойми: Київ стрімко втрачає одну зі своїх історичних перлин – легендарну річку Либідь.

Впродовж листопада та грудня минулого, 2012, року КП «Плесо» було очищено 200 метрів підземного колектора від замуленого ґрунту та різноманітного сміття, а також 300 метрів – від деревини та поламаних дерев, станом на сьогодні тривають роботи по розчистці ще 200 метрів колектора. Загалом, з колектора витягнуто 845,6 тонн сміття, а обсяг сміття, яке планується вийняти із колектора, складає 7887 тонн. Процес розчистки колектора ускладнюється тим фактом, що всі роботи виконуються людьми в обмеженому просторі, – висота колектора не дозволяє проїзду великої техніки, у спорудах зі слабим обміном повітря із загрозою для власного життя у разі опадів через стрімке підняття рівня води. До лютого місяця цього року буде розчищено близько 700 метрів колектора, загальна довжина якого складає 1960 метрів.

У зв’язку із відсутністю фінансування робіт по розчищенню решти 1260 метрів закритої частини колектора річки Либідь, він так і залишатиметься засміченим. Засміченість даного колектора, у свою чергу, заважає його ефективному функціонуванню, – безперешкодному протіканню р. Либідь та її впаданню до Дніпра. З часом перепускна спроможність колектора стає все меншою, що може призвести до підтоплення до прилеглої до р. Либідь території з усією інфраструктурою.

NNNN
Начальник депо
Начальник депо
Сообщения: 1153
Зарегистрирован: 04 апр 2003, 13:34
Откуда: Kiev

Сообщение NNNN »

Что-то у меня такое подозрение, что истинная причина - подготовка к строительству нового съезда, а не экология.

Аватара пользователя
DFAW
Мэр (городской голова)
Мэр (городской голова)
Сообщения: 15002
Зарегистрирован: 09 фев 2005, 19:43
Откуда: Саме велике село в Украине
Контактная информация:

Сообщение DFAW »

Скорее подготовка к строительству продолжения Железнодорожного шоссе. Так как качество стока на строительства съезда не влияет, чиститься перед ним, а вот там получается как раз за стройкой, чем понижается уровень воды в Лыбяди.
Я не волшебник, я только учусь. :prof:
Я из того мрачного прошлого, о котором вам, в светлом будущем, остаётся только мечтать.

Аватара пользователя
Vibro
Машинист
Машинист
Сообщения: 406
Зарегистрирован: 29 июл 2008, 16:29
Откуда: Київ
Контактная информация:

Сообщение Vibro »

А 845 600 кг з 200 м це реальні цифри??? Щось я сумніваюся…

Аватара пользователя
DFAW
Мэр (городской голова)
Мэр (городской голова)
Сообщения: 15002
Зарегистрирован: 09 фев 2005, 19:43
Откуда: Саме велике село в Украине
Контактная информация:

Сообщение DFAW »

Не с 200, а с 500. Учитывая какая там была ситуация - более чем реально.
Я не волшебник, я только учусь. :prof:
Я из того мрачного прошлого, о котором вам, в светлом будущем, остаётся только мечтать.

Аватара пользователя
Коржик
Мэр (городской голова)
Мэр (городской голова)
Сообщения: 3203
Зарегистрирован: 15 янв 2005, 15:50
Откуда: Ровно - Киев

Re: Экология Киева

Сообщение Коржик »

Экология сегодня ночью пострадала на Ромена Роллана Жюля Верна.
:cry: :cry: :cry:

Картинки почищены. Слишком 4.20.

Аватара пользователя
mann
Машинист
Машинист
Сообщения: 596
Зарегистрирован: 06 июл 2011, 12:50
Откуда: Киев

Re: Экология Киева

Сообщение mann »

Вчера затопило снова. Официальная версия про водопровод.

Ответить