ЖД-транспорт :-)

Модераторы: dimentiy, Администраторы

Аватара пользователя
euhome
Мэр (городской голова)
Мэр (городской голова)
Сообщения: 5966
Зарегистрирован: 05 апр 2004, 10:12
Откуда: Харків

Re: ЖД-транспорт :-)

Сообщение euhome »

В Інтерсіті можуть дозволити проїзд з великими собаками: УЗ ініціювала зміни щодо перевезення тварин

https://life.pravda.com.ua/society/ukrz ... ah-302461/

АНАСТАСІЯ МОСОРКО — 2 ЛИПНЯ, 19:55

"Укрзалізниця" ініціювала зміни щодо перевезення тварин у поїздах. Оновлені правила планують затвердити після публічного обговорення, яке триватиме до моменту затвердження змін Державною регуляторною службою України.

Про це повідомили в пресслужбі перевізника.

За оновленими правилами, визначення «жорстка конструкція» планують прибрати з опису переносок. Тепер для перевезення тварин підійдуть рюкзаки з водонепроникним абсорбуючим дном.

Тваринам до 45 см у холці хочуть дозволити тимчасове перебування без переноски для активності та сну на полиці купе.

Собакам від 45 см можуть дозволити проїзд у вагонах СВ та РІЦ (RIC) за повного викупу купе. У Інтерсіті+ їздити з великими собаками дозволять, якщо викупити всі місця в ряду.

Якщо зміни затвердять, службові собаки представників Сил оборони зможуть їздити безкоштовно у всіх типах вагонів, але з намордником і повідком.

"Якщо ви відчуватимете дискомфорт або алергічну реакцію від сусідства з твариною, ми забезпечимо альтернативні місця", – додали в "Укрзалізниці".

Для перевезення тварини необхідні:
  • ветеринарний паспорт, де зазначені усі щеплення собаки;
  • відповідний квиток для тварини, який можна придбати у залізничних касах та у застосунку "Укрзалізниці" за 16 грн.
У співпраці з зоозахисною організацією UAnimals "Укрзалізниця" також розпочинає соціальну кампанію, щоб закликати пасажирів без тварин людяніше ставитися до пасажирів із улюбленцями.

"Це важливо, адже для багатьох із нас тварина є членом сім'ї", – підкреслили у компанії.

Перед затвердженням Державною регуляторною службою України проєкт наказу буде винесено на суспільне обговорення для врахування інтересів усіх пасажирів і забезпечення їхнього комфорту.
Світ на всіх у нас один, ба живемо кожний сам...
And we have just one world, but we live in different ones... © Dire Straits

Аватара пользователя
mann
Начальник СЦБ
Начальник СЦБ
Сообщения: 617
Зарегистрирован: 06 июл 2011, 12:50
Откуда: Киев

Re: ЖД-транспорт :-)

Сообщение mann »

euhome писал(а):
02 июл 2024, 17:30
Реагуємо на зростання попиту пасажирів на поїздки до Одеси і додаємо місць в цьому напрямку на певні дати!

✔️Призначаємо поїзд Інтерсіті №761/762 Київ — Одеса, який курсуватиме через день з 9 липня!
Снимаем состав с Чернигова. Пусть ускоренными электричками ездят 3 ч в дороге, а в них уже давно только 3-й класс, то бишь, состав идентичен по комфорту обычной городской электричке.

TANK
пра-пра-правнук Лыбеди
пра-пра-правнук Лыбеди
Сообщения: 9863
Зарегистрирован: 20 июл 2006, 16:42
Откуда: Киев

Re: ЖД-транспорт :-)

Сообщение TANK »

euhome писал(а):
03 июл 2024, 09:53
"Укрзалізниця" ініціювала зміни щодо перевезення тварин у поїздах.
Увы, все как всегда, ничего не меняется. декабрь 2023 - при посадке - проводница спрашивает билет на собаку. билета нет, т.к. кассы ни о каких билетах для собак вообще не знают. проводнице в целом пофиг, т.к. 18 см. в холке - просто ручная кладь. Но предупредила - венгры могут содрать около 10 евро....

Приняли новые правила. в кассах никто ничего о билетах для собак не знает. ни по украине, ни в международном сообщении. могут продать все купе - но вам не надо и мест все равно нет.

