Дарницкий вокзал и новая станция
Модераторы: dimentiy, Администраторы
Чесно кажучи, я бачив його, коли їхав у трамваї, деталей міг не помітити, але обриси - ті ж, що на вищезгаданій фотці, і колір - медовий.Украинец писал(а):Ймовірно що затвердили цей проект http://www.nostalgia.org.ua/img/nostalg ... t_6_03.jpg
Це той варіант який Ви бачили на бігборді?
8) Да у нас вообще без проэкта строят. Как захочется пьяному инженеру так и строят...IRJ писал(а):А как можно увидить _проект_, вживую?Ах, да, сорри, я забыл, что в Киеве сперва строят, а потом планируют.
Но речь идёт о макете... Синий макет я видел в живую, медовый нет. На синем всё-таки и навесы нормально раставлены и два перехода наземных над путями. А в медовом такого не видно... вроде.
The past will change the future
http://www.nostalgia.org.ua/gradsovet_6.shtml
Тут больше фотографий, хотя они и немного отличаются!
Про навесы!
навесы предпологают расположить вдоль всех путей , они видны и очень даже ничего
Про переходы
А предпроложить что они будут подземными , чем это хуже?
И опят же трудно отдавать какие нибудь предпочтения по картинкам не присутствуя на презинтации проекта,
2 IRJ - это я и называл видеть проект в живую!
В архетиктурном смысле они просто разные и где-то hi tech более современно смотрится по сравнению с класической ар-й , но проект это не только визуальность ( иногда к сожалению)
Тут больше фотографий, хотя они и немного отличаются!

Про навесы!
навесы предпологают расположить вдоль всех путей , они видны и очень даже ничего
Про переходы
А предпроложить что они будут подземными , чем это хуже?
И опят же трудно отдавать какие нибудь предпочтения по картинкам не присутствуя на презинтации проекта,
2 IRJ - это я и называл видеть проект в живую!
В архетиктурном смысле они просто разные и где-то hi tech более современно смотрится по сравнению с класической ар-й , но проект это не только визуальность ( иногда к сожалению)
Человеческая жизнь похожа на коробку спичек. Обращаться с ней серьезно - смешно. Обращаться несерьезно - опасно.
Работа для сталкераJeeves писал(а):Вроде, так оно и будет на самом деле. По крайней мере такая мысль высказана в статье по этому поводу в последнем номере "Бизнеса". Вот только статьи этой в сети нет - только "на бумажном носителе".
"Бизнес", № 29 (600) от 19.07.2004
На прошлой неделе министр транспорта Георгий Кирпа инспектировал реализацию проекта по строительству железнодорожно-автомобильного моста через Днепр на ж\д участке станций Киев-Московский - Дарница. Министр остался крайне недоволен уровнем выполненных работ и принял решение сменить субподрядчика - ЗАО "Планета-Мост" (по неофициальной информации, у этой компании турецкие корни). "Укрзалiзниця" проведёт тендер по выбору нового подрядчика. Кроме того, на нём будет определён и проектировщик. Что выглядит, мягко говоря, странно, так как строительство Дарницкого вокзала (также предусмотренного минтрансовским проектом) уже началось и, соответственно, проектные работы должны быть уже согласованы. Интересно, что профильные метро- и мостостроительные организации не видели проекта строительства моста и вокзала - поговаривают, что его окончательного варианта ещё нет. Косвенное свидетельство тому: в начале июля, по сообщению "Интерфакс-Украина", Киевский градосовет предложил организации "Киевдипротранс" доработать ТЭО строительства Дарницкого вокзала. Вместе с тем, полагаем, что проблем у транспортников не будет. Ведь строительство вокзала одобрено на самом высоком уровне. Георгий Кирпа с истинно украинским размахом представлял проект самому Леониду Кучме, которому и пообещал возвести сооружение не хуже, чем Вашингтонский вокзал. По слухам, американцев никак не задело, что украинские транспортники собираются переплюнуть в части архитектурных изысков штатовское детище. Кстати, возле Дарницкого вокзала планируется построить подземную станцию метро, которую законсервируют на неопределённое время. А когда появится собственно метро - неизвестно. Как сообщили в институте "Укрметротуннельпроект", новая станция будет "лежать" на планируемой линии метро Троещина - Позняки (согласно ТЭО, стоимость строительства составляет около 700 млн. грн.). Когда будет проведена "подземка" можно только гадать. Пока госэкспертиза этой ветки проведена только наполовину.
