Реконструкция Шулявского путепровода

Модераторы: dimentiy, Администраторы

const
Начальник СЦБ
Начальник СЦБ
Украина

Сообщение const » Чт май 17, 2018 15:31

А можете подсказать, тендер уже прошёл, или нет? А то я открывал страничку в прозорро, на которую ссылка тут пробегала - и ничо понять не смог :( Там про рассмотрение жалоб и всё.

Rider
Мэр (городской голова)
Мэр (городской голова)
Контактная информация:
Украина

Сообщение Rider » Чт май 17, 2018 15:35

Лучше разве что качеством рендеров*.
Развязка, где для поворота направо дается только 1 полоса, да и то, там нужно стоять ждать когда впереди освободится место, - вот это лучше?)

* кстати там рендеры очень сильно различаются) Когда нужно топить за сохранение цеха - он целый, когда нужно обосновать пропускную способность, цех уже частично демонтирован))

Бодрый
Мэр (городской голова)
Мэр (городской голова)
Украина

Сообщение Бодрый » Чт май 17, 2018 17:04

Кличко обговорив питання розв’язки на Шулявці з громадою

До кінця травня має відбутись розгляд двох варіантів розв’язки профільними фахівцями з різних міст України.

Близько 15:00 у будівлі КМДА почалось обговорення альтернативного проекту розв’язки на Шулявці авторства Віктора Петрука. На заході були присутні міський голова Віталій Кличко, його заступники Дмитро Давтян та Олександр Спасибко, директор Департаменту містобудування і архітектури Олександр Свистунов, директор КП «Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд м. Києва» Максим Калінін, автор проекту розв’язки Віктор Петрук, громадськи активісти та журналісти.

На початку Віктор Петрук розповів про ситуацію, яка склалась з розглядом у мерії варіанту розв’язки його авторства: за словами проектанта, розгляд «гальмують» та не дають пройти державну експертизу техніко-економічного обґрунтування, за яку платитимуть не з бюджета міста, а за приватні кошти. Він наполягає, що транспортні експерти, які консультують Кличка, маніпулюють даними та завищують вартість будівництва трирівневої розв’язки, просуваючи тим самим розв’язку-трилисник.

Олександр Свистунов та Максим Калінін спростувували ці тези. Мовляв, гроші за експертизу досі не сплачені, містобудівну раду розв’язка не пройшла, а отже нема про що говорити. Головний архітектор міста Свистунов при цьому сам себе назвав «дуже порядною людиною». Крім того, ніби-то, представники багатьох комунальних установ зауважували про неможливість будівництва трирівневої розв’язки, на що Петрук сказав, що це неправда і консенсусу щодо неможливості будівництва під час наради з комунальниками не було.

Після 30-хвилинного розгляду питання, Віталій Кличко попросив до кінця місяця організувати експертний розгляд розв’язок за участі незалежних фахівців з інших міст України. Згідно з обговоренням, останніх має запропонувати Віктор Петрук.
https://hmarochos.kiev.ua/2018/05/17/kl ... gromadoyu/

optimist
Машинист
Машинист

Сообщение optimist » Чт май 17, 2018 17:56

Бодрый писал(а):Кличко обговорив питання розв’язки на Шулявці з громадою

Крім того, ніби-то, представники багатьох комунальних установ зауважували про неможливість будівництва трирівневої розв’язки, на що Петрук сказав, що це неправда і консенсусу щодо неможливості будівництва під час наради з комунальниками не було.

Після 30-хвилинного розгляду питання, Віталій Кличко попросив до кінця місяця організувати експертний розгляд розв’язок за участі незалежних фахівців з інших міст України. Згідно з обговоренням, останніх має запропонувати Віктор Петрук.
https://hmarochos.kiev.ua/2018/05/17/kl ... gromadoyu/
Просто виадук Мийо якись :)

По любому у цьому трилістнику закопане корупційне бабло.

Зустріч у Клічко сьогодні
https://www.facebook.com/Irina.Golovate ... 609778418/
Все, что ни делается то к лучшему
Все, что к лучшему то не делается

drozdoff
Путеец
Путеец
Украина

Сообщение drozdoff » Пт май 18, 2018 07:06

Как мне нравится этот подход "Неполный клевер старый (читай отработанный, понятный и привычный как для разрабов так и для строителей -- прим. ред.) по этому его выбирают по тому что отмыть бабло", при этом в священном проекте Петрука объём работ (а значит и простор для отмывания) в разы выше.