посмотрим реакцию проводницы)))))
Удачи на дорогах!
(В т.ч.железных!!)

Аватара пользователя
Бодрый
Нострадамус
Сообщения: 8844
Зарегистрирован: 01 янв 2012, 14:32
Откуда: Севастополь м-н "Лётчики"

Re: ЖД-транспорт :-)

Сообщение Бодрый »

TANK, а у вас яка порода песика ?
Метро на Виноградар в 2026. Метро на Русанівські дачі в 2035
Батько наш Бандера, Україна Мати...

TANK
пра-пра-правнук Лыбеди
пра-пра-правнук Лыбеди
Сообщения: 9863
Зарегистрирован: 20 июл 2006, 16:42
Откуда: Киев

Re: ЖД-транспорт :-)

Сообщение TANK »

мальтез, игрушка для кота)))
Удачи на дорогах!
(В т.ч.железных!!)

ЛиС
Мэр (городской голова)
Мэр (городской голова)
Сообщения: 2757
Зарегистрирован: 09 окт 2006, 08:31
Откуда: Киев

Re: ЖД-транспорт :-)

Сообщение ЛиС »

TANK писал(а):
09 июл 2024, 17:59
кассы ни о каких билетах для собак вообще не знают.
Окремого квитка в якому написано "квиток для собак" чи "квиток для котів" ніколи і не було. Завжди видавалася багажна квитанція з зазначенням "багаж на руках пасажира". Нову редакцію правил перевезень ще не читав, що там змінили і чи змінили щось взагалі. А то розповідати у всіляких фейсбуках це одне, а ось робити реальні правки - трошки інше.
Документ z0310-07, чинний, поточна редакція — Редакція від 10.03.2023, підстава - z0293-23

...15.7. Пасажир має право перевозити при собі дрібних кімнатних тварин, які не створюють загрозу оточуючим (собак малих порід, котів, птахів тощо), у поїздах та вагонах усіх категорій (крім вагонів типів «СВ» та «М») у спеціальних засобах для перевезення (клітка, контейнер, ящик, ємність або інша тара жорсткої конструкції), що унеможливлюють пошкодження чи забруднення вагона. Перевезення має здійснюватися на місцях, передбачених для розміщення ручної поклажі (у вагонах нічних поїздів - під полицею або на полиці поруч з пасажиром, у вагонах з місцями для сидіння - на руках у пасажира або під місцями для сидіння).

Перевезення дрібних кімнатних тварин без спеціальних засобів для перевезення не допускається.

Собаки великих порід (вище ніж 45 см у холці) за наявності намордника та повідка (ланцюжка або ремінної прив’язки) перевозяться в окремому купе купейного вагона не більше двох особин. При цьому пасажир зобов’язаний оплатити вартість проїзних документів за кількістю незайнятих місць у купе за повним тарифом, крім випадків, якщо цей пасажир належить до осіб, пільги яких визначено законодавством України.

Перевезення дрібних кімнатних тварин, які не створюють загрозу оточуючим (собак малих порід, котів, птахів тощо), у вагонах більш високого класу типу «СВ» та «М» дозволяється за умови викупу усіх незайнятих місць та розміщення тварини у спеціальних засобах для перевезення.

У разі відсутності у перевізника можливості оформити проїзд в окремому купе для перевезення тварин таке перевезення не дозволяється.

У регіональних поїздах собаки великих порід (вище ніж 45 см у холці) перевозяться в крайніх тамбурах першого й останнього вагонів під наглядом супровідника, а дрібні кімнатні тварини розміщуються у спеціальних засобах для перевезення (не більше двох особин) на місцях, призначених для ручної поклажі, на руках у пасажира або під місцями для сидіння.

Дрібні кімнатні тварини та кімнатні декоративні птахи (не більше двох особин) перевозяться в ящиках, корзинах, клітках або контейнерах із водонепроникним абсорбуючим дном (не більше одного місця ручної поклажі), розміщуються на місцях, призначених для ручної поклажі, на руках у пасажира або під місцями для сидіння.

Собаки великих порід (вище ніж 45 см у холці, не більше одного) перевозяться за наявності намордника та повідка (ланцюжка або ремінної прив’язки).