“Хрещатик”
Харківський шляхопровід розширять до шести смуг
З приходом Георгія Кирпи на посаду міністра транспорту (а віднедавна до складу цього відомства входить і Держкомзв’язок) вітчизняна залізниця набрала нестримних темпів розвитку. Аби додати швидкості поїздам й створити якнайбільше зручностей для пасажирів, Мінтранс одночасно розпочав будівництво двох стратегічних об’єктів — комбінованого моста через Дніпро та Дарницького євровокзалу. Звісно, деяких змін і уточнень зазнав і Генеральний план розвитку столиці до 2020 року.
— З’явилася нова концепція,— розповідає заступник директора інституту “Київінжпроект” Володимир Воробйов.— Всі поїзди, які входять у місто, мають зупинятися на двох вокзалах — центральному й Дарницькому. У Полтаві потяги перегрупуються й віялом розійдуться в усі швидкісні напрямки.
Отож, за словами пана Володимира, обидва вокзали за своїм призначенням вважатимуться рівноцінними. Поїзди, що прямують з лівобережжя України, завершуватимуть свої маршрути на центральному вокзалі із зупинкою в Дарниці, а з Правобережжя прибуватимуть у столицю за зворотною схемою.
Якщо на центральному доволі добротно облаштовані під’їзди для міського пасажирського транспорту, то про Дарницю цього не скажеш. Окрім кількох трамвайних маршрутів, там нічого немає. Київський міський голова Олександр Омельченко часто наголошує на тому, що на цю проблему потрібно дивитися ширше і всі дорожньо-транспортні питання розв’язувати з огляду на те, що на лівому березі мешкає понад мільйон городян. А тому потрібно розвивати всі види наземного і підземного транспорту. До речі, подейкували про деякі непорозуміння між столичною владою й Укрзалізницею в зв’язку з будівництвом вокзалу. Але під час наради в мерії всі помітили, як швидко приходили до спільного знаменника Київський міський голова Олександр Омельченко та начальник Південно-Західної залізниці Олексій Кривопішин. По-іншому, мабуть, й не може бути, коли йдеться про інтереси столичного мегаполіса й потужного відомства. Великі справи об’єднали зусилля двох харизматичних особистостей, які мислять по-державному.
Тим часом столичні проектанти запропонували кілька варіантів змін вулично-дорожньої і транспортної мережі. Йдеться передусім про комбінований тунель, який з’єднає вулиці Ялтинську і Празьку. Його довжина 400 метрів, закрита частина споруди — 250 метрів. На глибині сім метрів облаштують дві трамвайні колії й чотири смуги для автотранспорту з виїздом на вулицю Бориспільську. Згодом з’явиться можливість спорудити так звані магістралі-дублери Бориспільської і Харківського шосе з подальшим виходом на трасу Київ—Харків.
Ще один тунель планують вздовж нового вокзалу. Щоправда, це буде “вузькопрофільний”, 220-метровий, для руху транзитного транспорту. Призначення споруди зрозуміле: аби не нагромаджувалися потоки автомашин, які мчать в місто або ж повертаються з нього, їх спрямують під землю. Отож привокзальна площа не захаращуватиметься транзитним транспортом.
Передбачається також реконструкція Харківського шляхопроводу. Аби його розширити до шести смуг, за словами пана Воробйова, потрібно знести трамвайні колії. Загалом цей об’єкт має велике значення, оскільки після його перевлаштування вдасться розв’язати болючу проблему переїзду з одного боку лівобережної частини столиці на інший через залізницю. Адже нині це можна зробити лише на Харківському шляхопроводі і на Дніпровській набережній.
Утім київські проектанти переконані: головним перевізником на лівому березі залишатиметься трамвай. Новий тунель забезпечить швидкісний рух сталевими коліями з Троєщини до Осокорків. Не відкидається думка про розвиток тролейбусної мережі, зокрема по бульвару Перова й Харківському шосе. Окрім того, в недалекому майбутньому до Дарницького вокзалу підведуть лінію метрополітену. Таким чином вздовж Дніпра забезпечать рокадний транспортний зв’язок.
Наступний етап підземних робіт розгорнеться в бік Ленінградської площі
Як же “зав’язати” на метро майбутній вокзальний комплекс, який, на думку багатьох архітекторів, буде одним з найкращих у Європі? Виявляється, в столичних фахівців є кілька варіантів, стверджує директор інституту “Укрметротунельпроект” Віктор Янікін.
