Мемориал "Бабий Яр"

Модераторы: dimentiy, Администраторы

Аватара пользователя
Бодрый
Ванга
Сообщения: 8587
Зарегистрирован: 01 янв 2012, 14:32
Откуда: Севастополь м-н "Лётчики"

Мемориал "Бабий Яр"

Сообщение Бодрый »

Строительство мемориала "Бабий Яр" важно для имиджа

Президент Украины В. Зеленский провел видеоконференцию с членами наблюдательного совета фонда "Мемориал Холокоста "Бабий Яр"" по строительству мемориала в Киеве.

"У нас одинаковые цели - бороться за свободу и демократию наших народов. Эта инициатива - не просто памятник, это будет выдающийся мемориал, где будет и музей, и центр исследования, который будет способствовать повышению толерантности в обществе и будет иметь глобальное значение для позиционирования Украины в мире и международного признания. Такие институты во всем мире создаются в партнерстве с государством при поддержке первых лиц", - сказал глава наблюдательного совета фонда "Мемориал Холокоста "Бабий Яр"" Натан Щаранский.

Президент Всемирного еврейского конгресса Рональд Лаудер отметил: будущий мемориал должен давать посетителям четкий ответ на вопрос, что такое антисемитизм. Этот проект должен быть международным и привлечь внимание всего мира к истории Украины, передает УНН.

"Это третье поколение, которое знает о Холокосте. Но если об Аушвице знают почти все, то история Бабьего Яра молодежи почти неизвестна. Я хочу, чтобы приезжали в Киев увидеть мемориал "Бабий Яр", чтобы понять, что здесь произошло", - отметил Лаудер.

Президент Польши в 1995-2005 гг. Александр Квасневский добавил, что проект будет иметь существенное влияние на имидж Украины.
По информации ProfiDOM.com.ua, в состав наблюдательного совета был приглашен первый Президент Украины (1991-1994 гг.) Леонид Кравчук. Он отметил, что будущий мемориал должен быть объективно истинным, честным и гуманным.

"Проект интересный, важный и всеобъемлющий. Однако мы должны спроектировать его так, чтобы не было разночтений. Нам нужно сделать все так, чтобы он соответствовал самым высоким гуманным целям", - заявил он.

По словам министра иностранных дел и вице-канцлера Германии в 1998-2005 гг. Йошки Фишера, основной целью этого проекта должно стать просвещение и обращение к молодому поколению.

"В этом проекте мы используем новейшие технологии, чтобы сохранить историю", - рассказал Фишер.
А член наблюдательного совета фонда "Мемориал Холокоста" Бабий Яр"" Святослав Вакарчук отметил, что строительство комплекса является вопросом сохранения справедливой истории Украины.

"Очень важно показать, что Украина является частью цивилизованного мира, которая уважает свою память, знает свою историю", - сказал он.
http://profidom.com.ua/novosti/kijev/36 ... ya-imidzha
Метро на Виноградар в 2026. Метро на Русанівські дачі в 2035
Батько наш Бандера, Україна Мати...

Аватара пользователя
Бодрый
Ванга
Сообщения: 8587
Зарегистрирован: 01 янв 2012, 14:32
Откуда: Севастополь м-н "Лётчики"

Re: Мемориал "Бабий Яр"

Сообщение Бодрый »

У Бабиному Яру до роковин трагедії відкрили масштабні інсталяції

ИзображениеИзображение

Сьогодні на території урочища відкрили масштабну аудіовізуальну інсталяцію, присвячену вшануванню пам'яті жертв Бабиного Яру з нагоди 79-х роковин трагедії. Інсталяцію представив Меморіальний центр Голокосту «Бабин Яр».

В основі інсталяції – символ Дерева Життя, який зустрічається у більшості релігій та міфологій світу. Трагедія Бабиного Яру показує, як легко це Дерево може бути знищене, його гілки поламані. Колони простріляні сотнею тисяч куль того ж калібру, від яких загинули люди у Бабиному Яру. Інсталяція діє 24/7 і вночі крізь кульові отвори проходить світло та звук пам’яті.

