Інформаційне повідомлення.
21-01-2008
21 січня 2008 року в медіа-холдингу „ОБОЗРЕВАТЕЛЬ” відбулася прес-конференція та веб-конференція начальника комунального підприємства „Київський метрополітен” Петра Мірошникова на тему: „Новий метрополітен: нові станції, нова форма оплати, нова якість обслуговування”.
За словами Петра Мірошникова, заявлена тема прес- та веб-конференцій відповідає його баченню подальшого розвитку Київського метрополітену, бажанню саме таким його зробити. У нього немає сумнівів у тому, що і всі кияни, і гості столиці також мріють бачити метрополітен сучаснішим та комфортнішим.
Петро Володимирович наголосив, що новий метрополітен для нього означає не лише нові станції, які у найближчі чотири роки планується побудувати, а й оновлення старих станцій, рухомого складу, ескалаторів та технологічного устаткування, перехід на нову систему оплати проїзду і проходу пасажирів у метрополітен, впровадження ситуаційного центру, що дозволить в режимі реального часу оцінювати ситуацію у Київському метрополітені, впровадження єдиної системи управлінського обліку та розвитку на базі програмного комплексу SAP.
Окрім цього, оновлення метрополітену, на його думку, включає в себе і:
— зміну зовнішнього та внутрішнього вигляду станцій;
— нову форму для обслуговуючого персоналу станцій;
— втілення нових підходів, з урахуванням побажань пасажирів, до їх обслуговування, зокрема, подачі інформаційних оголошень службового та соціального змісту, а також музичного супроводження під час пересування пасажирів на ескалаторах;
— встановлення часових табло, які б інформували пасажирів про час прибуття поїзда та багато інших.
Начальник київської підземки розповів, що для того, щоб зрозуміти глибину проблем, що накопичилися у метрополітені упродовж сорока семи років його існування, одним з його дієвих кроків була організація „гарячої телефонної лінії”, яка в цілодобовому режимі приймала б скарги пасажирів чи просто їх зауваження та пропозиції.
Мірошников відмітив, що нововведення дало свої позитивні результати: він отримав інформацію щодо наболілих проблем пасажирів, а пасажири, в свою чергу, отримали інформацію довідкового змісту або відчули реагування метрополітену на свої скарги чи пропозиції. Петро Володимирович запевнив, що за весь період функціонування „гарячої телефонної лінії”, жодне зі звернень не залишилося поза увагою адміністрації метрополітену. „Так буде і надалі” — зазначив він.
Відтак, пріоритетним для метрополітену залишається забезпечення високої якості обслуговування пасажирів та підвищення безпеки перевезень пасажирів.
„Ми поважаємо своїх пасажирів і будемо робити все від нас залежне для поліпшення умов перебування та проїзду їх у метрополітені”, — наостанок підкреслив Петро Мірошников.