— До вокзалу,— каже він,— можна підійти від Сирецько-Печерської або ж Святошинсько-Броварської лінії.
За словами Віктора Володимировича, якщо вокзал забезпечуватиме потреби мешканців лівобережної частини столиці, то й метротрасу вестимуть через усі масиви. З півночі до Дарницького залізничного комплексу підходитимуть тунелі підземки під трасою лівобережної лінії. А з півдня від майбутньої станції “Червоний хутір”. У районі вокзалу підземні шляхи з’єднаються. Отож з’явиться прямий зв’язок північної й південної частини Дарниці. На думку пана Янікіна, спочатку, мабуть, прокладатимуть трасу від “Червоного хутора”, до якої просуваються метробудівці від “Харківської”. Наступний етап підземних робіт розгорнеться в бік Ленінградської площі й станції “Лівобережна”. На Дарницькому вокзалі буде вихід із метро. Про конкретні терміни підземних робіт поки що зарано говорити, вважає Віктор Янікін. Нині проектанти закінчують працювати над матеріалами техніко-економічного обгрунтування. В цьому місяці їх видадуть фахівцям робочої групи, яка займається метробудівництвом.
Харківський шляхопровід розширять до шести смуг
З приходом Георгія Кирпи на посаду міністра транспорту (а віднедавна до складу цього відомства входить і Держкомзв’язок) вітчизняна залізниця набрала нестримних темпів розвитку. Аби додати швидкості поїздам й створити якнайбільше зручностей для пасажирів, Мінтранс одночасно розпочав будівництво двох стратегічних об’єктів — комбінованого моста через Дніпро та Дарницького євровокзалу. Звісно, деяких змін і уточнень зазнав і Генеральний план розвитку столиці до 2020 року.
— З’явилася нова концепція,— розповідає заступник директора інституту “Київінжпроект” Володимир Воробйов.— Всі поїзди, які входять у місто, мають зупинятися на двох вокзалах — центральному й Дарницькому. У Полтаві потяги перегрупуються й віялом розійдуться в усі швидкісні напрямки.
Отож, за словами пана Володимира, обидва вокзали за своїм призначенням вважатимуться рівноцінними. Поїзди, що прямують з лівобережжя України, завершуватимуть свої маршрути на центральному вокзалі із зупинкою в Дарниці, а з Правобережжя прибуватимуть у столицю за зворотною схемою.
Якщо на центральному доволі добротно облаштовані під’їзди для міського пасажирського транспорту, то про Дарницю цього не скажеш. Окрім кількох трамвайних маршрутів, там нічого немає. Київський міський голова Олександр Омельченко часто наголошує на тому, що на цю проблему потрібно дивитися ширше і всі дорожньо-транспортні питання розв’язувати з огляду на те, що на лівому березі мешкає понад мільйон городян. А тому потрібно розвивати всі види наземного і підземного транспорту. До речі, подейкували про деякі непорозуміння між столичною владою й Укрзалізницею в зв’язку з будівництвом вокзалу. Але під час наради в мерії всі помітили, як швидко приходили до спільного знаменника Київський міський голова Олександр Омельченко та начальник Південно-Західної залізниці Олексій Кривопішин. По-іншому, мабуть, й не може бути, коли йдеться про інтереси столичного мегаполіса й потужного відомства. Великі справи об’єднали зусилля двох харизматичних особистостей, які мислять по-державному.
Тим часом столичні проектанти запропонували кілька варіантів змін вулично-дорожньої і транспортної мережі. Йдеться передусім про комбінований тунель, який з’єднає вулиці Ялтинську і Празьку. Його довжина 400 метрів, закрита частина споруди — 250 метрів. На глибині сім метрів облаштують дві трамвайні колії й чотири смуги для автотранспорту з виїздом на вулицю Бориспільську. Згодом з’явиться можливість спорудити так звані магістралі-дублери Бориспільської і Харківського шосе з подальшим виходом на трасу Київ—Харків.
Ще один тунель планують вздовж нового вокзалу. Щоправда, це буде “вузькопрофільний”, 220-метровий, для руху транзитного транспорту. Призначення споруди зрозуміле: аби не нагромаджувалися потоки автомашин, які мчать в місто або ж повертаються з нього, їх спрямують під землю. Отож привокзальна площа не захаращуватиметься транзитним транспортом.
