Скоростной трамвай на левом берегу

Все о трамваях

Модераторы: dimentiy, Администраторы

KharkivSky
Начальник СЦБ
Начальник СЦБ
Сообщения: 611
Зарегистрирован: 24 мар 2021, 20:44
Откуда: Харків

Re: Скоростной трамвай на левом берегу

Сообщение KharkivSky »

dimentiy писал(а):
15 июн 2026, 18:20
Прибрані кільця біля Дарницького вокзалу, на вул. Кібальчича, вони як раз допомагали б.
Был на Дарницком рынке. Так там есть трамвайное разворотное кольцо. Не знаю или рабочее, но на нём сидели торгаши.

Аватара пользователя
dimentiy
Злой литовец
Сообщения: 9829
Зарегистрирован: 26 дек 2005, 19:54
Откуда: KBP/DEN
Контактная информация:

Re: Скоростной трамвай на левом берегу

Сообщение dimentiy »

Оно немного неполноценное (размещено практически в крестовине, не со всех улиц можно заехать), и уверен, нерабочее. Было ещё полноценное кольцо (в обе стороны) в районе недостроенного вокзала. Там раньше была конечная Т8 (м. Позняки — Дарницкий вокзал).
– Как правильно и удобно искать по форуму: инструкция

Аватара пользователя
Rider
Мэр (городской голова)
Мэр (городской голова)
Сообщения: 3776
Зарегистрирован: 16 авг 2011, 11:59
Откуда: Киев
Контактная информация:

Re: Скоростной трамвай на левом берегу

Сообщение Rider »

dimentiy писал(а):
15 июн 2026, 18:20
Безперечно їх треба більше, в місті справді їх замало. З Пущею воно не так критично, в ліс ніхто не їхатиме
:facepalm:
Можеш відкрити для себе сучасний стан справ: що влітку, що взимку - туди переповнені 2-секційні вагони.
Але це не значить, що треба знищити те, що працює. Кільце на Шухевича використовується, коли станція електрички з якихось причин не працює, або для відстою технічного, або як резерв на випадок ДТП, і в кінці виділеної лінії для нього найкраще місце.
Це не "те, що працює", це - костиль.
Щоб не було ДТП - робити дорогу згідно плану, а не влаштовувати ще один костиль з перетином трамвайних колій. Бо причинно-наслідковий звʼязок шкульгає, мʼяко кажучи. А наразі знову витрата грошей на якусь тимчасову дичину, щоб потім її урочисто прибирати (знову за гроші).

Аватара пользователя
mann
Начальник СЦБ
Начальник СЦБ
Сообщения: 759
Зарегистрирован: 06 июл 2011, 12:50
Откуда: Киев

Re: Скоростной трамвай на левом берегу

Сообщение mann »

mann писал(а):
10 май 2026, 14:08
Сегодня заметил что перекрыли половину путепровода на Цветаевой.
Свежее фото работ
20260620_180848.jpg

Аватара пользователя
dimentiy
Злой литовец
Сообщения: 9829
Зарегистрирован: 26 дек 2005, 19:54
Откуда: KBP/DEN
Контактная информация:

Re: Скоростной трамвай на левом берегу

Сообщение dimentiy »

Rider писал(а):
Вчера, 19:28
:facepalm:
Можеш відкрити для себе сучасний стан справ: що влітку, що взимку - туди переповнені 2-секційні вагони.
Тобто, вони прямують не до Пущі, а виходять десь дорогою в лісі? До 1-ї лінії прибувають пусті вагони? Якщо так, то згоден, десь в лісі мабуть було б варто зробити кільце. Як ні, то є кільце на 5-й лінії, далі до 14-ї можна вже пішки, якщо десь там проблеми.
Rider писал(а):
Вчера, 19:28
Це не "те, що працює", це - костиль.
Щоб не було ДТП - робити дорогу згідно плану, а не влаштовувати ще один костиль з перетином трамвайних колій. Бо причинно-наслідковий звʼязок шкульгає, мʼяко кажучи. А наразі знову витрата грошей на якусь тимчасову дичину, щоб потім її урочисто прибирати (знову за гроші).
Дорога погано зроблена вже. Іншої не буде. Кільце на Шухевича треба розібрати/забити на нього на знак протесту проти цього, аби ні вам, ні нам?

КПТ поміняв кількадесят шпал, причому впевнений чомусь, що їх просто взяли з запасу служби руху, демонтовані колись де-інде, або невикористані. Катастрофа прямо. Є прямо сотні місць в Києві, де гроші витрачаються безглуздо, але іноді ремонт — це просто ремонт.
– Как правильно и удобно искать по форуму: инструкция

Ответить