Скоростной трамвай

Все о трамваях

Модераторы: dimentiy, Администраторы

Метробудівець
Мэр (городской голова)
Мэр (городской голова)
Сообщения: 1775
Зарегистрирован: 27 окт 2006, 14:04

Сообщение Метробудівець »

AMY писал(а): Я конечно не большой специалист в этом вопросе, но у меня есть подозрение, что "Киевпроект" на этом [экспериментальном] участке что-то нахомутал...
"Киевдормостпроект" хомутает проектирует.
Проект начинали, абы начать.
Главное в бой ввязаться, а там посмотрим.

AMY
Памятник
Сообщения: 14279
Зарегистрирован: 05 апр 2004, 12:07
Откуда: <censored>

Сообщение AMY »

Метробудівець писал(а):"Киевдормостпроект" хомутает проектирует
Ой-ли? Вроде ж Резников на всех показухах там светится?
И вот тут проектировщиком значится АО "Киевпроект"
:rtfm: :censored:

Метробудівець
Мэр (городской голова)
Мэр (городской голова)
Сообщения: 1775
Зарегистрирован: 27 окт 2006, 14:04

Сообщение Метробудівець »

AMY писал(а):Ой-ли? Вроде ж Резников на всех показухах там светится?
И вот тут проектировщиком значится АО "Киевпроект"
тут писал(а): У складi АТ "Київпроект" працюють великі виробничі пiдроздiли: iнститути "Київiнжпроект", "Київгео", "Київжитлопроект", "Київцивiльпроект", ”Київдормістпроект”, Київпроект-1,” „Київтелекомелектропроект”, архiтектурнi майстернi i спецiальнi iнженернi пiдроздiли. Товариство має дочiрнi підприємства: ДП "Київпроект-5", ДП "Київметалопроект", ДП "Iнститут генерального плану мiста Києва".
Рєзніков Віктор Абрамович Заступник голови Правління, 2 роки вища, ХІІКБ, інженер електромеханік 0,028%, 15 акцій.
- трамвайчиками занимается. :)

AMY
Памятник
Сообщения: 14279
Зарегистрирован: 05 апр 2004, 12:07
Откуда: <censored>

Сообщение AMY »

Наконец-то реанимировали раздел распоряжений на сайте КГГА
ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ
02.07.2008 № 910

Про будівництво тимчасових трамвайних з'їздів біля транспортної розв'язки бульвар Івана Лепсе – проспект Космонавта Комарова

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про дорожній рух», розпорядження Київської міської державної адміністрації від 08.09.2004 № 1673 «Про комплексну реконструкцію лінії швидкісного трамвая від площі Перемоги до Кільцевої дороги з частковою зміною траси» (із змінами, внесеними згідно з розпорядженням КМДА від 04.04.2007 № 396), з метою забезпечення перевезення пасажирів під час комплексної реконструкції трамвайної лінії швидкісного руху від вулиці Старовокзальної до Великої Кільцевої дороги:

1. Дозволити комунальному підприємству «Київпастранс» (далі – КП «Київпастранс») здійснити будівництво тимчасових трамвайних з'їздів біля транспортної розв'язки бульвар Івана Лепсе – проспект Космонавта Комарова (далі – тимчасові трамвайні з'їзди).

2. Експлуатаційній міській службі газових мереж відкритого акціонерного товариства «Київгаз» надати пропозиції щодо виконання робіт із будівництва тимчасових трамвайних з'їздів.

3. КП «Київпастранс»:

3.1. В установленому порядку, з урахуванням пропозицій відкритого акціонер ного товариства «Київгаз», замовити проектно – кошторисну документацію на будівництво тимчасових трамвайних з'їздів та схему організації руху транспорту біля транспортної розв'язки бульвар Івана Лепсе – проспект Космонавта Комарова та внести відповідні зміни до Проекту комплексної реконструкції трамвайної лінії швидкісного руху від вулиці Старовокзальної до Великої Кільцевої дороги.

3.2. Фінансування робіт із проектування та будівництва тимчасових трамвайних з'їздів здійснити за рахунок коштів, передбачених на фінансування комплексної реконструкції лінії швидкісного трамвая від вулиці Старовокзальної до Великої Кільцевої дороги в межах зведеного кошторису.

