Метро на Троещину

о тоннелях, о мостах, о коммуникациях, о метро-2, мосты и переходы, торговые центры

Модераторы: dimentiy, Администраторы

Аватара пользователя
Бодрый
Ванга
Сообщения: 8587
Зарегистрирован: 01 янв 2012, 14:32
Откуда: Севастополь м-н "Лётчики"

Re: Метро на Троещину

Сообщение Бодрый »

«Будівництво Подільського мостового переходу через р. Дніпро у м. Києві» (від дамби Русанівських садів (ПК 48+50,83) до бульвару Перова)

Очікувана вартість 544 680,00 UAH
UA-2023-11-24-014253-a ● d3def57ed22a43f2a3c57144b31e77da
Закупівля без використання електронної системи

Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: 31 грудня 2023 р.

Переможець ТОВ «Інститут «Київдормістпроект», код # 35812763, сума 544 680,00 UAH з ПДВ, 24 листопада 2023

Причини розірвання договору: Скасування у зв'язку з допущенням технічної помилки (описки).

https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2023- ... DbJ5Z19HwE
Метро на Виноградар в 2026. Метро на Русанівські дачі в 2035
Батько наш Бандера, Україна Мати...

Аватара пользователя
KuzyaCat
Начальник депо
Начальник депо
Сообщения: 1178
Зарегистрирован: 11 июл 2009, 16:03
Откуда: Киев
Контактная информация:

Re: Метро на Троещину

Сообщение KuzyaCat »

для строительства прокола, мне кажется, надо бы саму насыпь с действующей жд укрепить. иначе там все посыпаться может. времянку насыпать, как сделали в Запорожье на стройке мостов, там попросту места нет. очень интересно, какое решение в итоге выберут

VOVA_H
Начальник депо
Начальник депо
Сообщения: 1172
Зарегистрирован: 02 апр 2012, 11:15

Re: Метро на Троещину

Сообщение VOVA_H »

Як на мене там взагалі потрібно трохи виносити в бік одну з колій тимчасово досипати насип в бік і демонтувати другу колію. Інакше процес будівництва буде дуже складним та ризикованим.

Аватара пользователя
Rider
Мэр (городской голова)
Мэр (городской голова)
Сообщения: 3323
Зарегистрирован: 16 авг 2011, 11:59
Откуда: Киев
Контактная информация:

Re: Метро на Троещину

Сообщение Rider »

Трохи оновлень на картах :)
Скрытый текст
Для просмотра скрытого текста необходимо быть авторизованным пользователем.

Аватара пользователя
KuzyaCat
Начальник депо
Начальник депо
Сообщения: 1178
Зарегистрирован: 11 июл 2009, 16:03
Откуда: Киев
Контактная информация:

Re: Метро на Троещину

Сообщение KuzyaCat »

VOVA_H писал(а):
12 дек 2023, 07:23
Як на мене там взагалі потрібно трохи виносити в бік одну з колій тимчасово досипати насип в бік і демонтувати другу колію.
именно это я и имел ввиду. а вот места под постройку третьего пути там попросту нет - кругом дачная застройка

VOVA_H
Начальник депо
Начальник депо
Сообщения: 1172
Зарегистрирован: 02 апр 2012, 11:15

Re: Метро на Троещину

Сообщение VOVA_H »

KuzyaCat писал(а):
13 дек 2023, 04:20
VOVA_H писал(а):
12 дек 2023, 07:23
Як на мене там взагалі потрібно трохи виносити в бік одну з колій тимчасово досипати насип в бік і демонтувати другу колію.
именно это я и имел ввиду. а вот места под постройку третьего пути там попросту нет - кругом дачная застройка
Там реально потрібно метрів десять в один і стількиж в другий бік. Тимчасово. Їх там дійсно не можна знайти?

Аватара пользователя
dimentiy
Злой литовец
Сообщения: 9312
Зарегистрирован: 26 дек 2005, 19:54
Откуда: Зять городов русских
Контактная информация:

Re: Метро на Троещину

Сообщение dimentiy »

Тільки от міст на картах Гугл називається неправильно
– Как правильно и удобно искать по форуму: инструкция

Аватара пользователя
Бодрый
Ванга
Сообщения: 8587
Зарегистрирован: 01 янв 2012, 14:32
Откуда: Севастополь м-н "Лётчики"

Re: Метро на Троещину

Сообщение Бодрый »

Русанівські сади
Вложения
Фото meskuzi93
Фото meskuzi93
Фото meskuzi93
Фото meskuzi93
Метро на Виноградар в 2026. Метро на Русанівські дачі в 2035
Батько наш Бандера, Україна Мати...

Аватара пользователя
Бодрый
Ванга
Сообщения: 8587
Зарегистрирован: 01 янв 2012, 14:32
Откуда: Севастополь м-н "Лётчики"

Re: Метро на Троещину

Сообщение Бодрый »

«Метро на Троєщину? Не при Кличку!» Архітектор київської підземки розповів, чому зупинили проєктування помаранчевої гілки

Колишній інститут Укрметротонельпроєкт підготував усю робочу документацію для перших п’яти станцій Подільсько-Вигурівської лінії столичної підземки. Однак закладання цих станцій відклали на невизначений час. Про це в інтерв'ю NV розповів архітектор Валерій Гнєвишев, який брав участь у проєктуванні близько 30 станцій метрополітену.

У 1990-х було розпочато будівництво мосту, яким нова гілка метро мала перетнути Дніпро. Тим часом проєктувальники створили детальний план першої черги Подільсько-Вигурівської лінії.