Для аудіоінсталяції було створено алгоритм перекладу імен загиблих у звук за принципом гематрії. Кожна буква в алфавіті івриту має своє число. Імена загиблих перекладаються в цифри, які задають висоту звуку. Вони відтворюються електроакустичним органом. На цей фон накладаються композиції сучасних українських композиторів, а також Равеля, Шнітке, Шостаковича. Також звучать архівні аудіозаписи Києва, унікальні довоєнні пісні на ідиш, ритуальна біблійна музика, українські та ромські поминальні пісні тощо.

​Церемонію відкриття підготував український театральний режисер Влад Троїцький. Автор ідеї та концепції інсталяції – україно-британський медіахудожник Максим Демиденко. Також над створенням інсталяції працював колектив представників з України, Ізраїлю, США, Великої Британії, до складу якого входять Денис Шибанов, Даніел Меїр, Нік Акорн, Сергій Круценко, Олексій Макухін, Антон Байбаков, Ігор Маханьков, Аріна Галанцева, Іцхак Хельфгот, Янки Леммер, Адам Шефлен, Ноам Енбар, Майа Дуніц та інші.

Ще один фрагмент аудіоінсталяції, що розташовано Дорогою Скорботи та на площі біля пам'ятника «Менора», зведено спільно зі Національним історико-меморіальним заповідником «Бабин Яр». Ця аудіоінсталяція являє собою джерело звуків, що лунають із десятків динаміків, проговорюючи імена загиблих. Жіночі, чоловічі, дитячі голоси, що чутно з різних сторін, створюють відчуття хору. Вони доповнюються піснеспівами хазанів і традиційними поминальними піснями.

Крім того, на території урочища до Дня пам'яті жертв Бабиного Яру встановлені монокуляри, в які вмонтовано найвідоміші фотографії Бабиного Яру, зроблені німецьким військовим фотографом Йоганнесом Геллє у наступні дні після розстрілів 29-30 вересня 1941 року. Завдяки цим монокулярам тепер кожен відвідувач зможе побачити, як виглядала ця територія 79 років тому.

З нагоди 79-х роковин трагедії Бабиного Яру Міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко і член Наглядової ради Меморіального центру Голокосту «Бабин Яр», Президент Всесвітнього єврейського конгресу Рональд Лаудер в присутності Президента України підписали Меморандум про співпрацю. Підписання відбулося безпосередньо на місці майбутнього меморіалу одразу після церемонії вшанування пам'яті жертв трагедії Бабиному Яру та відкриття масштабної аудіовізуальної інсталяції, яку представив Меморіальний центр Голокосту «Бабин Яр».

– Не можна забувати трагедію Бабиного Яру. Ми розуміємо, що це історія не лише України та єврейського народу, це трагічна історія всього світу. Люди, особливо молодь, повинні мати можливість прийти і побачити місце, де були розстріляні тисячі євреїв, аби усвідомити одну з найбільших трагедій ХХ століття. Ми всі маємо розуміти, що повтору цього не можна допустити ні в сучасному світі, ані в майбутньому, – зазначив під час обговорення меморіалу Президент України Володимир Зеленський.

У меморандумі зазначено, що збереження та відновлення пам’яті про трагедію Бабиного Яру як символу Голокосту та інших трагедій періоду Другої світової війни, є невід’ємною складовою пам’яті єврейського народу, національної пам’яті українського народу, а також інших народів світу, які стали жертвами та свідками злочинів нацистського режиму.

Вітаючи та підтримуючи ініціативу і створення Меморіального центру Голокосту «Бабин Яр», обидві сторони визнали необхідність об'єднання зусиль українського суспільства, держави, міжнародної спільноти, міжнародних та українських організацій, що займаються дослідженням та вивченням Голокосту і трагедії Бабиного Яру, спрямованих на збереження та відновлення історичної пам'яті, щоб вона стала постійним нагадуванням про ціну, яку люди платять заради миру.– Це не можна назвати лихом, подібним до урагану або повені. Це було одним з наймасовіших убивств в історії. Але потім був вчинений ще один злочин – злочин приховування та забуття, аби світ ніколи про це не дізнався. Ось чому сьогоднішня церемонія настільки важлива. І ось нарешті ми підходимо до часу, коли ці закатовані душі нарешті будуть вшановані меморіальним музеєм Голокосту світового рівня, – підкреслив під час підписання Меморандуму Рональд Лаудер.
https://vechirniy.kyiv.ua/news/u-babyno ... 7eENUy1UNw
Метро на Виноградар в 2026. Метро на Русанівські дачі в 2035
Батько наш Бандера, Україна Мати...

