Метро на Виноградаре

о тоннелях, о мостах, о коммуникациях, о метро-2, мосты и переходы, торговые центры

Модераторы: dimentiy, Администраторы

Анатолий
п/п-к Очевидность
п/п-к Очевидность
Сообщения: 7660
Зарегистрирован: 16 фев 2006, 17:37
Откуда: из Киева

Re: Метро на Виноградаре

Сообщение Анатолий »

Досить! Я вимагаю розірвати договір з київметроблудом! Нехай ці курви повертають всі гроші. При цьому керівництво у вигляді москалів треба розстріляти!!!

Аватара пользователя
selykv
Машинист
Машинист
Сообщения: 515
Зарегистрирован: 27 окт 2011, 17:29
Откуда: Kyiv
Контактная информация:

Re: Метро на Виноградаре

Сообщение selykv »

Анатолий писал(а):
30 сен 2022, 16:07
Досить! Я вимагаю розірвати договір з київметроблудом! Нехай ці курви повертають всі гроші. При цьому керівництво у вигляді москалів треба розстріляти!!!
Ти помилився чатом - пиши зверення в КМДА.

Dvorko
Машинист
Машинист
Сообщения: 564
Зарегистрирован: 11 июн 2020, 20:27
Откуда: Київ

Re: Метро на Виноградаре

Сообщение Dvorko »

Не думаю, що розстріл щось змінить. Це не так вирішується. То якщо вони візьмуть до рук зброю і поповнять лави "2-ї армії світу"...
Тут потрібна серйозна реформа КМБ, оскільки після війни, після Перемоги, враховуючи що північно-східна загроза нікуди не зникне, підземне будівництво займе своє місце в складовій цивільної оборони зокрема. І якраз під час війни саме час таких реформ.
Заборонити рекламу на станціях Київського метрополітену!
У червоних лініях - ніяких компромісів зі злобудовниками!
Метро на Виноградар (І-а черга) - до кінця року, але якого?

Dvorko
Машинист
Машинист
Сообщения: 564
Зарегистрирован: 11 июн 2020, 20:27
Откуда: Київ

Re: Метро на Виноградаре

Сообщение Dvorko »

Заборонити рекламу на станціях Київського метрополітену!
У червоних лініях - ніяких компромісів зі злобудовниками!
Метро на Виноградар (І-а черга) - до кінця року, але якого?

VOVA_H
Начальник депо
Начальник депо
Сообщения: 1160
Зарегистрирован: 02 апр 2012, 11:15

Re: Метро на Виноградаре

Сообщение VOVA_H »

Dvorko писал(а):
03 окт 2022, 11:31
Не пройшло й року (а може й пройшов цілий рік) з того моменту коли по нормальному малиб дістати планшайбу.
В мирний час було не до цього, а зараз заворушились...
Чогоб це?

Аватара пользователя
tov_tob
Мэр (городской голова)
Мэр (городской голова)
Сообщения: 12165
Зарегистрирован: 25 фев 2005, 12:56
Откуда: Город на трех холмах
Контактная информация:

Re: Метро на Виноградаре

Сообщение tov_tob »

VOVA_H писал(а):
03 окт 2022, 21:16
Не пройшло й року (а може й пройшов цілий рік) з того моменту коли по нормальному малиб дістати планшайбу.
В мирний час було не до цього, а зараз заворушились...
Чогоб це?
Планшайбу извлекли из ствола еще 3 сентября 2021 г.
Здесь могла быть моя подпись...

TANK
пра-пра-правнук Лыбеди
пра-пра-правнук Лыбеди
Сообщения: 9685
Зарегистрирован: 20 июл 2006, 16:42
Откуда: Киев

Re: Метро на Виноградаре

Сообщение TANK »

Dvorko писал(а):
30 сен 2022, 11:01
Ці гроші – це відсотки за депозитом, на який компанія поклала частину авансу, отриманого на будівництво метро.
бгггг, игры в "получи стипендию сегодня, а то потом будет только через месяц" еще живы? тридцать годков прошло, а ума не прибавилось...
Удачи на дорогах!
(В т.ч.железных!!)

Нестор-летописец
Машинист
Машинист
Сообщения: 407
Зарегистрирован: 08 окт 2010, 12:25

Re: Метро на Виноградаре

Сообщение Нестор-летописец »

У мене офф-топ,
ми обов'язково переможемо, і збережемо свої кордони у більш-менш міжнародно визнаних кордонах, і це станеться значно раніше, ніж думає 70-річний сифілістичний фюрер і його зграя,
а завершення будівництва цих двох нещасних станцій, на яких розграбовано невідому кількість коштів, в найближчі 10 років є вкрай сумнівним, отже тема ще довго буде неактуальною, модератори можете банити мене ще на кілька років, я все одно не заходив сюди більше року.

VOVA_H
Начальник депо
Начальник депо
Сообщения: 1160
Зарегистрирован: 02 апр 2012, 11:15

Re: Метро на Виноградаре

Сообщение VOVA_H »

tov_tob писал(а):
04 окт 2022, 10:12
VOVA_H писал(а):
03 окт 2022, 21:16
Не пройшло й року (а може й пройшов цілий рік) з того моменту коли по нормальному малиб дістати планшайбу.
В мирний час було не до цього, а зараз заворушились...
Чогоб це?
Планшайбу извлекли из ствола еще 3 сентября 2021 г.
Боже, як я за ці вісім місяців вилетів з теми, аж соромно.