«Ми повністю від Подільської до Райдужної зробили всю робочу документацію. Не те що проєкт — робочу документацію! Затвердили, пройшли всі погодження. [Мер Віталій] Кличко вирішив: а давайте заново! Ну як заново? Там естакада стоїть, там спеціально дірки під проєкт зроблені! Як можна заново, хто це зробить? — обурюється архітектор. — Якщо заново проєктувати, то буде „дурдом Веселка“».

Подільська, Суднобудівна, Труханів Острів, Затока Десенка, Райдужна. Проєкти цих п’яти станцій коричневої гілки презентував колектив під керівництвом Гнєвишева. Вимога міського голови переробити все була ударом, каже він.

Вже створили й так звані неробочі креслення інших станцій гілки — пересадку Вокзальної та тих, що на лівому березі. На стіні будинку Гнєвишева — кольорова візуалізація станції Троєщина, що мала б стати кінцевою.

«Вона відрізняється від стандартної станції типу „сороконіжка“ тим, що вона була монолітною. Цим вона була ексклюзивна», — коментує архітектор.

Але цим ідеям втілитися у життя не судилося. 2019-го інститут Укрметротонельпроєкт, якому Валерій Гнєвишев віддав 33 роки життя, розпався. Архітектор вийшов на пенсію, з гіркотою рахуючи роки, за які у столиці не відкрито жодної нової станції підземки.

«У 2013 році Теремки та Іподром стали останніми станціями метро. Колись і космічні кораблі полетять з України. Але чи буде метро Троєщина — не знаю. Я не думаю, що при Кличку це буде», — додав Гнєвишев.
https://nv.ua/ukr/kyiv/metro-na-troyesh ... 76829.html
Метро на Виноградар в 2026. Метро на Русанівські дачі в 2035
Батько наш Бандера, Україна Мати...

Аватара пользователя
Коржик
Мэр (городской голова)
Мэр (городской голова)
Сообщения: 3203
Зарегистрирован: 15 янв 2005, 15:50
Откуда: Ровно - Киев

Re: Метро на Троещину

Сообщение Коржик »


Жёлтая, оранжевая, коричневая...
Смешались в кучу кони, люди... (с)

VOVA_H
Начальник депо
Начальник депо
Сообщения: 1172
Зарегистрирован: 02 апр 2012, 11:15

Re: Метро на Троещину

Сообщение VOVA_H »

Коржик писал(а):
16 дек 2023, 14:59
Жёлтая, оранжевая, коричневая...
Смешались в кучу кони, люди... (с)
Між іншим зелений космічний корабель ( до запуску був музейним експонатом) вже літав, спейс Х загинула на орбіту ту купу металобрухту яка навіть і не квікнула. Грошей на ту купу попиляли немало.

Аватара пользователя
Коржик
Мэр (городской голова)
Мэр (городской голова)
Сообщения: 3203
Зарегистрирован: 15 янв 2005, 15:50
Откуда: Ровно - Киев

Re: Метро на Троещину

Сообщение Коржик »

VOVA_H писал(а):
16 дек 2023, 16:46
Між іншим зелений космічний корабель ( до запуску був музейним експонатом) вже літав, спейс Х загинула на орбіту ту купу металобрухту яка навіть і не квікнула. Грошей на ту купу попиляли немало.
Очень интересно, но ничего не понятно. (с)

VOVA_H
Начальник депо
Начальник депо
Сообщения: 1172
Зарегистрирован: 02 апр 2012, 11:15

Re: Метро на Троещину

Сообщение VOVA_H »

Колись і космічні кораблі полетять з України. Але чи буде метро Троєщина — не знаю. Я не думаю, що при Кличку це буде», — додав Гнєвишев.
Ось ця цитата особи матеріально зацікавленої а процесі безкінечного проектування, звідси:
"Бодрый
Ванга
Re: Метро на Троещину
Сообщение Сб дек 16, 2023 14:24

«Метро на Троєщину? Не при Кличку!» Архітектор київської підземки розповів, чому зупинили проєктування помаранчевої гілки"
Мене спонукала на пост.
Бо шматок лайна після 2013р таки в космос запустили.

Аватара пользователя
Бодрый
Ванга
Сообщения: 8587
Зарегистрирован: 01 янв 2012, 14:32
Откуда: Севастополь м-н "Лётчики"

Re: Метро на Троещину

Сообщение Бодрый »

VOVA_H писал(а):
17 дек 2023, 11:40
Ось ця цитата особи матеріально зацікавленої а процесі безкінечного проектування
І в чому матеріальна зацікавленість архітектора Валерія Гнєвишева ?
Ви щось не те читаєте

Його і, як людину, і як архітектора, ображає :
Затвердили, пройшли всі погодження. [Мер Віталій] Кличко вирішив: а давайте заново! Ну як заново? Там естакада стоїть, там спеціально дірки під проєкт зроблені! Як можна заново, хто це зробить? — обурюється архітектор. — Якщо заново проєктувати, то буде „дурдом Веселка“».
Метро на Виноградар в 2026. Метро на Русанівські дачі в 2035
Батько наш Бандера, Україна Мати...

Аватара пользователя
Коржик
Мэр (городской голова)
Мэр (городской голова)
Сообщения: 3203
Зарегистрирован: 15 янв 2005, 15:50
Откуда: Ровно - Киев

Re: Метро на Троещину

Сообщение Коржик »

VOVA_H писал(а):
17 дек 2023, 11:40
Бо шматок лайна після 2013р таки в космос запустили.
Да что там запустили??? :[ :[ :[

Ответить