Аватара пользователя
Бодрый
Ванга
Сообщения: 8587
Зарегистрирован: 01 янв 2012, 14:32
Откуда: Севастополь м-н "Лётчики"

Re: Мемориал "Бабий Яр"

Сообщение Бодрый »

Віталій Кличко і Меморіал Голокосту «Бабин Яр» відкрили інсталяцію до роковин Куренівської трагедії

ИзображениеИзображение
12 березня у Києві Меморіальний центр Голокосту «Бабин Яр» представив нову інсталяцію «Погляд у минуле» до 60-х роковин Куренівської трагедії. Інсталяція авторства українського культурного діяча, художника і письменника Олега Шовенка з’явилась у Бабиному Яру саме на тому місці, де прорвало дамбу і сформувалась перша смертоносна хвиля мулу, що переросла у потужний селевий потік, який затопив житлові квартали та забрав життя щонайменше 145 людей. Про це повідомляє Меморіальний центр Голокосту «Бабин Яр».

Участь у церемонії відкриття арт-об’єкта взяли Київський міський голова Києва Віталій Кличко, перший Президент України Леонід Кравчук, перший заступник Міністра культури та інформаційної політики Ростислав Карандєєв, в. о. генерального директора Національного історико-меморіального заповідника «Бабин Яр» Роза Тапанова, автор інсталяції Олег Шовенко та відомий український режисер Сергій Лозниця. Захід відвідали відомі культурні та громадські діячі.

Церемонію відкрив Київський міський голова Віталій Кличко.

«Куренівська трагедія – одна зі сторінок історії Києва і України, про яку треба знати і пам’ятати. Бо без розуміння уроків минулого жодна нація не має майбутнього. Тому ми пам’ятаємо про трагічні події нашої історії і вшановуємо пам’ять їх жертв. Радянська влада замовчувала страшні наслідки Куренівської трагедії. Наслідки недбальства і злочинів тоталітарного режиму. Тоді оголосили про загибель 145 людей. А насправді загинуло, за неофіційними даними, чи не вдесятеро більше мешканців столиці!» – підкреслив мер Києва.

Він зауважив, що якими б болючими не були спогади, – про це треба говорити і нагадувати, щоб такі трагедії не повторювалися.

«Ми з вами сьогодні в Бабиному Яру. Це місце можна назвати символом трагічних сторінок нашої історії. Ми все пам’ятаємо… І про понад 100 тисяч розстріляних невинних жертв нацизму. І про жертв радянської влади, що загинули внаслідок Куренівської трагедії. Кожна цеглина цієї символічної інсталяції нагадує про те, що потрібно визнавати помилки минулого. Робити з них висновки, бути відповідальними», – сказав Віталій Кличко.

Перший заступник Міністра культури та інформаційної політики Ростислав Карандєєв наголосив на необхідності донесення знань про трагедію до сучасних поколінь.

«Важливо наголосити, що зараз реалізується найефективніша, на наш погляд, форма співпраці – держави, громадського сектору та приватних меценатів. Йдеться про співпрацю Національного історико-меморіального заповідника «Бабин Яр», Меморіального центру Голокосту «Бабин Яр» і державної та місцевої влади. Важливо, що громадськість, держава, місцева громада та приватна ініціатива об’єднались. І ми очікуємо, що таким чином ми зможемо на гідному рівні провести заходи з меморіалізації подій трагедії Бабиного Яру 1941 року і Куренівської трагедії 1961-го та вшанувати пам’ять загиблих», – наголосив він.

