Переименования.

Обо всём и не только

Модераторы: dimentiy, CARCASS, Администраторы

Ответить
Аватара пользователя
dimentiy
Злой литовец
Сообщения: 9313
Зарегистрирован: 26 дек 2005, 19:54
Откуда: Зять городов русских
Контактная информация:

Re: Переименования.

Сообщение dimentiy »

Це не для цього форуму тема. Про її біографію можна почитати на спеціалізованих ресурсах, скориставшись пошуком. І я не кажу, що вона прямо заслужила, я лише кажу, що «якась логіка присутня».
– Как правильно и удобно искать по форуму: инструкция

Анатолий
п/п-к Очевидность
п/п-к Очевидность
Сообщения: 7685
Зарегистрирован: 16 фев 2006, 17:37
Откуда: из Киева

Re: Переименования.

Сообщение Анатолий »

Стоп. Назва теми - перейменування! Якщо це гілка форуму, де просто пишуть як понаїхали (що захопили владу в Києві) перейменовують об'єкти в столиці України на честь невідомо кого, то краще цю гілку просто закрити! Мене не цікавить, як розумово неповноцінні називають об'єкти в Києві. Давати назву на честь людини, яка просто народилася в Києві під час москальської окупації та взагалі нічого не зробила корисного для України - це дибілізм!

Аватара пользователя
vv
алкотурист
алкотурист
Сообщения: 4185
Зарегистрирован: 04 апр 2003, 13:34
Откуда: Kiev

Re: Переименования.

Сообщение vv »

Анатолий, гул в помощь (с)
Сто грамм - не "стоп-кран"!

Анатолий
п/п-к Очевидность
п/п-к Очевидность
Сообщения: 7685
Зарегистрирован: 16 фев 2006, 17:37
Откуда: из Киева

Re: Переименования.

Сообщение Анатолий »

Може Гугл? Подивився я там біографію голди меїр. Скажу так - кожен активний українець цього форуму зробив набагато більше для Києва ніж та жидовка.

Аватара пользователя
Бодрый
Ванга
Сообщения: 8587
Зарегистрирован: 01 янв 2012, 14:32
Откуда: Севастополь м-н "Лётчики"

Re: Переименования.

Сообщение Бодрый »

Справжньою рекордсменкою з перейменувань вважається вулиця Олеся Гончара, яка впродовж своєї 190-річної історії змінювала назву аж 8 разів.

Вперше вона згадується в історичних джерелах, як Володимирська, у 1840-х — першій половині 1850-х років отримала назву Мала Володимирська або Маловолодимирська, у той час, як сучасна вулиця Володимирська називалася Великою.

У 1911 році її знову перейменували на Столипінську — честь Петра Столипіна, який помер після смертельного поранення помер у клініці, розташованій на цій вулиці.

З 1919 року до середини 1930-х вона знов змінила свою назву на честь революціонера Григорія Гершуні, а з 1937 року її перейменували на честь більшовика Ладо Кецховелі.

За два роки вулиця знову змінила назву на честь радянського льотчика Валерія Чкалова. А під час німецької окупації вона ненадовго змінила ім’я на честь професора Володимира Антоновича.

Сучасну назву на честь видатного письменника Олеся Гончара вулиця одержала у 1996 році.
https://vechirniy.kyiv.ua/news/95004/
Метро на Виноградар в 2026. Метро на Русанівські дачі в 2035
Батько наш Бандера, Україна Мати...

Ответить