Новости: Автобус

Городской наземный транспорт

Модераторы: dimentiy, Администраторы

Ответить
Аватара пользователя
Bomberman
Мэр (городской голова)
Мэр (городской голова)
Сообщения: 2406
Зарегистрирован: Пн апр 05, 2004 15:54
Откуда: Kyiv / Toronto

Сообщение Bomberman » Пт ноя 26, 2004 13:22

http://www.autoconsulting.com.ua/article.php?sid=3109
ЛАЗ поставит в Киев 140 единиц 12-метровых автобусов
рынок автобусов | Опубликовано - 2004-11-22 11:22:20 (803 раз прочитано)
Победителем киевского тендера на поставку 140 низкопольных автобусов стал ОАО "ЛАЗ", который изготовит для столичного КП "Киевпасстранс" австобусов на 15 млн. Euro.
Модель ЛАЗ А183, которую ЛАЗ представил на тендер, вызвала положительные отклики у столичных транспортников. Поставки автобусов начнутся уже в этом году. По предварительным оценкам, стоимость одного автобуса для города составит 107 тыс. Euro.
Не тратьте, куме, сили, спускайтеся на дно

Аватара пользователя
Sinoptik
Пом. Админа
Пом. Админа
Сообщения: 10949
Зарегистрирован: Пт апр 04, 2003 13:34
Откуда: Киев
Украина

Сообщение Sinoptik » Пн май 15, 2017 20:20

Наверное сюда. ;)

Польща купила 11 автобусів Запорізького автозаводу

У Польщі місцева компанія Warbus закупила 11 міських автобусів ZAZ 10C, два з них уже курсують дорогами міста Оборники у Великопольському воєводстві. Автобуси виготовив Запорізький автомобілебудівний завод (ЗАЗ), передає АСН.

«У важких умовах, у яких наразі перебуває Запорізький завод, виробництво сучасних автобусів, які користуються попитом у Європейському Союзі, буде відмінним способом підтримки даної галузі в Україні. Ми сподіваємося, що влада зверне увагу на наші успіхи, і у міста будуть закуповувати автобуси виробництва України», – повідомив начальник департаменту експорту автомобілів Андрій Наталуха.
Як зазначає УНН, партія автобусів, які поставляються до Польщі, оснащується турбодизельними двигунами DEUTZ і CUMMINS, автобуси також обладнані кондиціонером, рампою для візка людей з обмеженими можливостями, а також автономним обігрівачем салону. Автобус розрахований на перевезення 61 пасажира.
Українська техніка змогла підкорити поляків не тільки своєю ціною, але і безпекою, наявністю опцій відповідають за комфорт пасажирів і відповідністю жорстким екологічним стандартам Європейського Союзу.
Згідно з умовами контракту, автобуси ZAZ 10C повинні будуть відпрацювати 7 років.
[hr]
По ссылке пара фоток.
ИзображениеС уважением,
Sinoptik

Ответить