Також у церемонії взяв участь перший Президент України Леонід Кравчук. «Більшовицька система замовчувала історію трагедії Бабиного Яру, Чорнобильської трагедії, Куренівської трагедії, замовчували усе. У людей не було права знати про ці події. Як людина, яка пережила дуже багато, я певний: ніщо не має бути забутим. Все має бути оціненим, і правда має взяти верх. На правді ми маємо будувати нові відносини і маємо цінувати своє нинішнє життя, не забуваючи трагічних подій, що сталися в нашій історії, і робити все, щоб вони ніколи не повторилися знову. Я хочу подякувати меру, місту і всім тим, хто взявся за цю велику справу – відроджувати пам’ять», – зазначив він.

«Відкриття нової інсталяції – це пам’ять про Куренівську трагедію та можливість побачити частину цієї жахливої історії. Задати питання, чому це трапилось, навіщо хотіли зрівняти з землею Бабин Яр та що з цього вийшло», – зауважила в. о. генерального директора Національного історико-меморіального заповідника «Бабин Яр» Роза Тапанова.

Радянська влада, як нагадала очільниця заповідника, замовчувала наслідки Куренівської трагедії: «Оголосили тільки про загибель 145 людей, тоді як за неофіційними даними, під час трагедії загинуло близько 1500 осіб. Про це ніколи не можна було говорити публічно. Як і про розстріл десятків тисяч євреїв під час окупації Києва нацистами. В цьому дві різні трагедії дуже схожі. У прагненні замовчати та стерти з пам’яті людей ці події».

Основа монументу складається із більш ніж 100 різновидів цеглин, з яких будувався Київ впродовж останніх 200 років. Вона зроблена у вигляді збільшеної вдесятеро цеглини. Найстаріша цеглина в інсталяції 1843 року, є декілька із заводу, де працював Мендель Бейліс, є цеглини з відбитками дитячих рук замість клейма.

Через масове будівництво у місті після Другої світової війни виникла потреба у збільшенні виробництва цегли, що збільшило і кількість відходів. Пульпа надходила з Петровських цегельних заводів, розташованих на вулиці Сирецькій. Відходи зливали у Бабин Яр. Аби добути глину для однієї цеглини, потрібно було 600 мілілітрів води. Після цього вона стає пульпою – «мертвою» водою, непридатною для будь-чого. Угорі інсталяції в акваріумі зібрано всі 600 літрів пульпи, які б знадобилися для створення усіх цеглин з основи.

«Ця інсталяція про дві катастрофи: людську та природну, – розповів автор інсталяції Олег Шовенко. – У цій трагедії, мова якої – мова канцелярських та інженерних звітів, немає ані слова про те, що це за страшне місце – Бабин Яр. І в даному випадку техногенна катастрофа – це про те, що природа раптом повертає собі свою первісну міць, яку людина намагалася приборкати. Нагадування про те, що бережливе ставлення та повага до природи – це не примха, а спосіб вижити. Пульпа в акваріумі – символ підкореної природи: щоденно корисної нам, навіть лячно красивої, а через момент – руйнівної».

У монумент вмонтовані монокуляри, які показують кадри з документального проєкту Меморіального центру Голокосту «Бабин Яр» та режисера Сергія Лозниці «Бабин Яр. Контекст». Епізоди присвячені будівництву у Бабиному Яру та наслідкам Куренівської катастрофи.

«Куренівська трагедія трапилася внаслідок дій, спрямованих на приховування слідів іншої трагедії, трагедії Бабиного Яру. Одна тиранія намагалася приховати сліди злочину іншої тиранії, – наголосив Сергій Лозниця. – Якщо і дозволено говорити про урок, який ми винесли з цієї події, сліди якої, у свою чергу, теж були приховані, можна сказати, що безпам’ятство є руйнівним не тільки морально. Спроби закопати небажану історію в бетон, пульпу, сміття від будівництва «нового світлого життя» закінчуються катастрофою. У нас, на жаль, немає іншої історії. Треба мати мужність, сміливість і політичну волю сказати правду про те, що сталося в нашому місті, в нашій країні в ті трагічні роки».

