ЖД-транспорт :-)

Модераторы: dimentiy, Администраторы

Аватара пользователя
euhome
Мэр (городской голова)
Мэр (городской голова)
Сообщения: 5641
Зарегистрирован: 05 апр 2004, 10:12
Откуда: Харьков

Re: ЖД-транспорт :-)

Сообщение euhome »

Почав курсувати новий поїзд № 5/6 Маріуполь — Рахів

https://www.uz.gov.ua/press_center/up_t ... ic/571146/

13.12.2021

Сьогодні, 13 грудня, у перший рейс вирушив поїзд № 5/6 Маріуполь — Рахів, який долає найдовший пасажирський залізничний маршрут в Україні — 1806 км. Він сполучає 7 областей.

У складі поїзда 10 абсолютно нових вагонів, які були цьогоріч збудовані вітчизняним виробником та придбані за кошти держбюджету в рамках реалізації програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

«Як і обіцяли, з нових вагонів, які купуємо за бюджетні кошти, формуємо надважливі соціальні маршрути. Цей поїзд охоплює майже всю країну та дасть можливість жителям багатьох населених пунктів без пересадки відвідати туристичні куточки України», — зазначив член правління АТ «Укрзалізниця» Олександр Перцовський.

У складі поїзда плацкартні вагони, купе та люкс. Новий поїзд курсує із зупинками в Запоріжжі, Дніпрі, Білій Церкві, Львові, Івано-Франківську, Яремчі, Татарові, Ворохті, Ясіні та Квасах. Кінцева зупинка знаходиться в найбільш високогірному місті України.

Вагони, з яких сформовано поїзд, обладнані сповивальними столиками, екологічно чистими туалетами, системами відеоспостереження в зонах спільного користування, системою сучасного кондиціювання повітря, розетками та USB-портами, а також сигналізацією в кожному пасажирському купе, мають збільшений обсяг багажного відділення, а також покращене освітлення: всередині кожного купе встановлений пульт регулювання освітлення з 4 режимами, індикатором зайнятості вбиральні та кнопкою виклику провідника.
Мир на всех у нас один, а живет каждый в своем...
And we have just one world, but we live in different ones... © Dire Straits

Аватара пользователя
euhome
Мэр (городской голова)
Мэр (городской голова)
Сообщения: 5641
Зарегистрирован: 05 апр 2004, 10:12
Откуда: Харьков

Re: ЖД-транспорт :-)

Сообщение euhome »

В Україні зупинили роботу найповільнішого потяга

https://www.ukrinform.ua/rubric-regions ... otaga.html

31.12.2021 21:12

Найповільніший дизель-потяг України Черкаси – Умань, який відправлявся з Черкас о 7:00 ранку і повертався до обласного центру після 20 вечора, скасовано.
Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.

На Черкаському залізничному вокзалі підтверджують інформацію про скасування потяга. Причина скасування – поломка дизель-потягу. Як тільки його відремонтують – маршрут поновлять.

Директор департаменту інфраструктури Черкаської ОДА Сергій Чубань також стверджує, що скасування поїзда відбулося з технічних причин.

«На початку весни завершиться електрифікація залізничної колії від Черкас до станції Шевченка, тоді всі потяги увійдуть у нормальний графік руху», – розповів Чубань у розмові з кореспондентом Укрінформу.

«Пасажирам було дуже зручно ним (поїздом - ред.) їздити. Він проїжджав зі сходу на захід майже всю область», – розповідає пасажирка Галина Опалінська з Тального. Жінка їздить до обласного центру тричі на тиждень, бо проходить у Черкасах процедуру гемодіалізу.

Дизель-поїзд Умань-Черкаси вважається найповільнішим в Україні. Він їде із Черкас до Умані понад 6 годин. На зворотньому шляху потяг із Умані до Черкас долав відстань у 234 кілометри за 7 годин. В дорозі мав 35 зупинок.

6 грудня Укрзалізниця скасувала зупинку 8 поїздів на станції Цвіткове Черкаського району, якими місцеві жителі їздили до Києва. Причиною назвали малий пасажиропотік на цій станції.
Мир на всех у нас один, а живет каждый в своем...
And we have just one world, but we live in different ones... © Dire Straits

ЛиС
Мэр (городской голова)
Мэр (городской голова)
Сообщения: 2637
Зарегистрирован: 09 окт 2006, 08:31
Откуда: Киев

Re: ЖД-транспорт :-)

Сообщение ЛиС »

Официально: Укрзализныця уплатила 28,8 млрд грн налогов в 2021 году

«Укрзализныця» остается одним из самых крупных налогоплательщиков в Украине. Согласно официальной статистики, в 2021 году госконцерн уплатил более 28,8 млрд грн налогов в бюджеты различных уровней, — сообщили в пресс-службе предприятия.

В УЗ уточнили, что сумма уплаченных в 2021 году налогов оказалась на 14,8 % больше, чем по итогам 2020 года.

УЗ заплатила в госбюджет 10,5 млрд грн, в местные бюджеты – 9,4 млрд грн, государственные целевые фонды – 8,9 млрд грн.

Земельный налог уплаченный УЗ в местные бюджеты составил 3,9 млрд грн.

Ранее сообщалось, что Укрзализныця в 2021 году получила почти полмиллиарда гривен чистой прибыли против почти 12 млрд грн чистого убытка в 2020 году.

TANK
пра-пра-правнук Лыбеди
пра-пра-правнук Лыбеди
Сообщения: 8892
Зарегистрирован: 20 июл 2006, 16:42
Откуда: Киев

Re: ЖД-транспорт :-)

Сообщение TANK »

Главное чтобы трансбезпека не закрыла пасс. и опасные грузоперевозки с понедельника, если я верно дату помню.
Удачи на дорогах!
(В т.ч.железных!!)

Аватара пользователя
Klovsky
Мэр (городской голова)
Мэр (городской голова)
Сообщения: 12409
Зарегистрирован: 05 апр 2004, 16:02
Откуда: Localhost sweet home
Контактная информация:

Re: ЖД-транспорт :-)

Сообщение Klovsky »

У них там всё на позитиве, в плане устранения проблемных вопросов, лицензия возобновлена ещё в четверг.

Укртрансбезпека
13 січня о 17:01 ·
Укртрансбезпекою прийнято рішення про відновлення дії ліцензії АТ «Укрзалізниця»
🗓12 січня Укртрансбезпека отримала від АТ «Укрзалізниця» заяву з відомостями про усунення підстав, що стали причиною для зупинення дії ліцензії.
👮‍♂️Укртрансбезпека також отримала від АТ «Укрзалізниця» квитанцію про сплату штрафу, передбаченого Кодексом України про адміністративні правопорушення.
🧾Відомості, надані АТ «Укрзалізниця», свідчать про усунення у повному обсязі значної частини невідповідностей. В процесі усунення знаходяться невідповідності, які тривалий час перебували поза увагою керівництва цього товариства і виправлення яких потребують значних фінансових витрат.
✅Враховуючи позитивну динаміку усунення невідповідностей, Укртрансбезпекою прийнято рішення про відновлення дії ліцензії АТ «Укрзалізниця».
🔰Усунення невідповідностей контролюватиметься Укртрансбезпекою щомісячно, а також буде включено до переліку питань наступної планової перевірки.
https://www.facebook.com/DSBT.UA/posts/297084419132193
*Под землёй законы физики действуют по-другому

Ответить