Свійська птиця (кури, індики, гуси, качки, цесарки, перепілки, голуби тощо) допускається до перевезення лише в загальних вагонах пасажирських поїздів та в регіональних поїздах у спеціальних засобах для переміщення (не більше одного місця ручної поклажі), розміри яких не перевищують розмірів, передбачених для ручної поклажі.

{Абзац дев'ятий пункту 15.7 розділу 15 із змінами, внесеними згідно з Наказом Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури № 948 від 19.12.2022}

Наявність оформленого належним чином ветеринарного документа для собак, дрібних кімнатних тварин та кімнатних декоративних птахів є обов’язковою.

Плата за перевезення живих тварин (собак, котів та птахів) при пасажирі у пасажирських вагонах сплачується за особину чи місце за тарифом на перевезення багажу як за 20 кг, оформлення перевезення здійснюється за багажною квитанцією.

Особам з інвалідністю з порушеннями зору у разі пред’явлення документа, що посвідчує право на пільгу, дозволяється провозити із собою собаку-поводиря у вагонах усіх категорій без додаткової оплати, при цьому власник собаки-поводиря має забезпечити наявність намордника. Собака-поводир повинен знаходитись поруч з пасажиром, якого супроводжує, та утримуватись на короткому повідку (ланцюжку або ремінній прив’язці).

В усіх випадках пасажир забезпечує дотримання санітарно-гігієнічних вимог під час перевезення тварин, у разі порушення яких забезпечує їх усунення.

У разі виникнення непередбачуваних ситуацій, пов’язаних із перевезенням тварин та птахів, перевізник уживає необхідних заходів для їх урегулювання.

Тобто у касирів бажано запитувати не "квиток для собачки" а "багажну квітанцію до квитка...", тоді все буде ок. Ми кого тільки не возили - і котів, і собак і декоративних кроликів і шиншил у і т.д. Навіть через кордон(правда російський а не західний)

TANK
пра-пра-правнук Лыбеди
пра-пра-правнук Лыбеди
Сообщения: 9863
Зарегистрирован: 20 июл 2006, 16:42
Откуда: Киев

Re: ЖД-транспорт :-)

Сообщение TANK »

1. это старая редакция, сейчас можно мягкую переноску.
2. с багажной квитанцией все понятно, но на международное сообщение и их не выдают.

Ну и раз зацепились с билетом-квитанцией - вот официоз от УЗ:

"Для перевезення тварини необхідні:
ветеринарний паспорт, де зазначені усі щеплення собаки;
відповідний квиток для тварини, який можна придбати у залізничних касах та у застосунку "Укрзалізниці" за 16 грн."

загаживать телефон всеми существующими приложениями желания у меня нет, да и не обязан. иду в кассу. а у кассира лапки. более того, лапки и у тур.фирм, занимающихся билетами - они тоже о таком вообще не слышали.
Удачи на дорогах!
(В т.ч.железных!!)

ЛиС
Мэр (городской голова)
Мэр (городской голова)
Сообщения: 2757
Зарегистрирован: 09 окт 2006, 08:31
Откуда: Киев

Re: ЖД-транспорт :-)

Сообщение ЛиС »

TANK писал(а):
11 июл 2024, 10:26
1. это старая редакция, сейчас можно мягкую переноску.
Я спеціально навів рядок, де чітко вказано, що документ чинний. Тобто фактично "де-юре" зміни внесли лише у фейсбуках і телеграмах, а про існування основного документу, який і регламентує всі перевезення як завжди забули.

TANK
пра-пра-правнук Лыбеди
пра-пра-правнук Лыбеди
Сообщения: 9863
Зарегистрирован: 20 июл 2006, 16:42
Откуда: Киев

Re: ЖД-транспорт :-)

Сообщение TANK »

понятно))))) старое-доброе "не довели"))))) значит едем как и было)) с угрозой мадьярского собачьего плацкарта за 10 евро)

Спасибо!
Удачи на дорогах!
(В т.ч.железных!!)

ЛиС
Мэр (городской голова)
Мэр (городской голова)
Сообщения: 2757
Зарегистрирован: 09 окт 2006, 08:31
Откуда: Киев

Re: ЖД-транспорт :-)

Сообщение ЛиС »

Просто візьми багажну квитанцію. Але для її покупки потрібно пред'являти основний квиток, вона до нього прив'язується.