Інсталяція, яку відкрили на роковини Куренівської трагедії, є частиною мережі об’єктів у міському просторі Києва «Погляд у минуле». Основним її фокусом є трагедія Бабиного Яру та пов’язані з нею події. У вересні минулого року було відкрито перші чотири об’єкти інсталяції на території Бабиного Яру, а у січні цього року інсталяція «Погляд у минуле. Дерево» з’явилася на проспекті Перемоги.

13 березня 1961 року о 8:30 потужний селевий потік прорвав дамбу, збудовану для заповнення Бабиного Яру промисловими відходами, що надходили з Петровських цегельних заводів. Лавина багна і пульпи затопила житлові квартали Куренівки, Подільське трамвайне депо, стадіон «Спартак» та околиці. Техногенна катастрофа, тільки за офіційними радянськими даними, забрала життя 145 людей. Деякі дослідники називають значно більші цифри.
https://kyivcity.gov.ua/news/vitaliy_kl ... o_tragedi/
Метро на Виноградар в 2026. Метро на Русанівські дачі в 2035
Батько наш Бандера, Україна Мати...

Аватара пользователя
Бодрый
Ванга
Сообщения: 8587
Зарегистрирован: 01 янв 2012, 14:32
Откуда: Севастополь м-н "Лётчики"

Re: Мемориал "Бабий Яр"

Сообщение Бодрый »

На території Бабиного Яру у Києві побудували синагогу у вигляді книги
ИзображениеИзображение
Метро на Виноградар в 2026. Метро на Русанівські дачі в 2035
Батько наш Бандера, Україна Мати...

Аватара пользователя
Борис
Крыса рельсовая
Крыса рельсовая
Сообщения: 90
Зарегистрирован: 15 окт 2011, 11:05
Откуда: Київ

Re: Мемориал "Бабий Яр"

Сообщение Борис »

как-то она на какую-то зверюшку с раскрытым ртом в норке похожа, а не на книгу

Анатолий
п/п-к Очевидность
п/п-к Очевидность
Сообщения: 7669
Зарегистрирован: 16 фев 2006, 17:37
Откуда: из Киева

Re: Мемориал "Бабий Яр"

Сообщение Анатолий »

Як на мене, то біс його знає на що вона схожа.

Аватара пользователя
DFAW
Мэр (городской голова)
Мэр (городской голова)
Сообщения: 15002
Зарегистрирован: 09 фев 2005, 19:43
Откуда: Саме велике село в Украине
Контактная информация:

Re: Мемориал "Бабий Яр"

Сообщение DFAW »

Вполне синагога, по моему очень круто
Я не волшебник, я только учусь. :prof:
Я из того мрачного прошлого, о котором вам, в светлом будущем, остаётся только мечтать.

Аватара пользователя
Бодрый
Ванга
Сообщения: 8587
Зарегистрирован: 01 янв 2012, 14:32
Откуда: Севастополь м-н "Лётчики"

Re: Мемориал "Бабий Яр"

Сообщение Бодрый »

Кришталева стіна плачу. Марина Абрамович створить інсталяцію у Бабиному Яру
ИзображениеИзображение
До 80-х роковин розстрілів у Бабиному Яру сербська мистикня Марина Абрамович створить Кришталеву стіну плачу, що стане частиною Меморіального комплексу Бабин Яр.
Відома сербська мисткиня Марина Абрамович долучиться до створення Меморіального комплексу Бабин яр, першу частину якого планують відкрити 6 жовтня, під час церемонії вшанування пам’яті до 80-х роковин із початку розстрілів у Бабиному Яру. Вона створить Кришталеву стіну плачу.

Це буде великий меморіальний об'єкт. Його довжина планується 40 метрів, а висота — три метри. Стіна складатиметься з 75 кварцових блоків, які міститимуть в собі антрацит — найпоширеніший вид вугілля в Україні. Тому авторка інсталяції використає для її зведення саме цей матеріал. Одночасно Кришталеву стіну плачу зможуть відвідувати 25 людей.

