MegaCity та околиці (каналізація лівобережжя)

Все поздемелья, кроме метро разумеется

Модераторы: dimentiy, Администраторы

Ответить
GeoGraph
Дежурный по станции
Дежурный по станции
Сообщения: 354
Зарегистрирован: 21 сен 2011, 17:29
Откуда: Київ
Контактная информация:

MegaCity та околиці (каналізація лівобережжя)

Сообщение GeoGraph »

(Прошу пробачення у адміністрації, що створюю тему на чутках та повідомленнях з преси. Ставлю за мету адекватно розібратись у ситуації. Якщо це питання буде доречне в іншій темі - будь-ласка, перенесіть)
Мене зачепили численні повідомлення у ЗМІ та мережі Інтернет навколо осадки пішохідної зони Харківського Шосе біля комплексу MegaCity (буд №19) та порушення при споруджені паркінгу комплексу (ніби-то він збудований безпосередньо над конструкцією колектору господарської каналізації). Нещодавно мені кілька людей повідомили, що це проблема з колектором р. Дарничанка. У першому пункті я схиляюсь за механічні осадки через виїмку ґрунту поряд з насипом. А з колекторами питання - який саме загрожує?

Аватара пользователя
DFAW
Мэр (городской голова)
Мэр (городской голова)
Сообщения: 15002
Зарегистрирован: 09 фев 2005, 19:43
Откуда: Саме велике село в Украине
Контактная информация:

Сообщение DFAW »

Вроде как говноколлектор под паркингом, было заявление водоканала.
Думаю можно сделать им запрос.
Я не волшебник, я только учусь. :prof:
Я из того мрачного прошлого, о котором вам, в светлом будущем, остаётся только мечтать.

Аватара пользователя
Flake
Машинист
Машинист
Сообщения: 572
Зарегистрирован: 29 июл 2008, 15:06
Откуда: Бандерштадт

Сообщение Flake »

Був там недавно, осадка пішла впритул до трамвайних шпал, бувально з десяток-другий сантиметрів від їх краю

YuraK
Механик
Механик
Сообщения: 230
Зарегистрирован: 04 авг 2011, 16:28
Откуда: Киев

Сообщение YuraK »

Над коллектором р. Дарница уже давно построена одна из секций.
Над фекальным коллектором хотят построить 2-этажный паркинг (между домами и ж/д путями). Может и передумают и нарисуют просто парковку, так как нашли способ построить паркинг с дргой стороны от ТЦ.
Осадка грунта произошла в результате того, что они раскопали территорию, между трамвайными путями и ТЦ, чтобы сделать вроде как ливневый водоотвод.

GeoGraph
Дежурный по станции
Дежурный по станции
Сообщения: 354
Зарегистрирован: 21 сен 2011, 17:29
Откуда: Київ
Контактная информация:

Сообщение GeoGraph »

Flake писал(а):Був там недавно, осадка пішла впритул до трамвайних шпал, бувально з десяток-другий сантиметрів від їх краю
Я роблю раз в два тижні статистичні заміри. Останнім часом просадка стабільно тримається -150 мм за рівнем асфальту.
По колектору річки під секцією поки що руйнацій не видно ( :Ok: ), але сама конструкція колектору чомусь не в'яжеться з транспортованим ним об'ємом води (спостерігається повна намитість підлоги від 5 до 50% у висоту, при цьому у цих намивах нерідкі ями, утворені потоками скидів атмосферних вод).

TANK
пра-пра-правнук Лыбеди
пра-пра-правнук Лыбеди
Сообщения: 9700
Зарегистрирован: 20 июл 2006, 16:42
Откуда: Киев

Сообщение TANK »

Дарничанка вся с таким дном. А еще там вся таблица менделеева, включая не самые полезные для здоровья элементы, так что осторожнее с ней.
Удачи на дорогах!
(В т.ч.железных!!)

Ответить