Misha
Мэр (городской голова)
Мэр (городской голова)
Россия

Сообщение Misha » Пт май 18, 2018 08:57

Клевер действительно очень устаревшая развязка с множеством недостатков.
Но Петрук молчит о том, что в "его" развязке все левые повороты пересекаются между собой, и на кольце очень скоро появятся светофоры.

tov_tob
Мэр (городской голова)
Мэр (городской голова)
Контактная информация:
Украина

Сообщение tov_tob » Пт май 18, 2018 09:17

Не понимаю, почему все время обсуждается или клевер, или Петрук.
Было еще ряд предложений, причем поинтереснее этих двух как по мне.
Но мир у нас как всегда или черно-белый, или никакой.
Здесь могла быть моя подпись...

Rider
Мэр (городской голова)
Мэр (городской голова)
Контактная информация:
Украина

Сообщение Rider » Пт май 18, 2018 09:47

tov_tob писал(а):Не понимаю, почему все время обсуждается или клевер, или Петрук.
Было еще ряд предложений, причем поинтереснее этих двух как по мне.
Но мир у нас как всегда или черно-белый, или никакой.
Поддержу.
Были интереснее проекты, пусть не идеальные, но явно интереснее. И если бы направили энергию в мирное русло на доработку, а не на эти войны двух вариантов, уже могли бы что-то родить.

DFAW
Мэр (городской голова)
Мэр (городской голова)
Контактная информация:
Украина

Сообщение DFAW » Пт май 18, 2018 09:54

По тому что ни кто не читал задание на проектирование. А там было сказано
1 - ремонт существующего путепровода
2 - достройка на месте цеха

Но власти пофиг, а Петруку это не выгодно. И все те проекты которые поинтересней были только ради того что бы они были подороже Петрука, в его варианте расчета.

Сейчас они кричат что у них есть ТЭО, только не могут его показать.

По сути что бы решить что делать надо для начала честно разобраться, нужен ли ремонт моста немедленно, или он подождёт ещё какое-то время.

Потом надо правильно снять все исходные данные. И проектировать сразу с учетом того что может передвигаться - что нет. А не предлагать зеленую зону уничтожить на Дегтяревской как у Петрука сейчас
Я не волшебник, я только учусь. :prof:
Я из того мрачного прошлого, о котором вам, в светлом будущем, остаётся только мечтать.

TANK
пра-пра-правнук Лыбеди
пра-пра-правнук Лыбеди

Сообщение TANK » Сб май 19, 2018 12:22

любая развязка лучше той "турбины".

ИМХО там вообще не нужно никаких развязок строить, нужно просто отремонтировать сам мост.
Удачи на дорогах!
(В т.ч.железных!!)

Бодрый
Мэр (городской голова)
Мэр (городской голова)
Украина

Сообщение Бодрый » Пн май 21, 2018 16:52

А МАФи з під мосту вже прибрали ? Чи теж "погоджують" ?

DFAW
Мэр (городской голова)
Мэр (городской голова)
Контактная информация:
Украина

Сообщение DFAW » Пн май 21, 2018 20:27

Сегодня заявили о том что процесс стартует
https://www.facebook.com/andreev.solomi ... 4543591897
Андрей Андреев писал(а):Анонсую, що невдовзі КП «Київблагоустрій» розпочне поступове прибирання тимчасових споруд, які розташовані у районі майбутньої реконструкції Шулявського шляхопроводу. Мета цих демонтажів – повністю вивільнити майбутній будівельний майданчик, де буде працювати важка техніка (бульдозери, крани, вантажівки і т.п.). Не важко здогадатись, що ці масштабні роботи розпочнуться тільки після того, як у цій будівельній зоні буде забезпечено техніку безпеки. Подробиць по конкретних об’єктах (ТС), що підлягають демонтажу, поки не знаю: вони будуть сформульовані у дорученні на демонтаж, яке готується у Департаменті благоустрою та, скоріш за все, вже цього тижня буде вручено нашим демонтажникам. Наразі точно знаю одне: всім законним ТС влада запропонує нові легальні місця розташування, всі незаконні ТС у районі майбутньої реконструкції будуть демонтовані.
Я из того мрачного прошлого, о котором вам, в светлом будущем, остаётся только мечтать.

Klovsky
Мэр (городской голова)
Мэр (городской голова)
Контактная информация:
Украина

Сообщение Klovsky » Пн май 21, 2018 20:28

Одному мне кажется, что 1 июня ничего не перекроют из обещанного?

DFAW
Мэр (городской голова)
Мэр (городской голова)
Контактная информация:
Украина

Сообщение DFAW » Пн май 21, 2018 20:31

Победителя по тендеру всё ещё нет, по тому по моему ответ очевиден :)

Jyraff
Дежурный по станции
Дежурный по станции
Украина

Сообщение Jyraff » Пн май 21, 2018 21:30

Там розгляд скарги тільки 30 травня. Навіть в оптимальному випадку, якщо скаргу повністю відхиляють, треба 5-7 днів, поки опублікується рішення, + аукціон, + до тижня-двох на кваліфікацію переможця, і зверху + 20 днів до укладання договору. Так що до середини липня марно сподіватись.

Ответить