«Голокост змінив історію людства назавжди. Усі ми емоційно вражені цією трагедією. Коли я усвідомлювала свій внесок у проект, пов’язаний із темою Бабиного Яру, для мене були важливими три речі. По-перше, об'єкт не повинен бути лише скульптурою. По-друге, він має бути інтерактивним. По-третє, об'єкт не може бути лише відображенням минулого, а повинен нести послання у майбутнє», — наголосила Марина Абрамович.

Одночасно із відкриттям інсталяції Абрамович у Бабиному Яру заплановано відкриття музейного простору Курган пам’яті. За задумом він відтворить історію трагедії Бабиного Яру за допомогою 3D-моделювання. Форма об'єкту, ширина і довжина якого сягають 80 метрів, а висота — 15 метрів, нагадуватиме кургани — традиційні для українських степів давні поховання у формі пагорбу із землі і каміння. Дах буде розсувною конструкцію, під якою знаходитиметься експозиційний простір.
https://www.google.com/amp/s/nv.ua/ukr/ ... 66082.html
Метро на Виноградар в 2026. Метро на Русанівські дачі в 2035
Батько наш Бандера, Україна Мати...

Аватара пользователя
Бодрый
Ванга
Сообщения: 8587
Зарегистрирован: 01 янв 2012, 14:32
Откуда: Севастополь м-н "Лётчики"

Re: Мемориал "Бабий Яр"

Сообщение Бодрый »

Меморіальний центр "Бабин Яр" представив плани до відзначення 80-річчя трагедії
ИзображениеИзображение
Першу частину Меморіального комплексу в Бабиному Яру відкриють 6 жовтня до 80-х роковин розстрілів.

Тоді ж представлять два нових об’єкти на території урочища – "Кришталеву стіну плачу" та "Курган пам'яті", повідомили у пресслужбі Меморіального центру.

Авторкою "Кришталевої стіни плачу" є художниця-концептуалістка Марина Абрамович.

"Цей меморіальний об’єкт буде одним із найбільших збудованих у Європі протягом останнього десятиліття", – повідомили на презентації Меморіального комплексу.

Його довжина досягатиме 40 метрів, а висота – 3 метри. Стіна складатиметься з 75 кварцових блоків, одночасно її зможуть відвідати 25 людей.

Всередині "Кургану пам'яті" буде розміщена велика 3D-модель Бабиного Яру з подіями 1941 року. Об'єкт зводять німецьке архітектурне бюро SUB та український Центр просторових технологій. Він має стати першим музейним простором на території Бабиного Яру.

Ширина і довжина будівлі сягатимуть 80 метрів, а висота – 15 метрів. Форма об’єкту нагадуватиме кургани – традиційні для українських степів давні поховання у формі пагорбу із землі і каміння.

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль повідомив, що найближчим часом Кабмін планує затвердити план заходів у зв'язку з 80-ми роковинами трагедії Бабиного Яру.

"Наша мета – створити простір, який зробить історію Бабиного Яру близькою та актуальною для будь-кого, незалежно від нації, статі, віку чи релігії. Ми хочемо, щоб люди відчули і зрозуміли, що історія Бабиного Яру – це їхня історія, історія їхніх сусідів, їхнього міста, їхньої нації, їхнього світу.

Бабин Яр є місцем смерті багатьох жертв – євреїв, ромів, радянських військовополонених, пацієнтів психіатричної лікарні, українських націоналістів, комуністів", – підкреслив художній керівник Меморіального центру Голокосту "Бабин Яр" Ілля Хржановський.

Раніше Меморіальний центр Голокосту "Бабин Яр" представив художню концепцію майбутнього меморіалу.

Нагадаємо, до Меморіального центру Голокосту "Бабин Яр" в Україні ставляться неоднозначно.

Ще у квітні 2020 року діячі культури просили звільнити Іллю Хржановського з посади художнього керівника центру.

Вони критикували концепцію та методи меморіалізації трагедії Бабиного Яру, запропоновані російським режисером, а також через причетність до проєкту російських бізнесменів ­­­­– Михаїла Фрідмана та Германа Хана.