4. Головному управлінню транспорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) у зв'язку з будівництвом тимчасових трамвайних з'їздів переглянути маршрути руху міського транспорту з метою оптимізації роботи маршрутів для підвищення якості перевезення пасажирів.

5. Першому заступникові голови Київської міської державної адміністрації Бассу Д.Я. прийняти рішення щодо висвітлення в засобах масової інформації змісту цього розпорядження.

6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

Голова
Л. Черновецький
:rtfm: :censored:

AMY
Памятник
Сообщения: 14279
Зарегистрирован: 05 апр 2004, 12:07
Откуда: <censored>

Сообщение AMY »

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ
16.04.2008 № 540

Про капітальний ремонт шляхопроводів № 1, № 2 та № 3 через лінію швидкісного трамваю транспортної розв'язки на перетині проспекту 50-річчя Жовтня та вулиці Гната Юри у Святошинському районі

Відповідно до ст. 31 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні", Закону України "Пpo дорожній рух" та з метою поліпшення транспортного обслуговування пасажирів, створення належних умов організації руху автомобільного транспорту, поновлення надійності і довговічності конструкцій шляхопроводів № 1, № 2 та № З через лінію швидкісного трамваю транспортної розв»язки, яка розташована на перетині проспекту 50-річчя Жовтня та вулиці Гната Юри:

1. Здійснити у 2008 році розробку проектно-кошторисної документації, а в 2009 році виконати роботи з капітального ремонту шляхопроводів № 1, № 2 та № 3 через лінію швидкісного трамваю транспортної розв»язки на перетині проспекту 50-річчя Жовтня та вулиці Г.Юри у Святошинському районі (далі – капітальний ремонт шляхопроводів № 1, № 2 та № 3).

2. Визначити комунальну корпорацію «Київавтодор» замовником виконання робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження.

3. Комунальній корпорації «Київавтодор»:

3.1. Визначити проектну організацію з розробки проектно-кошторисної документації та підрядну організацію на виконання робіт з капітального ремонту шляхопроводів № 1, № 2 та № 3 відповідно до вимог законодавства.

3.2. Розробити та затвердити у встановленому порядку проектно кошторисну документацію.

3.3. Забезпечити виконання робіт з капітального ремонту шляхопроводів № 1, № 2 та № 3 у відповідності з затвердженою в установленому порядку проектно-кошторисною документацією та терміни, що визначені пунктом 1 цього розпорядження.

3.4. Одержати в Головному управлінні контролю за благоустроєм міста Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) ордер на виконання робіт.

3.5. Одержати в інспекції державного архітектурно-будівельного контролю дозвіл на виконання будівельних робіт.

3.6. Роботи, зазначені у пункті 1 цього розпорядження виконувати з частковим обмеженням руху транспорту на ділянці виконання робіт з зайняттям існуючої проїзної частини одного напрямку руху.

4. Генеральній проектній організації у складі проекту розробити та погодити з управлінням Державної автомобільної інспекції Головного управління Міністерства внутрішніх справ України в місті Києві схему організації дорожнього руху транспорту на період виконання робіт з капітального ремонту шляхопроводів № 1, № 2 та № 3.

5.Просити Управління Державної автомобільної інспекції Головного управління Міністерства Внутрішніх справ України в місті Києві на період проведення робіт, зазначених в пункті 1 цього розпорядження, посилити нагляд за дорожнім рухом на транспортній розв»язці на перетині проспекту 50-річчя Жовтня та вулиці Гната Юри у Святошинському районі.

6. Головному управлінню транспорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації):

6.1. Здійснити фінансування робіт з розробки проектної документації по капітальному ремонту шляхопроводів № 1, № 2 та № 3 в межах бюджетних призначень, затверджених в міському бюджеті м.Києва на капітальний ремонт об"єктів вулично-шляхової мережі на 2008 рік;

6.2. При розробленні бюджетних запитів на 2009 рік, включити до них потребу у видатках на капітальний ремонт шляхопроводів № 1, № 2 та № 3

7. Першому заступникові голови Київської міської державної адміністрації Бассу Д.Я. прийняти рішення щодо висвітлення в засобах масової інформації змісту цього розпорядження.

8. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

Голова
Л. Черновецький
:rtfm: :censored:

Аватара пользователя
DFAW
Мэр (городской голова)
Мэр (городской голова)
Сообщения: 15002
Зарегистрирован: 09 фев 2005, 19:43
Откуда: Саме велике село в Украине
Контактная информация:

Сообщение DFAW »

Странно место выбрали для съездов, такую петлю в итоге нарисуют что ну его нафиг. Для тех кто не ориентируется на местности - Киевгаз - находиться через бульвар Лепсе от медгородка, то есть уже со стороны Отрадного относительно скоростного трамвая, это там где трубы в небо торчат.
Я не волшебник, я только учусь. :prof:
Я из того мрачного прошлого, о котором вам, в светлом будущем, остаётся только мечтать.

Аватара пользователя
FerrariF1racing
Мэр (городской голова)
Мэр (городской голова)
Сообщения: 4139
Зарегистрирован: 11 май 2006, 17:39
Откуда: Киев, Героев Днепра, Минская

Сообщение FerrariF1racing »

Взагалі-то, так має бути?

Изображение
ККЛ СБЛ СПЛ ПВЛ ЛЛ

AMY
Памятник
Сообщения: 14279
Зарегистрирован: 05 апр 2004, 12:07
Откуда: <censored>

Сообщение AMY »

Там где трубы — это какая-то котельная, насколько я ориентируюсь на местности...
:rtfm: :censored:

Santehnik
Мэр (городской голова)
Мэр (городской голова)
Сообщения: 3013
Зарегистрирован: 29 янв 2007, 16:49
Откуда: Киев

Сообщение Santehnik »

На том сьезде регулярные пробки...А9 вечно стоит :(

Аватара пользователя
DFAW
Мэр (городской голова)
Мэр (городской голова)
Сообщения: 15002
Зарегистрирован: 09 фев 2005, 19:43
Откуда: Саме велике село в Украине
Контактная информация:

Сообщение DFAW »

Не котельная, а станция "заванивания" газа, не знаю как правильно назвать но там в газ добавляют маркер который и пахнет, метан сам запаха не имеет как известно. Могу отснять местность.
Я не волшебник, я только учусь. :prof:
Я из того мрачного прошлого, о котором вам, в светлом будущем, остаётся только мечтать.

Аватара пользователя
Дёдя
Мэр (городской голова)
Мэр (городской голова)
Сообщения: 6723
Зарегистрирован: 08 авг 2005, 11:35
Откуда: Центр Европы

Сообщение Дёдя »

ГРП чтоли? Станция одорирования.
Последний раз редактировалось Дёдя 18 июл 2008, 08:23, всего редактировалось 1 раз.
kitponiS, женились бы, БАРИН!

KKS
Машинист
Машинист
Сообщения: 586
Зарегистрирован: 10 апр 2005, 22:39
Откуда: Киев - Виноградарь

Сообщение KKS »

DFAW писал(а):Не котельная, а станция "заванивания" газа, не знаю как правильно назвать но там в газ добавляют маркер который и пахнет, метан сам запаха не имеет как известно. Могу отснять местность.
"маркер" називаеться одорант. А станция - одорантування на українській

Аватара пользователя
Дёдя
Мэр (городской голова)
Мэр (городской голова)
Сообщения: 6723
Зарегистрирован: 08 авг 2005, 11:35
Откуда: Центр Европы

Сообщение Дёдя »

А тут она ТЕЦом обозвана :tongue: :smoke: :evil: :oops:
kitponiS, женились бы, БАРИН!

Аватара пользователя
DFAW
Мэр (городской голова)
Мэр (городской голова)
Сообщения: 15002
Зарегистрирован: 09 фев 2005, 19:43
Откуда: Саме велике село в Украине
Контактная информация:

Сообщение DFAW »

Там и холодильник по другую сторону Белецкого, напротив авторынка, а не за ним. Ну мне люди достойные доверия сказали, при случаи уточню.

А вчера тем временем на Лепсе был сход трамвая, так как рельсы просели, бетонные плиты стали выше, а водитель немного "газанул" лишку.
Я не волшебник, я только учусь. :prof:
Я из того мрачного прошлого, о котором вам, в светлом будущем, остаётся только мечтать.

Helgi
Начальник депо
Начальник депо
Сообщения: 974
Зарегистрирован: 24 фев 2006, 15:15

Сообщение Helgi »

Дёдя писал(а):А тут она ТЕЦом обозвана :tongue: :smoke: :evil: :oops:
Да и похожа она на ТЭЦ на 4 газовых котла, на нивках такая же.

Ответить