Анатолий
п/п-к Очевидность
п/п-к Очевидность
Сообщения: 7660
Зарегистрирован: 16 фев 2006, 17:37
Откуда: из Киева

Re: Метро на Виноградаре

Сообщение Анатолий »

Нестор-летописец писал(а):
06 окт 2022, 15:33
У мене офф-топ,
ми обов'язково переможемо, і збережемо свої кордони у більш-менш міжнародно визнаних кордонах, і це станеться значно раніше, ніж думає 70-річний сифілістичний фюрер і його зграя,
а завершення будівництва цих двох нещасних станцій, на яких розграбовано невідому кількість коштів, в найближчі 10 років є вкрай сумнівним, отже тема ще довго буде неактуальною, модератори можете банити мене ще на кілька років, я все одно не заходив сюди більше року.
Всіх, хто грабував бюджет будівництва метро на Виноградар, можна вирахувати. Їх треба розстріляти з конфіскацією награбованого та всього майна! І тоді після нашої перемоги за 2 роки відкриють метро на той масив.

Dvorko
Машинист
Машинист
Сообщения: 564
Зарегистрирован: 11 июн 2020, 20:27
Откуда: Київ

Re: Метро на Виноградаре

Сообщение Dvorko »

Хтось щось знає? Чи це просто "імітація діяльності"?

URL: https://petition.kyivcity.gov.ua/petition/?pid=11015
Вложения
Фото. Без коментарів
Фото. Без коментарів
Заборонити рекламу на станціях Київського метрополітену!
У червоних лініях - ніяких компромісів зі злобудовниками!
Метро на Виноградар (І-а черга) - до кінця року, але якого?

VOVA_H
Начальник депо
Начальник депо
Сообщения: 1160
Зарегистрирован: 02 апр 2012, 11:15

Re: Метро на Виноградаре

Сообщение VOVA_H »

Анатолий писал(а):
07 окт 2022, 15:10
Всіх, хто грабував бюджет будівництва метро на Виноградар, можна вирахувати. Їх треба розстріляти з конфіскацією награбованого та всього майна! І тоді після нашої перемоги за 2 роки відкриють метро на той масив.
Я також прихильник смертної кари з конфіскацією. І не тільки за розкрадання бюджету.
Мене наприклад бісить коли "коригувальник вогню" тобто зрадник вбивця отримує 5 років, а той хто вбиває собаку яка на людей кидалась 6 років.
Тобто під час війни всі хто підпадають під зрадника мають отримати смертну кару.
Тільки потрібно не розстрілювати, а розбирати на органи, так вони хоч частину своєї провини спокутують давши можливість врятувати чиєсь життя.
Вибачаюсь що не зовсім в тему.

Анатолий
п/п-к Очевидность
п/п-к Очевидность
Сообщения: 7660
Зарегистрирован: 16 фев 2006, 17:37
Откуда: из Киева

Re: Метро на Виноградаре

Сообщение Анатолий »

А які роботи ведуться у вже побудованому тунелі?

Dvorko
Машинист
Машинист
Сообщения: 564
Зарегистрирован: 11 июн 2020, 20:27
Откуда: Київ

Re: Метро на Виноградаре

Сообщение Dvorko »

Анатолий писал(а):
16 окт 2022, 16:57
А які роботи ведуться у вже побудованому тунелі?
Хз, ніде інфи немає. За логікою, там мали би колійні роботи початись. Але Тоцький мовчить, сайт лежить.
Та і навряд чи там зараз щось робитимуть, тут у відносно мирні часи у відкритих котлованах навіть воду не відкачували. Війна зараз усе визначає. Хоча, хтось шукає виправдань, хтось шукає можливості.
Заборонити рекламу на станціях Київського метрополітену!
У червоних лініях - ніяких компромісів зі злобудовниками!
Метро на Виноградар (І-а черга) - до кінця року, але якого?

Dvorko
Машинист
Машинист
Сообщения: 564
Зарегистрирован: 11 июн 2020, 20:27
Откуда: Київ

Re: Метро на Виноградаре

Сообщение Dvorko »

VOVA_H писал(а):
16 окт 2022, 11:16
Я також прихильник смертної кари з конфіскацією. І не тільки за розкрадання бюджету.
Мене наприклад бісить коли "коригувальник вогню" тобто зрадник вбивця отримує 5 років, а той хто вбиває собаку яка на людей кидалась 6 років.
Тобто під час війни всі хто підпадають під зрадника мають отримати смертну кару.
Тільки потрібно не розстрілювати, а розбирати на органи, так вони хоч частину своєї провини спокутують давши можливість врятувати чиєсь життя.
Вибачаюсь що не зовсім в тему.
Там же виходить ше й "прихована шкода" - ні, щоби організувати будівництво у "чистому полі" за умовну суму x, то КМБ затягнув, по суті пограбував бюджет, метро нема і грошей нема. І прикол у тому, що зараз там у роботі ще нові мікрорайони аж до Київспецтрансу (Ваш покірний слуга там дорожню частину проектує), і проектні мережі там відповідні. Коротше, щоби будувати метро вздовж проектної вулиці Олександра Олеся, доведеться ті усі мережі перекладати (а вони нові! Усі труби там нові!) будувати трасу метро, і знову усе відновлювати. І кошторис проекту відповідно зросте до (1,5 - 1,75)x . Чом би не так, ми ж Емірати(... НЕефективність.
Заборонити рекламу на станціях Київського метрополітену!
У червоних лініях - ніяких компромісів зі злобудовниками!
Метро на Виноградар (І-а черга) - до кінця року, але якого?

Ответить