Раніше негативну реакцію аудиторії викликала робота режисера над стрічкою "ДАУ.Дегенерація".

У фільмі бутафорськи, але зі справжніми немовлятами відтворювали, як вчені в Радянському союзі проводили досліди над дітьми.

У лютому 2021-го культурні діячі вимагали не виділяти землю Меморіальному центру.

Йосиф Зісельс, відомий дисидент та правозахисник, співпрезидент Асоціації єврейських організацій та общин (Ваад) України, назвав Меморіальний центр Голокосту "Бабин Яр" "троянським конем", якого Путін "дарує" Україні.
https://life.pravda.com.ua/culture/2021/06/16/245207/
Метро на Виноградар в 2026. Метро на Русанівські дачі в 2035
Батько наш Бандера, Україна Мати...

Анатолий
п/п-к Очевидность
п/п-к Очевидность
Сообщения: 7669
Зарегистрирован: 16 фев 2006, 17:37
Откуда: из Киева

Re: Мемориал "Бабий Яр"

Сообщение Анатолий »

До чого тут взагалі ж***? Їх там було знищено менше ніж інших.

модератор
Анатолий, ще одне подібне - підеш в бан. На три місяці, для початку.

Юрик
Мэр (городской голова)
Мэр (городской голова)
Сообщения: 2238
Зарегистрирован: 29 дек 2009, 10:58
Откуда: Харьков

Re: Мемориал "Бабий Яр"

Сообщение Юрик »

Двісті років тому...

В той час, як би я тебе зарізав на дуєлі, то мені нічого би не було за скоєне.

Так що не рекомендую піднімати тему іудеїв.

Аватара пользователя
Бодрый
Ванга
Сообщения: 8587
Зарегистрирован: 01 янв 2012, 14:32
Откуда: Севастополь м-н "Лётчики"

Re: Мемориал "Бабий Яр"

Сообщение Бодрый »

Вчора побігав парком чи то меморіалом Бабин Яр. Вже й не хрозумієш як його сприймати. Понатикали хто зна що і хто зна де ... "аби було"
ИзображениеИзображение
ИзображениеИзображение
ИзображениеИзображение
ИзображениеИзображение
ИзображениеИзображение
ИзображениеИзображение
ИзображениеИзображение
ИзображениеИзображение
ИзображениеИзображение
ИзображениеИзображение
ИзображениеИзображение
ИзображениеИзображение
ИзображениеИзображение
ИзображениеИзображение
ИзображениеИзображение
ИзображениеИзображение
Метро на Виноградар в 2026. Метро на Русанівські дачі в 2035
Батько наш Бандера, Україна Мати...

TANK
пра-пра-правнук Лыбеди
пра-пра-правнук Лыбеди
Сообщения: 9700
Зарегистрирован: 20 июл 2006, 16:42
Откуда: Киев

Re: Мемориал "Бабий Яр"

Сообщение TANK »

ух ты, "дементоров" с палок таки поснимали. А звук выключили?
Удачи на дорогах!
(В т.ч.железных!!)

Аватара пользователя
Бодрый
Ванга
Сообщения: 8587
Зарегистрирован: 01 янв 2012, 14:32
Откуда: Севастополь м-н "Лётчики"

Re: Мемориал "Бабий Яр"

Сообщение Бодрый »

TANK, як на мене, то там весь задум і полягає в поєднанні інсталяції із "специфічним" звуком. Тому чого б це його вимикали ?
Те саме і на алеї скорботи (там де колись було єврейське кладовище)
Метро на Виноградар в 2026. Метро на Русанівські дачі в 2035
Батько наш Бандера, Україна Мати...

TANK
пра-пра-правнук Лыбеди
пра-пра-правнук Лыбеди
Сообщения: 9700
Зарегистрирован: 20 июл 2006, 16:42
Откуда: Киев

Re: Мемориал "Бабий Яр"

Сообщение TANK »

так а дементоров зачем сняли? кто теперь "кричит"?
Удачи на дорогах!
(В т.ч.железных!!)

Ответить