Страница 1 из 5

Мост над Владимирским спуском

Добавлено: 14 дек 2017, 12:38
Бодрый
Вчора презентували проект мосту між двома парками

ИзображениеИзображение

13 грудня, відбулося зaсідaння секції містобудувaння тa aрхітектури aрхітектурно-містобудівної рaди при Депaртaменті містобудувaння тa aрхітектури КМДA, нa якому був присутній головa Шевченківської рaйонної в місті Києві держaвної aдміністрaції Олег Гaрягa.

Одним з питaнь порядку денного зaсідaння булa презентaція aрхітектурно-плaнувaльної чaстини проекту будівництвa мостового пішохідно-велосипедного переходу між пaркaми «Хрещaтий» тa «Володимирськa гіркa» у Печерському тa Шевченківському рaйонaх м. Києвa.

Будівництво пішоходно-велосипедного мосту, який з’єднaє Хрещaтий пaрк тa Володимирську гірку хочуть почaти вже з нaступного року. Згідно з aрхітектурно-плaнувaльною чaстиною проекту, нa мості передбaчені пішохідні тa велосипедні доріжки, оглядові мaйдaнчики, декорaтивне освітлення тa відео нaгляд. Проект розробляли відомі тa досвідчені aрхітектори і конструктори, які стaвили головну мету – вирішити всі питaння мaксимaльної ефективності тa зручності мосту в експлуaтaції.
Нaприкінці презентaції головa Шевченківської РДA Олег Гaрягa підняв aктуaльне питaння про нaзву проекту мостового пішохідно-велосипедного переходу тa зaпропонувaв вaріaнт можливого проведення конкурсу нa визнaчення нaйкрaщої нaзви для мaйбутнього мосту.
http://www.kiev-life.in.ua/vchora-preze ... a-parkamy/

Добавлено: 14 дек 2017, 13:32
sashman

Добавлено: 14 дек 2017, 13:48
dimentiy
Самое «нужное» место для велодорожки, не иначе.

Добавлено: 14 дек 2017, 14:22
sashman
Не зрадофильствуй :) Ведь куда разумней новые объекты строить сразу с велоинфраструктурой, нежели потом их доокучивать.

А двух станций канатки никто не заметил?

Добавлено: 14 дек 2017, 15:25
dimentiy
Дык тут ничего нового: их же давно там «прожектировали» :)

Добавлено: 14 дек 2017, 20:53
Klovsky
Там ещё с середины прошлого века хотели строить вниз эскалатор до Пешеходного моста. Результаты все видим. Тут тоже фломастеры превратятся в жалкое подобие паркового моста Патона.

Добавлено: 14 дек 2017, 21:41
ЛиС
Ага, и опоры моста на картинках красиво вписаны в многолетние деревья. А по факту(если соберутся строить) останутся в лучшем случае проплешины, а не парковая зона

Добавлено: 14 дек 2017, 21:46
Klovsky
Как на "вертолётной" эстакаде, к сожалению.

Добавлено: 14 дек 2017, 21:58
TANK
ну это же петрука мост....
ничего не будет.

Добавлено: 01 фев 2018, 10:59
Бодрый
Кличко оголосив про початок будівництва у Києві ще одного моста

Влада Києва оголосила про початок будівництва нового пішохідного моста, який буде зв’язувати дві туристичні зони - Володимирську гірку та Арку дружби народів.
Про це заявив мер Києва Віталій Кличко в ефірі телеканалу NewsOne, повідомляє прес-служба КМДА.

"Столична влада розпочинає будівництво пішохідного мосту, який буде зв’язувати дві туристичні зони - Володимирську гірку та Арку дружби народів", - повідомив мер.

Кличко розповів, що будівництво мосту буде реалізовано в рамках проекту розвитку туристичної інфраструктури, більшу частину якого завершать вже до кінця травня.

“Ми відремонтуємо і презентуємо оновлену Володимирську гірку. Ми будемо презентувати оновлений фунікулер – з сучасними, комфортними вагонами, з кондиціонуванням і прозорим дахом. Ми відкриємо оновлену Алею художників, оновимо Пейзажну алею. І більшість цих проектів мають бути реалізовані до Дня Києва”, - підкреслив Кличко.
https://www.ukrinform.ua/rubric-kyiv/23 ... mosta.html

Добавлено: 21 мар 2018, 11:28
Бодрый
"На этот год у нас запланированы такие проекты, как строительство нового велосипедно-пешеходного моста от Владимирской горки до Арки дружбы народов (начнется в конце весны), канатной дороги на Труханов остров и начало работ по созданию украинского "Диснейленда" в Гидропарке", - сказал Спасибко.
https://www.44.ua/news/1978456

Добавлено: 18 май 2018, 17:02
Бодрый
строительство нового велосипедно-пешеходного моста от Владимирской горки до Арки дружбы народов (начнется в конце весны), канатной дороги на Труханов остров и начало работ по созданию украинского "Диснейленда" в Гидропарке"
Щось нічого не чути на рахунок будівництва мосту ... Чи ще не кінець весни ? )

Добавлено: 18 май 2018, 19:41
DFAW
Инвест проект, дураков попасть под скандал из-за этого моста надеюсь не юудет

Re: Мост над Владимирским спуском

Добавлено: 08 июл 2018, 11:03
Бодрый
Столичний голова розповів, що до Дня міста у 2019 році планують звести пішохідний міст, який з’єднає Володимирську гірку та Арку Дружби народів.

"Ми працюємо над облаштуванням туристичної зони, яка з’єднає Володимирську гірку та Арку Дружби народів. І наступного року, до Дня міста, плануємо запустити цей міст, який, до речі, у Києві хотіли побудувати більше 100 років тому. Думаю, він зробить наше місто ще більш привабливим із туристичної точки зору", – зазначив мер.
https://prm.ua/u-kiyevi-v-tsentri-mista ... dniy-mist/

Re: Мост над Владимирским спуском

Добавлено: 08 июл 2018, 17:21
DFAW
Вообще-то построить его хотели в плане реконструкции Хрещатика, ну тогда уже и виадук через майдан надо строить :) Ну а чего, раз закон не писан