Аватара пользователя
Бодрый
Нострадамус
Сообщения: 8844
Зарегистрирован: 01 янв 2012, 14:32
Откуда: Севастополь м-н "Лётчики"

Re: ЖД-транспорт :-)

Сообщение Бодрый »

TANK писал(а):
11 июл 2024, 10:26
загаживать телефон всеми существующими приложениями желания у меня нет, да и не обязан. иду в кассу. а у кассира лапки. более того, лапки и у тур.фирм, занимающихся билетами - они тоже о таком вообще не слышали.
Сумнівне задоволення ходити / їздити в касу УЗ , якщо це можна зробити з дивану
Метро на Виноградар в 2026. Метро на Русанівські дачі в 2035
Батько наш Бандера, Україна Мати...

TANK
пра-пра-правнук Лыбеди
пра-пра-правнук Лыбеди
Сообщения: 9863
Зарегистрирован: 20 июл 2006, 16:42
Откуда: Киев

Re: ЖД-транспорт :-)

Сообщение TANK »

Докладываю - всем пофиг))))

проверены паспорт, справка на антитела и сертификат. все. больше ничего никому не нужно...

как там - суровость наших законов компенсируется необязательностью их исполнения - вот это оно и есть)))
Бодрый писал(а):
11 июл 2024, 11:52
Сумнівне задоволення ходити / їздити в касу УЗ , якщо це можна зробити з дивану
Если качать все нужные приложения - нужно либо телефон менять раз в квартал (ну или как часто ой-фоны там выходят), либо носить с собой флешку, размером с чемодан.
Удачи на дорогах!
(В т.ч.железных!!)

Аватара пользователя
euhome
Мэр (городской голова)
Мэр (городской голова)
Сообщения: 5966
Зарегистрирован: 05 апр 2004, 10:12
Откуда: Харків

Re: ЖД-транспорт :-)

Сообщение euhome »

Капи для зубів, паспорт на імплант і 8 ковбас: в УЗ розповіли, що українці забувають у поїздах

https://life.pravda.com.ua/society/v-uz ... ah-302650/

АННА КОВАЛЕНКО — 13 ЛИПНЯ, 12:02

Упродовж першого півріччя 2024 року залізничники отримали від пасажирів понад 8 тисяч звернень із проханням знайти загублені речі. Крім поширених втрат, як-от телефони, гаманці та документи, українці часом залишали в транспорті більш оригінальні предмети.

За розрахунками "Укрзалізниці", близько 70% забутих під час мандрівники речей повертають їхнім власникам. Серед найбільш цікавих предметів, які українці залишали цього року, були:
  • іграшковий олень заввишки 120 сантиметрів;
  • пакет з вісьмома палками ковбаси;
  • торти;
  • паспорт на імплант;
  • відро полуниці;
  • смичок від скрипки в блакитно-бірюзовому рушнику.
Також провідники часто знаходять різноманітні капи для зубів. Як кажуть у пресслужбі перевізника, їх залишають із "неймовірною регулярністю".

"Тож перед закінченням поїздки радимо подивитися, чи на ввіреному їм місці всі діадеми з діамантами, номерні знаки та ліцензії на продаж алкоголю, які можна було випадково залишити в поїзді", – зазначають залізничники.

Якщо втраті речі запобігти все ж не вдалося, можна заповнити форму, аби працівники "Укрзалізниці" змогли оперативно відшукати та повернути її.

Нагадаємо, наприкінці травня залізничники надіслали в подарунок маленькому пасажиру УЗ нового м’якого зайчика – на заміну загубленій улюбленій іграшці.

"Привіт, друже! Ми зустріли твого Зайчика в одному з наших вагонів. Уявляєш, він вирішив помандрувати залізницею!

Не дивуйся, що він виглядає трішки інакше. Подорожі змінюють людей, а зайчиків – і поготів! Але всі зміни на краще! Тримай міцно тих, кого любиш",
– написали тоді залізничники у листівці, яку додали до подарунка.
Світ на всіх у нас один, ба живемо кожний сам...
And we have just one world, but we live in different ones... © Dire Straits

Ответить