Передбачається також реконструкція Харківського шляхопроводу. Аби його розширити до шести смуг, за словами пана Воробйова, потрібно знести трамвайні колії. Загалом цей об’єкт має велике значення, оскільки після його перевлаштування вдасться розв’язати болючу проблему переїзду з одного боку лівобережної частини столиці на інший через залізницю. Адже нині це можна зробити лише на Харківському шляхопроводі і на Дніпровській набережній.
Утім київські проектанти переконані: головним перевізником на лівому березі залишатиметься трамвай. Новий тунель забезпечить швидкісний рух сталевими коліями з Троєщини до Осокорків. Не відкидається думка про розвиток тролейбусної мережі, зокрема по бульвару Перова й Харківському шосе. Окрім того, в недалекому майбутньому до Дарницького вокзалу підведуть лінію метрополітену. Таким чином вздовж Дніпра забезпечать рокадний транспортний зв’язок.
Наступний етап підземних робіт розгорнеться в бік Ленінградської площі
Як же “зав’язати” на метро майбутній вокзальний комплекс, який, на думку багатьох архітекторів, буде одним з найкращих у Європі? Виявляється, в столичних фахівців є кілька варіантів, стверджує директор інституту “Укрметротунельпроект” Віктор Янікін.
— До вокзалу,— каже він,— можна підійти від Сирецько-Печерської або ж Святошинсько-Броварської лінії.
За словами Віктора Володимировича, якщо вокзал забезпечуватиме потреби мешканців лівобережної частини столиці, то й метротрасу вестимуть через усі масиви. З півночі до Дарницького залізничного комплексу підходитимуть тунелі підземки під трасою лівобережної лінії. А з півдня від майбутньої станції “Червоний хутір”. У районі вокзалу підземні шляхи з’єднаються. Отож з’явиться прямий зв’язок північної й південної частини Дарниці. На думку пана Янікіна, спочатку, мабуть, прокладатимуть трасу від “Червоного хутора”, до якої просуваються метробудівці від “Харківської”. Наступний етап підземних робіт розгорнеться в бік Ленінградської площі й станції “Лівобережна”. На Дарницькому вокзалі буде вихід із метро. Про конкретні терміни підземних робіт поки що зарано говорити, вважає Віктор Янікін. Нині проектанти закінчують працювати над матеріалами техніко-економічного обгрунтування. В цьому місяці їх видадуть фахівцям робочої групи, яка займається метробудівництвом.
Последний раз редактировалось Dip 28 июл 2004, 16:18, всего редактировалось 1 раз.
Человеческая жизнь похожа на коробку спичек. Обращаться с ней серьезно - смешно. Обращаться несерьезно - опасно.
ВНИМАНИЕ
В очередной раз напоминаю ВСЕМ , о необходимости указывать источник публикуемой информации (URL). Следующего, переведу в премодерируемый режим. Предупреждаю, чтоб потом не обижались.
Последний раз редактировалось Sinoptik 30 июл 2004, 17:11, всего редактировалось 1 раз.

Sinoptik
... и "убить" дополнительным пассажиропотоком "СПЛ або ж СБЛ"— До вокзалу,— каже він,— можна підійти від Сирецько-Печерської або ж Святошинсько-Броварської лінії.

От Америку открыл!За словами Віктора Володимировича, якщо вокзал забезпечуватиме потреби мешканців лівобережної частини столиці, то й метротрасу вестимуть через усі масиви.
Нехилый крюк...З півночі до Дарницького залізничного комплексу підходитимуть тунелі підземки під трасою лівобережної лінії. А з півдня від майбутньої станції “Червоний хутір”.
Не жирно ли будет строить для одной Дарницы метрополитен?У районі вокзалу підземні шляхи з’єднаються. Отож з’явиться прямий зв’язок північної й південної частини Дарниці.
Надо не шарахаться из стороны в сторону, а делать нормальное ТЭО полноценной Левобережной линии от "Харьковской" через новый Дарницкий вокзал к "Левобережной" и далее к Троещине. А пока идёт строительство вокзала, усилить трамваями меридианальные связи на Левом берегу.На думку пана Янікіна, спочатку, мабуть, прокладатимуть трасу від “Червоного хутора”, до якої просуваються метробудівці від “Харківської”. Наступний етап підземних робіт розгорнеться в бік Ленінградської площі й станції “Лівобережна”.