Почтовая Площадь

о станциях

Модераторы: dimentiy, Администраторы

Нравится ли вам новое оформление станции?

Да
36
51%
Нет
22
31%
Не определился с ответом
12
17%
 
Всего голосов: 70

Аватара пользователя
euhome
Мэр (городской голова)
Мэр (городской голова)
Сообщения: 5916
Зарегистрирован: 05 апр 2004, 10:12
Откуда: Харків

Re: Почтовая Площадь

Сообщение euhome »

Держаудитслужба попередила про можливу аварію на станції метро "Поштова площа": у КМДА спростовують заяву

https://www.epravda.com.ua/news/2024/05/6/713302/

6 ТРАВНЯ 2024, 14:09 - ВОЛОДИМИР ТУНІК-ФРИЗ

Держаудитслужба звинувачує КМДА у неналежній реакції на попередження служби про транспортні проблеми на Поштовій площі. У КМДА заявли що метро працює у звичайному режимі.

Про це відомо із заяви Держаудитслужби та КМДА.

У сліжбі заявляють, що повідомляли владу столиці про можливі проблеми на Поштовій площі ще у 2023 році.

"Під час комісійного огляду (Поштової площі - ЕП), де досі залишається незавершеним будівництво наземних об’єктів – торгівельного комплексу з підземним музеєм, виявлені недовиконані роботи з гідроізоляції, водовідведення та водопониження.

Також були зафіксовані ознаки корозії металу та руйнування захисного шару бетону. Фахівці Держаудитслужби прийшли до висновків, що технічний стан об’єкта постійно погіршується, а його подальша експлуатація без консервації чи добудови вкрай небезпечна. Під загрозою руйнації опинився практично весь інфраструктурний вузол, яким є Поштова площа", - повідомляє пресслужба Державної аудиторської служби.

У Службі також заявляють, що повідомили профільний комітет КМДА про можливі проблеми із функціонування станції метро "Поштова площа". КМДА звинувачують у відсутності реакції через майже рік після аудиту.

Своєю чергою у Департаменті транспортної служби КМДА заявили, що повідомлення про можливе закриття станції метро "Поштова площа" є "маніпуляцією, щоб посіяти паніку".

У пресслужбі КМДА повідомили, що на Поштовій площі провели позапланові перевірки, в результаті яких додаткових проблем не виявили.

Изображение
Проєкт реконструкції Поштової площі
КМДА


У КМДА також заявили, що підземний пішохідний перехід станції "Поштова площа" відокремлений цегляною перегородкою від майбутнього об’єкта багатофункціонального призначення.

Економічна правда
Світ на всіх у нас один, ба живемо кожний сам...
And we have just one world, but we live in different ones... © Dire Straits

Ответить